Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

yeti

[usunięte przez moderatora] Problem z wolnymi dniami i grafikiem. 1/10

ktoś!

hmmm gdyby nie te fałszywe osoby które pracują w tej firmie było by dobrze... To nie jest ta atmosfera co była kiedyś, każdy sobie pomagał , a teraz co niektórzy patrzą tylko żeby podpier&^$%$%^ inna osobę. Dlatego krzyż na drogę takim osobom a KABLE I TAK KOŃCZĄ W ZIEMI !!! i żywot tych osób w tej firmie jest i tak krótki ... Jedynie firma na tym cierpi . Pozdro dla normalnych !

ten co ma na kolanie tatuowana lanie

Widze, ze chyba pol biura sie zabralo za wybielanie prasy, niestety podzielam zle opinie. Nie bede sie wdawal w dyskusje, malo jeszcze zlego jest napisane o firmie tutaj.NIE POLECAM

MG

Ludzie dziwie się że publicznie wylewacie swoje żale, wstydu nie macie.Skoro masz jakies ale do kierownictwa to czemu nie powiesz im tego w twarz tylko jak twchorz robisz to tutaj. Proszę bardzo idz do p. Perczak i powiedz jej to co tutaj napewno Cię wysłucha. Poza tym o piszecie o grafiku i innych rzeczach a napisał ktoś o tym,że jak masz kłopoty to zawsze możesz iśc i porozmawiać z p. Perczak.Niepotkałam się jeszcze z czyms takim żebys kogoś odprawiła z kwitkiem. Jak ktoś może mowić, że Ona nie dba o swoich pracowników. Ciekawe ilu jest takich zakładów w których organizuje się wycieczki zagraniczne z dużymi dopłatami, że jest wigilia nie żadna tam jakaś skromna, każdy dosteje paczke + bonus, na dzień kobiet, trzeba być człowiekiem a nie hieną jak co niektóre tu osoby. A jak sie komuś wydaje że łatwą ręką dostanie nie wiadomo jakie kokosy to niech idzie pracować do Państwówki. Trzeba sobą coś reprezentować i widząc wpisy niektórych osób to za bardzo nie maja czym sie reprezentować dl

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ktoś!

W tej firmie jest źle ponieważ zarządzają nią osoby które w [usunięte przez moderatora] tylko o osobach które są za coś odpowiedzialne...daje się stanowisko kierownicze a później przewraca im się w głowach i myślą że wolno im wszystko . Pracują tam osoby które sa już tyle lat i nie są doceniane tylko za wszystko obrywają... a tak być nie powinno . Dlatego atmosfera jest jaka jest i to już się chyba nie zmieni, a szkoda bo było by o wiele lepiej . Dlatego wszystkie \"normalne\" osoby powoli się wykruszą i zostaną tylko te same fałszywe które mówią wszystko to co szefowa chce usłyszeć!! przykre...

Ambitny Wilk

Czytając te wszystkie opinie dochodzę do wniosku, że niektórzy ludzie pracują w miejscu w którym nie powinni pracować. Wylewanie swoich żalów na portalu internetowym tylko dlatego że komuś grafik nie spasował jest co najmniej zabawne. Pracuję w firmie już dłuższy czas i sobie chwalę pracę w tym miejscu. Jeżeli ktoś szuka pracy nudnej i monotypowej zapewne nie znajdzie jej w Pol-transie.

stary pracownik

Przez zazdrość piszą takie opinie bo pewnie zostali zwolnieni albo nie dostali przedłużenia umowy;)

pracuję i ci...nie jestem.Zawsze mozna zmienic zakład jak się komuś nie podoba

Boska Jola

O tym mozna ksiazki pisac. Grafik to poznasz na jeden dzien do przodu, i to jak sobie zadzwonisz. [usunięte przez moderatora] brak szacunku dla pracownikow.[usunięte przez moderatora]. Odradzam

Wojtus

OMIJAC SZEEEEEROKIM LUKIEM.

ojoj

dokladnie, najlepiej jakby sie nocowalo w firmie,bez dnia wolnego przy minimalnej placy. [usunięte przez moderatora] nie znam nikogo ,kto w sposob obiektywny wypowiadal sie pozytywnie na temat tej firmy. w szczegolnosci o pracy w hotelu. nie polecam nikomu.

Praca jak w (usunięte przez administratora), z mala roznica, tam wiedza kiedy maja przyjsc do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe