Raj-Wafel Sp. z o. o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Raj-Wafel Sp. z o. o.
0 0 6 1

Opinie o Raj-Wafel Sp. z o. o.

Administrator

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

mlx

anet, tego bym akurat nie był przekonany. Słyszałem, że można u nich nieźle zarobić, ale przez pierwsze miesiące trzeba mocno się poświęcić samej firmie. Nie wiem jakie są wasze spostrzeżenia, ale do nich bardzo rzadko szukają ludzi. Trochę mnie to dziwi.

Z

co ciebie interiesują jako pracownika produkty bez konserwantów i to że się same broną. Widać że nie pisał tego pracownik. A firma to kicha, szkoda gadać.

Wiesław

Firma Raj-Wafel jest spoko. Pracowałem do niedawna. Nie ma tam parcia jak w dużych koncernach. Po za tym mają produkty, które same się bronią na rynku i są bez konserwantów.

anonim

Zeby takie oskarżenia pisać, trzeba mieć dowody, bo inaczej można za to beknąć. Ja pracowałem jeszcze półtora roku temu w tej firmie. Firma jest O.K. prezesi i kierownicy też. Dobrze wspominam pracę w Raj-Wafel

Zostaw opinię o Raj-Wafel Sp. z o. o. - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raj-Wafel Sp. z o. o.