casusBTL

Poznań

Opinie o casusBTL

Hanna

Mam nadzieję, że oprócz atmosfery nic więcej nie wpływa negatywnie na postrzeganie pracy w casusBTL i warto zaaplikować na stanowisko Koordynator projektów w zespole casusMEDICAL http://casusbtl.pl/ Ktoś z Was uważa, że warto spróbować?

Hanna

@na szczescie byly pracownik ale nie jest tak tylko na początku pracy/ Przez cały okres wszyscy traktują nową osobę z góry? Może warto o tym z kimś porozmawiać? Niestety czasem pracodawca nie ma wpływu na atmosferę, ale moim zdaniem zawsze warto spróbować. Jak coś się zmieni daj znać. To interesuje wszystkich zainteresowanych pracą w casusBTL.

na szczescie byly pracownik

Zdecydowanie odradzam podjecie współpracy z tą firmą. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ladnie, pięknie, jak przychodzi co do czego to twoje obowiazki diametralnie roznia sie z tymi ktore miales przedstawione na rozmowie. Jak innym, starszym pracownika brakuje czasu stajesz sie ich "przynies wynies pozamiataj". Jesli nie mozesz wyjechac na konferencje totalnie ich to nie obchodzi, masz zrobic tak zebys mogl jechac.

Hanna

@Nick, dlaczego uważasz, że w firmie casusBTL nie ma możliwości rozwoju pracownika? O braku rozwoju na jakim stanowisku piszesz?

,mjhbbv

@Nick a dlaczego według ciebie sie nie da? Pytam jako osoba z zewnątrz kóra chciaąłby tam aplikować, wiec każda infomeacja jest dla mnie cenna ......

odradzam, nie maja wymagan, co samo mowi za siebie, zatrudniaja na okres konferencji, pozniej w martwym sezonie zwalniaja,

CasusBTL/ Casus Medical - działalność gospodarcza prowadzona przez "chore" małżeństwo - zastraszają, kłamią, oszukują pracowników w kwestii wynagrodzeń. Firma bez pomysłu chyląca się ku upadkowi.Brak rozwoju - brak perspektyw. Odradzam

tezpracownik
@pracownik 25.03.2015 17:07

Nie potwierdzam, pomówienia, pracowałem tam wiele lat, sam odszedłem bo miałem inne plany życiowe, dużo się nauczyłem i zawsze mogłem liczyć na wsparcie

Nick
@tezpracownik 02.03.2016 15:29

Wsparcie? czyżby ta opinie napisał pracownik, mąż pani prezes :-) jeśli ktoś chce się rozwijać to powiedzmy szczerze, że tam się nie da...

opinia dotyczy innej firmy zgłoszone do admina o usuniecie opini

Zostaw opinię o casusBTL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie casusBTL