Opinie o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MPT Tabo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPT Tabo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Mob.bing na nocnej zmianie kiedys się skonczy???? Nadgodziny ciagniemy od marca!! To jest naruszenie prawa pracownika i zostanie zgłoszone do inspekcji pracy. Wszyscy mamy dosyć tego co sie dzieje! Nie równe traktowanie zmian! A kierownik widmo dalej nic nie robi z tym

Agata

To duże słowo w sumie, nie przesadzasz? Co takiego tam się dzieje? Nie strasz, że jest tak źle tam? Czego macie dość w sumie, daj znać

Czy MPT Tabo Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Magazynier

Dzień dobry. Chciałbym się podzielić opinią pracy w MPT Tabo. Ogólnie praca nie jest zła. Atmosfera w pracy raczej jest dobra. (-) Często w powietrzu wiszą jakieś zmiany (najczęściej nic się nie zmienia. Ale jednak to wk*rwia). (-) Akord. Niestety system jest nieklarowny i nie wiesz ile dostaniesz za konkretną czynność. Dopiero pod koniec zmiany możesz zapytać ile zrobiłeś. (Ogólnie nie uważam, że akord jest zły. Po prostu uważam, że powinien bazować na sprawiedliwych warunkach. (-) System akordu jest bez najmniejszego sensu - myślę, że nie przesadzę spłycając to do tego, że za najdłużej wykonywaną czynność dostajesz najmniej pieniędzy. (-) Ingerencja w kolejność zamówień (tzw. przypiski). W skrócie jeżeli kierownik Cię nie lubi, zarobisz mniej. Kierownik Cię lubi, dostaniesz więcej. (Czasem jest afera i przez jakiś czas jest normalnie. Potem wraca do normy) (-) Firma jest zlokalizowana poza Poznaniem. Nie ma żadnego transportu zorganizowanego przez pracodawcę. (-) Skanery są nieintuicyjne - bardzo łatwo się pomylić. Każda pomyłka jest sankcjonowana. Nie tylko pieniężnie, ale też można otrzymać nieprzyjemny telefon od kierownika w ciągu dnia. Po prostu dzwoni żeby opierdzielić i się rozłącza. (-) Brak rozwoju, możliwości kariery. Czasem się zdarzy, że ktoś umrze, to może wtedy Cię wybiorą jak się wyróżniasz i nigdy nikogo nie wk*rwiles. (raczej niemożliwe) (-+) Nieregularny system pracy, raz skończysz o 2 w nocy, raz o 5. Nigdy nie wiesz. Możesz nawet pracować 2 godziny, zamówienia się skończą i zarobisz tyle ile wypracujesz. Ale ogólnie jest lepiej niż było kiedyś. Dojazd komunikacją miejską przez te nieregularne godziny może być problematyczny. (+) paczki świąteczne (+) nie pracuje się źle, możesz się skupić i robić swoje (+) Stołówka, szatnia. Czyste prysznice. Ładny obiekt. (+) Możesz iść na kibel i skaner nie będzie krzyczał. Reasumując. Uważam, że jest dobra firma. Jednak nie wiązałbym się z nią na dłuższy okres czasu. Uważam, że są bardziej przyjazne firmy dla pracowników. Chciałbym tylko nadmienić, że piszę to z perspektywy byłego pracownika zmiany nocnej. Na dniówce jest pewnie lepiej. Przepraszam za wszystkie błędy, nie chciałbym by przysłoniły one treść merytoryczną. Zapraszam do dyskusji.

Dhdh

(usunięte przez administratora) ile nadgodzin bedziemy jeszcze (usunięte przez administratora) jak woly

Covid
@Dhdh

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie płacą dodatku do nadgodzin to wykorzystuja ludzi. Nadgodziny nie mogą być ciągle to wbrew kodeksowi pracy pracodawca nawet nie raczy powiedziec ze w danym dniu sa nadgodziny bo w tej pracy juz uwazaja to za norme PLACIC ZA KAZDA NADGODSINE ZLODZIEJE

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MPT Tabo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka ds. księgowości.
Michael

Brak Słów

Nikt

Pytam grzecznie dlaczego nocka ma sprzątać magazyn? Tylko proszę nie mówcie ze mamy to w podstawie! Mamy jakiś tam akord, to róbmy robotę i do domu! A o 6 rano wchodzi ekipa sprzątająca i robi robotę, no chyba nie chcecie mi powiedzieć ze nie dadzą rady posprzątać magazyny?! To się może zgłosić o dofinansowanie hm ????. Teraz z innej beczki panie Pawle może jakaś podwyżke, a nie jedziemy tzn magazyniezy na najniższej krajowej, jak byś nie zauważył ceny idą w górę, Grzecznie pozdrawiam i daj znać.!

blablabla
@Nikt

Każdy by chiał mieć płacone za 8 godzin a pracowac mniej, zaden z was nie wyrabia godzin ktore sa w miesiacu i jeszcze wam zle? zarabiacie wiecej niz ludzie w biurach wiec serio jak sie nie podoba to do widzenia. bedziecie siedziec po 8 godzin to moze w koncu bedzie spokoj ;)

Gosc
@blablabla

To moze nam zaplac za sprzatanie skoro sprzatacze przychodza i nie maja co robic. Moze nam doplac za to ze paletujemy 2 kursy przez co dniowka tez rano nie ma co robic. Typie 2 kursy paletujemy przy jednym aucie sa 3 osoby tylko jedna osoba zarabia bo sobie to wbija a reszta za free owija.

Do jakiego działu najlepiej się dostać?

Magazynier

Panie kierowniku, prosimy o zmianę brygadzisty lub jego degradacji.

@Magazynier

Pracę zmień ????

Do leniucha
@Gość

Komentarz kierownika z nocki? On jest tylko taki błyskotliwy i na wszystko co mu nie pasuje mówi pracę zmień nikt cię tu nie trzyma. Najwiekszy leń na magazynie

Koza
@Gość

Co prawdą w oczy kole jakim jesteś brygadzistą, brak szacunku dla ludzi.

Nie chcemy

Kierowniku Pawle my nie chcemy pracowac z takim brygadzista ten czlowiek nie pasuje na nocce robi zla atmosfere nie potrafi sie wyrazac obraza wszystkich ciagle sie czepia wszyscy mamy gestapowca dosc!

Bartosz

Dzień dobry! Chciałbym się dowiedzieć, czy u Państwa w pracy można dostać awans, na wyższe stanowisko?

Niema awansu
@Bartosz

Jak juz bedziesz po 40 i juz nie bedziesz tako szybki to dostaniesz awans na sprawdzaniezestawow ha ha ha albo jak sie logistyk wykruszy to moze cie wezma na logistyka ha ha ha jak szukasz pracy z zamiarem awansu to nie tutaj szkoda czasu

Matematyk

Inni nie mieli tyle szczęścia co My, a ich miejsca pracy zostały rządowymi dekretami tymczasowo pozamykane.

Patologia
@Matematyk

Cześć, mam pytanie do kierownika szerfena dlaczego jak było 300 zakazen korona wirusa dzieliles nockę od innych zmian a teraz jak jest prawie 19 tysięcy zarażen pozwalasz żeby się zmiany łączyły? Czy ty jesteś Marionetka tych starych dziadów co mają tabo? Przyjedź na zebranie i wytłumaczyć to!!!

Patologia
@Patologia

Do kierownika szerfena mówiłeś że kupicie tramwaje na targi, targi trwają tranwaji brak, tylko umiesz straszyć ludzi ze zabierzesz im pieniądze za to że w sobotę nie przyjadę, a z drugiej strony mówisz że ty pieniądze nikomu nie zabierasz, to są twoje słowa, czy ty siebie słyszysz? Zapraszam na zebranie

Corona

Witam, niech kierownik magazynu zawiesi progi bo to jest absurd, nikt nie może przekroczyć 2500 zł a nie wspomnę już o 3 tyś. Jeśli nie zostaną zlikwidowane progi robi strajk, przyjdziemy do pracy ale nie ruszymy wózetek nic nie zostanie uszykowane zobaczymy co firma na to.My powiemy że do strajku doprowadził kierownik magazynu i jego progi. Czekamy na ruch Pana kierownika.

Widz
@Corona

Dajcie popcorn będzie ciekawe widowisko xD

Matematyk
@Corona

Na Święta bez kasy - naprawdę genialne rozwiązanie!? Jak to mówił Adam Słodowy - zrób to sam :-)

gość
@Corona

Jeżeli coś komuś nie pasuje zawsze może zmienić prace, ale jeżeli ktoś skończył tylko podstawówkę to sorry ale średniej krajowej nie przeskoczysz tak łatwo ;) na wszystko trzeba sobie zasłużyć. Wiesz gdzie są drzwi?

Blabla
@Corona

Nie od dzisiaj wszyscy wiedza ze punkty na targi sa zaniżone. Czego sie spodziewales ze w tym roku bedzie normalnie???

X2D47D
@gość

Brygadzista GESTAPO to ty???

gość
@X2D47D

Nie jestem pracownikiem magazynu

Absurd

Mam wrażenie że tą firmą zarządzają osoby ze szkoły specialnej.Gdy było 200, 300 baa.. nawet i 500 zakażeń oto wtedy wprowadzaliście obostrzenia ze zmianami. Teraz gdy mamy zachorowań ponad 10 tysięcy mamy się mijać wszyscy razem wzięci. BRAWO! Gdzie jest logika? Czy wam na prawdę trzeba wszystko tłumaczyć jak dzieciom w przedszkolu? Wszyscy rozumiemy. Są targi, więcej pracy itd,itp. Ale ludzie, czy wy na prawdę nie zdajecie sobie sprawy, że gdy zachoruje jeden to wszyscy mogą iść na kwarantanne? Wystarczy jedna osoba aby cały wasz (Szefostwo) dobytek stanął nieruchomo na jakiś czas. Wy nie zarobicie, my nie zarobimy i gdzie tu sens? Firma już stoi w miejscu bo od godziny 19 do 20 jest pusta. Nikt na magazynie nie pracuje. Czy wy na prawdę nie widzicie tego absurdu? Czy tak ciężko jest usiąść i pomyśleć nad sensownym rozwiązaniem sytuacji tak by miała jakikolwiek sens? Przecież to jest chore,gdy jednego dnia wychodzimy o 5 aby się nie mijać by kolejnego spotkać wszystkich i wyjść o 7 godzinie. Chore jest to, że idziemy do pracy i nie wiemy o ktorej z tej pracy wyjdziemy. Nikt nic nie wie, pełna dezorientacja, nikt nic nie mówi. Czy możemy się dowiedzieć od której do której pracujemy? Bo w "poniedziałek" mówili, że do 5. A we "wtorek" że do 7. W "środę" zaś, że do 8. A w "czwartek" to już zaczynali od 20. W "piątek" powiedzą że do 9. A w "sobotę" że idziemy w niedzielę. Czy uważacie, że komentarz jest absurdem? Nie, to tylko MPT Tabo.

Po co były te obostrzenia? zmiany? dezynfekcje? Jak ten wirus po zebraniu już nie istnieje xD rozumiemy że wirus na targi dostał urlop i przez ten czas już nie zaraża już zmiany moga sie widywać juz po wszystkim? xD

Kierownik na nocce notorycznie przypisuje najdluzsze wuzetki trzem czterem osobom mysli ze reszta jest slepa i tego nie widzi moze ktos zrobi z tym pozadek bo temat przypisek jest znany juz od dawien dawna

Halo

i co miały być zmiany nie miały sie zmiany widzieć a rano dniówka z nocka kierowcy sprzatacze razem zero dezynfekci sprzętu skanerów a kierownik powiedział będziecie mieć ws ystki a tu nic soboty zlikwidowane żebyśmy się nie widzieli jedno przeczy drugiemu samo życie w tabo

Pozytyw

Plus dla Tabo za organizacje (Płyn do dezynfekcji, maseczki i zmiany jakie wprowadziliscie) sami widzicie że jak się chce to się da i wcale nie trzeba by jedna zmiana siedziała po 11 godzin w pracy. Duży plus! Oby tak dalej!!

Betoniarka

Kometarz kieruje do pana ktury ma wladze nad nami zacznij traktowac ludzi z szacunkiem (teraz po twojemu ) ty wiesniaku ze swarzedza ty brygadzista jestes??? ty zwykly burek jestes do szczekania i poganiania zawsze tobie cos nie pasuje warczysz i slinisz sie jak buldog brygadzista nigdy nic niewie przekreca informacje a potem pretensje o byle guw... wejdz na rokse zamow pania wyzyj sie i zacznij zachowywac jak normalny facet a nie psychol co gania ludzi po szatni

@Betoniarka

Proponuję zainwestować w słowniczek ortograficzny. Ktury to jusz by sie pżydal

@Anonim

Skond wierz morze to specijalnie xD

Paranoja

Kierownik odzielasz zmiany w tygodniu żeby się nie spotykały A w sobotę wirus ma wolne bo dniowka nocka razem i ty uważasz się za mądrego nie odpowiedni człowiek na stanowisku nic dodać nic ująć

Justyna
@Paranoja

@Paranoja Jak obecnie wygląda system pracy w MPT Tabo? Ile zmian macie?

Cdn
@Justyna

Zmian mamy 3 jak to było wcześniej lecz jak dla mnie to i tak nie do konca działa bo jak slyszalem kierowcy i tak mają styczność z mag. A jak na moje powinni czekać przed bramom A nie szykowane wz A oni wchodzą i robią swoje oni mają najwięcej styczności z innymi ludźmi i mogą coś przynieść pozdro Justyna ????????

Kwarantanna

No kierownik ciekawe ile tabo maniaki dostaną premi za prace w tych ciężkich czasach wszyscy do okola dostają to czemu my nie lubię pracują w dużym ryzyku prawie wszyscy bo zdarzają się ściemy chodzace w kratke lub rzucające l4 lub nz

Zostaw merytoryczną opinię o MPT Tabo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT Tabo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPT Tabo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Gnieźnieńska 130
    62-006 Poznań