Opinie o Mona-Service Justyna Kusiak w Bełchatów piotrków

Mona-Service Justyna Kusiak
counter
2 80 60 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Mona-Service Justyna Kusiak?

Roger Nowy wpis

@Kurczaczekk a czemu takie negatywne opinie są ? Co się wam dzieje złego tutaj?

TakNie7
Janek Wachnickij Nowy wpis
@Roger

Ekipa z Opola do wymiany w szczególności kierowniczka. Niezła hołota

Tak13Nie2
Adwokat Nowy wpis
@Janek Wachnickij

Żenujące, że podszywasz się pod klienta z firmy Mona, wykorzstując jego dane osobowe, obowiązują przepisy RODO, może warto się zastanowić czy jest to zgodne z prawem? może podasz swoją prawdziwą tożsamość? Nie ma to jak pseudo anonimowość żeby wylać swój żal.... Żałosne.

Tak2Nie2
Kurczaczekk
Nazwa działu: Handlowy

Co? Dla Opola nie ma możliwości komentarzy? Takie same opinię ludzie w Opolu podzielają, negatywne, (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
@Kurczaczekk

No cóź Opole jest lojalne wobec pracodawcy.Ale czy to jest oki?On i tak tego nie doceni bo to tylko tania siła robocza.Smutne? Jeszcze jak !!!

Tak10Nie
Lamus
@Agata

W Opolu patrzą w niebo z niecierpliwością wypatrując swojego wybawiciela od korona wirusa pana Kusiaka który niczym Kapitan Ameryka przyleci swoim samolotem...zawirusowane głowy

Tak20Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Czy można w Mona-Service Justyna Kusiak liczyć na jakieś dodatki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agata

Czy prsca jest wymagająca ?

Dominika

Nie polecam pracy w biurze. W ciągu tygodnia musisz się nauczyć wszystkiego co jest nie do ogarnięcia w 2 miesiące. Jeżeli się nie nauczysz w ciągu tygodnia to dostajesz wypowiedzenie i Dowidzenia. Z daleka od tej firmy.

Były kierowca Łódź

Pracowałem w tej firmie około 3 lat, ogólnie nie ma aż tak źle jak wypisują ludzie. Na minus, odpowiedzialnosc finansowa. Czas pracy zależy od tego jak szybko ogarniesz obowiązki na zatrudnionym stanowisku(mowa o kierowcy i PH). Zarobki są zależne od wielu czynników. Dobra para kierowca i handlowiec zarabiają całkiem przyzwoicie w porównaniu do konkurencyjnych firm.Jak widzą ze się nie starasz i masz wszystko gdzieś to dostajesz najniższą krajową(nie beda Ci dawac premii za siedzenie na (usunięte przez administratora) . Szef jak dla mnie wporządku, nie miałem z nim żadnych spin. W paru kwestiach nawet poszedł mi na rekę i pomógł. Jak ktos chce podjac tam prace to warto spróbować. Nie spodoba się, zawsze mozna w miedzy czasie szukać innej

TakNie2
@Były kierowca Łódź

Branża handlowa bez wątpienia należy do tych najbardziej wymagających. Dlatego też trzeba liczyć się z tym, że nie każdy odnajdzie się w tego typu pracy. Wspomniałeś między innymi o zarobkach w Metalmex. A co z dodatkami pozapłacowymi? Są jakieś oferowane?

TakNie1
Agata

No niestety własciciel nie dba o pracowników.Śmiem powiedzieć wyzysk.A ludzie młodzi zresztą starają siè i są naiwni .źe zostaną docenieni.Pan właściciel powinien szanować personel.Dlaczego im więcej się starasz to jesteś bardziej poniźany.No cóź Pan Polak Potrafi Zgnoić.ale karma zawsze wraca.Smutne.

Staszek

Każda firma ma swój wątek więc po co robić bałagan?

TakNie2
Rzetelny
Nazwa działu: Handlowy

Witam Zacznę od tego, że czytałem opinie negatywne przed podjęciem pracy ale jak to mówią człowiek się uczy na własnych błędach. Zacznę od samego właściciela. Człowiek inteligentny ale niestety strasznie roztrzepany i niestety straszny kłamczuch. Do tego potrafi obgadywać za plecami innych pracowników!!! Sama praca PH to ciągła gonitwa, średnio pracuje się po 10 godzin. Wynagrodzenia może i by było w porządku gdyby nie to, że system premiowy zależy od aktualnego humoru właściciela. Potrafi zabrać premię której sam nie wypłaca (zewnętrzne akcje w postaci bonów sodexo). Atmosfera w pracy podobna do tego co reprezentuje sobą szef. Każdy patrzy tylko żeby znaleźć haka na innego i pobiec z tym do szefa który uwielbia takie zachowanie. Dodatkowo dochodzi wielka odpowiedzialność, za towar, za gotówkę, za samochód. Samochody nie mają wykupionego AC więc za szkodę ze swojej winy (o którą w ciągłym biegu pracując ponad normę nie trudno) płaci się ze swojej kieszeni. W dodatku sama flota to w większości szrot (PH jeżdżą yarisami z przebiegiem rzędu 350000 km). Podsumowując zdecydowanie nie polecam.

Tak9Nie
100tysiecyliczereczn

Bylam na rozmowie z panem z katowic. Niestety, po dwóch minutach wiedzialam ze nie chce tam pracowac. Mężczyzna ktory ze mną rozmawial zadawal pytania, jednoczesnie nie pozwalając na pełną wypowiedź. Nonszalancko wyginał się na krześle, gestykulował. Szukał pytań które mogą sprawić hmmm.... sama nie wiem, pomyłkę? Ewidentnie chciał wprowadzić rozmówcę w zakłopotanie. Nie wiem jak inni bo podkreślam to moja subiektywna opinia, ale jeśli ktoś nie chce mnie poznać i opowiada o sobie na spotkaniu rekrutacyjnym, to wiele odbiera jego osobie. Nie każdy menager jest dobrym rekruterem, ale każdy powinien pamiętać o kulturze i stosowności swojego zachowania. Mimo iż na spotkanie szłam zapoznając się z poniższymi opiniami, chciałam przyjrzeć się rekrutacji i miejscu. Do mnie cos takiego nie przemawia, ale jeśli jesteś ciekawa/y jak wygląda praca lub rozmowa, spróbuj:))

Tak6Nie
@100tysiecyliczereczn

Czy zgłosiłaś swoje uwagi bezpośrednio do rekrutera? Jeżeli czułaś się niekomfortowo, może warto podjąć taką rozmowę? Rozmowa rekrutacyjna to dla wielu osób bardzo stresujący moment w życiu. Na pewno potencjalni kandydaci chcieliby mieć choćby minimalną wiedzę na temat jej przebiegu, by mogli się do niej dobrze przygotować. Czy zdradzisz nam, jakie pytania usłyszałaś na rozmowie rekrutacyjnej?

Tak1Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Mona? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Tak28Nie
Ja
@Administrator

Witam serdecznie chce aplikować na kierowcę w Mona Belchatow. Jak myślicie warto?

TakNie1
ByłyMonowiec
@Ja

Nie wiem jak w Bełchatowie, ale w Łodzi ok jak jesteś ogarnięty

Ex Moniki
@Ja

Jeżeli nadal za 2300zł netto to nie warto, gdyż praca po 10h w szybkim tempie + 2 soboty. Spłacasz towar jak zniknie, auto o wartości ... dopytaj na rozmowie. Byle magazyn lepszy bo nie ma odpowiedzialności.

@Ex Moniki

Być może są osoby dla których opisane warunki finansowe są odpowiednie. Zawsze warto zapytać rekrutera o wszystkie szczegóły i wątpliwości związane z zapisami na umowie. To zapewne wyklaruje nam kilka istotnych kwestii. Warto pamiętać, że odpowiedzialność, jaką pracownik ponosi za towar reguluje polskie prawo oraz regulamin wewnętrzny danej firmy.

Tomasz

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętncych do pisania, szkoda.

Tak5Nie

Tak15Nie

Aligator

W bełchatowskiej spódzielni mieszkaniowej Znam gościa sierota (usunięte przez administratora)

bełch

Nie polecam . praca za 2100 po 12 h , dla ludzi potrafiących licząc praca za najniższa krajową jak byś dymał po 8 to wychodzi 1500 na rękę hehe . Plus to tylko pracownicy co nie którzy bo na szefa to liczyć nie można,

Tak13Nie
uczciwy i obiektywny

byłem i potwierdzam. 1. Praca powyżej 8h i to oczywista oczywistość, nie ma takiego czegoś jak wypłata za nadgodziny. 2. Weksel to to nie jest ale podobnie. Podpisujesz odpowiedzialność. Okradną, spłacasz. Wartość załadowanego auta w setkach tyś. (tak, setkach), więc ryzyko bardzo duże. A młodych łysych pod sklepami nie brakuje którym nie zależy. Z drugiej strony odstrasza tym od kombinowania bo wiadomo jacy są polacy i jak kombinują ;) 3. Atmosfera ok, ludzie fajni. 4. Zarobki delikatnie powyżej 2 tyś , ale jak okradną można spłacać przez kolejne 30 lat jak kredyt na mieszkanie, i nic z tego nie mieć. 5. Od tego powinno być ubezpieczenie a nie odpowiedzialność na pracowniku. (były przypadki kradzieży). Nieważne jak dobrze pracujecie, ale ataku sami nie odeprzecie. 6. Szef w porządku, człowiek inteligentny, dość jasne reguły, tylko od razu nie uświadamia o ryzyku, a powinien, ale kto by przyszedł pracować. 7. Na magazynie lepiej. Na aucie ... ryzyko i jeszcze raz ryzyko. 8. Kierowca zbiera gotówkę od klientów i rozlicza się w firmie. Braki w rozliczeniu spłaca z własnej kieszenie, to akurat oczywiste. Tylko to są duże kwoty, łatwiej się pomylić gdyż ciągle jest pośpiech. (W czasach przelewów to głupota) 9. Nie pamiętam więcej :) Złych wrażeń bardzo nie mam bo tylko 120-kilka złotych byłem w plecy :) ale przy kilku tyś już bym żałował że tam pracowałem a co dopiero przy kilkuset. PODSUMOWANIE: Wypłata nieadekwatna do ewentualnego ryzyka. Brak info o ryzyku i odpowiedzialności na początku. PS: samoloty ładne, wycieczek pozazdrościć jak i samej przedsiębiorczości :)

Tak6Nie

Woj

Wymarzona praca od rana do wieczora codziennie. 2100zł na rękę jeżeli szef da ci premie... coś podpadniesz premie może dostaniesz w przyszłym miesiącu. W tej firmie możesz być jedynie pewny ,że twoje życie prywatne schodzi na drugi plan. Dasz l4 możesz szukać innej pracy, Odmowisz pracy kolejne 12h to usłyszysz ,,takich pracowników nie potrzebujemy,,. Pracuj nie odzywają się to 220-240H pykniesz. Będziesz miał swoje zdanie to polecisz. za wszystko płacisz..Dużo jeszcze to odpowiadania..

Tak7Nie

xzy

Szkoda tylko,ze Andrzej nie docenia starych pracowników,bo to oni najwięcej robią dla tej firmy. A jest ich już coraz mniej.

Tak9Nie

sanepid

No tak zarzucasz komuś, że nie czytam umów i chcę tylko pracę, ale skoro zostałem zaproszony na rozmowę na przedstawiciela i na takie ogłoszenie też słałem swoje Cv to chcę taka pracę wykonywać, a nie być sprzątaczką czy fakturzystką. Swoją drogą sam masz problemy z czytaniem bo jest napisane czarno na białym ze na ogłoszeniu i rozmowie jedno, a po podpisaniu umowy drugie... domyślam się, że pracujesz tam i dlatego tak bronisz swojego mądrosku, pozdrów starego kłapouchy ;) i weź się za tą robotę.

Tak7Nie

Nick

Firma porażka.

ziom
@Nick

A nie wiecie jak od strony magzyniera w Firmie Mona w Chorzowie Starym ??

księgowa

HAHAHA za taką kasę to ja teraz jestem fakturzystką w firmie produkcyjnej i robię po 8 godzin od poniedziałku do piątku i to jeszcze na jedną zmianę :) Mam odpowiedzialność za kasę ale wszystko zlicza komputer i maszyna licząca więc musiałabym się bardzo postarać żeby się pomylić.

Tak3Nie

Ola

Fakturzystki tym bardziej podpisują Weksel..., ponieważ odpowiadasz za cała kasę + karty do tel i startery. Źle policzysz kasę od Klienta oddajesz. Źle wydasz kartę lub starter oddajesz. Np. rozliczasz PH przeliczysz się też oddajesz. Wiec jednym słowem za każdą pomyłkę finansową tzw. manko jesteś odpowiedzialna Ty i zwracasz Ty.

Ola
@Ola

Realne zarobki około 1900 do 2100 zł na rękę. Jednak przy wszystkich obowiązkach fakturzystki (w tym odpowiedzialność za kasę itd.) To rewelacji nie ma. Na umowie oczywiście najniższa krajowa+ premia uznaniowa.(tzn. Jak chce to da jak nie to nie i nic nie zrobisz) W większości praca po 10 do 12 godzin. Jeżeli jesteś na urlopie masz płacone od najniższej krajowej. Przemyśl lepiej sprawę czy warto...

Tak3Nie

ula

Pracował ktoś może w Częstochowie? Jakieś opinie?

zbychu11

Witam chciałbym sie dowiedziec,na czym polega praca kierowcy-sprzedawcy wyrobów tytoniowych? Z góry dzieki za odp

Monika

Cieszę się bardzo ich szczęściem i gorąco ich pozdrawiam.

były pracownik

Wszystko fajnie dopóki nie podwinie Ci się noga. Jaką można mieć pewność, że kiedy pójdziesz zanieść towar ktoś nie obrobi ci samochodu z pozostałego towaru. Pozdrawiam myślących. Powodzenia w nowej pracy, tylko nie narób manka.

Opole

Praca stabilna, bezpieczna dla ludzi chcących pracować. Ludzie jak i szef w porządku. Nie wtrącają się w twoją robotę, ściśle określone obowiązki. Wystarczy robić swoje i nie narzekać jak połowę tego kraju. Umowa o pracę plus premię (zawsze). Pozdrawiam, Obecnie pracujący. Opole.

TakNie

Nie trzeba czuć nienawiści żeby na kogoś donosic wystarcza względy finansowe a powodem może być najmniejszy błąd drugiej osoby.

Tak1Nie

Zgadzam się ze firma Mona to Jawne niewolnictwo... Pracuje się tam od 7 do 20, w soboty od 6.30 d0 16-17.. Za nadgodziny nie płacą. Zreszta po co maja placic skoro na umowie jest najniższa krajowa plus premia uznaniowa ( tzn janosik heheh:)) Szef bardzo miły ale za plecami mówi i robi swoje. W tej firmie jak donosisz to masz prace .... niezależnie od tego czy to co mówisz Szefowi jest prawdą czy też nie.

23658a

Firma Mona w Opolu to jawne niewolnictwo. Pracownicy zatraszeni, biegaja jak mrówki. Na wstępie podpisujesz pełną odpowiedzialnośc finansową za powierzony towar. Machniesz się o jeden wagon i jesteś w plecy kilka stówek. Oczywiście pełen monitoring. Tam sie nie pracuje, tam się biega! Nie ma nawet krzesła,żeby zjeść śniadanie - szef uważa, że nie jest to konieczne. Praca po 10-12godzin plus soboty do 17, w sezonie ludzie siedzą tam od 7 do 20!! Kadra non stop się zmienia, wypowiedzenia pod byle pretekstem. Stres, chamstwo, niewolnictwo!

Tak4Nie

Zostaw opinię o Mona-Service Justyna Kusiak - Bełchatów piotrków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mona-Service Justyna Kusiak