Opinie o Constantia Teich Poland w Rogowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Constantia Teich Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Constantia Teich Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constantia Teich Poland w Rogowiec

Maly

Jaką stawkę na początek można dostać jako pomocnik operatora?

lKa
@Maly

mają taką ofertę teraz?

@lKa

nie widziałem, chyba że chodzi o tego pomocnika drukarza

IKa
@npp

a na co można tam liczyć? Jakie warunki są?

a bo ja wiem

nie pracuję tu przecież

@IKa

ogłoszenie sobie obczaj, tam jakies informacje powinny byc na ten temat

odp

jest wszystko przedstawione

odp
@npp

a zawsze można dopytać o konkrety

@odp

tak myślałem właśnie

@odp

to jasne, nie mówię, że nie

hsh

operator maszyn widzę ma trzy zmiany, ale cały tydzień czy tylko pn-pt?

Tak
@hsh

Operator maszyn ma trzy zmiany całe 7 dni. Po nockach ranki po rankach popołudniówki itd haha dobre pytanie. Pozdrawiam rządzisz.

hsh
@Tak

nie wiem co w tym pytaniu śmiesznego i po co taki komentarz w ogóle...

@Tak

Chyba chodzi o to, czy zakład pracuje cały tydzień, czy tylko w dni powszednie

@dribb

Ktoś jest w stanie odpowiedzieć jak to jest?

Aneta

A wolne kiedy?

PL_B
@dribb

Poniedziałek - piątek. Weekendy wolne.

@PL_B

no i bardzo dobrze, dzięki

Halina
@PL_B

To czemu ktoś napisał że weekendy tez? Coś się zmieniło?

bombom
@Halina

Przeczytaj jeszcze raz komentarz tej osoby...przecież to była ewidentna ironia...

berni

A jak są przerwy?

berni
@bombom

Jakiś posiłek można zjeść na spokojnie?

Na portalu Lento.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

norbi

a pracował ktoś na tym stanowisku?

albo pracuje?

norbi

trzeba mieć jakieś uprawnienia?

Tak.

Owszem.

@norbi

UDT trzeba mieć. Ewentualnie być gotowym do ich wyrobienia w jak najszybszej perspektywie, jeżeli nie masz, a bardzo ci zależy

No i prawko to mus.

@Mikser

prawko, wiadomka, ale to mam

@Mikser

UDT tylko brak, a myślałem, żeby zrobić i jak tak nie doszło do tego

@Mikser

ale rozumiem, że to nie będzie jakimś wyznacznikiem głównym, z których wybierają osoby

No trochę będzie...

@norbi

Wiadomo, że mając wybór, wybiorą kogoś z uprawnieniami

@norbi

Także ogarnij to szybko, jak powiesz, że jesteś juz w trakcie wyrabiania, to myślę, że szanse się zwiększą

a no troche racja

@Mikser

okej, może u nich dopytam i się zorientuje jak na to patrza

Tak też można zrobić

Po rozmowie

Proponuję omijać tą firmę szerokim łukiem!!!

@Po rozmowie

Mocna opinia, jak na kogoś, kto nie przepracował w firmie ani dnia

hah
@Po rozmowie

Nie przyjęli go, więc odrazu cała firma be

Po rozmowie
@cherry

Opinia wystawiona ale po rozmowie z wieloletnim pracownikiem hah

@Po rozmowie

Zatem podtrzymuje to co napisałem

Halina
@cherry

No i co z tego? Wieloletni pracownik pewnie niejedno widział i przezył w firmie? :)

@Halina

Chcesz to w to wierz, ja nie muszę.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constantia Teich Poland? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Mieszalni Farb - Produkcja (Rogowiec k. Bełchatowa)?
dżejms

Ja mam jeszcze pytanie, bo na ofertę na operatora maszyn jest zaznaczone, że uprawnienia na wózki są mile widziane - czyli okej, nie trzeba, ale lepiej mieć. Pytanie, czy może wysyłają w trakcie pracy na wyrobienie papierów? Albo umożliwiają ich zrobienie w jakiś sposób już po zatrudnieniu?

@dżejms

wyrobienie tych papierów to nie tak długo, więc polecam zrobić, bo w sumie nie wiem czy firma na takie kieruje (ja już je miałem)

@dżejms

na pewno jest szkolenie stanowiskowe jakby co

@mokka

W to, że jest szkolenie stanowiskowe nie wątpię, to w końcu mus

@mokka

No ale takie rach ciach to to też nie jest

@mokka

A moje pytanie dotyczyło właśnie tego, czy można to zrobić w trakcie pracy, bo zanim wyrobię, to oferta już na bank zdąży zniknąć

@dżejms

skoro nie wymagają, to jak będą potrzebne, to pewnie tak

@mokka

Dobra, to jakoś to sobie ogarnę

Darek
@dżejms

Tak. Firma wysyła pracowników na kurs na wózki UDT na swój koszt.

bandi
@Darek

a na jakieś inne kursy też można się załapać?

@bandi

odrazu podpytam przy okazji czy są jakieś kryteria, zasady, czy np trzeba zgłaszać taką chęć jeśli można się załapać też na inne kursy

@bandi

Tak, kurs garncarstwa, plecionkarstwa i spadochroniarstwa...

@gami

Jak wam aż tak zależy wyłącznie na kursach i nauce nowych rzeczy, to idzcie na studia, a nie do pracy

@bandi

Skontaktujcie się z biurem bezpośrednio najlepiej.

@Hero

a to tak źle, że ludzie chcą się też rozwijać i są ambitni

@Hero

że dopytałem o kursy nie znaczy, że zależy mi tylko na nich, nie dopowiadaj sobie historii...

@gami

A gdzie ja coś takiego powiedziałem niby?

@gami

No to dzwoń do tego biura i ich zapytaj.

rety

rozumiem że ta oferta na mieszalnie farb dotyczy takiego stanowiska gdzie robisz obie te rzeczy? to jest jakoś podzielone czy akurat kiedy jest potrzeba? jak ktoś jest z mieszalni to proszę o informację, uprawnienia mam.

@rety

a i co oznacza wiedza z doboru kolorów bo to mnie zastanawia jeszcze

@rety

Koło barw, mówi ci to coś? ;)

@rety

Jeżeli nie, to nie wiem czy to oferta dla ciebie. No, chyba, że się doedukujesz, wtedy nie widzę problemu

@Almanax

ta wiedza jest tylko mile widziana, więc dlaczego ma mnie nie dotyczyć skoro mogą mnie nauczyć tego

@rety

byłbym wdzięczny za odpowiedź na te pytania

???
@rety

O jakie "obie rzeczy" ci chodzi może najpierw powiedz... Umiejętność formułowania pytań to ważna sprawa

@???

bo tam jest pracownik produkcji/operator wózka w ofercie

@rety

No to skoro jest tak w ofercie, to tak musi być, chyba nie wprowadzili informacji "dla zmyły"...

@dżejms

czasem dają w jednym ogłoszeniu info o 2 stanowiskach, bo podobny zakres czy coś

@rety

Ja się nie spotkałem. No ale nie wiem, nie wypowiadam sie. Najlepiej zadzwonić, to będzie jasność.

Korba
@dżejms

Akurat tutaj pomyłki nie ma i to oferta na jedno stanowisko. W firmie nastała reorganizacja działów i niektóre zostały połączone. Nie robisz dwóch rzeczy naraz (na razie). Po prostu robisz to co jest potrzebne.

muń
@Korba

O, dobrze wiedzieć takie rzeczy

muń
@Korba

A to sporo tych działów tak połączyli?

Dominika
@Almanax

Pewno mi mówi, a co? Ze szkoły :D Trzeba umieć takie rzeczy tam, o jakim w ogóle stanowisko wy piszecie?

@Dominika

Czytania ze zrozumieniem najwyraźniej ze szkoły nie wyniosłaś.

@Dominika

Plus pytanie było skierowane do @rety

Dobra decyzja

Jak tam? Najmądrzejszy człowiek z Hameryki ze swoim paziem wycisneli już was ostatnie soki? Powodzenia życzę i zalecam zmianę firmy. Życie moze wyglądać zupełnie inaczej ...

Rupert
@Dobra decyzja

Zarozumialec szybciej firme wykończy niż się przyzna do błedu

Szczyga

Miał ktoś może teraz rozmowę o pracę na produkcje? Jak ona przebiegała i po ilu dniach się odzywają potem?

@Szczyga

teraz nie, ale kilka miesięcy temu miałem. Jest rozmowa, takie gadanie i potem można zobaczyć jak jest na produkcji, warunki itp itd. Nie pamiętam ile było na odp czekania, nie jakoś długo

Szczyga
@kombi

"Takie gadanie" - czyli mniej więcej co?

@kombi

I jakie warunki?? Widziałem w ofercie że są jakieś dodatki i jak to wychodzi???

@Szczyga

A co ty na rozmowie nigdy nie byłeś? Parę pytań w związku z pracą, umiejętnościami itp

@??

ale to masz je tam wypisane, bo nie wiem czy chcesz, żeby ci powiedzieć co jest mniej więcej czy o co chodzi?

@kombi

np. czy to wszystko obowiązuje od początku zatrudnienia czy dopiero po jakimś czasie? i czy uważacie, że to korzystne i opłaca się korzystać?

borowik
@??

jakby było inaczej toby napisali to w ogłoszeniu moim zdaniem. Jak dostajesz jakieś dodatki to raczej z nich korzystać, ale to czy ci będzie pasowało to nie wiem, bo ja korzystam

@borowik

różnie to bywa. ale skoro jesteś pracownikiem, to chyba masz pewne info, czy tak jest, czy nie. chyba, że nie pamiętasz

borowik
@??

ja chyba tak miałem, ale robię tu już pare lat

Kkkk

Witam! Praca konkretnie przy czym jest i czy są jakieś działy? Praca jest dla mężczyzn czy dla kobiet też? Jakie jest wynagrodzenie i czy są jakieś dojazdy z Piotrkowa Tryb.?

niknik
@Kkkk

Praca przy maszynach na produkcji. Kobiety też tu pracują.

Rusin

Ile trwają rekrutacje? Jakieś rozmowy są tam na miejscu czy przez komputer?

@Rusin

na produkcje to dobrze by w sumie było jakby jednak były na miejscu. zawsze bylo tak z tego co pamiętam że kandydata oprowadzało się po zakłądzie i pokazywało co i jak

@Rusin

i na produkcje rekrutacje nigdy nie trwało jakoś długo. raczej szybko podejmują deczyję

@Major

Okej, tak pyta, ja też wolę na miejscu, od razu widać z czym się ma do czyniena.

Dzięki

@Rusin

no dokładnie tak i lepiej się przedstawić jako kandydata i widzisz wszystko. zdecydowanie lepiej

@Major

Zgadzam się z tobą i dzieki jeszcze raz za pomoc

@Major

a jak z rekrutacją do administracji?

@miła

Zależy o co pytasz, wiem że trwają dość długo, bo kilka osób się tym zajmuje

@Lui

ogólnie jak przebiega, ile trwa, jak wygląda w praktyce. zasadniczo takie podstawowe informacje

@miła

A, to już kto inny ci pomoże bo nie chcę nic pokręcić...

@miła

Jeszcze taka rada ode mnie żebyś najlepiej podała konkretne już stanowisko bo od tego też raczej wszystko zależy

Cindy
@miła

do administracji rekrutacja ogólnie trwa dość długo, znajoma czekała z miesiąc na dezycję, bo tam trzy osoby ponoć są w tej rekrutacji

@Cindy

Ooo dziękuję bardzo

NR
@Cindy

ale że trzy rozmowy się odbywa czy że trzy decyzyjne i muszą się dogadać?

Pracuś

A ja obserwuję od jakiegoś czasu wszystkie oferty pracy, ale póki co tylko Kraków. Może mi się poszczęści i będą szukać niedługo. Słyszałem od kolegi same pochwały. Podobno jest niezła płaca, dobra atmosfera i nawet obiady i inne benefity - tylko nie wiem co jest płatne a co nie. A dają jakieś premie dla dobrych pracowników i jest szansa na rozwój na produkcji ?

@Pracuś

może warto wysłać tam cv, żeby mieli na zaś? Nie wiem czy ktoś tak robił może

Hak
@Pracuś

Posiłki jak ja byłem to były dofinansowywane, premie też były. Ogólnie mi się wydaje że nie ma teraz takiego dużego ruchu w zmianach pracowników i to raczej dobrze. Dla was mniej no ale takie życie... Z tym wysyłaniem cv bez oferty to zawsze jakiś pomysł, będzie na zaś, ale gwarancji takiej stuprocentowej mieć nie będziecie.

fineline
@bonnie

Móc możesz, ale miej na uwadzę, że nie zwolnią kogoś, tylko po to, żeby przyjąć ciebie. Jak nie ma zapotrzebowania, to nie ma i choćbys ruszył niebo i ziemię, to nic szczególnego nie zdziałasz.

@fineline

chodziło mi o taką aplikację, że mają w systemie moje cv jakby się pojawiła jakaś oferta... a nie że będę czekał licząc na cud

fineline
@bonnie

No okej, możesz zrobić i tak, może będą o tobie pamiętali przy następnej rekrutacji. Ale ja na twoim miejscu bym nadal śledził na bieżąco sytuację, jednak wysłanie cv na ofertę, która się już pojawiła, wydaje się bardziej efektywne, niż wysłanie w eter i czekanie, czy może ktoś będzie pamięta i się odezwie. Albo połączyć jedno z drugim. To już jak wolisz.

@fineline

akurat pojawiła się teraz oferta na pracuj na mieszalnie

@fineline

ale dzięki w każdym razie za odpowiedź. wiadomo, że jak by była taka sytuacja to się łączy jedno z drugim przy szukaniu pracy.

@bonnie

co sie robi na tej mieszalni? To jakaś trudna praca? Warto uderzać bez doświadczenia?

@rety

nie lepiej samemu sprawdzić? wejdź zobacz czy ci pasuje a potem się będziesz dopytywał

@rety

trochę inicjatywy, nie będę tu przepisywal tego co sobie możesz znaleźć łatwo

@bonnie

dobra nie do ciebie było pytanie

@rety

Odnośnik był do niego/jej, więc nic dziwnego, że się odnosi.

@rety

Niemniej, sposób odpowiedzi pozostawia wiele do życzenia

@Almanax

nie da się napisać bez odnośnika, więc musiał się do kogoś odnosić, a zapytałem też o rzeczy, których w ogłoszeniu nie znajdę, więc co za problem

@Almanax

nie idę do telewizji, więc mój sposób wypowiedzi nie ma nic do pracy

OX
@rety

To raczej kwestia kultury osobistej, ale co ja tam wiem...

Tobiasz

Rodzinny - 3. Apropo żenady- sam fakt , że obawiasz się zwolnienia bo posadzą cie o pisanie negatywnych komentarzy już zakrawa na żenadę, samym tym zdaniem tylko potwierdziłeś , ze firma jest zdolna do takich rzeczy,. Dobrze wiesz, że atmosferę psuję kierownictwo, a nie jakieś tam komentarze narzekających. Użyłeś słowa ŻENADA. Zgadzam się, ostatnio w firmie mamy do czynienia z festiwalem żenady. Odsyłasz kolegę do BHP, którego szef ma za zadanie kontrole pracowników, palarni, pomieszczeń socjalnych, zagląda jak szczur w każdą dziurę, a wypadki jak były tak są. Nie umie zapanować nad bezpieczeństwem to musi się wykazać w inny sposób. Ostatnio pracownica(usunięte przez administratora) złamała palec, a szczurek oczywiście chciał zamieść sprawę pod dywan- to właśnie jest żenada. Pominę już fakt, że pod jego nosem jeden z pracowników przez 2 lata przychodził do pracy napruty… Byłeś pewnie na spotkaniu z Americano, gdzie prawił swoje farmazony o stołówce, że zamówił fajne nowe łyżki, wodę ozonowaną i że w ogóle wszystko robi dla nas pracowników ,, Jak to się mówiło po polsku?,, Taki inteligent , a polskiego zapomniał po 3 latach- żenada. Swoim wywodami tylko potwierdził, że nie szanuje ludzi i ma ich za idiotów. Znasz zapewne historię z niepracującym już przedstawicielem rady pracowniczej i wiesz na jakim poziomie była toczona jego rozmowa nim- żenada, (usunięte przez administratora) Żenadą jest rowież rozstrzał wynagrodzenia na tych samych stanowiskach i oczywiście nierówne podwyżki, mają gdzieś starych pracowników.Jak widzisz powyżej do HR czy BHP nikt ze skargą nie pójdzie, a ta strona właśnie służy wyrażaniu swoich opinii między innymi na temat atmosfery , zarobkach itp

Karolak

Panowie w białych fartuchach , może już koniec tych maseczek epidemi nie ma. Duszno na hali gorąco (usunięte przez administratora)

Mi chodzi o produkcję

danson
@Rusin

ale że co z nią? bo chyba ci coś urwało pytanie.

@danson

Już się dowiedziałem, dopisałem do pytania wcześniejszego. Tam niżej gdzieś pewnie będzie, nie przewidziałem że się oddzieli w sumie... już wiem, pytałem o rekrutacje głównie. Ale dzięki za zainteresowanie.

danson
@Rusin

no w porządku. a ostatecznie się wybierasz na rekrutacje czy nie?

@danson

Nie, bo jej nie ma.

jj
@Rusin

ale to czekasz na wolny wakat czy aż tak nie masz parcia

@jj

Jak się zwolni i akurat nadal będę otwarty na zmianę pracy, to czemu nie, ale nie powiem, żebym miał jakieś ogromne parcie.

@jj

Będzie co będzie, nie nastawiam się na nic póki co

?
@Rusin

no to po co gitarę zawracasz jak nie szukasz?

@?

A gdzie napisałem, że nie szukam? Czytaj ze zrozumieniem, a potem komentuj

?
@Rusin

no tak to wygląda to co się dziwisz

pytanie

Pracuje się cały tydzień, czy pon - pt?

Malm
@pytanie

za moich czasów tak się pracowało więc chyba nic się nie zmieniło

pytanie
@Malm

Jakby ktoś miał jednak pewną informację, to będę wdzięczny

@pytanie

są weekendy czy nie w końcu

??

Tak, sytuacja na produkcji robi się dramatyczna, morale pracowników ekstremalnie niskie, genialne pomysły decydentów zniszczą tą firme jak Wranglera, Rumunię i 2 zakłady w USA. Nieporadne zarządzanie i tyle

Rodzinny
@??

Ja rozumiem, że każdy potrzebuje się komuś wygadać i bach! ... padło na GoWork. Miej tylko świadomość, że wszyscy mamy na utrzymaniu rodziny i przychodzimy tu żeby mieć stabilną sytuację. Przestańcie wypisywać tu swoje żale, bo sprawicie, że ktoś przypadkowy zostanie posądzony o działanie na szkodę firmy i straci pracę, a jego rodzina źródło utrzymania... To te wpisy psują atmosferę, zaufanie między ludźmi. (usunięte przez administratora) to cechą wspólną wszystkich "odważnych" - grunt to pisać brednie i zwalać na innych! Żenada!!!! niektórym myślenie sprawia ból! Weź swoje sugestie i idź do BHP, HR, gdzie chcesz, albo się zamknij, bo tak już dłużej się nie da.

samaprawda
@Rodzinny

sam chciałem napisać coś podobnego, bo już mnie to wkurza, ale bałem się, że zaraz będzie na mnie hejt, albo zarzuty, że jestem z haerów, czy cokolwiek innego, bo śmiałem się sprzeciwić głównej goworkowej narracji...

samaprawda
@Rodzinny

dobrze, że ktoś to w końcu głosno powiedział, ja popieram w 100%

Asasyn

Dojeżdża ktoś z Bełchatowa i mógłby mi powiedzieć jak to wychodzi? Jest parking?

PL_B
@Asasyn

Sporo osób jeździ z Bełchatowa, można się dogadać co do wspólnych dojazdów. Parking jest pod firmą, trzeba kawałek (jakieś 200-300 metrów) przedreptać.

Asasyn

Super, dzięki bardzo.

Rfł
@PL_B

nie ma gdzieś bliżej? w zimie to kawałek.

@PL_B

a to jest tak faktycznie że wezmą kogoś do auta takiego nowego i nie obeznanego w ludziach????

Autostop
@Koss

Jak trzeba to trzeba. Autostop też się zabiera jak trzeba.

@Autostop

no nie każdy by się autostop odważył wziąć. zależy też chyba jaki

@Autostop

ale jak mówisz że nie ma problemu to okej.

wielki wysiłek naprawdę...
@Rfł

200 - 300 m to kawałek? już bez przesady naprawde.... po bułki masz dalej jak sądzę...

lolo
@wielki wysiłek naprawdę...

Ale przecież w zimie to kawał drogi hahah

tenobcy
@Koss

no to chyba jednak współpracownik normalnie, a nie taka całkiem obca osoba, która nie wiadomo gdzie jedzie

xf
@tenobcy

fajny temat macie to chyba nie tu o autostopie..

Sęk

można tu liczyć normalnie na ubezpieczenie?

Romanini
@Sęk

Ale o co się tobie rozchodzi? Jak jesteś na umowie o pracę to opłacasz składki i tak dalej więc ubezpieczony jesteś. Chyba, że mówisz o czymś innym, bo to raczej taka podstawowa wiedza...

@Sęk

po prostu pytam czy jest tutaj ubezpieczenie, bo wcale nie wszędzie dają i nie jest to takie oczywiste ale widze, że juz takiej wiedzy nie posiadasz rozumiem, że jest i tyle tylko chcialem wiedziec

Romanini
@Sęk

WIedze posiadam chciałem tylko dopytać bo np można się zapisać na ubezpieczenie grupowe . Mi np. nie jest potrzebne, ale pare osób z tego korzysta.

@Romanini

dobra nieważne, i tak już wiem o co chodzi

joker

i zaorane szkoda tylko że nikogo to nie obchodzi

@Romanini

Te ubezpieczenia grupowe to np. podróżne? Nie mogę nigdzie znaleźć niczego na ten temat.

Joko
@Eldo

w sensie? ubezpieczenia grupowe to są takie ubezpieczenia od wypadków, śmierci itp..

abuelo
@Eldo

to jakiej ty wyszukiwarki używasz? bo najwyraźniej na pewno nie googla

@abuelo

Okeej? Po co od razu takie poruszenie? Dzięki, już będę wiedział

Joko
@Eldo

może to nie było poruszenie, ale pytanie zadałeś dość takie oczywiste o informacje które są wszedzie dostępne

@Joko

Dobrze, przepraszam, możemy już zamknąć temat.

bad_boy

Widzę, że sporo negatywnych opinii wylewa się na firmę;(Nie pracuję już w firmie od kilku lat, a atmosfera w dalszym ciągu gęsta:(Zarobki w Teichu odkąd pamiętam były jednymi z lepszych w okolicy, niestety firma się troszkę zatrzymała gdzie dziś można praktycznie wszędzie dostać takie pieniądze. Dziś pracownika wykwalifikowanego troszkę inaczej się postrzega a przede wszystkim szanuje i docenia. O ile pracownicy na produkcji od zawsze między sobą tworzyli zgrany zespół i dobrze współpracują to szefowie zmian i tzw. liderzy im w tym nie pomagają.(usunięte przez administratora) Szkoda że zarząd jest zamknięty w szklanej bańce i nie doceniają potrzeb pracowników

Tobiasz
@bad_boy

Ten, któremu pisano prace i pomagano w szkole pokazał już wielokrotnie, że nie ma jaj. Ostatnimi czasy pokazał nie tylko, że nie ma jaj, on nie ma nawet waginy. Jedyne co potrafi na produkcji to zabrać komuś premie, wtedy może Americano poklepie go po plecach – wstyd . Specjalista od naszego bezpieczeństwa patrzy w kamery i wylicza kto ile razy był na papierosie, powszechnie przecież wiadomo, że palenie szkodzi. Zabiera premie za maseczki no i słusznie, przecież mamy pandemię. Jest dociekliwy, szczegółowy, wszędzie go pełno to mu trzeba oddać . Zastanawiające jest tylko to, że nie widzi, kiedy jeden z mistrzów przychodzi nagminnie do pracy po spożyciu, wszak wszyscy to widzą i czują…

Jo

Panie prezesie Krzysztofie wróć i rządź,bo kiepsko to widzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Constantia Teich Poland - Rogowiec

• Jak się pracuje w Constantia Teich Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Constantia Teich Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constantia Teich Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Constantia Teich Poland