Opinie o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lider Artur Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lider Artur Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Artur Sp. z o.o. w Radzyń Podlaski

Mietek

Wojtek po 7 latach w branży i 3 latach jako lider umiesz już wypisywać formułki ??? Hahaha

Lepsi

Dzwoń, konfidenci obok ciebie siedzą jak się dosiedzą !!!

Layder

Co powóz cię zeszkalował, czy inna pospolita miernota ??!!!!!!

Irek

Mam nadzieję, że skoro firma ma dobre opinie to również dobrze wam się pracuje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lider Artur Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Radzyń Podlaski
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Dominika

@Anita, planujesz aplikowanie do Lider Artur Sp. z o.o. Jakie stanowisko interesuje Cię w tej firmie? Jeżeli weźmiesz udział w procesie rekrutacyjnym, to dobrze by było gdybyś zdecydowała się na pozostawienie kilku słów na jego temat. Każda uwaga i spostrzeżenie, którymi się podzielisz będą docenione przez osoby, które również zamierzają wziąć udział we własnym procesie rekrutacyjnym w Lider Artur Sp. z o.o.

Anita

Sporo dobrego słyszałam o firmie. Warto aplikować? Jaka jest atmosfera?

Ciasteczko

Z tymi przerwami bywa różnie raz są o czasie a nie raz nie ,ale są zawsze.W tej kwestii jak też i innych takich jak: chodzenie do łazienki, czy sprzątanie możemy liczyć na naszą brygadzistkę ,która nas zmienia.

PRACOWNIKK

Pracuje w tym zakladzi na tyle dlugo ze przez ten okres tyle zmian nastalo ze ciezko to teraz ogarnac dla niektorych pracownikow co pracowali a nawet co pracuja dalej i owszem jest teraz jeden kierownik na caly Gerard i uwazam ze nie jest to takie dobre gdyz Gerard wykupil Artura lecz kot odwrocil ogonem i wychodzi na to ze Arutur przejal Gerarda np kierownik zmiany B Jakub G osoba ambitna i za to sie gochwali bo kazdy chce cos osiagnac a przynajmniej wiecej zarabiac lecz przy tym trzeba tez byc czlowiekiem dla swoich pracownikow a nie dawac w kosc podrecic wszystko aby wyszlo jak najwiecej dla mnie to chore jak i zapewne dla wielu pracownikow ktorzy teraz pracuja

Ciasteczko
@PRACOWNIKK

Nie bronię tu nikogo ale wiem ,że takie ,,podkręcanie" ma miejsce na każdej zmianie i u każdego kierownika nawet tych ,,gerardowych".

To prawda że jedna dziewczyna się tam posikała przy taśmie?

Są przerwy na siusiu?

Natalia

To ile godzin tam musicie wytrzymać bez siku? Trochę się boję. Powiedźcie prawdę.

moth3

doświadczenie doświadczeniem @kajtek ale pozostaje jeszcze kwestia jak długo trwa taki staz i jakie są realne szanse że po nim otrzymam zatrudnienie w firmie, boję się być wykorzystana przez kolejnego pracodawcę

Zwykły człowiek

Jeżeli się szanuje ludzi to i ludzie szanują brygadzistów i kierownictwo W miłej atmosferze pracuje się lepiej a z niewolnika nie ma pracownika Warto o tym pamiętać bo jak mówiła jedna mądra pani dłużej pracownika jak kierownika Pracownik zadowolony jest bardziej wydajny a o to chyba właśnie w tym wszystkim chodzi Szacunku nie wymusza się strachem

Zwykły człowiek

ONA

PRACOWAŁAM W LIDERZE PARĘ ŁADNYCH LAT I PRACOWAŁAM NA WSZYSTKICH HALACH I DLATEGO Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ,ŻE NAJWIĘCEJ PRACY I NAJCIĘŻEJ JEST NA TRÓJCE. PRACA JEST TAM CIĘŻKA BO I CIASTKA JAKIE TAM IDĄ SĄ TRUDNE DO ZBIERANIA NO I ZAWSZE JEST ZA MAŁO LUDZI .PRACA TERAZ W LIDERZE TO KOSZMAR .KIEROWNICY JAK I BRYGADZISTKI STARAJĄ SIĘ WYKAZAĆ BO WIADOMO ,ŻE OD NOWEGO ROKU BĘDĄ JESZCZE ZMIANY .SKORO W GERARDZIE JEST TYLKO JEDEN KIEROWNIK I JEDNA BRYGADZISTKA NA ZMIANĘ TO I TU TAK BĘDZIE.KAŻDY CHCE PRACOWAĆ BO MA RODZINĘ,ALE ATMOSFERA JAKA TAM PANUJE JEST NIE DO WYTRZYMANIA.JEŚLI PRACUJE SIĘ ZA 2 LUB 3 OSOBY BO PANIE Z AGENCJI[SĄ WYJĄTKI MAŁE]NIE CHCĄ TEGO CZY TAMTEGO ROBIĆ TO KIEROWNIK KOGO OPIERDZIELI STARE PRACOWNICE BO ONE MAJĄ UMOWY I IM ZALEŻY NA PRACY.DO TEGO TAKI PAN LIDER A KTÓRY KOBIETY MA ZA NIC NIE SZANUJE ICH TRAKTUJE JAK ROBOLI LUDZI GORSZEJ KATEGORII,CHODZI TYLKO ZA PALETAMI I PODSŁUCHUJE .TO ŻE KTOŚ JEST WYKSZTAŁCONY A KTOŚ MNIEJ TO NIE ZNACZY ,ŻE JEST MĄDRZEJSZY CZY ŁADNIEJSZY NIECH SPOJRZY W LUSTERKO TO ZROZUMIE DLACZEGO TK A NIE ON ZOSTAŁ KIEROWNIKIEM ZAKŁADU .

Tymczasowa

Coś ucichło o liderce EEE czyżby markowała swój stosunek do reszty pracowników przed nadchodzącą burzą,a co do lidera A. to dało się zauważyć jego stosunek -podejście poniżające do kobiet żenada.A płaca to powolna wegetacja.

rozbawiona

ale o kogo tu mam być zazdrosna o dwóch pajaców i w dodatku NIEROBÓW?!!

Lider

Jakaś zazdrosna Pani?

ppp

nie zgodze sie z tym, pomagaja nie licznym!!

anonim.

Nikt nie wspomnial o naszych 2 przystojnych CELEBRYTACH. Służą pomoca pod każdym wzgledem..

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Artur Sp. z o.o. - Radzyń Podlaski

• Jak się pracuje w Lider Artur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Artur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Artur Sp. z o.o.?

Lider Artur Sp. z o.o.