Raj-Wafel Sp. z o. o.

Skowarcz

Opinie o Raj-Wafel Sp. z o. o.

mmniam

No i muszę przyznać @ala że bardzo dobre mają te swoje wafle do rurek i do lodów :) Wybór duży, bo jest np. rurka cienka, standardowa, kakaowa czy XXL.

bla

to dziwne ze juz tam nie pracujesz

Jacek

Zeby takie oskarżenia pisać, trzeba mieć dowody, bo inaczej można za to beknąć. Ja pracowałem jeszcze półtora roku temu w tej firmie. Firma jest O.K. prezesi i kierownicy też. Dobrze wspominam pracę w Raj-Wafel

Damian

Żeby takie pierdoły trzeba mieć dowody, bo inaczej można za to beknąć. W spółkach jest wszystko czytelne i nie ma możliwości szachrajstwa. Ja pracowałem jeszcze półtora roku temu w tej firmie. Firma jest O.K. prezesi i kierownicy też. Dobrze wspominam pracę w Raj-Wafel

Zostaw opinię o Raj-Wafel Sp. z o. o. - Skowarcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raj-Wafel Sp. z o. o.