Opinie o Constantia Teich Poland w Rogowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Constantia Teich Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Constantia Teich Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constantia Teich Poland w Rogowiec

taki koleś

pracowałem tutaj kawałek czasu, więc rzucam garść przemyśleń, bo czemu nie? ogólnie jak chodzi o samą pracę to całkiem spoko - nie jakoś ponad siły, ale laby nie ma co w sumie zrozumiałe jest, w końcu robota to robota warunki w porządku, chociaż nie zawsze jest kolorowo i sam czasem narzekałem. były gorsze momenty, ale nawet w kryzysie covidowym firma dała radę - sam bałem się, że wylecę, a na szczęście nie było masowych zwolnień, tylko skupili się na utrzymaniu pracowników, mimo, że sytuacja w kraju była nieciekawa. idealnie nie ma, ale nie jest źle. z ludźmi się dogadywałem (wiadomo, że nie z każdym, ale nawet jeśli kogoś lubiłem mniej, albo ten ktoś mnie, to się po prostu robiło swoje, bez jakiejś dziecinady) atmosfera jak to atmosfera, zależy od dnia i humoru ludzi, czasem lepsza, czasem było czuć jakieś spięcie w powietrzu, jak wszędzie. ale nie narzekałem, bo ludzie generalnie fajni, do pogadania. w sumie to byłem zadowolony. zwolniłem się sam, bo mi się inna oferta na horyzoncie pojawiła, bardziej zgodna z moim zawodem, więc naturalnie wybrałem tamtą, ale to nie znaczy, że nie doceniam jakiś poprzednich doświadczeń, jak np. pracy tutaj. pozdro dla wszystkich, byłych i obecnych, trzymajcie się a kandydatom powiem, że nie ma się co bać spróbować - nawet jak się okaże, że to nie dla was, to nikt na siłę was trzymał nie będzie, zawsze można zrezygnować a może właśnie okaże się, że wam się podoba i warto było.

jesien

jak sie szuka pracy to trzeba byc ciagle pod telefonem, ale maila tez by wypadalo sprawdzac jak sie go podaje bo nigdy nie wiadomo

Torek

były jakieś mikołajki w tym roku tutaj? wigilia pracownicza sie zapowiada? pozdrawiam byłych współpracowników!

@Pomocnik

A w ogłoszeniu o tym nie pisali? wydaje mi się, że tak skoro ma być tylko pomocnikiem/asystentem pewnie będzie się też przyuczał na bieżąco

operato

Pracownik produkcji - operator na ile dostaje pierwszą umowę? Jest najpierw okres próbny?

@szer

tak wszystko jest tam bezpieczne, to jeden z wiekszych portali z ogloszeniami o prace

Mańka Nowy wpis

dzień dobry. czy znacie może wysokość podstawy dla Junior Divisional Controllera i możecie ja przybliżyć? Jak teraz jest dostępne ogłoszenie to sporo pozycji znalazło się w mile widzianych. Takich jak. znajomość niemieckiego, Power BI i innych. w jaki sposób mogą być one doceniane?

@Mańka

Pewnie większe masz szanse na to, że cię zatrudnią im więcej z mile widzianych.

Kolega

Hej chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na mieszalni farb często powtarza a e oferta czy praca jest ok czy jak

Lider

Tylko większość pracowników z dużym stażem się zwolniła mieszalnia Teraz to słaby pieniądz ciężka odpowiedzialna praca i certyfikaty itp standardy europejskie

Niemy

Może też po prostu przyjmują się ludzie którym to jednak nie odpowiada? różnie to bywa czasem się myśli że praca w sam raz dla nas a potem w praktyce wychodzi że ani ona odpowiednia dla nas ani my do niej

Gagatek

Moim zdaniem w firmie atmosfera jest bardzo na plus, jak się nie jest jakąś kłótliwo zaczepną osobą to nie powinno się mieć problemu z żadnym współpracownikiem

szer
@Gagatek

a jakie macie kontakty z przełożonymi?

Huragan
@szer

no to akurat zależy prywatnie od każdej osoby jaki kontakt złapie, czy polubią czy nie no wiesz jak jest

tost

ja myśle że rozumieją w miare potrzeby pracownika i na luzie się można dogadać

stajl

tak, ale jak trzeba cos innego pozalatwiac to też raczej nie ma problemow nigdy

@stajl

Z urlopami tak samo? To też wolne, ale jednak płatne.

@Zoo

Dlatego nawet ważniejsze czy można sobie zaklepać jakieś dni trochę wcześniej?

Connor

Cześć, natknąłem się na ogłoszenie na operatora maszyn tutaj i jak to wygląda z godzinami pracy? W ogłoszeniu jest napisane żeby w szczególności być przygotowanym na zmiany nocne, można pracować na same nocki? Bardziej by mi to odpowiadało.

Connor
@Connor

Jak wygląda praca w weekendy? Faktycznie są wolne czy to nie dotyczy tego stanowiska?

lik
@Connor

pracuje się na trzy zmiany 6:30 - 14:30 - 22:30 - 6:30 i standardowo robi się od poniedziałku do piątku, ale zdarza się że na niektorych działach jak jest potrzeba to robią 4brygadówkę która obejmuje weekend

lik
@Connor

raczej na same nocki nie da rady

@lik

jakie to działy obejmuje np?

Wojti
@678

Łatwiej będzie jak powiesz, jaki masz na myśli, to ci powiemy w jakim systemie praca, zamiast wymieniać po kolei na jakim stanowisku pracuje się w jakich godzinach

genn
@Wojti

możesz coś więcej o dziale laminacji powiedzieć pod tym kątem?

Papuga
@Wojti

Mnie bardziej interesuje czy wymagają tutaj doświadczenia na każdym stanowisku czy jest szansa, żeby się dostać bez doświadczenia?

mulat
@Papuga

w tej sprawie najlepiej sugerować się tym co w ogłoszeniach piszą

dawno
@Papuga

są stanowiska bez wymaganego doświadczenia jak np. operator maszyn przynajmniej kiedys tak brali

dawno
@mulat

macie w ogóle przyjęcia przed świętami?

owies
@dawno

ale ogólnie taki operator maszyn musi mieć pewnie jakieś konkretne uprawnienia nawet jak nie ma doświadczenia prawda? czy jest tutaj opcja przyuczenia się np?

najman
@owies

nie hehe niczego nie musisz umieć to sa takie maszynerie że wszystko na miejscu pokazą i ogarniesz

Brudon
@owies

wymagania są zawsze opisane w ogłoszeniach o pracę

tost
@owies

najlepiej się o wszystko dopytaj na rozmowie jak masz jakieś wątpliwości

Rall
@tost

Bez problemu na wszystkie pytania odpowiadają?

stajl
@Rall

tak bez problemu, w ogóle sie tym nie martw bo wszystko ci wytlumacza

Sabina

Hej, byłaby szansa na opinie odnośnie pracy jako SAP MDM Developer? Oferta mi się właśnie pokazała i po zapoznaniu z jej treścią, wiem ze większość warunków już spełniam, bo roczne doświadczenie akurat już mam. na rozmowie co teraz będzie sprawdzane?

kokos
@Sabina

podbijam pytanko, a ktoś wie ile jest etapów rekrutacji w ogóle|?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constantia Teich Poland? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Mieszalni Farb - Produkcja (Rogowiec k. Bełchatowa)?

Czytam sobie teraz te dostępna ofertę na stanowisko Operational Excellence Managera i piszą tam w niej, że przestrzegają godzin (usunięte przez administratora) oraz dają dodatkowe dni wolne. I to na każdym stanowisku tak dosłownie jest? ile tych dni teraz można podłapać?

L4

Od dawna usuwają negatywne komentarze. Napisz jak naprawę tam jest to od razu wywalą komentarz do kosza. A co do samej firmy to nie opłaca się tam starać. Lepiej walić po całości, chodzić na lewe l4 i się nie przejmować. Jak masz dobre układy to i tak na podwyżkach nie dostanie się mniej. Po co robić za 2 jak może sobie spokojnie posiedzieć w domku przez 2 miesiące? Może to się wydaje kuriozalne, ale tak to wygląda i funkcjonuje. Nigdy tak nie robiłem, ale człowiek głupi był. W tym roku chyba zacznę robić jak ta pewna grupa.;)

Zainteresowany pracą w UR

Witam w związku z ogłoszeniem proszę napisać kilka słów o pracy w dziale Utrzymania Ruchu jako elektryk/automatyk. Proszę o odpowiedź

taki koleś

ben
@taki koleś

kawałek czasu, czyli ile?

CzarnyPas
@taki koleś

Dla kandydujacego mnie brzmi pokrzepiajaco, dzieki za opinie

CzarnyPas
@taki koleś

A jeśli chodzi o umowę, to na jakiej byłeś?

piorun
@taki koleś

jakby mi się nie spodobało to jaki mają okres wypowiedzenia?

@piorun

Okres wypowiedzenia umowy o pracę zalezy od przepracowanego czasu w firmie - na początek dostajesz 2 tygodnie i po przepracowaniu 6 miesięcy z automatu jest to miesiąc a po przepracowaniu 3 lat masz 3 miesiące wypowiedzenia.

Hunter
@CzarnyPas

dają standardowe umowy o pracę i to się tyczy z tego co wiem wszystkich

sms
@Hunter

a zaczyna sie wtedy od okresu probnego?

sms
@Hunter

na uopie sa jakies benefity o ktorych mozesz tu powiedziec?

pd
@Hunter

tak jest umowa o prace w pełnym wymiarze godizn dla wszystkich

pd
@sms

tak standardowo zaczyna się zawsze okresem próbnym

man
@pd

ile trwa? to jest jakieś też wdrożenie wtedy?

lays
@man

okres probny trwa 3 miesiace, nie widzialem zeby trwal gdzies jakos inaczej

lays
@man

a wdrożenie to wiadomo ze nikt cie nie postawi do pracy bez zadnego wprowadzenia jak to u nas dziala, nie martw sie na zapas

uyn
@lays

3 miesiące są określone kodeksem pracy z tego co wiem, ale zdarzają się firmy gdzie mają to inaczej wykombinowane, czyli np na okresie dają zlecenie i wtedy dowolnie moga sobie ten czas dostosowywac

Cxe
@lays

Przyuczenie do zawodu jest możliwe czy niezbyt?

dino
@Cxe

mozna robic przyuczenie do zawodu w miejscu pracy tak w ogole?

Qki
@dino

Gdzieś znalazłeś więcej ofert niż ta jedna na pracuj pl? Bo może coś pominąłem a też chętnie przeglądnę

możesz jeszcze podrzucić jakieś info jak samo aplikowanie wygląda? w sensie bardzie mi chodzi oczywiście o odpwoiedź z ich strony, czy mailowo się kontaktują, czy telefonicznie, po jakim czasie ewentualnie?

krokiety

dofinansowuja jeszcze karte medicover, dzien wolny z okazji uro, bezplatna nauka ang i sporo takich rzeczy bylo

krokiety

ooo i mikolajki dla dzieci! ja osobiscie z tego nie korzystam ale super opcja jak ktos ma dzieciaki, bo maja one organizowane takie mikolajki w parku rozrywki i paczki swiąteczne, z tego co slyszalam to ludzie sobie chwalą

pieczarki
@krokiety

dobrze to brzmi, te paczki i zajęcia dla dzieciaków orientujesz się czy są do jakiegoś określonego wieku?

Król Julian
@krokiety

bezpłatna nauka angielskiego? dla wszystkich czy na jakichś konkretnych stanowiskach tylko?

Król Julian
@krokiety

fajnie to wygląda, pamiętasz może jaki jest czas oczekiwania na ich odzew w sprawie decyzji?

salay
@Król Julian

Wiesz może w jaki sposób zazwyczaj informują? Mailowo czy telefonicznie?

jenns

zawsze sie maja odezwac czy tylko jak pozytywna decyzja jest?

jenns

ciekawe tez czy to zalezy od stanowisk

operato

Gutsy
@operato

tak, jest okres próbny, a co do uopa to chyba najpierw na rok? ale mogę się mylić, nie wiem czy to dobrze pamiętam

falafe
@Gutsy

a ktoś wie dokładniej? i ile ten okres próbny trwa?

Yukki
@falafe

może standardowo 3 miesiące? nigdzie żadnych informacji o tym nie znalazłem więc zakładam taki standard

nosil
@Yukki

tez sie chetnie dowiem bo na ogloszeniu nie ma a mysle czy zlozyc i czy mam szanse tam zostac na dluzej z umowa o prace

@operato

Płacą tutaj średnio. Są miejsca gdzie lepiej zarobisz. Ale nie bój się najmniejszej krajowej nie dostaniesz. Spokojnie starczy na przeżycie i hobby.

Gimpik

Ja uważam, że atmosfera jest w porządku na tyle na ile powinna być. Praca jak praca, nie chodzę do niej po znajomości.

strzecha
@Gimpik

jak u was teraz z urlopami w okresie wakacyjnym? nie bylo problemow zeby wziac?

strzecha
@Gimpik

mozesz cos o jakichs dodatkach powiedziec, czy macie cos takiego dodatkowo do pensji?

@strzecha

Oczywiście że mamy dodatki np w formie premii rocznej oraz dodatków świątecznych. Zazwyczaj jest to kilka tysięcy zlotych

Nero
@strzecha

Czy na jakieś inne benefity można tutaj liczyć?

mikoj
@Nero

a to premia lub dodatek na swieta to nie benefity?

Iop

widze że nikt się nie wypowiedział to ja może tak podrzuce że mamy sporo benefitów, bo i refundacje wizyt prywatnych u lekarzy, medicover sport i platforma benefitowa na której można kasę w ramach zffś wydawać więc bardzo spoko

tytan
@Iop

ooo brzmi super, a ciezko sie zalapac do tej pracy?

szaman
@Iop

na czym to ma polegać? ten zfśś?

Tuwim

socjal normalny dodatkowe pieniądze np na wczasy albo z okazji świąt, pracodawca ci to przelewa na konto i możesz sobie wykorzystać na co chcesz

nolek
@Tuwim

Trzeba się po to zgłosić czy każdemu to tak w ogóle przysługuje?

Fix
@tytan

właśnie też cały czas szukam ofert, ale na nic nie mogę trafić nie wiem czy to problem we mnie czy tych ogłoszeń najzwyczajniej w świecie nie ma na tę chwilę

Brudon
@Fix

na czym teraz szukacie do nas robioty?

Tutejszy

Myślisz że można tak po prostu cv wyslać na mejla firmy? czy raczej czekać na jakieś ogłoszenia lepiej?

Carst

Kojarzysz czy beda przyjecia niedlugo, moze cos slyszales?

@Tutejszy

ja zawsze wole poczekac na oferty bo tak wysylac na maila jak nikogo sie szukaja oficjalnie to dziwnie

szer

a pamiętasz może przez jaką stronke ty wysyłałeś swoje cv? to pracuj.pl jest legit? troche nie ufam temu i boje sie że moje cv gdzieś przepadnie a ja będę naiwnie czekać na odp

Torek

Beata

O właśnie, interesujący mnie temat. Dostaliście jakiś bonus na święta? Premie albo bony?

@Beata

dostaliśmy

@Torek

wigilia była, karty przedpłacone były i wolny dzień dodatkowy też był jakby co

@Beata

ale czy to aktualnie ważne info to nie wiem bo już w sumie po fakcie ...

sam

no to się postarali, sporo tego macie

sam

wiesz co dla mnie tak, bo przynajmniej jakiś ogląd na firmę jest w tej kwestii, także dzięki

Naros

Dodatkowy dzień wolny? Fajnie, a którego mieliście to dodatkowe wolne?

odp
@Naros

23.12

Natalia
@odp

Czy taki jeden dzień wolny n tych samych warunkach występuje jeszcze w którymś momencie podczas roku? Co z Wielkanocą? Cokolwiek się w nią tutaj dzieje?

Kodel
@Natalia

Wielkanoc z zasady odbywa się w weekend, więc raczej ciężko tutaj coś podziałać w tej kwestii, tak myślę.

Kodel
@odp

Czy to znaczy, że wigilia też wolna? Bo jakby nie było, jest ona zwyczajnym dniem pracującym, nie świętem per se

Natalia
@Kodel

Miałam na myśli wielki czw i pt. Pzt., w kontekście nawet uroczystości, bo zajączek to wpada normalnie, tak? Co by mógł potencjalnie zawierać? Symboliczna czekolada?

Doma

O proszę a czy ten banknot jest dostosowywany do poziomu inflacji? Dla przykładu ile z rok temu było w święta Bożego Narodzenia i ile będzie w te przyszłe? Jakieś jeszcze inne noworoczne dodatki wpadają? I jak teraz stoicie z jakimś rozwojem? Odnosisz się do opinii sprzed ośmiu miesięcy, ciekawi mnie co mogło się zmienić

beff
@Doma

zadziwia mnie to trochę, ważniejsze chyba żeby co miesiąc być z pensji zadowolonym a święta i inne okazje to raczej dobra wola pracodawcy

Nero
@beff

Mnie tak samo, chciałbym mieć cokolwiek z takich dodatków w swoich wcześniejszych pracach a nie miałem nic więc będę zadowolony z czegokolwiek tak naprawdę

mikoj

mi teraz bardziej na atmosferze zalezy, bo o warunkach mniej wiecej tu slyszalem i mi sie podoba zapowiedz

katz
@mikoj

w ogóle mam dylemat bo na operatora jest nadal aktualne ogłoszenie więc myślę żeby wysłać cv ale roku doświadczenia to ja nie mam

@beff

Dokładnie, dobra pensja to podstawa, reszta to wiadomo, może być a nie musi. No wiec jak tutaj jest z wynagrodzeniem? Firma daje zarobić pracownikom? Zadowolony jesteś ze stawki czy tak średnio? Co z jakimiś podwyżkami lub premiami? Chciałbym wysłać cv na operatora ale jeszcze się waham właśnie

A na kiedy wypadają wam ich terminy tak w ogóle? dopiero grudzień się zaczął to dopiero przed jesteście? Na podobnych warunkach będzie odprawiana? Jest tez to forma integracji czy tylko dodatki się dostaje?

mak

nic tylko pozazdrościć, bo dla odmiany w mojej obecnej robocie nic na święta nie dają

Harry Potter
@mak

Witam w klubie :D tzn już też nie do końca, bo aktualnie roboty nie mam ale znam to doskonale. W raju bym był jakby mi dawali na święta takie karty przedpłacone do wydania

renifer

chyba że tak to niefortunnie ujołeś tylko i może są inne rzeczy z których jesteś bardziej zadowolony?

serio serio

widzę po statusie, że jesteś kandydatem wiec zapytam jak tam Ci rekrutacja minęła? już za toba czy jeszcze czekasz?

kaczucha
@serio serio

pobijam pytanko, tez jestem zainteresowana jak cala rekrutacja wygląda

nolek
@kaczucha

Tym bardziej że już jest po nowym roku, ciekawe czy będzie więcej przyjęć teraz.

ICE
@nolek

ktos ma jakies info apropo tego?

ICE
@nolek

a w ogole gdzie szukacie ofert? gdzie najlepiej wysylac?

GOOfer
@ICE

Jak szukam ogloszen wybranej firmy to wpisuje nazwe tej oto firmy i dopisuje praca.

GOOfer
@ICE

Teraz oferty widzialem na pracuj.

urban

teraz widze tylko jedno ogloszenie na pracuj, wiec moze obecnie nie szukają

A ja teraz trzy już widzę, stale coś dorzucają? operator / pomocnik – ktoś coś? Ciekawi mnie przede wszystkim na ile stawka może się różnic i po jakim czasie pomocnik będzie zarabiał tyle co operator?

Pomocnik

Pomocnik może mieć jakieś znacznie mniejsze doświadczenie?

@Pomocnik

Otto

Hej jaka robota jest na mieszalni farb chce złożyć CV tylko od jakiegoś czasu bardzo często jest ta oferta robota nie tak czy co

kobi

Hej, szukają tu konserwatora i w wymaganiach są uprawnienia na wózki widłowe, ja ich nie mam, ale jestem w trakcie robienia, więc składać warto papiery czy odpuścić?

Basket
@kobi

aplikuj tylko dopisz w cv ze w trakcie robienia uprawnień

piorun
@kobi

a jak wygląda rekrutacja?

Wojti
@piorun

No normalnie, jak wszędzie. Wysyłasz cefałkę, potem zapraszają na rozmowę, (jak się nadajesz po info w cv) potem zatrudniają, albo i nie, jak jednak stwierdzą, że się nie nadajesz. Cała filozofia.

@Wojti

Hahaha no ok, ale detale tez sa ważne. Czyli jest tu jedna rozmowa, tak? I czy potem jest od razu info z odpowiedzią, czy jest zadanie rekrutacyjne albo jakiś dzień pracy próbnej? A i czy tę rozmowę prowadzi przyszły przełożony?

Tutejszy
@Wojti

Długo się czeka na ewentualną decyzję po wysłaniu cv?

phoenix
@Tutejszy

a długo się czeka na decyzje już po rozmowie rekrutacyjnej?

Carst

Cos mogl bys powiedziec jak ci sie tutaj pracuje? ok pracodawca ?

Chomik
@Carst

Podłączam się, jak tutaj jest ze stabilnością? na razie nie ma ogłoszen na które chciałbym aplikować ale rozważam w przyszłości

mordechaj
@Chomik

Jest stabilność pracy, co najlepiej pokazał covid, gdzie w wielu innych uskuteczniali zwolnienia masowe , bo sytuacja rynkowa była jaka była, tutaj robili wszysko, żeby nie musieć zwalniać, nawet jak wymagało to jakiś roszad stanowiskowych, czy grafikowych do momentu aż się sytuacja ustabilizuje. A tak to raczej jak już ktoś odchodzi to z własnej inicjatywy, lub po prostu przechodzą na emeryturę, i dużo osób tu z dłuższym stażem jest, więc nie ma tak, że się musisz martwić o jutro. Wiadomo, że tak ogółem nie jest idealnie, bo też tu jakiejś laurki nie chce napisać, ale w tej kwestii naprawde dają radę

Obiektywny
@mordechaj

Niestety ale nie mogę się z tobą zgodzić. Ostatnio zwalniają się pracownicy ze stażem kilkunastoletnim, a nawet dwudziestoletnim. W zeszłym roku zwolnił się nawet sam kierownik produkcji- bardzo dobry fachowiec w dziedzinie poligrafi. Być może na zarządzie to nie robi wrazenia, ale na nas zwykłych produkcyjnych tak. Nie da się tak łatwo zastąpić takiej wiedzy i doświadczenia. Atmosfera w firmie leży na łopatkach.

Ceruttek
@Obiektywny

Może i kierownik produkcji odszedł ale za to mamy genialnego zastępcę na jego miejsce, który też jest świetnym specjalistom. Idziemy do przodu firma się rozwija - większe prędkości na produkcji, więcej kamer - jest postęp.

Smutny Andrzej
@Ceruttek

Z całym szacunkiem dla Pawła, ale poziomu Sylwka to on nie osiągnie nigdy nawet w 50%. Porządek, estetyka są ważne, ale z tego pieniędzy nie ma

Kandytat????

Co myślicie o pracy na magazynie w waszej firmie?. W porządku atmosfera itp,..?

almette
@Kandytat????

dla mnie zarówno warunki pracy jak i atmosfera są na poziomie więc ogólnie to polecam jakby się ktoś zastanawiał

Lider
@almette

To dlaczego ludzie zwalniają sie i szukają pracy. Jak jest taka wspaniała atmosfera

Rambitto
@Lider

Tracą pracowników z bardzo długim stażem pracy. Gdyby było tak wspaniale nikt nie szukał by innej pracy i nie chodzi o pieniądze. Zakazy rozkazy nakazy cofają się w czasie. Nikt nie jest (usunięte przez administratora) Amerykański sen.

Ceruttek
@Rambitto

Co Ty w ogóle mówisz ? W tym roku niby kto się zwolnił ? W firmie jest bardzo dobrze. W tym roku rekordowa podwyżka !!! I to dla wszystkich

Milosz
@Ceruttek

Ile wyniosła podwyżka w tym roku?

Ula
@Ceruttek

A to chwila. Podkreślasz, że podwyżka jest teraz dla wszystkich. To w zeszłym roku mogło być inaczej? kto w takim razie ja otrzymał i czemu?

Pracuś

No i stało się ...... Zabrali podwyżkę inflacyjną zagwarantowaną w regulaminie i nara. Dobrzy pracownicy się zwalniają a kierownictwo zadowolone. Nic dziwnego jak atmosfera słaba i pieniądze gorsze niż w okolicznych firmach Na produkcji rządzi słaby i bierny a zarządowi to chyba pasuje ....... brawo tak trzymać Jeszcze troche i dużo osób zrobi papa

Regan
@Pracuś

Zarząd ma to gdzieś. Oni żyją w swoim świecie. Klienci odchodzą, firma robi się mało konkurencyjna. Produkcja co raz mniej profesjonalna. Byle więcej i szybciej tu i teraz

Pracuś

Serio usuwają komentarze. Dlatego firma ma takie wysokie opinie na Gowork Wystarczy że ktoś napisze coś złego na Americano i od razu usuwają :-) W sumie to Americano nie jest taki zły nie wiem czemu się go czepiacie Firma jest jaka jest to fakt. Płacą poniżej średniej więc nie dziwne że ludzie będą odchodzić. Ostatnio parę niezbyt odpowiednich osób dostało awans, samochód służbowy a my na produkcji musimy na to pracować (-: To jest sposób aby firma znalazła się na równi pochyłej

Heliogabal

Dziwisz się? Po tym ile w tej pracy jest kamer, gdzie człowiek czuje się jak w big brotherze, nawet na stołówce są kamery. Jakby mogli to i w wc by zainstalowali.

Iza

Ta oferta na stanowisko Customer Service Coordinator jest już zamknięta? nie widzę jej w internecie a jeszcze ze dwa tygodnie temu poruszano jej temat we wpisach. Możecie opowiedzieć o tej pracy? jak wygląda taki przykładowy dzień z niej?

Danka

Pracuje ktoś teraz może jako Customer Service Coordinator? Na razie wstępnie patrzę na tę dostępną ofertę w internecie. zastanawiam się czy zarobki są tu od czegokolwiek zależne czy raczej podstawa każdemu przypisana jest na tym samym poziomie? nie wpisali widełek, są tylko wzmianki o tamtych premiach rocznych. Ciekawi mnie czy znajomość niemieckiego z mile widzianych podciągnęłaby jakkolwiek stawkę?

Mox
@Danka

Pewnie tak. Tu już myślę, że to kwestia twoich negocjacji na rozmowie. Raczej nikt ci tu nie wywróży ile będziesz konkretnie zarabiał. Idź na rozmowę, dowiesz się wszystkiego.

Rambo

Nieprawda on tylko wprowadza europejskie standardy Szkoda że nie wypłaty na szczęście całą produkcja chodzi na to rozmowy kwalifikacyjne. Może niektórym się uda .

Zajmuje się ktoś w firmie obsługą klienta? Jak wygląda praca w dziale, dużo was jest w zespole? Szukali kiedyś specjalisty, teraz chyba oferta nie jest aktualna, ale może warto zaaplikować? Nie potrzeba przypadkiem dodatkowych rąk do pracy? :) Tak czytam forum i widzę że trochę benefitów jest, to dobrze, a jak firma podchodzi do tematu premii i podwyżek? Sama podstawa jak wypada, ile na rękę może dostać specjalista? To głównie praca z klientem, a jakieś inne obowiązki są wpisane w stanowisko, bardziej niestandardowe?:D

Po przejrzeniu opinii widzę ze ludzie cos rozbieżnie pisali o rotacjach, jedni twierdzili, że jest duża a inni wręcz przeciwnie. Teraz w tym momencie od paru dni widnieje na takim portalu oferta dla operatora i właśnie teraz zastanawiam się czy to wynik rotacji czy może jakiegoś rozwoju? czy zwiększają z czasem liczbę zatrudnionych?

Nico

Bo to jest tak,że pozytywny opinie tutaj nabija w dużej mierze szefostwo. A za negawtywne straszyli ludzi,że ich zwolnią jak się dowiedzą kto je pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o Constantia Teich Poland - Rogowiec

• Jak się pracuje w Constantia Teich Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Constantia Teich Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constantia Teich Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Constantia Teich Poland