Opinie o Constantia Teich Poland w Rogowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Constantia Teich Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Constantia Teich Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constantia Teich Poland w Rogowiec

Odyn

Jeśli chodzi o prace w Constanti to w Polsce są tylko wakaty do Krakowa

Theo

Gdzie są oferty pracy? Z jakim stażem kandydaci są brani pod uwagę?

flexi
@Theo

oferty są na pracuj pl a jaki staż to zależy kogo aktualnie szukają, różnie bywa.

@Theo

na costing specialist podali widełki np. chyba 1-3 lat doświadczenia, więc całkiem spora rozbieżność

@flexi

a osoby bez doświadczenia jeszcze oprócz pracy mają jakąś możliwość odrobienia stażu np.?

kobi
@ramen

chyba warto z takim pytaniem już do nich pisać bezpośrednio..

Lea

Czy ogłoszenie na księgową z ich strony jest nadal aktualne?

konkurencja
@Lea

pytanie mam, piszą o możłiwości pracy hybrydowo, ile dni w biurze trzeba być? i po jakim czasie jest ta opcja?

sobi
@konkurencja

jest napisane, że hybrydowo można pracować po okresie wstępnego szkolenia, ale ile ono zajmuje to nie mam pojęcia..

Leon

Co to jest Constantia Pirk? jest podpisana na Niemcy ale Teich na Austrie a jest w polsce

Leon
@Leon

Zapomniałem dodać, że dotyczy praktyk

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constantia Teich Poland? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Mieszalni Farb - Produkcja (Rogowiec k. Bełchatowa)?
Qedek

czy jest tutaj rada pracownicza lub osoby wyznaczone? w porządnym zakładzie pracy powinna być.

@Qedek

jest rada pracowników a przynajmniej kiedyś była

Nic

Coś się pozmieniało przez ostatnie lata?

@Nic

a o co pytasz?

@odp

Pewnie standard odnoszący się do warunków zatrudnienia. Inwestowali w cokolwiek w ostatnim czasie albo wprowadzili coś ciekawego? Liczba zatrudnionych utrzymuje się na w miarę stałym poziomie czy wzrasta?

Mag

Chce pracować na magazynie wysokiego składowania, czy można tak po prostu aplikować, jest w ogóle taka możliwość czy stała ekipa i dać sobie spokój

szok
@Mag

a masz ogłoszenie o pracę na tym stanowisku?

yeti

zawsze można podesłać cv jak aplikacje spontaniczną i liczyć na trochę szczęścia ;P a tak serio to może się zdarzyć, że akurat zainteresuje ich współpraca z Tobą albo jak będzie zapotrzebowanie to będą się kontaktować w pierwszej kolejności

Szukająca

Witam, czy na maszynie zwanej bobiniarka/przewijarka pracują też kobiety? Obecnie jest ogłoszenie na tą maszynę i nie wiem czy próbować.

exel
@Szukająca

spróbuj się zgłosić, no co ci szkodzi

andi
@Szukająca

a pracowałaś już na takiej maszynie?

andi
@Szukająca

czy chcesz do przyuczenia? bo to może mieć znaczenie, a ogólnie gdzie ty taką ofertę widzisz, bo coś nie mogę znaleźć?

Darek
@Szukająca

Na bobiniarkach pracują sami mężczyźni. Związane jest to z ciężarem jaki trzeba obsługiwać przy maszynie. Na miejscu kobiety odpuścił bym sobie to stanowisko tylko wyłącznie w związku z potrzebą używania siły na tym stanowisku

Pers

Nie, tylko mężczyźni.

onaa
@Darek

a na jakich stanowiskach / przy czym pracują u was kobiety? co by było nie aż tak ciężkie?

babeczka
@onaa

no właśnie, napisze ktoś gdzie warto uderzać? ja się roboty nie boje jak coś, ale no wiadomo, że nie na wszystkim się da

ramen

Constantia Teich i Constantia Flexibles to to samo? Jak wpisuje w gogle Constantia Teich oferty pracy to mi Flexibles wyskakuje

Karol

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy trudno się nauczyć obsługi maszyny o nazwie bobiniarka i jak ogólnie wygląda praca na tym stanowisku. Będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję. P

Gonzo

Ponawiam również pytanie, zdradzi ktoś jakie zarobki na produkcji? Minimalna krajowa czy coś więcej?

Awerka

Witam czy może ktoś powiedzieć jakie są zarobki na linii produkcyjnej ? :)

GloriaVictis

Czy zatrudnienie tutaj jest stabilne?

@GloriaVictis

Chodzi mi o to czy zdarzają się jakieś zwolnienia czy to raczej pracownicy sami z siebie odchodzą jeśli już? Widzę że ocena firmy tutaj wysoka ale wolę dopytać jak jest naprawdę.

Valar
@GloriaVictis

Jest stabilnie. Zwolnień bez przyczyny nie ma, samym przykładem jest to, że jak była pandemia, gdzie sytuacja była naprawdę nieciekawa i większość firm miało spore problemy i miały duże fale zwolnień przez spadek obrotów, to tutaj starali się jak mogli, żeby pracownicy zachowali pracę. Były cięcia, ale nie kosztem pracowników, nie ograniczali wymiaru etatów, tylko płacili postojowe. Czasem to wymagało przeniesienia na inne stanowisko, lub zmianę obowiązków, ale nie było fali zwolnień, o których się tyle czytało w tym okresie, więc no koniec końców, w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. Są ludzie, którzy pracują latami, więc o stabilność nie ma się co martwić akurat.

@Valar

Rozumiem, dziękuję za szczerą odpowiedź. Poczekam jeszcze może na inne głosy, ponieważ szukam pracy na dłużej i zależy mi na sprawdzonej firmie.

kornik
@GloriaVictis

Jak pracujesz jak czlowiek to oczywiscie ze tak, jak wszedzie

@kornik

Tak, wydaje mi się, że pracuję jak człowiek, dziękuję za cenną uwagę.

Puzzi

Przepraszam, odbywa się tu praca w nocy? Mozna albo trzeba?

Also
@Puzzi

Zależy od działu

Also
@Puzzi

Na produkcji ogólnie jest.

milka
@Also

i trzeba w nocy pracowac czy nie? jak to wyglada?

kandydat
@milka

no skoro mają nocną zmianę i zatrudniasz się w tym dziale to raczej trzeba, co nie?

kandydat
@Also

ale chyba nie ma teraz przyjęć na produkcje, nie?

mejko
@kandydat

a ktoś z pracowników nie słyszał czy czasem nie będą potrzebować kogoś?

Perk
@mejko

No raczej nikt nie ogłasza wszem i wobec "uwaga uwaga, do wszystkich jednostek, szykują się rekrutacje"

Perk
@mejko

Jak ktoś odejdzie i się zwolni miejsce, to wtedy wiadomo z wyprzedzeniem, ale to też nie jest coś co można przewidzieć

Lka

Cześć, mógłby ktoś napisać jak wygląda w praktyce hybrydowy system pracy na stanowisku HR Specialist? Jest tu dowolność w ustalaniu pracy stacjonarnie czy raczej sztywno narzucone dni, kiedy trzeba być w biurze? I czy praca częściowo zdalnie jest możliwa od razu czy po przepracowaniu jakiegoś okresu czasu?

@Lka

Zapomniałam dopisać, że chodzi mi konkretnie o pracę w Krakowie :)

@Lka

a dostałaś już jakąś informację zwrotną po wysłaniu cv?

@Lka

zaprosili cię na rozmowę?

Valar
@Lka

To pytanie, której najlepiej zadać do rekrutacji, wątpię, żeby na jakieś HRowe sprawy padła tutaj jakaś rzetelna odpowiedź. Plus na rekrutacji na pewno odpowiedzą na te pytania, bo to jednak dość podstawowe informacje co do stanowiska, więc moim zdaniem lepiej to ugadywać bezpośrednio.

@gunia

jeszcze nie mam od nich informacji

@gunia

przedwczoraj wysłałam cv dopiero, więc chyba jeszcze trochę trzeba poczekać, o ile zainteresuje ich moja aplikacja tak w ogóle :)

@Lka

a okej. dasz znać po rozmowie jak było, jeśli do niej dojdzie?

Pytająca

Mam pytanie odnośnie pracy dla kobiet. Czy są tutaj stanowiska, w których kobieta się,, odnajdzie"? Mam na myśli pracę na produkcji. I zapytam jeszcze o system pracy. Czy weekendy również są pracujące? Czy jedynie praca od pn do pt w systemie 3-zmianowym? Dziękuję za odpowiedź ????

@Pytająca

a masz jakieś doświadczenie?

@Pytająca

Hmm, nie chcę studzić zapału, ale na produkcji pracują faceci. Jest kilka pań, ale one mają już naprawdę długoletnie staże i pracują tutaj odkąd pamiętam i nie szykuje się, żeby za którąś z nich szukać zastępstwa. Ale na innych stanowiskach są oczywiście kobiety, więc to nie jest tak, że praca w firmie jest targetowana tylko dla mężczyzn, żeby nie było, no ale taka specyfika pracy, więc nie będę ci mydlić oczu

@Kokos

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czytając inne komentarze odniosłam podobne wrażenie. A innej oferty pracy w tym zakładzie niestety nie ma. Jest jedynie na takie właśnie stanowisko więc... szkoda. Pozdrawiam ????

@odp

Praca fizyczna nie jest mi obca, lecz praca typowo produkcyjna byłaby dla mnie czymś, czego musiałabym się nauczyć. Wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, ale co do specyfiki pracy to trzeba by było uczyć sie z poziomu,, nowicjusza". Ze swojej strony mogę jedynie zaoferować chęci, które nie wiem czy ostatecznie przełożyłyby się na zamierzony efekt, przez wzgląd na brak tego doświadczenia właśnie. Pozdrawiam

@Pytająca

Wiesz no, z tego co piszesz to widać że ci bardzo zależy. Próbować zawsze możesz, czy coś z tego wyjdzie to ci nie mogę zagwarantować. Ale jeśli jest tak jak piszesz i masz chęci i zapał to na pewno znajdziesz szybko pracę, jak nie tu to gdzieś indziej.

Czy w trakcie rekrutacji firma Constantia Teich Poland podawała informacje o zarobkach w mieście Rogowiec gm. Kleszczów?

no jasne

Obusieczny

A co to za rekrutacja bez podawania zarobkow

Kokos

Nie, dowiadujesz się dopiero po roku od zatrudnienia. Co to za pytanie w ogóle

pytanie

to prawda, że 23.12 (piątek przed wigilią) jest wolny i nie trzeba wypisywać urlopu?? normalnie płatne to będzie?

KGB
@pytanie

to prawda, że zmniejszono pracownikom nagrody jubileuszowe na 20-lecie o połowę

@KGB

Nie o to było pytanie, ale ok

@KGB

do nagrody jubileuszowej mi jeszcze bardzo daleko, więc aż tak mnie ten temat nie interesuje

@pytanie

A będziesz się o nią starać? I czy wiadomo dlaczego tak po prostu tę nagrodę zmniejszyli? Coś z finansami się dzieje w firmie?

const

szukaja tu na produkcje operatora, moje pytanie bo to robota na 3 zmiany, w weekendy tez pracujecie??? a i cos pisza, ze po przepracowaniu roku jest premia roczna? jakiej mniej wiecej wysokosci? ogolnie to jednorazowo daja czy co rok?

Naros
@const

O właśnie, w sumie też mnie ciekawi czy praca też w weekendy, bo chyba nikt nie pisał o tym

chlorek

dużo czynników niebezpiecznych macie na produkcji? jakieś opary substancje itp? rozumiem ze jakies szkolenie bhp na poczatek będzie prowadzone?

aspartam
@chlorek

w każdej pracy masz szkolenie bhp

@aspartam

no niby, chociaż zdarza się, że jest tylko papier do podpisania... czyli tu wszystko na bało? a inne szkolenia jakie jeszcze oferują w razie czego? często są?

Sergio
@Natalia

na bialo, jak to nazwalas i inne szkolenia tez mozliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Constantia Teich Poland - Rogowiec

• Jak się pracuje w Constantia Teich Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Constantia Teich Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constantia Teich Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Constantia Teich Poland