opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 87
    • 88
    • 89
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Oleńka

    30.05.2017 12:16

    Inne

    OTTO Work Force Polska jak zawsze nie zawodzi, lista ofert pracy i to bardzo różnorodnej jest imponująca. Współpracowałam z nimi i mile wspominam ten czas. Dobre zarobki i przede wszystkim nie było żadnych problemów!
    ReviewUserIcon
    patryk

    29.05.2017 19:01

    Inne

    Wyjazdy z Otto do Holandii ciągle warte uwagi, da się zarobic niezłe pieniądze. Warunki mieszkaniowe da się zaakceptować.
    ReviewUserIcon
    Kja

    28.05.2017 07:39

    Inne

    (usunięte przez administratora) Piszecie o mieszkaniach, a mojego narzeczonego wypierdzielili do jakiegoś klasztoru 300osobowego, gdzie nic z oczu nie można spuścić choćby na chwilę. Obiecywane było coś innego, a w trakcie się okazywało, że ciągła zmiana planów. Jak można tak ludzi traktować? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    arnold

    30.05.2017 15:30

    Inne

    Zależy gdzie. Jak AH, to i grubo ponad 40 się da ustrzelic
    ReviewUserIcon
    arni

    08.06.2017 21:37

    Inne

    schwarzenegger?co lipa w usa?robi się w holandii
    ReviewUserIcon
    Lila

    26.05.2017 10:42

    Inne

    Czy ktos wybiera sie z Otto work force polska do Holandii na pralnie? Byl ktos? Prosze o rzetelne opinie.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    25.05.2017 22:16

    Inne

    Witam ktoś się wybiera teraz do Albert Heijn w Geldermalsen proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    25.05.2017 22:14

    Inne

    Witam ktoś teraz na weekend do Albert Heijn w Geldermalsen proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    1zMilionaOszukanych

    25.05.2017 10:37

    Inne

    Nie wiem kto dla OTTO pisze te wszystkie pozytywne opinie, chyba sami sobie piszą, mając tak dużo czasu, kiedy siedzą w biurzei nic nie robią tylko myślą jak jeszcze bardziej dowalić swoim pracownikom. Drogie OTTO widzę, że 12 mln kary z początku roku trzeba sobie odbić na pracownikach. Takiego walenia w tyłek bez wazeliny nie życzę nawet najgorszemu wrogowi.
    ReviewUserIcon
    kamil222

    26.05.2017 15:37

    Inne

    Ależ ja uwielbiam takich ludzi... "Ja mam złe wspomnienia, więc jak ktoś ma inne, to na pewno go nasłali". Było już kilku takich, którzy mieli jedyna słuszne poglądu. Dodatkowo ciężko mi uwierzyć, że było tak źle jak piszesz, bo ja byłem niedawno z otto w Holandii i są w porządku moim zdaniem
    ReviewUserIcon
    gribsy

    24.05.2017 23:50

    Inne

    ktos jedzie do oss (praca przy rozladunku kontenerow) moze ktos tam byl?? prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    gribsy

    24.05.2017 23:47

    Inne

    ktos jedzie do oss (praca przy rozladunku kontenerow) moze ktos tam byl?? prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    ona

    23.05.2017 22:59

    Inne

    pracowałam przez otto kilka ładnych razy i jeśli będę potrzebowała pojadę znów. bez problemu dają godziny, pieniądze są na czas, nie trzeba się upominać, plus spoko obsługa w agencji w kraju i na miejscu.
    ReviewUserIcon
    karlos

    24.05.2017 17:56

    Inne

    normalne pokoje, masz dostęp do kuchni, ogólnie da się po prostu odpocząć. ja się utrzymywałem, kasę nawet odłożyłem. jechałem z nastawieniem na pracę. otto jak najbardziej spełniło moje oczekiwania
    ReviewUserIcon
    ona

    27.05.2017 19:56

    Inne

    hej, no jest tak jak pisze ktoś poniżej. pieniądze są ok, tzn da się utrzymać i jeszcze odłożyć- ja z takim założeniem jechałam i gdy miałam tyle ile potrzebowałam wracałam do pl. co do mieszkań- to zależy, ale ogólnie jest dużo lepiej niż było parę lat temu. może nie ma luksusów, ale żeby po pracy odpocząć jak najbardziej. jedyne co może być upierdliwe to jak lokatorzy nie sprzątają, no ale to już nie wina agencji.
    ReviewUserIcon
    ona

    23.05.2017 22:58

    Inne

    pracowałam przez otto kilka ładnych razy i jeśli będę potrzebowała pojadę znów. bez problemu dają godziny, pieniądze są na czas, nie trzeba się upominać, plus spoko obsługa w agencji w kraju i na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    23.05.2017 21:06

    Inne

    Jaką dużą listę ofert ma OTTO Work Force Polska . To świadczy o ich dobrej pracy i pozyskiwaniu ofert.
    ReviewUserIcon
    linka

    21.05.2017 22:40

    Inne

    agencja sprawdzona, można na nich liczyć. ofert dużo, w różnych miejscach , można jechać samemu albo poznać ludzi na miejscu, każda opcja jest dobra.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ancia

    21.05.2017 19:16

    Inne

    Ktoś pracował w Gipmansie? Dużo tam Polaków?
    ReviewUserIcon
    waka

    20.05.2017 20:58

    Inne

    otto spoko agencja. zawsze byłam zadowolona z wyjazdów z nimi. nie ma znaczenia gdzie się jedzie, bo ogarniają wszytkie miejscówki tak samo. konkretnie i bez problemów.
    ReviewUserIcon
    grzesiek

    20.05.2017 18:05

    Inne

    Co do wyjazdu zagranicznego to zawsze jest jakaś doza ryzyka, no chyba w takiej sytuacji przy ograniczonych kwalifikacjach nie można liczyć na intratny kontrakt, ale próbować nie zaszkodzi. Lepszy wyjazd dla singli, nie rozbija rodziny, łatwiej się dostosować.
    ReviewUserIcon
    Gata

    19.05.2017 23:44

    Inne

    Chce jechac sama za granice do pracy z ta agencja bo aktualnie nie mam z kim sie na dany moment wybrac. Czy ktos rowniez chce jechac sam i chcialby sie skontaktowac ? Lub ktos juz byl i moze mi wiecej informacji podac ? Prosze pisac na : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Margo

    20.05.2017 07:30

    Inne

    Hej ja jade z końcem czerwca ze Szczecina kontaktuj sie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.06.2017 19:46

    Inne

    Ja rowniez zamierzam wyjechać sama . I także pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    NICK00

    19.05.2017 22:33

    Inne

    Czy ktoś wybiera się teraz na wyjazd w ogrodnictwie w następnym tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.05.2017 17:28

    Inne

    Witam jade do holandi na pakowanie produktow miesnych w czerwcu czy ktos w tym czasie rowniez sie tam wybiera ?
    ReviewUserIcon
    mata

    18.06.2017 16:54

    Inne

    ja bym tak nie powiedziała, po prostu nie ma obijania się. jak ktoś nie chce pracować, to zawsze tak powie, a jak ktoś jedzie zarobić to będzie zadowolony.
    ReviewUserIcon
    kasia

    26.06.2017 18:20

    Inne

    Hej a czy tez jest praca na sms jak w axidusie? czy się jezdzi cały czas do tej samej pracy?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.05.2017 11:04

    Inne

    OTTO Work Force to bardzo fajna agencja, profesjonaliści w tym co robią. Mało jest agencji pracy z tak szerokim wachlarzem prac. Tu można znaleźć coś dla siebie,
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    ina

    16.05.2017 18:41

    Inne

    Czy ktoś może powiedzieć po jakim czasie od wysłania cv na konkretne oferty pracy można spodziewać się realnej odpowiedzi. Dostałam na maila info z automatu, że w ciągu 5 dni roboczych ktoś się odezwie i od 2 tygodni cisza. Piszę maile z prosbami o informację, czy moje aplikacje są rozpatrywane, czy może zostały odrzucone i też żadnej odpowiedzi. Nie chce jechać bez sensu do Poznania, bo mam daleko i zależy mi na pieniądzach, no chyba że jest to niezbędne. Jak wy aplikujecie- ze strony, czy w siedzibie biura? Może robię coś nie tak, że nikt się nie odzywa.
    ReviewUserIcon
    sandra

    17.05.2017 10:46

    Inne

    mi bardzo szybko odpowiedzieli, spróbuj wysłać jeszcze raz przez stronę albo przez fb, ja tak znalazłam u nich pracę, mają sporo ofert
    ReviewUserIcon
    Skazaniec

    16.05.2017 10:15

    Inne

    Mam pytanie, znajomość języka angielskiego jest niezbędna?
    ReviewUserIcon
    pare miesiecy

    16.05.2017 17:32

    Inne

    na pewno wiele ułatwia. ogólnie polecam prace z otto. juz jakis czas pracuje jest ok. hajs na dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    bywa

    16.05.2017 22:12

    Inne

    zależy na jakie stanowisko ;) agencja ma wiele ofert i można znaleźć coś interesującego z językiem czy bez.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    15.05.2017 12:26

    Inne

    Wie ktoś może jak najszybciej mogę się skontaktować z firmą?
    ReviewUserIcon
    eskimos

    16.05.2017 10:50

    Inne

    Fanpage na FB
    ReviewUserIcon
    Justyna

    15.05.2017 12:26

    Inne

    Wie ktoś może jak najszybciej mogę się skontaktować z firmą?
    ReviewUserIcon
    ona89

    15.05.2017 11:58

    Inne

    Nie polecam, negatywne opinie nie są wyssane z palca. Agencja ściąga dziesiątki osób, praca 2-3 dni w tygodniu. Stałe przeprowadzki to norma. W różnych podejrzanych lokacjach. Szkoda nerwów i pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    żonka

    12.05.2017 15:19

    Inne

    Czy ktoś może pracuje tam lub pracował dłuższy czas? Jest możliwe odłożyć przy minimalnym wydawaniu tak, żeby wyprawić wesele za ok. 50 tysięcy? W Polsce nie zarobię z narzeczonym i chyba będziemy zmuszeni jechać. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    abrak

    16.05.2017 10:16

    Inne

    Jak się oszczędza przez odpowiedni długi czas, to wszystko jest możliwe :)
    ReviewUserIcon
    rita

    17.05.2017 22:15

    Inne

    no jasne, że odłożycie na wesele ;) na pewno szybciej za granicą niż tu. jasne, że nie w miesiąc ale jak popracujecie i nie będziecie wydawać kasy na pierdoły to spokojnie można odkładać. w otto pracy nie brakuje.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    claudie

    11.05.2017 20:03

    Inne

    Czy ktoś się wybiera do Albert Heijn w Geldermalsen dnia 20.05 ?? Jedzie ktoś w parze? Jeśli tak proszę o kontakt na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    wigor

    11.05.2017 14:28

    Inne

    nie ma się co wahać, agencja na poziomie. sporo godzin, można sobie odłożyć niezły hajs.
    ReviewUserIcon
    Fredi

    09.05.2017 18:52

    Inne

    Wyjazd do pracy z firmą OTTO Work Force jest dobrym ruchem i w sumie potrafią to organizować. Można dobrze zarobić ponieważ mają dużo ofert i jest z czego wybierać.
    ReviewUserIcon
    Madagaskar

    09.05.2017 08:47

    Inne

    Jak wyjazd wyglada w praktyce? Wysylasz cv, oddzwaniaja i masz tydzien na wyjazd? Przynajmniej takie info dostalam w biurze..
    ReviewUserIcon
    Michal2414

    08.05.2017 21:01

    Inne

    Witajcie:) wybiera się ktoś do Albert Heijn w Geldermalsen w dniu 19.05? Jeśli tak to proszę o kontakt na maila : [email protected] Wie ktoś jakiego przewoźnika ma otto? Można jechać przez innego przewoźnika niż preferuje otto? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    giga

    09.05.2017 13:13

    Inne

    hej, ja się co prawda nie wybieram, ale pracowałam tam. spoko miejsce i dobra praca. ogólnie otto się sprawdza jako agencja, będziesz zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Michal2414

    08.05.2017 16:49

    Inne

    Jedzie ktoś 19 maja do Albert Heijn w Geldermalsen? Jeśli tak to proszę o kontakt na emaila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    robert456

    10.05.2017 15:53

    Inne

    dobra praca w albercie...tez tam pracowalem...otto wszystko ogarnelo. mieszkanie fajne, ludzie tez. Zarobilem na pewno więcej niz u siebie w chacie bym zarobil.
    ReviewUserIcon
    roofoo

    24.05.2017 06:05

    Inne

    Zarobiłem dużo, więcej niż, itd. Tzn ile? Stawki są jakąś tajemnicą? Możesz podać stawkę za 1h, poproszę. Jak możliwe koszt transportu i zakwaterowania. Płacą Tobie na konto czy dla Otto i przeliczeniu agencja robi wypłatę? Pytanie wprost ale uzasadnione myślę gdy ktoś chce się wybrać. A opinii tyle co osób.
    ReviewUserIcon
    natka

    08.05.2017 13:36

    Inne

    ważne, żeby agencja która załatwia pracę wiedziała co robi. agencji jest mnóstwo, ale tylko taka z doświadczeniem daje szanse na normalną robotę, mieszkanie itd. w otto jest to wszystko i nie ma się nad czym zastanawiać, jeśli chce się zagranicą zarobić.
    ReviewUserIcon
    Czarek

    02.05.2017 17:28

    Inne

    Myślę, że OTTO Work Force Polska zasługuje na miano dobrej agencji pracy, firmy która w profesjonalny sposób organizuje wyjazdy do pracy. Nie wszyscy potrafią robić to tak jak oni. Korzystałem z ich pośrednictwa i również wróciłem zadowolony. A przecież o to chodzi.
    ReviewUserIcon
    Asia

    02.05.2017 11:30

    Inne

    Czy ktoś był w Holandii bez języka? Może mi ktoś konkretnie opisać jak wygląda taka praca. Proszę o konkretne informacje.
    ReviewUserIcon
    erison17

    01.05.2017 20:42

    Inne

    Czy pracuje ktoś w szklarni w Venlo ? Zamierzam się tam wybrać i nie wiem co robić.
    ReviewUserIcon
    Kris2017

    30.04.2017 19:19

    Inne

    Witam, Wszystkich. Czy ktoś z was pracował w NL za pośrednictwem OTTO ? Czy przez OTTO można otrzymać tam pracę na jak długo, jakie warunki i płaca itp? Gdzie najlepiej, jakie warunki socjalne, ile godzin się pracuję? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    wojas

    02.05.2017 11:46

    Inne

    pracowalem i otto jest dobre. mozna zarobic. godziny są. kasa fajna. pracowalem pare miesiecy, akurat otto ma duzo ofert pracy. warunki mi odpowiadaly. najlepiej sam do nich napisz z konkretnymi pytaniami powinni ci odpowiedziec.
    ReviewUserIcon
    eska

    28.04.2017 15:08

    Inne

    niekompetentne pracownicy, straszny bałagan. obiecywali złote góry, a faktycznie to nikt tam nic nie wie i nie umie, w ogóle nie polecam współpracy z nimi
    ReviewUserIcon
    nina

    30.04.2017 21:04

    Inne

    bez przesady. wszystko co potrzeba agencja załatwia, nigdy nie brakuje godzin, a o pieniądze nie trzeba się prosić. mi złotych gór nie obiecywali, za to wywiązali się z umowy i starczy.
    ReviewUserIcon
    lola

    26.04.2017 20:44

    Inne

    mega spoko, mam duzo godzin, praca fajna, kasa tez. jesli chodzi o zakwaterowanie dla mnie jest dobre. ludzie spoko
    ReviewUserIcon
    Robban12

    26.04.2017 13:02

    Inne

    Pracuje ktoś w Albert Heijn w Geldermalsen? Jak wygląda tam sytuacja? Ile można na tydzień zarobić i ile trzeba dojeżdżać do pracy? I czy jest gwarantowana liczba godzin?
    ReviewUserIcon
    waca

    26.04.2017 19:43

    Inne

    jak byłam w AH to z godzinami nie było problemu i kasa też była niezła, zarobiłam, po odjęciu mieszkania i reszty wydatków, jeszcze odkładałam (po to tam pojechałam).

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.