Opinie o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MPT Tabo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPT Tabo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Lulu

Miałem się nie odzywać, lecz widzę że muszę. Drodzy nocniki. Tak długo, jak będziecie siać farment, nigdy nie będzie dobrze. W całej historii TABO tylko raz się zdarzyło że dostało się mniej kasy. Jeśli będziecie robić to co robicie, będziecie jeszcze mniej zarabiać. Jak wszyscy wiemy, pracujemy tu na akord. Będąc wkurzonym, zazwyczaj pracuje się wolniej. Wolniej pracując, wyrabiasz mniej i przez to mniej kasy zarabiasz. Potem znow wkurzenie że zarabia się za mało i koło się zamyka. Zamiast krytykować wszystkich do około, zacząć trzeba od siebie. Pomyślnie najpierw a potem zacznijcie dawać jakiekolwiek opinie. Oczywiście wiem o tym że są lepsze pracę od TABO, lecz to nie zwalnia Was z odpowiedzialności. Ktoś napisał, że po to są opinie by anonimowo, można było dawać opinie itd. tak się składa, że nikt nie jest anonimowy w internecie. Zawsze można do tej osoby dojść. Nie wiem czy Wy serio jesteście tak niskiej inteligencji, czy te wszystkie inne bezpodstawne oskarżenia pisze 1 max dwie osoby. Zgodzę się z osobami mówiącymi iż większość, tutaj to kłamstwo. Zgodzę się że zawsze można się zwolnić lub pójść i pogadać bo zawsze się da.

Panowie nie znudziło się wam wypisywanie tych komentarzy bo to nie jest nawet już śmieszne zachowajcie się jak dzieci z przedszkola A pszepraszam obraziłbym dzieci one są madrzejsze bo im raz wytłumaczysz że tak sie nie robi i to zrozumieją A wam brak paru klepek.POZDRAWIAM

Cmokcmok

Niby byly pracownik, a jak się przejmuje negatywnymi komentarzami... Podejrzane to mało powiedziane. Każdy kto umie dodać 2 do 2 wie, że ze słowem "były" masz tyle wspólnego co tabo z firmą godna polecenia. Gorzej niż dzieci? Jejku, chlip, chlip, aż w mi pięty poszło, jak ja teraz będę chodził z paleciakiem przez 12h?

Armahakali.

W końcu ktoś powiedział jak jest. Mimo że były pracownik.

Kukuryku na patyku
@Cmokcmok

Zaraz się popłaczę. 12x 4 to 48. Czasem kończycie dużo wcześniej więc nadgodzin albo nie macie, albo max 5 w miesiącu. To jest nic. Wybzachiwujecie się jak dzieci, które nie dostały cukierka. Wypisując takie KLAMLIWE rzeczy, a także zachowując się jak jakieś nieroby, którzy zostawiają po sobie tylko bałagan, nic dziwnego że jest co raz gorzej.

Lovelas

Z Nepalu to mieli w styczniu ich ściągać. Spod Himalajów bo tam właśnie mieści się ten kraj... Gratuluję pani prezes wiedzy geograficznej bo jeśli mówiła przemyślanymi słowami to gratuluję poziomu desperacji. Skoro już chcecie ściągać ludzi z drugiej półkuli to proponuję kraj kawalindek za Nepalem, Bangladesz. Wojtek Cejrowski jak był tam bez butów (boso- wolę wytłumaczyć nizinie intelektualnej) to mówił, że tam NI MA ROBOTA. Tylko nie wiem czy wasz ZEROWY social ich przekona. Tylko szybko załatwiajcie sprawy bo ponoć dramatycznie wam zaczyna brakować rąk do pracy co jest miodem dla moich uszu:) życzę wam jak najgorzej cholerni wyzyskiwacze. W końcu się ludziom oczy otworzyły, uaaaaa????

fan

nawet ukraincy juz odchodza.... ale to nic sciagna ludzi z nepalu do pracy hahaha

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MPT Tabo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka ds. księgowości.
1:0

PANIE tomaszu MOZE JAKIES ZEBRANIE ZE SLOWAMI OTUCHY I JAKIS NOWY CENNIK KAR PRZY OKAZJI BO ROBI SIE NUDNO:)

nie polecam!

prawda jest taka ze czesc nalepszych pracownikow juz odeszla a druga czesc zaraz odchodzi kwestia 2 miesiecy a mozna bylo zatrudnic normalnego logistyka i kierownika magazynu a nie trzymac tomasza ktory doprowadzil do tego wszystkiego wraz ze swoim sluga..... takze jesli chcesz tu podjac prace dobrze sie zastanow bo uciekniesz szybciej niz myslisz:)

świr

to bedzie dopiero dzien dziecka panie tomku nigdy pan takiego nie mial . z bogatego lata czasem moze sie zrobic mega biedne jak towar nie bedzie dojezdzal do klientow:) 25 lat ciezkiej pracy z tego co slyszalem od pani prezes ktora budowala ta firme a jeden czlowiek w rok ja zrujnuje ze swoim prawie pelnosprawnym pomagierem. a co dopiero jak targi przyjda ilu wtedy ludzi zostanie jak nawet ukraincy nie chca juz tam wracac... ps brawo bańka (robert b)100% prawdy ps2 dla obecnych pracownikow polecam pracuj.pl a dla tomaja urzad pracy na czarneckiego bez kitu!

Korek
@świr

Skoro takie słowa są Pani Prezes, to chyba taka osoba powinna być wyrzucona? Mimo iż jestem bylym pracownikiem, to mam kontakt z niektórymi obecnymi pracownikami. Najwięcej krytyki jest od.strony nocki, lecz nie są to dosyć wiarygodni ludzie. Co do Bańki. Serio uważasz że ktoś byłby na tyle głupi, by podawać swoje dane? Masz 100% pewności że to On napisał, a nie ktoś z podszywajacych się pod Niego? W internecie nie można być wszystkiego w 100% pewnym. Jak to mawia stare amerykańskie przysłowie "wszystko co znajduje się w internecie, jest prawda". Podobno te słowa wypowiedział Abraham Lincoln. Co do wypowiedzi Roberta B. Skoro macie nagrania, to czemu ich nie wykorzystacie? Jeśli macie nagrania to znaczy że w tym czasie nie pracowaliście. Ja jestem.bylym pracownikiem bo siebie zwolniłem. Założyłem własną działalnością, i zarabiam więcej. Nie mogę zgodzić się z ok 90% opinii, które są tu zawarte.

@Korek

a jaka masz pewnosc ze zaraz ci nie wjedzie skarbowka do tabo????:)

ulubieniec
@Korek

skoro nie wierzysz ze to slowa p prezes zapraszam puszcze tobie nagranie z 4 stycznia... adres z checia poda pan tomasz s. bo jak wiadomo lubi lamac ustawe o ochronie danych osobowych co tez moge udowodnic:) prowokujcie dalej a sie doczekacie....

Robert B

Witam wszystkich znacie mnie robiłem w tej firmie na magazynie czy jako kierowca w sumie 4 lata i na pensie nie mogłem narzekać to racja co by nie pisać nigdy nie zarobiłem mniej niż 3200zł a do 6000zł dochodziłem . A jakim kosztem to napisze teraz jebanie po 19 h na dobę 7 dni w tygodniu umowa na minimalne wynagrodzenie rodzinę musiałem utrzymać. A na koniec strzał od pana Tomasza S kradniesz to spierdal... a ja nic nie zrobiłem macie nagrania . Mniejsza z tym ja teraz robięrę w bridgeston mam 4 tys na renke i wychodze po 8 h a co Tomasza S to panie nie kłam goscia który ma 3 dzieci i Żone niepracującom na utrzymaniu bo tak się nie robi tyle wiesz co mówiłes mi. Z tego co mi chłopaki mówią to omijajcie tą firme i tyle są dobre zakłady jak volkswagen solaris wriglej lisner oni płacą o czasie na umowie jest tak jak zarabiasz i młodzi trzymajcie się takich zakładów tam jest normalniej. Pozdrawia Robertr B

Pracownik Tabo
@Robert B

Panie Prezydencie Robercie Biedroń. Jakoś nie zauważyłem, ani nie słyszałem, by taka znamienita postać u nas pracowała. Dodatkowo powiem Panu że NIGDY, nie zdążyło się by pracować po 19h. Panie prezydencie jakoś nie wydaje mi się, by inteligentne osoby, się pod kogoś podszywały. Uważam, iż nikt nie jest na tyle głupi, podać imię i pierwszą literę nazwiska. Po za tym. KK Art. 190a. [Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości] § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Stary
@Pracownik Tabo

Kto go nęka? Kto zarabia na jego wizerunku? Kiedyś nocka pracowała nawet do 14, nie wspomnę już o warunkach jakie były na poprzednim magazynie. Dlatego te lamenty bawią starszych pracowników. Pozdrawiam :)

Kukuryku na patyku.

Witajcie. Drodzy koledzy z dniówki, popki a także nocki. Każdy z nas wie jaka jest sytuacja. Wiem że największe problemy, z tymi opiniami robią koledzy z nocki. Ludzie, na prawdę macie problem z opracowaniem CZTERY DNI po 12h w tygodniu? Wiadomo każdy by chciał po 8 albo nawet nie przychodzić, a kasa najlepiej po 5 tysięcy. To co Wy odwalacie, jest gorsze od ciosu maczetą poniżej pasa. Za każdym razem możecie do Pana Tomka podejść czy nawet zadzwonić i się dogadać. Przez to zachowanie jakie Wy robicie w tej firmie się pogarsza. Chcecie na skargę, bo nie podoba się, co pan Tomek robi? Co za problem napisać listu czy nawet zadzwonić, do kogoś z prezesów. Numery są. Nie zachowujcie się jak tapeciary, które płaczą bo złamały paznokieć.

Łukasz
@Kukuryku na patyku.

Czy Pan pracuje na nocnej zmianie?

Kukuryku na patyku
@Łukasz

Tak, pracuje i mam dosyć tych narzekań. W mojej opinii nie jest źle. Są firmy, gdzie jest duuuzo gorzej.

Agata

Wspominaliście wcześniej o dużej ilości nadgodzin i w związku z tym wysokim wynagrodzeniem. Czy poza tym pracownicy otrzymują jakieś dodatki świąteczne, mogą korzystać z benefitów? http://www.tabo.pl/Job.aspx tutaj można znaleźć aktualne oferty pracy, ktoś z was aplikował w ostatnim czasie? Na co warto się przygotować, idąc na rozmowę kwalifikacyjną?

@Agata

Pracownicy nocki mają prawi cały czas nadgodziny (pracują do 12h), lecz pracują tylko 4 dni w tygodniu. Czasem i jak jest dużo pracy wszyscy mamy nadgodziny ale jest to rzadkością. Ok 70% co jest tu w opiniach napisane (tego negatywnego) jest kłamstwem.

@Agata

Benefitow nie ma. Po czterech podejściach załatwienia karty multisportu zrezygnowali choć byli chętni. Dodatek świąteczny raz do roku w postaci reklamówki ze słodyczami. Na rozmowę nie trzeba się przygotowywać bo zostaniesz zatrudniony od razu. Jedyne co możesz ze sobą zabrać na rozmowę to kalkulator żeby ogarnąć te wszystkie wyliczenia szefa. Choć myślę że tych wyliczeń nawet super komputer nie ogarnie.

to znowu ja:)

panie tomaszu do wuzetek bo zaraz tam nie bedzie komu robic ty pawelku tez juz mozesz rozgrzewac kolana. pozdro auuuu

Yolo

Beton brygadzista? Bu ha ha ha ha ha, ta firma na prawde schodzi na psy... xD

prezes zarzadu

22 tysiace pozycji do zrobienia,kierownik logistyki od 2 tygodni mowi, ze ma pilny wyjazd, 2 podkierownik od siedzenia za biurkiem i po za praca zapraszaniem pracownikow na fife ma chore kolana, przychodzi zly odgrywa sie na dniowce i popoludniowce. ledwo umie zrobic wz-ke po ponad 12 latach pracy, do tego kolejny miesiac wyplaty sie nie zgadzaja o kilkaset zlotych bo matematyka tomasza s. odbiega od tej ktora my znamy. nic dodac nic ujac ,chcesz dobrej pracy to tutaj nie masz czego szukac. omijaj ta firme szerokim lukiem, a jakbys mial okazje ja mijac oddaj kal tuz przed biurem tego burka tomasza s.

@prezes zarzadu

A co za problem znajomych z pracy zaprosić na piwko czy tam Fifę? Dziwne też jest to co piszesz o odgrywaniu się, gdyż nie wiem który pracownik z dniówki i popki narzeka na to co robi kierownik. Co z tego że ma problem z kolanami? Sprawdzałem kierownika kilka razy i 0 błędów. Skoro się praca nie podoba droga wolna. Są inne prace.

prezes
@Mantris

kolezko jak mogles sprawdzac osobe o ktorej pisalem skoro ta osoba nie robi wuzetek wiec nie dziwne ze nie robi bledow. jak chcesz wybielac mpt to moze popytajmy znajomych ktorzy posiadaja nagrania ktore obala wszystkie pozytywne komentarze pisane przez pseudo zarzadzajacych tym magazynem i wtedy zamilczysz na dobre:)

@prezes

Robi WZ ale raz na parę miesięcy. Widzę, że z czytaniem też masz problemy, gdyż napisałem "sprawdzałem". Pracuje w tej firmie praktycznie 4lata i z tego co zauważyłem tylko nocka na jakieś ale. Wiecznie im źle.

Bahama
@Mantris

Zapraszamy na nockę. Zobaczysz nierobie z dniówki jak szybko zmienisz zdanie :)))

@Bahama

Może jestem na nocce? Może na dniówce? Tego nie wiecie. Nocka jest ciężkzka lecz czasem daloby radę wszystko zrobić sprawniej, gdyby nie wychodzenie na papieroski (częściej niż jest to dozowlibe gdyż wiem.ze niektórzy palą.gdzies.indizej). Często też mniej robimy. Wszystko zawsze da się wyjaśnić, porozmawiać, lub załatwić to w inny sposób. Mówicie że "nierobienie z Dniówki". Tak się składa że dniówka, też ma pełno roboty. Także zapraszam na dniówkę. Tak min 2 tyg zaczniecie narzekać na nockę. Tak to niestety działa

Leń
@Mantris

Je*nij się w łeb. Jesteś oderwany od rzeczywistości.

Czacha dymi
@Mantris

Juz wiemy z dniowki jestes hihihi

Galgan
@Mantris

Mantris czy ty jestes na prawde az tak glupi myslac ze gdyby nie bylo papierosow praca by szla szybciej? Kolejna sprawa piszesz o czyms co niby to wiesz ale nie masz zadnych dowodow to takie pisanie bo pisanie byleby napisac. "Wyjasnic,porozmawiac lub zalatwic w inny sposob" co wyjasniac? Jak zalatwic? Z kim porozmawiac? Wszyscy dobrze wiedza co sie dzieje a czy ktos cos z tym robi? Beznadziejne kierownictwo doprowadzi do upadku tej speluny.

Mad max

Zwolnic Tomeczka S.P.R.E.N BO TO ON DOPROWADZI TA FIRME DO UPADLOSCI (CHOC FIRMA JEST NA SZCZYCIE SWOJEJ DZIALALNOSCI) NIECH GORA W KONCU OTWORZY OCZY ZANIM BEDZIE ZA POZNO

Czacha dymi

Tomasz S.p.r.e.n.g Do degradacji a problem sam sie rozwiaze sa godni nastepcy na jego miejsce chocby K.K

Beznadzieja

Chcesz zapieprzac po 12 godzin i na wypłatę płakać przy kasie? Zapraszamy! Ludzie są zmuszani do pracy po 12 godzin bo inaczej najwieksza zakala tej firmy nałoży "sankcje" 50zł mniej do wypłaty jak wyjdziesz z pracy po 10h. Obniżają punktacje żeby wycisnac z Ciebie jak najwiecej i jak najmniej Ci zaplacic. Kierownik logistyk i jego pies obydwoje nie dosc ze slepi to jeszcze glusi na to co sie dzieje umywaja rece nie potrafia nic zmienic ludzi sie pytaja co oni maja zrobic w takiej sytuacji zenada. Okradaja ludzi z wyplat nie potrafia wyjasnic dlaczego.

Obok
@Beznadzieja

Nie zaczyna się od a, ale moje pytanie, a dlaczego jeszcze tam jesteś po prostu zmień pracę na lepszą i nie pisz tych paszkwili

@Obok

Niewygodne paszkwile? No tak.. prawda często nie jest wygodna he he.

@Beznadzieja

@Beznadzieja Powiedz mi od kiedy takie coś jak piszesz niby jest? Drogi pracowniku z nocki (albo były pracowniku, który ma kontakt z obecnymi), jak pracujecie po 4 dni to nie dziwię się że pracujecie dłużej. Czasem pracujecie poniżej 8h. Pracuje w tej firmie 4lata i tylko 2x mi się wypłata niezgadzała. Fakt ostatnio się popsuło, lecz nie na tyle by wypisywać takie kłamstwa. Jak Ci się coś nie podoba, to możesz napisać wypowiedzenie. Droga wolna.

Wez pigulke
@Zetox

Zetox podobno pomaga usuwac toksyny i budowac organizm ale temu sygnaliscie nie pomoglo xDxDxD aaauuuu

szydera
@Obok

widze mamy tu poloniste od siedmiu bolesci.... jednych poucza ze sie nie zaczyna od a a sam rzuca paszkwilami... jak wiadomo piszemy opinie o tabo zapewne wiesz jak uzywac wikipedii ktora o slowie paszkwil mowi tyle "Paszkwil (wł. pasquillo) – utwór literacki, często anonimowy, skierowany przeciw konkretnej osobie" twoje posty sa plaskie jak plaska jest twoja kora mozgowa takze OBOK daruj sobie te prostackie komentarze do postow ktore sa w 100% prawdziwe

@szydera

Prawdziwe dla nocki. Dla dniówki i popki, już nie do końca. Zgadzam się z Tym co pisze Mantris oraz Kixi. Robicie jakieś farmazony, wiecznie Wam źle. Jak się nie podoba to po co pracujecie?

@Wez pigulke

Dziękuję już bralem. Ciekawi mnie jedno. Czy kiedykolwiek pracowaliście na dniówce, albo czy teraz pracujecie. Ostatnio kilku z nocki na dniwki się przeniósł, i jakoś nie narzekają.

@Zetox

Zerox skończ już pieprz** farmazony. To oczywiste że dniówka i popka nie narzekają bo niby dlaczego mają to robić? Przychodzą na 8 godzin i wychodzą a z nocki chłopaki jak chcą wyjść po 10h będą mieli nałożoną kare za to. Piszesz tu o komentarzach Mantris i Kixi... ok... moge sie założyć ze pisze to jedna i ta sama osoba podpisujac się pod roznymi nickami. Bo tylko "wasza" banda jedyne co potrafi napisac to "jak sie nie podoba to sie zwolnij" BŁAZENADA Kłamstwa to piszesz ty. A twoje "czasem mniej niz 8h pracujecie" jest tak zalosne ze nawet tego nie skomentuje. Idz i walnij sie w te pusty łeb

@Beznadzieja

Tak? A kto kończy czasem o 1 w nocy? O 4 w nocy?

DSV
@Zetox

Yebniety jestes, weź sie tu wiecej nie wypowiadaj. 4 lata pracy tutaj to widac za mało byś pojął mechanizmy, dlaczego skonczylismy raz o 1 w nocy. Ostatnio było 22tys pozycji, chłopaki targaja taki tonaż a przecież nie ma żadnej akcji, co to będzie na Bogate Lato? Tu nocka powinna byc max godzina 7.00 i koniec.

@Zetox

Napisz tu pajacu kiedy to niby nocka skończyła o 1 w nocy? Prócz ostatniego święta nie przypominam sobie by tak było. Śmieci piszesz, żałosny jesteś. Kiedy skończyliśmy wcześniej? Głupia dyskusja z głupim typem który albo jest na dniówce albo siedzi za biurkiem z zamknietymi oczami.

Wielbiciel

Kołhoz-wszystko w temacie

Agata

@Czechu, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co oznaczają Twoje słowa? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony? Napisz coś więcej o wadach i zaletach pracy w firmie. Czy MPT Tabo Sp. z o.o. wypłaca wynagrodzenie na czas? Co z możliwościami rozwoju?

P
@Agata

Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Co do rozwoju to nie jestem przekonany (zaznaczając że pracuje jako magazynier). W biurze może jest jakaś możliwość rozwoju. Według mnie, największym mankamentem pozostaje ogromna ilość nadgodzin. Jednak jest to w jakiś sposób rekompensowane przez wysokie wypłaty i tylko 4 dni pracujące+ jedna sobota w miesiącu.

dymisja :)

"Numer do prezesów jest znany. Tam też można się zgłosić. Czekam na kontrol dalej... " tu musze sie wtracic bo dzis byl u mnie na piwie obecny pracownik tej firmy i ponoc kartka z numerami do prezesow w dziwnych okolicznosciach zniknela z biura psedo kierownikow magazynu z reszta jak firma nie wie co ma powiedziec klienta to co ma mowic POLSKO - ukrainskiej brygadzie ktora pan tomasz zbieral pod marketem.... auuuu

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Czechu

Nie jest kolorowo...

Zostaw merytoryczną opinię o MPT Tabo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT Tabo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPT Tabo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Gnieźnieńska 130
    62-006 Poznań