Lider Artur Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski

Lider Artur Sp. z o.o.

Opinie o Lider Artur Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@Anita, planujesz aplikowanie do Lider Artur Sp. z o.o. Jakie stanowisko interesuje Cię w tej firmie? Jeżeli weźmiesz udział w procesie rekrutacyjnym, to dobrze by było gdybyś zdecydowała się na pozostawienie kilku słów na jego temat. Każda uwaga i spostrzeżenie, którymi się podzielisz będą docenione przez osoby, które również zamierzają wziąć udział we własnym procesie rekrutacyjnym w Lider Artur Sp. z o.o.

Anita

Sporo dobrego słyszałam o firmie. Warto aplikować? Jaka jest atmosfera?

Ciasteczko

Z tymi przerwami bywa różnie raz są o czasie a nie raz nie ,ale są zawsze.W tej kwestii jak też i innych takich jak: chodzenie do łazienki, czy sprzątanie możemy liczyć na naszą brygadzistkę ,która nas zmienia.

Dominika

Większość opinii jest negatywnych, dlaczego tak słabo oceniacie firmę? Napiszcie co ewentualnie jest na plus? Co na minus? Co należy zmienić? Czy faktycznie przy pracy na taśmie nie można się na chwilę oderwać, by zrobić przerwę na śniadanie czy inna czynność?

PRACOWNIKK

Pracuje w tym zakladzi na tyle dlugo ze przez ten okres tyle zmian nastalo ze ciezko to teraz ogarnac dla niektorych pracownikow co pracowali a nawet co pracuja dalej i owszem jest teraz jeden kierownik na caly Gerard i uwazam ze nie jest to takie dobre gdyz Gerard wykupil Artura lecz kot odwrocil ogonem i wychodzi na to ze Arutur przejal Gerarda np kierownik zmiany B Jakub G osoba ambitna i za to sie gochwali bo kazdy chce cos osiagnac a przynajmniej wiecej zarabiac lecz przy tym trzeba tez byc czlowiekiem dla swoich pracownikow a nie dawac w kosc podrecic wszystko aby wyszlo jak najwiecej dla mnie to chore jak i zapewne dla wielu pracownikow ktorzy teraz pracuja

Ciasteczko
@PRACOWNIKK 20.06.2017 11:33

Nie bronię tu nikogo ale wiem ,że takie ,,podkręcanie" ma miejsce na każdej zmianie i u każdego kierownika nawet tych ,,gerardowych".

Monika

To prawda że jedna dziewczyna się tam posikała przy taśmie?

Marta

Są przerwy na siusiu?

Motylek

Tam jest jeden wielki bałagan, zero szacunku do pracownika, nie mówiąc już o pracownicach tam pracujących, po prostu nie da się tam pracować, wykończyć psychicznie się można.... tam trzeba jedynie mówiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tyle i temacie.

Natalia

To ile godzin tam musicie wytrzymać bez siku? Trochę się boję. Powiedźcie prawdę.

moth3

doświadczenie doświadczeniem @kajtek ale pozostaje jeszcze kwestia jak długo trwa taki staz i jakie są realne szanse że po nim otrzymam zatrudnienie w firmie, boję się być wykorzystana przez kolejnego pracodawcę

Zwykły człowiek

Jeżeli się szanuje ludzi to i ludzie szanują brygadzistów i kierownictwo W miłej atmosferze pracuje się lepiej a z niewolnika nie ma pracownika Warto o tym pamiętać bo jak mówiła jedna mądra pani dłużej pracownika jak kierownika Pracownik zadowolony jest bardziej wydajny a o to chyba właśnie w tym wszystkim chodzi Szacunku nie wymusza się strachem

Zwykły człowiek

ONA

PRACOWAŁAM W LIDERZE PARĘ ŁADNYCH LAT I PRACOWAŁAM NA WSZYSTKICH HALACH I DLATEGO Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ,ŻE NAJWIĘCEJ PRACY I NAJCIĘŻEJ JEST NA TRÓJCE. PRACA JEST TAM CIĘŻKA BO I CIASTKA JAKIE TAM IDĄ SĄ TRUDNE DO ZBIERANIA NO I ZAWSZE JEST ZA MAŁO LUDZI .PRACA TERAZ W LIDERZE TO KOSZMAR .KIEROWNICY JAK I BRYGADZISTKI STARAJĄ SIĘ WYKAZAĆ BO WIADOMO ,ŻE OD NOWEGO ROKU BĘDĄ JESZCZE ZMIANY .SKORO W GERARDZIE JEST TYLKO JEDEN KIEROWNIK I JEDNA BRYGADZISTKA NA ZMIANĘ TO I TU TAK BĘDZIE.KAŻDY CHCE PRACOWAĆ BO MA RODZINĘ,ALE ATMOSFERA JAKA TAM PANUJE JEST NIE DO WYTRZYMANIA.JEŚLI PRACUJE SIĘ ZA 2 LUB 3 OSOBY BO PANIE Z AGENCJI[SĄ WYJĄTKI MAŁE]NIE CHCĄ TEGO CZY TAMTEGO ROBIĆ TO KIEROWNIK KOGO OPIERDZIELI STARE PRACOWNICE BO ONE MAJĄ UMOWY I IM ZALEŻY NA PRACY.DO TEGO TAKI PAN LIDER A KTÓRY KOBIETY MA ZA NIC NIE SZANUJE ICH TRAKTUJE JAK ROBOLI LUDZI GORSZEJ KATEGORII,CHODZI TYLKO ZA PALETAMI I PODSŁUCHUJE .TO ŻE KTOŚ JEST WYKSZTAŁCONY A KTOŚ MNIEJ TO NIE ZNACZY ,ŻE JEST MĄDRZEJSZY CZY ŁADNIEJSZY NIECH SPOJRZY W LUSTERKO TO ZROZUMIE DLACZEGO TK A NIE ON ZOSTAŁ KIEROWNIKIEM ZAKŁADU .

Tymczasowa

Coś ucichło o liderce EEE czyżby markowała swój stosunek do reszty pracowników przed nadchodzącą burzą,a co do lidera A. to dało się zauważyć jego stosunek -podejście poniżające do kobiet żenada.A płaca to powolna wegetacja.

rozbawiona

ale o kogo tu mam być zazdrosna o dwóch pajaców i w dodatku NIEROBÓW?!!

Lider

Jakaś zazdrosna Pani?

ppp

nie zgodze sie z tym, pomagaja nie licznym!!

anonim.

Nikt nie wspomnial o naszych 2 przystojnych CELEBRYTACH. Służą pomoca pod każdym wzgledem..

do elvisa

Ta pani może i zbierała ciastka. Może i stała przy taśmie. Być może zbyt krótko pracowałam bo nie pamiętam.Ale wszystko się zmieniło jak dorwala się do władzy. Sprytna jest. Nie mogę tego jej zarzucić. Ale niech nie zapomina, ze brygadzistka się bywa a człowiekiem się jest. A ludzie pamietliwi są. Pamiętają co złe a co dobre szybko zapominają. I niech pani Elwira zapamięta to sobie.

żal!!!

Do pracownik..... pracuje i dlatego pisze ze się co niektórzy aż za bardzo podniecaja! Widocznie przeszkadza ze na zmianach się dogaduja i trzeba to zepsuć, pomimo ze obecna sytuacja jest nie za ciekawa!

Do użytkownika żal.. a czym tu się podniecać..czytam te wszystkie negatywne komentarze i śmiać mi się chce bo płakać nie będę. Z niektórymi się mogę zgodzić bo wiem jak jest w tej firmie. Ale niektóre to tylko porażka. Poprostu ciężko wam zrozumieć ze na niektórych zmianach pracownicy się dogaduja. A chodzenie na kawę świadczy o tym ze na zmianie jest ok. A jeżeli wszystko jest zrobione w pracy to dlaczego nie pójść?

były pracownik dzięki Bogu

..................a lemur na to nieeemożliwe ;-)....................

żal!!!

Ludzie na litość jaka solidna? Kosztem starego pracownika bo większość z agencji...... przecież po tygodniu nie będą pracować jak pracownik z kilku letnim stażem!!! I jeszcze jedno pytanie się nasowa, gdzie są koleżanki koledzy (raczej pseudo) wszystkich obsmarowanych osób, bo czytają i tak się tymi negatywami podniecaja ze aż żal! Koleżanki i koledzy do waszych sumienia!!!!

kocham dalej tą firmę

a mario malarz robi dalej?

była

tu sie zgadzam i ja. waldi caly czas na szatni siedzi a arturek non stop allegro i spanko przy komputerze to ich obowiazki. takze stasio naprawde solidna firma..........

Jesli chodzi o szybkosc to nikt nie przebije pani Ewy u niej zawsze jest najwiecej zrobione i do tego zawsze posprzatane naprawde solidna kobieta a na krakersie oczywiscie Stasio najbardziej solidny reszta porazka

do xxx

No to chyba najbardziej inteligentna wypowiedz w temacie...brawo xxx !!! A tak z innej beczki to kazdy wie ze u Stanislawa zawsze najwiecej bylo zrobione i najszybciej ciastko szło nie to co u Artura bo on zawsze zwalniał...

Hahah pewnie że Łukasz i Stanisław są najbardziej spoko. U nich nic nie trzeba robić :) nigdzie sie tak nie poobijasz jak u nich :D a że na olejarce stoi trzech operatorów, no cóż :) inni mogą tylko pozazdroscić. Inne zmiany zrobią robotę.

Artur

Dobre. Śmieszy mnie to wszystko co wy tutaj piszecie. Niezły melodramat by powstał. Dlaczego ja,trudne sprawy,a najlepiej Poznaj swoje prawa. A Lewandowskiego i tak nie przebijecie. Dziękuję za uwagę. Amen

andzia

Drogi Luzaku śmieszy mnie twoja naiwność co do osoby pana arrturra. Może kiedyś to zrozumiesz jak twoja bystrość i inteligencja bardziej się rozwiną... Mam dziwne wrażenie ze nazywasz się Ewella. Chociaż z drugiej strony może on jest faktycznie normalny. Przecież siedzi na komputerze tak jak i my, śpi też jak my, głupkowato się uśmiecha tak jak i my czasem. Kurcze to na prawdę jest normalne... ALE NIE W PRACY !!!

Zostaw opinię o Lider Artur Sp. z o.o. - Radzyń Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider Artur Sp. z o.o.