Opinie o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MPT Tabo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPT Tabo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Byly Niewolnik tabo

ja niewiem dlaczego tak jedziecie na pana tomka skoro on daje wam niepowtarzalna okazje dorobic sobie pare zlotych przychodzac w dodatkowe dni pracy tj. 2 soboty w miesiacu za normalna place do tego uczy was dyscypliny dajac kary finansowe za nie przysjcie w dodatkowe dni do tego zmodernizowal system punktowy ktory juz nie dziala wcale i to kierownik logistyki ustala wyplaty (tomasz s.) woli zatrudniac ukraincow( bo na umowie maja o 200zl mniej i zarobi) ktorzy nie wyrabiaja podstawy nawet polowy duzo mozna pisac a puenta bedzie taka: panie tomku czas podac sie do dymisji bez kituuu!!!!

Bomba

Ta firma powinna się nazywać "Nadgodzina" Cały zarząd od pół roku nie portafi się uporać z nadgodzinami. Przychodzą ludzie. Wrzucają ich na nocki. A oni po tygodniu uciekają. Żenada. Takich ludzi nam trzeba Panie T.S! Brawo! Logistyka klęka i woła o pomstę do nieba! Kierowcy czekają żeby wyjechać. Klienci niedostają towaru. Tylko czekać aż to wszystko je*nie. Jak dalej będzie tym zarządzał człowiek który uważa się za logistyka.

@Bomba

Zwolnij się idź gdzie jest lepiej

Oj oj
@Bomba

Zwolnić Tomka S. Wy...rda...laj

mj

Z tego co się dowiedziałem to nadgodziny w tej firmie są ustalane z góry, oraz że nie są w żaden sposób płacone. Zobaczymy jak będzie wyglądać wypłata.

@mj

Taka teoria lecz są płacone. Jeśli ktoś uważa inaczej niech sobie to przeliczy. Tak samo jak napisał "Kali jeść Kali pić'' uważam że jak coś jest nie tak, to na skargę do UP. Takie cwaniaczki a na skargę nie pójdą. To jest zgodne z WASZYM PRAWEM.

@Kixi

Nie rób z siebie pośmiewiska ;) w tej psiej budzie ciężko już cokolwiek policzyć bo pies tak pozmieniał wszystko że sam się w tym gubi co Ty gościu chcesz policzyć? Jestem ciekaw jak policzysz skoro nie wiesz ile masz płacone za co. Uśmiałem się. A z UP żebyś się nie zdziwił ;)

@Gosc

Wystarczy pójść do kierownika czy dyrektora a nie do brygadzisty. Dobrze czekam na kontrol.

@Kixi

Ha ha ha jakiego kierownika? Tego z nocki? Czy tego z dniówki? .. co za różnica oni obydwoje albo nigdy nic nie wiedzą albo omijają temat hehe. A derektora? Jakiego? Przecież ten typ nawet nie wie co się dzieje na magazynie hehehe a może mam iść do kierownika logistyka? Ktorego nikt nie rozumie bo ten gość nawet się wypowiadać na konkretny temat nie umie hehehe skończ już chłopie pisać pierdy bo coraz bardziej żałosny jesteś ;)))

@Gosc

Oj zaatakowałeś mnie, a w pracy pewnie ze mną gadasz i się czasem wygłupiasz. Nie ładnie, nie ładnie. Numer do prezesów jest znany. Tam też można się zgłosić. Czekam na kontrol dalej...

Tabo świr

Sodoma i Gomora. Od kiedy zostali postraszeni kontrolami zaczęli obiecywac złote góry. Przez lata tzw"kariery" tam i z wątpliwej przyjemności poznania tych cynicznych i klamliwych osób jestem pewien, że za moment zachoruja na "amnezje" i obietnice pójdą się kochac. Podsumowując, hasło przewodnie zmieniło się z "Byle 12h" na "jutro będzie lepiej" (może). Pracownik poszukiwany od zaraz najlepiej w pełni poświęcony tej chorej firmie. Pozdro Tomcio Cwelcio wiesz, że nim jesteś, auuuuu, bez kituuuu

@Tabo świr

Zaraz soboty obetnie hehehe bo 70 zł to za dużo chłopaki się wzbogacą i im palma odbije hehehe amnezja nadchodzi juz nie pamietaja jak po 12 robilismy a gdzie jest wolne za nadgodziny??????? Temat tez zrobil sie cichy.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MPT Tabo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka ds. księgowości.
Leszno
Stopro

Wujacwel ma rację. To co od ostatniego czasu dzieje się w tej firmie przekracza ludzkie pojęcie! Panowoe z Ukrainy pracują po 14 godzin. Jednak szef tuszując to wszystko karze im wpisywać po 8 godzin. Nawet Ukraincy nie chcą tutaj prscować teraz wymyślili że ludzi z UWAGA NEPALU ściągną. Ślepcy głupcy i (usunięte przez administratora) Towar nie wyjeżdza o czasie. Chłopaki z nocki rąbiom po 12 chłopaki z dniówki mają lepiej tak zwane BAHAMA robią po 8. Ty po 12 wychodząc widzisz wszystkie krzywe ryje niezadowolone że już idziesz. W tej firmie zaczynają pracować sami paralici byleby ktoś był. Pan T.S do wyje.bania.

@Stopro

A co to znaczy "rąbiom", bo nie znam słowa??

Poracha

Tabo to jakas porazka kierowcy przychodza rano i stoja po 2-3 nawet 4 godz bo nie ma dla nich pracy bo nocniki nie szykuja bo maja wyjeb na ta firme bunt kierowcow to tylko kwestia czasu

Zjeb kierowca
@Poracha

To się za robote weź pajacu. A nie, przyjdziesz kawe wypijesz pojdziesz sie wy.srac i ponarzekasz z kolegami jak to nie macie zle bo nie mozecie wyjechac. Sami owijaci sie nie umiecie tumany? ;)

@Zjeb kierowca

Przecież oni ostatnio nie mają co owijać, gdy przychodzą do pracy...

Kali jeść Kali pić

Tak sobie czytam i czytam te opinie. Ludzie czy Was pokręciło? W każdej ale to KAZDEJ pracy magazynowej, są podobne sytuacje. Ludzie są zapewne jeszcze bardziej wykorzystywani niż Wy. Skoro uważacie że tak bardzo jesteście robieni w *****, to czemu nie pójdziecie zgłosić to do UP? Czemu mimo że tu wypisujcie brudy nic z tym nie robicie? Przecież z tego co.czytam problem jest od kilku lat. Uprzedzając ataki na mnie. Nie jestem pracownikiem TABO. Pracuje w innym magazynie, lecz myślę by do Was nie przejść.

Gosc

Napisz jakie tu zle sycza szepty. Ze jedyny widok to tu brak perspektyw i ze jedyny dzwiek tu to warkot maszyn co nimi na zachod frunie emigrantow masyw.

Damy rade

Byleby do 9tej chłopaki posnuć się na magazynie, damy rade, je.bac tabo :))) je.bac t.s

Apokalipsa

I o to tym prostym słowem rzecze. Firma upada, nikt w Tabo robić nie chce.

Wujacwel

Niewolnictwo XXIw w najczystszej formie. Chcesz nie mieć życia w tyg, a często nawet w weekend? Aplikuj natychmiast. Gość, który będzie Cię zatrudniał (a zatrudni na pewno nawet jeśli jesteś upośledzony bo będziesz na wagę złota) bedzie Ci pół godz nawijał makaron na uszy, nie potrafiąc odp wprost na najprostsze pyt, będzie opowiadał o wszystkim tylko nie o tym o co pytałeś. Umowa 2400 brutto, klękajcie narody. Poczujesz się jakbyś chwycił Boga za nogi. Dla masochistów i lubiących penetracje odbytu na sucho w sam raz. Pozdrawiam, żal chłopaków.

Chrupek

Ludzie słuchajcie doszło już do tego, że tutaj nawet nie wie się,ile się zarabia. hahaha w pracy na akord człowieku nie wiesz ile zarabiasz robią z nas idiotów żeby zamknąć mor.dy na miesiąc. Ho ho ho te pana nowe zmiany hahaha taki jeden wielki niewypał i tykajaca bomba ktora powoli juz wybucha. Pan szef robi w tabo druga ukraine zabrac wydoic dac grosze i wyj.ebac. glu.pi pan jest rad pan nie sluchasz to (usunięte przez administratora) pan masz

Tytanik

Pracodawca wymusza pracowanie po 12 godzin dziennie w nocy. Ta firma niedlugo upadnie bo juz nikt nie bedzie chcial tutaj pracowac za psie pieniadze. Wyplaty rok temu byly wyzsze niz sa teraz a pracy wiecej.

Miało być lepiej... zawiedziony, rozczarowany jak tak można.

Parodie

Witajcie w Tabo! W pracy gdzie na rannej i popoludniowej zmianie nie ma ludzi. Gdzie na nocnej zmianie sa ludzie ale pracy jest tak duzo ze ranna zmiana im pomaga zeby mogli isc do domu. W pracy gdzie kierownik i jego przydupas "brygadzista" przypisuja wuzetki dlatego nie kazdy moze tu dobrze zarobic. W pracy gdzie pod koniec pracy wychodza ogromne wuzetki gdzie po 10 godzinach trzeba sie spieszyc zeby jak najszybciej ja zrobic zeby isc do domu. W pracy gdzie nie ma skanerow do pracy. W pracy gdzie nadgodziny nie sa placone a wymawiane sa niedogodziny. W pracy gdzie logistyka jest do (usunięte przez administratora) W pracy gdzie nocna zmiana jest najgorsza a najwiecej robi. W pracy gdzie zabieraja Ci pieniadze za bledy zrobione po 10 godzinach. W pracy gdzie za wyjscie po 8 godzinach mozna sie pozegnac z premia. W pracy gdzie kierownik i jego przydupas "brygadzista" przyjezdzaja sobie pozniej i wychodza sobie wczesniej bez zadnych konsekfencji parodiujac to tez tym ze sa najbardziej zmeczeni siedzeniem przy komputerze. Witajcie w Tabo! Dalej chcesz tu pracowac?

Pieniądzetoniewszystko
@Parodie

Haha jak ci się nie podoba to po prostu odejdź i znajdź lepszą pracę. A jak już się wypowiadasz to wypowiadaj się o pracy a nie o ludziach pracujących tam. Pozdrawiam nie serdecznie

Pozdrawiam
@Pieniądzetoniewszystko

I oto odpisal ktos o wyzszym stanowisku lub ktoras z zaganiar (usunięte przez administratora) z firmy hihihi :D Przeciez dobrze wiesz marna osobo ze to wszystko jest prawda moze tym na gorze otworza sie wkoncu oczy.

stefan

a jak wygląda praca przedstawicieli?

Agata

@Ar2di2możesz powiedzieć coś więcej o tym co się w firmie dzieje? Piszesz tutaj wiadomość skierowaną do kierownictwa. A czy próbujecie z nimi rozmawiać również osobiście? Jeśli rzeczywiście jest problem z zatrzymaniem osób do pracy, to warto o tym rozmawiać.

Ar2di2

Proszę o zatrudnienie ludzi! Paru chłopaków już się zmówiło że na targi da wypowiedzenia z firmy. Znowu zostaniemy bez ludzi! Kierownictwo HALO?? Otworzcie oczy wkoncu!!!

Agata

@Janekdługo już pracujesz w MPT Tabo? Rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolony z warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę. Mógłbyś wymienić jakie są plusy tej pracy, a co warto by w niej zmienić? Takie konkretne informacje będą szczególnie cenne dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca zatrudnienia.

Janek

Hehehehe chłopaki nie ma sie co łudzic z podwyzka przecie ta firma od 2 lat nie zrobiła zadnej podwyzki hehehehe chyba ze te marne 250 za frekwencje bo sobie tak cwanie to wymyslili zeby zapieprzac na dodatkowe mamony gdzie roboty duzo i ludzi malo hehehehe cwaniaki hehe trzeba uciekac z tego zakladu puki targi nie nadeszly bo w tym roku z takim skladem lezymy panowie heheh

Zostaw merytoryczną opinię o MPT Tabo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT Tabo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPT Tabo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Gnieźnieńska 130
    62-006 Poznań