Raj-Wafel Sp. z o. o.

Gdańsk

Opinie o Raj-Wafel Sp. z o. o.

mlx

anet, tego bym akurat nie był przekonany. Słyszałem, że można u nich nieźle zarobić, ale przez pierwsze miesiące trzeba mocno się poświęcić samej firmie. Nie wiem jakie są wasze spostrzeżenia, ale do nich bardzo rzadko szukają ludzi. Trochę mnie to dziwi.

Z

co ciebie interiesują jako pracownika produkty bez konserwantów i to że się same broną. Widać że nie pisał tego pracownik. A firma to kicha, szkoda gadać.

Wiesław

Firma Raj-Wafel jest spoko. Pracowałem do niedawna. Nie ma tam parcia jak w dużych koncernach. Po za tym mają produkty, które same się bronią na rynku i są bez konserwantów.

Zeby takie oskarżenia pisać, trzeba mieć dowody, bo inaczej można za to beknąć. Ja pracowałem jeszcze półtora roku temu w tej firmie. Firma jest O.K. prezesi i kierownicy też. Dobrze wspominam pracę w Raj-Wafel

Zostaw opinię o Raj-Wafel Sp. z o. o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raj-Wafel Sp. z o. o.