Opinie o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lider Artur Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lider Artur Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

do elvisa

Ta pani może i zbierała ciastka. Może i stała przy taśmie. Być może zbyt krótko pracowałam bo nie pamiętam.Ale wszystko się zmieniło jak dorwala się do władzy. Sprytna jest. Nie mogę tego jej zarzucić. Ale niech nie zapomina, ze brygadzistka się bywa a człowiekiem się jest. A ludzie pamietliwi są. Pamiętają co złe a co dobre szybko zapominają. I niech pani Elwira zapamięta to sobie.

żal!!!

Do pracownik..... pracuje i dlatego pisze ze się co niektórzy aż za bardzo podniecaja! Widocznie przeszkadza ze na zmianach się dogaduja i trzeba to zepsuć, pomimo ze obecna sytuacja jest nie za ciekawa!

Do użytkownika żal.. a czym tu się podniecać..czytam te wszystkie negatywne komentarze i śmiać mi się chce bo płakać nie będę. Z niektórymi się mogę zgodzić bo wiem jak jest w tej firmie. Ale niektóre to tylko porażka. Poprostu ciężko wam zrozumieć ze na niektórych zmianach pracownicy się dogaduja. A chodzenie na kawę świadczy o tym ze na zmianie jest ok. A jeżeli wszystko jest zrobione w pracy to dlaczego nie pójść?

były pracownik dzięki Bogu

..................a lemur na to nieeemożliwe ;-)....................

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lider Artur Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Radzyń Podlaski
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
żal!!!

Ludzie na litość jaka solidna? Kosztem starego pracownika bo większość z agencji...... przecież po tygodniu nie będą pracować jak pracownik z kilku letnim stażem!!! I jeszcze jedno pytanie się nasowa, gdzie są koleżanki koledzy (raczej pseudo) wszystkich obsmarowanych osób, bo czytają i tak się tymi negatywami podniecaja ze aż żal! Koleżanki i koledzy do waszych sumienia!!!!

kocham dalej tą firmę

a mario malarz robi dalej?

była

tu sie zgadzam i ja. waldi caly czas na szatni siedzi a arturek non stop allegro i spanko przy komputerze to ich obowiazki. takze stasio naprawde solidna firma..........

Jesli chodzi o szybkosc to nikt nie przebije pani Ewy u niej zawsze jest najwiecej zrobione i do tego zawsze posprzatane naprawde solidna kobieta a na krakersie oczywiscie Stasio najbardziej solidny reszta porazka

do xxx

No to chyba najbardziej inteligentna wypowiedz w temacie...brawo xxx !!! A tak z innej beczki to kazdy wie ze u Stanislawa zawsze najwiecej bylo zrobione i najszybciej ciastko szło nie to co u Artura bo on zawsze zwalniał...

Hahah pewnie że Łukasz i Stanisław są najbardziej spoko. U nich nic nie trzeba robić :) nigdzie sie tak nie poobijasz jak u nich :D a że na olejarce stoi trzech operatorów, no cóż :) inni mogą tylko pozazdroscić. Inne zmiany zrobią robotę.

Artur

Dobre. Śmieszy mnie to wszystko co wy tutaj piszecie. Niezły melodramat by powstał. Dlaczego ja,trudne sprawy,a najlepiej Poznaj swoje prawa. A Lewandowskiego i tak nie przebijecie. Dziękuję za uwagę. Amen

andzia

Drogi Luzaku śmieszy mnie twoja naiwność co do osoby pana arrturra. Może kiedyś to zrozumiesz jak twoja bystrość i inteligencja bardziej się rozwiną... Mam dziwne wrażenie ze nazywasz się Ewella. Chociaż z drugiej strony może on jest faktycznie normalny. Przecież siedzi na komputerze tak jak i my, śpi też jak my, głupkowato się uśmiecha tak jak i my czasem. Kurcze to na prawdę jest normalne... ALE NIE W PRACY !!!

śś

Socjal..........? Mamy łazienki

Lek na uspokojenie

Wartością jest odwaga - tu stawiam pytanie Dlaczego plujecie w dziewczyny bedąc anonimowo?, ujawnijcie sie personalnie czego sie obawiacie spojrzec im w oczy, czy bronic swoich kolorowych wywodów. Na kawę czy herbatę chodzi kazdy kto chce począwszy od biura,a kończąc na produkcji czy ekipie sprzątającej. Ten fakt akurat świadczy o normalności w firmie. Brak obsady personelu produkcyjnego nie jest zasługa brygadzistek to wydawac sie moze oczywiste dla osob myslacych racjonalnie.

Luzak

Andzia to pojechałeś po koledze .Żal mi ciebie.Zapewne pracujesz na podobnym stanowisku (bo na pewno nie jesteś na tej zmianie pracownikiem).Akurat Artur jest jednym z normalniejszych liderów w tej firmie

kindzia

Cos w tym jest jest aż mdły uważa sie za super fajnego wyluzowanego ale tak naprawdę jest drażniący . Jest tez parę osób które próbują jakos to wszystko ogarnąć npLider Stanisław nie wadzi nikomu a robota jest zrobiona i umie przekazac mysli w sposób nikogo nie urażający. ŁUKASZ teź jest ok. Koordynatorzy płci męskiej na h3 też nie są chyba najgorsi. Takie troche pocieszenie :)

andzia

Naprawdę szkoda, tyle dobrych ciężko pracujących osób już nie pracuje a prawdziwi lenie i pozery pracują dalej. Nie wiem dlaczego jest tu mowa tylko o paniach... Jest taki mało rozgarnięty z głupkowatym uśmieszkiem pajacyk arrturro (tak się komicznie przynajmniej przedstawia) którego praca polega na przeglądaniu wszystkich samochodów allegro, łącznie z zabytkami i tak mija dzień za dniem po kilka godzin od paru lat a jak oczka się zaczynają kleić to sen przed komputerem jest standardem. Dlaczego jest taka niesprawiedliwość? Za co on bierze tak duże pieniądze? No pytam za co? Ps. Przykłady można mnożyć. Po prostu ten typ jest wyjątkowo beszczelny skoro to robi przy wszystkich a jego głupkowata mina kiedy śpi woła o pomstę. Litości...

mądruś

Nie chodzi chyba w tym wszystkim o to zeby sobie wytykac tylko zeby naswietlic problem , ponieważ bylo napisane ze kobiety chodzily na skarge na pania Elwire to cos tam jednak sie dzieje. Ale tak naprawde nie jest to odosobniony przypadek , pani lider z h3 tez jest na tyle ambitna ze jakby mogla to swoja ekipą obstawila by produkcje w spomleku i jeszcze mysle ze sostala by jej jakas osoba. Najlepiej zaczac 100 robut zadnej nie skonczyc a potem miec pretensje do ludzi bo sie nie wyrabiają. I najlepszy teks "po dwie na przerwę" wszystko ladnie pieknie tylko kobieta ktora idzie o 4:30 na przerwe po 6 godz stania przy tasmie to najwyzej moze przymknąc oczy na stołówce na 15 min bo niema sily przezuwać kanapki.

elwis

Więc skoro tak piszesz , to musisz krótko pracować lub zbyt krótko, aby pamiętać że ta pani jak piszesz o niej zaczynała pracę jako osoba stojąca osiem godzin przy taśmie i zbierała ciastka.A w woli ścisłości praca pakującej to nie zaklejanie telewizorów , a obsługa pakowaczki.Wracając do tej pani na pewno dałaby radę stać osiem godzin przy taśmie, bo ciastka umie zbierać.

do elvisa

Ta pani nigdy nie zbierała ciastek i ich nie zbiera. Coś ci się pomyliło drogi elvisie. No chyba że 20 min zbierania raz na jakiś czas to zbieranie. To ja jestem pakujaca. Kilka razy zaklejalam telewizory.

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Artur Sp. z o.o. - Radzyń Podlaski

• Jak się pracuje w Lider Artur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Artur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Artur Sp. z o.o.?

Lider Artur Sp. z o.o.