opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 85
    • 86
    • 87
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    atekka

    22.07.2017 18:40

    Inne

    witam, czy wybiera się ktoś do pracy w G-STAR w Amsterdamie? jeżeli tak proszę o kontakt meilowy :D będzie raźniej :D [email protected]
    ReviewUserIcon
    Picker

    21.07.2017 16:18

    Inne

    Czy pracował ktoś przez tę firmę jako order-picker? Czy to jest ciężka praca? Czy są godziny (przynajmniej te 40) i jakaś możliwość nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    moko

    20.07.2017 14:08

    Inne

    dobra agencja
    ReviewUserIcon
    Tyska

    18.07.2017 16:48

    Inne

    Witam. po raz pierwszy decyduje się wyjechać do pracy za granicą . nie jestem zdecydowana jeszcze co to będzie za praca ponieważ jadę za 1.5 miesiąca. potrzebuje pomocy może jest jakaś ekstra osoba która podpowie mu co wziąć ze sobą co trzeba mieć koniecznie. jakie dokumenty bo nie jestem zorientowana . czy jadąc sindbadem jest jakieś ograniczenia bagażowe ?? ps . jadę z chłopakiem . jak jest z zakwaterowaniem ? Internetem ? pomocy ! ???????? mój email : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    19.07.2017 12:47

    Inne

    Ja jeżdzę zawsze z firmą przewozową INTERBUS, mają fajne ceny i zawożą pod wskazany adres do Niemiec/ Belgii czy Holandii. Potem też można z nimi wracać i też przyjeżdzają. Z bagażami nie ma problemów. Wygodna podróż, szybka i bezpieczna. Polecam, nr do szefa Roberta (usunięte przez administratora) Co do OTTO to spoko prace zapewniają
    ReviewUserIcon
    Ana

    18.07.2017 15:39

    Inne

    Witam. Jade w sobote do pracy do Venlo order picker kto również jedzie a kto jest? Interesuje mnie głównie jakie jest zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    ozki

    18.07.2017 14:45

    Inne

    dobra praca i kasa odlozona, a oto chodzilo przeciez. nie mam zastrzezen
    ReviewUserIcon
    prcsd

    18.07.2017 10:11

    Inne

    było spoko
    ReviewUserIcon
    Maciek

    18.07.2017 17:18

    Inne

    Mam pytanie zazwyczaj na jak długo podpisujecie pierwsze umowy?
    ReviewUserIcon
    Wojtek88

    17.07.2017 15:06

    Inne

    w weekend wlasnie wrocilem z przygody z OTTO i kolejny raz sie nie zawiodlem, mozna fajnie dorobic, a nawet poznac spoko ludzi. warto bylo
    ReviewUserIcon
    meteor

    16.07.2017 23:09

    Inne

    W zeszłym roku jechałem z otto do niemiec i było spoko. Dużo godzin, na mieszkaniu normalni ludzie, dojazdy do roboty bezproblemowo, na miejscu zawsze można z biurem pogadać jeśli coś nam nie pasuje albo czegoś nie ogarniamy.
    ReviewUserIcon
    Danielson

    16.07.2017 21:48

    Inne

    Witam,czy pracował ktoś w firmie Iddink w Ede przy pakowaniu książek? Wybieram się tam z trójką znajomych za tydzień i zastanawiam się jak to wygląda i jak z warunkami mieszkalnymi.
    ReviewUserIcon
    Poldek

    16.07.2017 12:46

    Inne

    OTTO Work Force to świetna agencja i będę bardzo nudny ale powtórzę to co inni już napisali. Bardzo dobrze się pracuje z nimi, za granicą jest wszystko załatwione jak powinno być. Warunki mieszkaniowe dobre i co ważne zawsze jest praca nie trzeba siedzieć
    ReviewUserIcon
    jun

    15.07.2017 23:37

    Inne

    niedługo znów jadę z otto i to jest wystarczający powód,żeby zaufać agencji. u nich praca jest zawsze, nie ma co myśleć za dużo.
    ReviewUserIcon
    serro

    14.07.2017 16:07

    Inne

    otto jest sprawdzone, ode mnie z wioski wszyscy jeżdżą. człowiek sobie zarobi, popracuje, zobaczy kawałek świata , a potem wróci do kraju.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tia

    13.07.2017 19:56

    Inne

    Jestem przez Otto 2 tygodnie. Pracuje w Alber Heijn w Geldermalsen. Praca jak dla kobiety ciezka. Masz dwa tyg szkolenia. Pierwszy tydzien jest lajtowo w miare i chodzi sie na 2 zmiane ,drugo tydzien juz gorzej bo sa nocki i 6 pod rzad i oczywiscie zaczyna sie cisnienie na robienie normy. Dzwiga sie ciezke rzeczy po kraty piwa po chemie. Na dluzsza mete jest ciezko wiec srednio polecam. Mieszkam w Lunteren w bungalodomkach. (usunięte przez administratora) Przyjezdzajac tu najelpiej zabrac ze soba srodki czystosci. Domki sa statre i zaniedbane.firma zewnetrzna ktora sie tym zajmuje w ogole o to nie dba. Trzeba posprzatac po swojemu i to pare godzin zeby zyc normalnie. (usunięte przez administratora) Lokacja jest lesie . Do sklepu 30 min na piechote wiec bez samochodu jest tragedia. Jednym slowem tylko stawka godzinowa jest ok a tak to wielki minus za domki i ciezka prace. (usunięte przez administratora) Jedynie jak sie terafi na normalnych ludzi na domkach to mozna posprzatac i zyc w miare normalnie. Lepsze domki sa w Wageningen. (usunięte przez administratora) Sama wiekowka wszedzie gdzie dla nich najwazniejsze jest sie najarac i napic. Ale tak to jest w agencjach.
    ReviewUserIcon
    Tia

    18.07.2017 22:05

    Inne

    Co innego posprztac a co innego szorfowac caly domek po kilku letnim brudzie i niedbalstwie..place to wymagam normalnych warunkow. Ale tak to jest jak przyjedzie dzieciarnia i mysli,ze zycie to przedszkole wieczne i mamusia wiecznie da i zrobi co trzeba.
    ReviewUserIcon
    kickic

    19.07.2017 14:02

    Inne

    To trzebabyło od razu zgłaszać do koordynatora. Ja też raz jak jechałem to trafiłem na bajzel i jak zgłosiłem to mnie od razu przenieśli, a tam mieli posprzatać
    ReviewUserIcon
    MrJettri

    13.07.2017 18:11

    Inne

    Jadę do venlo, ale do UPS. 15.07.
    ReviewUserIcon
    rozik

    13.07.2017 13:37

    Inne

    Własnie wróciłem z holandii z pieniedzmi odlozonymi, wiec moge polecic. na miejscu tez ok było
    ReviewUserIcon
    rozik

    13.07.2017 13:37

    Inne

    Własnie wróciłem z holandii z pieniedzmi odlozonymi, wiec moge polecic. na miejscu tez ok było
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.07.2017 11:40

    Inne

    Czytam opinie i widzę, że ludzie są zadowoleni z tej agencji. Fajnie czyli mogę startować do pracy z nimi.
    ReviewUserIcon
    azan

    13.07.2017 07:50

    Inne

    15.07 do alberta Geldermalsen, jedzie ktoś? Jak wyglada sprawa za zerwanie wczesniej kontraktu i ich karze 950 euro, wie ktokolwiek cos o tym? Pobieraja czy tylko strasza
    ReviewUserIcon
    frecia-92

    12.07.2017 22:15

    Inne

    Czy ktoś jedzie do Venlo ( 15.07.2017) z Wrocławia? do Greenfood?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    11.07.2017 14:11

    Inne

    Hej, wybiera się ktoś do Leen Bakier w Raamsdonksveer albo jest tam i może coś powiedzieć o pracy jak godziny?
    ReviewUserIcon
    Tup tup

    11.07.2017 12:22

    Inne

    Czy pracuje ktoś w Leen Bakker i może coś powiedzieć na temat warunków pracy oraz mieszkania. Może ktoś wybiera się tam w najbliższym czasie ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawska66

    07.07.2017 22:18

    Inne

    Hej, czy możesz mi napisać jak wygląda praca na pralni bo się wybieram z koleżanką w ten weekend ????
    ReviewUserIcon
    Ciekawska66

    07.07.2017 21:52

    Inne

    Hej, czy możesz mi napisać jak wygląda praca na pralni bo się wybieram z koleżanką w ten weekend ????
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    06.07.2017 22:50

    Inne

    Też mam ofertę jako picker z jakimś systemem na słuchawki min7.81eu godzina brutto, gwarantowane godziny 30, 70eu tygodniowo hotel, i z czego czytałem trzeba mieć ubezpieczenie to ok 100eu miesięcznie i nie wiem czy to się opłaca?? Da radę żyć tam na normalnym poziomie i odłożyć kasę ? Tylko martwi mnie jedno, wysłali mi formularz zgłoszeniowy gdzie trzeba podać naprawdę wrażliwe dane no i wysłać im skany dowodu, konta bankowego, to normalka u nich?
    ReviewUserIcon
    elfik

    10.07.2017 15:11

    Inne

    da sie zyc i odlozyc. mi sie udalo nawet na wesele odlozyc. takze polecam. picker to dobre zajecie. z otto pracowalem 2 razy. teraz szukam czego na dluzej ale oni tez maja takie oferty wiec tez wysylam zgloszenia
    ReviewUserIcon
    stary vyga

    01.08.2017 15:08

    Inne

    to jest norma nie wnikaj wysylaj,a z zyciem na poziomie to kto co lubi ;) lobisz ziolo to ciasno cie widze alco tanie jak barszcz ok zarcie tez pryszcz
    ReviewUserIcon
    ttt

    06.07.2017 21:56

    Inne

    Na własnej skórze przekonałam się, że faktycznie nie puszczają negatywnych komentarzy. Moja opinia była zgodna z regulaminem, a mimo to zniknęła. Wyjechalam przez tę agencję sugerując się opiniami innych, bo sądziłam, że faktycznie poprawiło się. Szkoda, że ludzie nie mogą poznać wszystkich zdań, a tylko te jedynie słuszne.
    ReviewUserIcon
    Lino

    31.07.2017 13:45

    Inne

    A zauwazyles, ze tu moze kazdy wypisywac opinie 100000000 razy pod roznymi nickami? Taka strona GÓ***no warta. I tak naprawde zadna nie jest miarodajna. Albo sflustrowane cebulaki wylewaja swoje gorzkie zale , bo cos w zyciu im nie wyszlo i musza szukac kozla ofiarnego, i zamiast zajc sie praca, to wypisuja ciagle negatywne opinie i obrazaja wszystkich w kolo. Wiec sie nie dziw, ze komentarze sa usuwane. Jak ktos chce pracowac to pracuje, pracowalem przez wiele agencji i to tak nie jest, ze ktos cie raczej specjalnie oszuka, tylko trzeba byc troche ogarnietym i pilnowac swego.
    ReviewUserIcon
    dino

    03.08.2017 12:00

    Inne

    kazdy ma prawo do swojego zdania ale z tego co jezdze z otto jest wiele osob zadowolonych, wracaja a to chyba jest potwierdzenie ze agencja jest dobra inaczej by nie wracali. ludzie chca zarobic a tu mozna. otto ma ciekawe oferty mozna znalexc cos dla siebie z dobrymi warunkami. sam jestem 2 raz z nimi na wyjezdzie. nie zawiedli mnie

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nowa

    05.07.2017 21:41

    Inne

    Witam, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbieraniu zamówień w Holandii tym bardziej, że jest to praca długoterminowa. Może mi ktoś podpowie czy na tym da się dobrze zarobić? Na jaki czas pracy można liczyć? A jak z językiem , jaki trzeba umieć ?
    ReviewUserIcon
    Magda

    05.07.2017 17:35

    Inne

    Jedzie ktos 15 na skanowanie ksiazek? ????
    ReviewUserIcon
    Hej

    05.07.2017 11:06

    Inne

    A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?
    ReviewUserIcon
    AA96

    03.07.2017 21:35

    Inne

    Witam, wyjezdzamy 8.07 do Dromgaard praca w Docdata w Waalwijku. Moje pytanie brzmi nastepujaco: czy ktos z was juz tam byl, a jezeli tak to jakie ma zdanie, doswiadczenia? A moze znajda sie takie osoby ktore rowniez tam jada? Mysle, ze warto sie zgrac. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.07.2017 19:03

    Inne

    Nie do końca rozumiem sens wpisywania tylu danych do głupiego formularza rekrutacyjnego. Handlują nimi po zakończeniu umowy? Podawanie komuś w dzisiejszych czasach nazwiska panieńskiego matki razem z numerem dowodu i PESEL-em jest samobójstwem. Dodajcie jeszcze do tego prawo jazdy, dwa adresy, telefon, mail. W późniejszym terminie także numer rachunku bankowego, co w zasadzie umożliwia przy odrobinie zachodu pozyskanie dostępu do konta (nie tylko tego, ale i kilku innych, niekoniecznie bankowych). Nawet podając rozmiar trzeba jeszcze podać wagę i wzrost, a także ograniczenia zdrowotne. Najbardziej zastanawia mnie skan dowodu, co w polskim prawie jest de facto zakazane. Nigdy nie pytano mnie o datę wydania, co najwyżej o datę ważności. Jeszcze orientacja seksualna by się przydała i mamy komplet wiedzy o człowieku. Stan cywilny, ciekawe czy przejdzie wolny czy trzeba doprecyzować czy wdowiec czy rozwódka. Ludzie, uważajcie na swoje dane, bez paranoi, ale wyjeżdżam właśnie z agencją będącą na liście zaufanych pośredników Urzędu Pracy i nie potrzebowali ode mnie póki co tylko cv, a do żadnej umowy nigdy nie musiałam podawać tylu szczegółów, u szanujących się pracodawców przy zatrudnieniu na umowę o pracę. Jeśli mają problem z ludźmi typu fake czy np. obcokrajowcami to chyba można to jakoś zweryfikować w bardziej cywilizowany sposób niż wypranie człowieka z prywatności.
    ReviewUserIcon
    grabka

    02.07.2017 23:04

    Inne

    porządna agencja, pracowałam w holandii przez otto, miałam sporo godzin, do tego normalni ludzie na mieszkaniu. można jechać i się nie martwić.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    01.07.2017 16:19

    Inne

    Ktos mieszkal w Lunteren? Jak to tam wyglada o golnie ? Daleko do sklepow itd ?
    ReviewUserIcon
    lemon

    30.06.2017 12:28

    Inne

    pracuje od tygodnia i poki co wsyzstko jest zupelnie w porzadku i na ok
    ReviewUserIcon
    dolo

    29.06.2017 14:29

    Inne

    Właśnie wróciłem z pracy z nimi w holandii i było ok. wszystko pozałatwiali i nie musiałem się sam martwic
    ReviewUserIcon
    ddamian

    27.06.2017 17:28

    Inne

    nie puszczaja negatywnych komentarzy :)))))))))
    ReviewUserIcon
    An

    27.06.2017 12:41

    Inne

    Szukam osób, które wyjeżdżają 1 lipca do magazynu DocData.
    ReviewUserIcon
    An

    26.07.2017 16:00

    Inne

    Mieszkamy w domkach 5 osobowych w takim wakacyjnym kampusie. Bardzo czysto, schludnie. Na stanie jest pralka, zmywarka, lodówka, a nawet telewizor (co prawda tylko 2 kanały po angielsku, ale jest :) ). W pracy nikt za Tobą nie chodzi, nie popędza, a wręcz przeciwnie, nawet jeśli siądziesz lub oprzesz się na chwilkę to wszyscy pytają czy się dobrze czujesz, bo w cieplejsze dni naprawdę jest tam gorąco.
    ReviewUserIcon
    cebka

    27.07.2017 15:34

    Inne

    nooo, ja miałam podobne odczucia. bez spiny, na spokojnie, jak w dobrej firmie. dlatego jak muszę jechać za granicę do pracy jadę z otto.
    ReviewUserIcon
    kasia

    26.06.2017 22:41

    Inne

    A jak wygląda jezdzenie do pracy jakis grafik lub info smsem?
    ReviewUserIcon
    kasia

    26.06.2017 18:26

    Inne

    Hej ludzie a czy jest tak jak w axidusie że się czeka cały wieczór a nawet noc na smsa gdzie się pojdzie?Czy jest z góry praca i się do niej jezdzi?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    25.06.2017 21:43

    Inne

    OTTO Work Force ma dużo fajnych ofert pracy. Korzystałem z ich pośrednictwa i byłem zadowolony tak z finansów jak i z mieszkania. Warto spróbować z nimi.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.