Jar-Com Jarosław Stefaniuk

Sulejówek

Opinie o Jar-Com Jarosław Stefaniuk

Pani z firmy poligraficznej

Kupowałam u nich kiedyś toner - zapomniałam zabrać reszty 20zł nawet o tym zapomniałam a jeden tych Panów spotkał mnie na ulicy tz. zobaczył na drugiej stronie specialnie do mnie podbiegł i oddał mi te 20 zł ja się zarzekałam że to jakaś pomyłka dopiero jak mi wyjaśnił to sobie przypomniałam takich uczciwych ludzi dawno nie spotkałam. Gorąco POLECAM

Pani Ewa od kwiaciarni

Byłam w sklepie bo kupuję u nich tusze (bardzo tanio), była też taka starsza Pani, niewiadomo o co jej chodziło i jaki miała problem z laptopem - tak cierpliwych ludzie jak ci pracownicy dawno nie spotkałam ja bym chyba dawno sobie odpusciła bo wiadomo starsza osoba pewnie bez specialnej kasy laptop chyba 20-letni a oni obsługiwali ją jak swojego stałego najlepszego klijenta - wzruszyło mnie to trochę - polecam ich

Pani Ania

Super serwis - szef bardzo uczciwy. Bardzo profesionalnie - polecam

Natalia O.

Super fachowiec - mają sporo roboty z tego powodu ale warto poczekać i mieć zrobiony sprzęt profesionalnie i nie drogo. Polecam

PPHU firma

Polecam, solidnie - tanio bardzo profesionalne podejście do tematu, nie lekceważą żadnego klijenta.

paweł lo..

Bardzo uczciwie naprawdę polecam - a przy tym niedrogo, sympatycznie bez napinek super

m.miłosz

Bardzo profesionalne i uczciwe podejście do klienta (oraz bardzo tanio)-polecam

Zostaw opinię o Jar-Com Jarosław Stefaniuk - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jar-Com Jarosław Stefaniuk