Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

szok

to wariactwo jakie tu jest przechodzi granice wszelkie .Zacznę nagrywać co p.dyrektor mówi to się nadaje już tylko do telewizji i jakiegoś programu typu uwaga w tvn.

atr

nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwow

BezKomentarza

Brak szacunku dla pracownika, pani dyr. nie potrafi docenić człowieka , jeden robi za trzech za jedną wypłatę i ani grosza więcej, najlepiej rób jak wół i się nie odzywaj.... witamy w RP. Jedynie co jest pocieszające to fakt, że w Polsce istnieją takie instytucje jak PIP

bolek

Idz i zobacz, albo napisz jakiegos pochwalnego posta. Brak zarzadzania, i balagan, a wlascielka powinna juz sobie odpoczac.

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
byly pracownik

(usunięte przez administratora) wogole nie maja szacunku do pracownikow w tej firmie nie ma poszanowania do pracy zawsze wszystko jest zle i nie tak, ciesze ze juz nie mam z nia stycznosci bo praca psychicznie wykanczajaca

zalamka

Ale brednie tutaj padają . Że jest dobrze ? Że dobry pracodawca ? Normalnie wkurza mnie taka obłuda, Ludzie z przypadku robią a raczej tańczą jak im zagra właścicielka , która generalnie powinna skorzystać już z emerytury bo nie nadąża za rzeczywistościa i żyje we własnym świecie a najgorsze że do tego jeszcze święcie przekonana jest o swojej wyższości i nieomylności .Fakty ? Od firmy odeszli najwięksi kontrachenci np. WizzAir , w hotelach poprzez zarządzanie z PRL jest tylko syf i wycieranie pupy szkłem np. ludzie z cateringu są kierowcami w hotelu , recepcjonistami itd ... kucharze z restauracji co chwilę palą fajki i nawet jak wychodzą to się nie przebierają aż jedzenie cuchnie tym smrodem ale przecież jest wielki HACAP ...chyba HAHAHA .Generalnie ta firma jest jak ryba ... popsuła się od głowy . Ale zaraz się znajdzie opinia poniżej Pana Wacka z nikąd który od wujka brata szwagra ciotki syna słyszał że to najlepszy pracodawca na świecie

robol

Jak czytam te opinie to trudno się nie zgodzić z nimi . Każdy kto pracował lub pracuje to wie jak jest.I nie że słyszał od kogoś , gdzieś tylko na własne uszy i na własne oczy widział to o czym pisze.Bo kapitał to ludzie , tak właśnie ci którzy codziennie wykonują pracę a w zamian są poniżani i oczywiście dostaja wypłatę , ale ekstra firma super że płaci za pracę . Jak to wszystko czytam to najbardziej żenujący jest ten wybielacz po każdym prawdziwym poście . Sztuczne to jak ząbki z porcelany.No takie niestety czasy mamy że można ludzi okradać z godności i poniżać jak się ma firmę a nie ma oleju w głowie.

InnY

Trudno cokolwiek pozytywnego powiedzieć oprócz wypłaty na czas ... ale czy to ma być coś extra ? Przecież pracujesz to się należy i nie jest to nic nadzwyczajnego.Atmosfera pracy fatalna a najlepiej mają się kapusie właścicielki .Są zawsze bronieni i mogą bez konsekwencji oczerniać każdego pracownika i oficjalnie zastraszać że jak czegoś nie zrobisz to szefowa się dowie. I jak życie nie raz pokazało tak jest i wtedy nikt ciebie nawet nie wysłucha tylko jeszcze opieprzy .Duża część pracowników to ludzie 50 + więc cicho siedzą i dają sobą pomiatać wysłuchując bzdur niemal każdego dnia.Ale oficjalnie to wszystko jest super i nikt się nie skarży.Grafik pracy układany z tygodniowym wyprzedzeniem , o zmiany jak się uczysz albo wypada ci coś musisz się prosić , brak osób decyzyjnych ponieważ każda decyzja zapada z najwyższej góry a w tak dużej firmie to nie działa.Zresztą każdy pracował gdzieś wcześniej to ma porównanie.Nie ma miejsc i ludzi idealnych ale tutaj jest gorzej niż przeciętnie.Ale oficjalnie jak byś zapytał to wszystko super czyli żyć i korzystać .

były

Widocznie nie byłaś w cywilizowanym świecie i pasował Ci ten system

byly pracownik

Nie polecam. Klimat jak za komuny, wnetrze ,masz komputer ale i tak musisz wszystko notowac na papierze. Dla kogos kto przychodzi z cywilizowanego swiata naprawde trudno to ogarnac i az tak sie ofnac . Praca na recepcj to rowniez sprzataczka, kelnerka i kierowca. Praca dla ludzi bez ambicji. A i brak zycia prywatnego ich nie nteresuje, brakuje ludzi i musisz pracowac jak ci zagraja. Wlascicielka na rozmowie zapewnia ze to klamstwa i nie bedzie sie jezdzic autem jako taxi dla pilotow ani kelnerowwac, a juz po pierwszym dnu okazuje sie ze klamala. Ludzie skarza jeden na drugiego zeby tylko sie podlizac, zero wspolpracy , istna masakra. Wyplata owszem na czas i nie najgorsza, ale nie tylko tam jest na czas.... Odradzam , omijac

beata

nigdy nie staraj sie żle życzyć,widocznie to zło należało do ćiebie, idz i powidz to właścielowi lub spokojnie odejdz, jest wiele miejsc pracy i nie szkaluj na forum bo to jest najłatwiejsze, pamiętaj" nie życz nikomu co tobie nie miłe".Niby jesteś katolikiem "jeśli jesteś bez winy żuć we mnie pierwszy kamieniem"

Mikro

Dużo już było powiedziane. Ale dodam jedno: niech tyle zła ile zrobiła właścicielka swoim pracownikom wróci do niej. Tyle na ten temat.

@Mikro

Nie życz drugiemu co tobie niemiłe.Nie spotkałam jeszcze osoby ,która pozytywnie wyraża się o swoim poprzednim lub obecnym pracodawcy

Buba

A kim ty jesteś Bartek że tak bronisz tę firmę? Chyba członkiem rodziny... Kasa na czas to jeszcze nie wszystko, pewnie że pracować trzeba wszędzie ale zdrowie najważniejsze, mów co chcesz...

Teodor

Wszyscy tam już byli, i nikt tam iść nie chce. Szefowa manipuluje i mówi ci to to chcesz usłyszeć, byś został i dał resztki ze swoich sił. Ty padasz na grunt a oni ręce zacierają bo kasa się kręci. Ciągła rotacja pracowników, bo nikt nie znosi presji. Co z tego że wynagrodzenie na czas, jak się jest wykończonym psychicznie i fizycznie. Gdyby ich ludzi zostawili i się wszyscy zwolnili może by zrozumieli, że bez ludzi ich biznes pada. Byłem i nie poleca. Omijać szerokim łukiem. Pracownicy to niewolnicy.

Joachim

Czysty (usunięte przez administratora), robisz za dwóch albo trzech. Presja i stres. !!!!!

Sizal

Jeśli zależy ci na zdrowiu psychicznym to omijaj firmę z daleka - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w krótkim czasie. A rotacja pracowników mówi sama za siebie...

Zyga

Rowniez nie polecam pracy tutaj, brak zycia prywatnego i zrozumienia. Powoli wszyscy odchodza

Sprzątać pokoje, podawać śniadania, wozić gości na lotnisko, pomagać w restauracji, pralni itd. Ale za to zapłacą w terminie, tyle, że niekoniecznie za wszystkie przepracowane godziny.

Zona bylego pracownika

Dziękuję właścicielowi firmy za dezorganizacje naszego życia rodzinnego- nigdy nie wiedziałam kiedy mąż będzie szedł do pracy a jak już wracał, to często na chwilę i znowu do pracy. Permanentny brak składu i ładu w zarządzaniu czasem pracy, albo niedobór pracowników Poza tematem, to w sprawie tatuażu ja bym delikatnie powiększyła i dodała jakiś (usunięte przez administratora)akcent

Mam w pewnym, niewidocznym miejscu mały, kolorowy tatuaż.Pol-Trans Catering, gotykiem, z lekkim cieniem.Myślę o powiększeniu, nie wiem co na to mój chłopak, kochamy się i może być zazdrosny. Czasem, gdy w domu za dużo mówię o pracy, a on słucha radia rmf to podobno każda piosenka emitowana w godzinach nocnych oddaje atmosferę i nastawienie do tej firmy. Powiedzcie mi co mam zrobić z tym tatuażem. Pozdrawiam głownie tych ktorzy pracuja tam w nocnych porach.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe