Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

gość

straszycie electroluxem jak małe dzieci babą jagą,a tam wcale nie jest żle,kasa na czas i nie może być inaczej,do tego nadgodziny albo odebrane albo zapłacone,pracuję tam 12 lat i nie narzekam,jak się ktoś nie nadaje albo mu się nie chce pracować to wiecznie będzie narzekać

gość

to że kasa jest na czas spójrz na okoliczne zakłady też jest na czas i nie może być inaczej,te wasze paczki na święta + jakiś bonus -nie bądżcie śmieszni,toć to jakieś grosze(usunięte przez administratora)

obiektywna

Wszyscy niestety jesteśmy rozgoryczeni.Polską.Czasy są beznadziejne .W każdym zakładzie w każdej branży.

Tak, tak. Pieniadze na czas i nic poza tym. (usunięte przez administratora) Darujcie sobie

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nick

Dla wszystkich załamanych , skrzywdzonych : Electrolux czeka na Was :)

niki

Pracowałam tam chwilkę. Wynagrodzenie - owszem wg ustaleń i absolutnie na czas(usunięte przez administratora)

realista

Jestem w firmie od dawna , od tak dawna że pewnie wielu co tu pisało tych czasów nie pamięta , siedzę ,czytam i nie wierzę.... Wiele pada tutaj kłamstw , ciekawe czy te słowa zostały by powtórzone gdyby nie pozorna internetowa anonimowość bo tak to każdy potrafi. Każda firma / praca / stanowisko ma swoje wady i zalety i trzeba zawsze oceniać wszystko obiektywnie. Pracować trzeba czasem więcej czasem mniej ale jak ktoś ma z tym problem , że w pracy trzeba pracować to bez komentarza to zostawiam. Płaca może nie jest wymarzona , jasne że każdy by chciał zarabiać więcej bo życie jest co raz droższe , być co najmniej dyrektorem ale realia jakie są każdy wie. Dlaczego każdy z was , którzy tutaj piszą nie spróbuje sam założyć swojej firmy i stać się panem własnego losu z zarobkami o jakich marzy ? Sam spróbowałem własnego biznesu i nikt mi nie wmówi że jest lekko być szefem dla siebie i że kasy jest mnóstwo a pracuje się 8 godzin dziennie jak się chce. Jak się już cały miesiąc natyrasz i te zarobione miliony policzysz , popłacisz rachunki i sobie zapłacisz zusy i inne kwiatki to wtedy wiesz jakie to jest trudne .... dlatego teraz pracuję u kogoś bo w Pol Transie wiem , że pieniądze zawsze są na czas i to jest święte. Fakt mniej zarobię ale wychodzę z pracy i nie obchodzi mnie nic i nie obchodzi czy firmie idzie dobrze czy źle wiem że kasa jest na czas. Nie w każdej firmie tak jest niestety. Jak czytam o niepłatnych nadgodzinach to może łaskawie napiszecie że je odbieracie w wolnym bo tak jest od zawsze i to też jest święte w firmie. Co do ludzi w firmie to jak w życiu : jedni są fajni inni nie , czasem jest spychologia , kablowanie czyli jak pisałem SAMO ŻYCIE. Co do opinii o grafiku patrz powyżej : jak nie pasują takie godziny pracy rób własny biznes a zobaczysz o ile mnie godzin ma każda doba albo idź pracować w urzędzie tam są godziny pracy od ... do.... To tyle bo jak przeczytałem te brednie to aż wróciłem na górę strony zobaczyć czy

osiedlowy

Niestety zgadzam sie z opiniami ,nie polecam .

ona

nieudaczny to jest Twoj wpis, nie wnosi nic tutaj.Ludzie prawde pisza, a wlasciciela to po prostu boli

Słodkie narzekania nieudaczników i frustratów .... aż żal czytać .... masakra.

xxxxxxxxx

a i ja nie polecam tej firmy, fakt, jedyny plus, ktory dla mnie jest sprawa oczywista to wyplata na czas, nastomiast minusy: grafik zmienia sie czasami codziennie, na wolnym potrafia dzwonic po ciebie, ale kiedy ty potrzebujesz wolne, to jakos nigdy sie nie da, pracujesz w godzinach nadliczbowych (ooczywiscie niepłatnych), wlaścicielka ludzi traktuje jak smieci, a jej ton glosu doprowadza do nerwicy na ktora wielu bylych pracownikow sie wciaz leczy, i nie prawda jest ze zawsze Cie wysłucha, nigdy nie ma dla Ciebie czasu, ale to nigdy!!! a nawet jesli sie wcisniesz na sile to tak namiesza ze w ogole nie otrzymasz odpowiedzi na pytanie z ktorym przyszedłes. niby pieniadze nie najnizsze ale okazuje sie ze pracujesz na 3 etatach, ogolnie masakra. Przyjazna atmosfera w pracy ??? dalece nie znane im pojęcie. Dziwne tylko, ze przy tak ogromnym lamaniu praw pracowniczych,i pomimo kilku kontroli, PIP nigdy nie dopatrzyl sie niescisłości..... trzeba jednak pakować na siłce zeby mieć duze plecy....

airbus

Przyjdz,zobacz,ocen.ZAWSZE SA INNE ZAKLADY, W KTORYCH JEST LEPIEJ.NIKT TU NIKOGO NA SILE NIE TRZYMA.Uslyszysz pewnie po pierwszych zalach.bagno

?

pind_or - 2013-09-07 11:06:05 Niektorzy chyba dalej mysla, ze kieruja 'GS'em', i sa niewiadomo kim. Pojecia zero o zarzadzaniu, i panie po filolgii polskiej(och jak one duzo pracy maja...), liczy sie tylko zysk. Polecam mlodym,, silnym, glupim i BEZ ZEGARKA.a kto w tej firmie kierowal gs-em, ja tam się staram do pracy i slyszalem dobre opinie, wymagania podobno duże ale wynagrodzenie w miare dobre kiedy jest więcej a kiedy mniej pracy? a jaki jest szef?

pind_or

byly pracownik

praca tylko dla tych co pracy nie mają i dla tych co chcą dopracować do renty/emerytury. a tak to nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora]

Warto spróbować pracy w tej firmie. Umowa o pracę, stałe terminowe wynagrodzenie. Bałagan organizacyjny, ale nie znam firmy w ktorej by go nie było. Za mojej kadencji była fajna atmosfera, natomiast pogarszała się w miarę upływu czasu.

rodzinna

Atmosfera ostatnio ---w skali 1-10------3 Płaca do wymagań---------------------------3 Organizacja pracy----------------------------1 Terminowość wynagrodzenia------------10 Komunikacja przełoż./podwł.--------------2

Zimna Deska

To nie jest normalne miejsce pracy, to nie jest normalna praca. TO JEST NIENORMALNE.

Cyfrowy :-)

Wiele można by pisać o firmie. Kilku rzeczy jednak trzeba bronić - wypłata zawsze na czas lub przed czasem! Nie pamiętam abym wypłatę dostał inaczej niżeli pierwszego lub wcześniej. Faktem jest że człowiek się nie nudzi - ale z powodu tego że nie ma unormowania tzn. stałości w postaci miejsca zatrudnienia i stałego zakresu obowiązków - są ciągłe spięcia i nerwy. Kolego MG proszę nie pisz że ktoś jest tchórzem i nie ma odwagi powiedzieć czegoś w twarz - niejednokrotnie byłem świadkiem i sam też musiałem coś powiedzieć w twarz "kierownictwu". Jeżeli na umowie masz "to to i tamto" to kierownik nie ma prawa oczekiwać że zrobisz coś czego tam nie ma - nie pokazuje to ciekawości i rozmaitości pracy a braku pracowników. Jeżeli ktoś pisze że można odnieść wrażenie że firma oczekuje aby dzień i noc być w pracy - to wie co mówi - i trzeba sobie powiedzieć szczerze że tak jest - przynajmniej tak było jak pracowałem. Mimo, wielu spięć i problemów które wpychają mi się na myśl - bardzo miło wspominam pracę w poltransie - bardzo miło wspominam pracowników - którzy mimo wszystko wg. mnie nie są fałszywi - jak niektórzy wyżej opisują - a jeżeli są - to widocznie nie miałem z nimi za wiele wspólnego (wyjątek który mam w pamięci nie należał bezpośrednio do ekipy z którą pracowałem). Jednego pracownika do tej pory podziwiam za zaradność, zawziętość i pracowitość.

aequus

Do Yeti Jak twierdzisz , że Masz zaległości w wynagrodzeniu to do sądu idź człowieku i walcz o swoje a nie wypłakuj się tutaj bo to śmieszne jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe