Twój Asystent 24 Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Twój Asystent 24 Sp. z o.o.

Jocker

W Twoim Asystencie 24 jak w domu. Spokojnie. Zadania też nie trudne do wykonania, przyjemne. Ludzie otwarci, ludzcy. Polecam (nie mylić z firmą, która zajmuje się sprzątaniem - z Asystentem)

minuta

oni chyba dość często szukają konsultantów, także trzeba obserwować forum :)

Ramzes

Info dla pani poszukujacej numeru telefonu.Musi pani zadzwonic do firmy Clear System podadza pani numer do asystent sp.zoo

Ramzes

1.asystent to korporacja scisle zwiazana z firma Clear System.2.Wynagrodzenie 5.80 na godzine1.asystentw roznych waruniach.3.brak na obiektach podstawowych srodkow i tlumaczenia typu na to nie ma funduszy.Mam tez wiele mniejszych uwag i nie polecam pracy w tej firmie.

GRAZIA

Mam prośbę,czy ktoś może mi podać numer telefonu do firmy Asystent Sp.z o.o. bardzo mi jest potrzebny.z góry dziękuję.

manekin

Nie jest źle. Wiadomo początki zawsze i wszędzie są trudne więc nie ma co narzekać.. Ale ogólnie atmosfera spoko. Najważniejsze że to nie korporacja w której nikt się z Tobą nie liczy - jest inaczej i duzy plus za to! :)

Zostaw opinię o Twój Asystent 24 Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Asystent 24 Sp. z o.o.