Opinie o Supreme Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Supreme Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Supreme Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Supreme Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Tragedia. Od umowy,którą podtyka przewożnik,przez jego ciągłe telefony do pseudospedycji kierowanej przez synka. Dają trasy nie do przejechania,oszukują na stawkach i wypłatach za przeprowadzki.

obecny pracownik M
@były pracownik

Nikt nie zmusza nikogo do pracy w transporcie międzynarodowym. Wiadomo ,że jezdzimy dużo. Akurat w tej firmie nie ma takiego zapiepszania jak w innych firmach w których jezdziłem wcześniej. Nigdy nie zostałem oszukany na stawkach. Nieprada co piszą inni. Ci co piszą negatywne opinie to co wiem to bo z nimi jeżdziłem to lenie i wyzyskiwacze. Często piją na postojach i,ćpają i kradną paliwo.

Krzywy Busiarz Nowy wpis

Moja przygoda w tej firmie skończyła się szybko , kosztownie , z uszerbkiem na zdrowiu. Praca jest nie tyle wymagająca co poprostu nie do wykonania . Pierwsze 2 tygonie to juz 11tys km 4 tygodnie to juz bylo ponad 20 tys , Pracowałem przez 7 dni w tygodniu, . Jezeli czyta to początkujący kierowca to moze nie rozumieć . W Francji na DROGACH krajowych (nie autostradą czyli landem ) transa wydluza sie w godzinach . np.300km jedziemy 6h . Spedycja jak i sam szef nie liczą się z zdrowiem kierowcy bezpieczeństwem czy choćby z tym gdzie spicie . Firma stosuje naprawde naganne taktyki aby uchylić sie od odpowiedzialosci za Kabotaże albo za kary z hotelami . Jezeli pracujecie bądż zamierzcie rozpocząć współprace to nie wypisujcie cmr ADMAR Szef firmy szczyci sobie ze ,,zalatwił ,, pieczątki innej firmy ktora moze juz nawet nie istnieć . Jest to karalne wiezieniem dla kierowcy nie dajcie sie . Mnie pod koniec wspołpracy zbrakoło wytzymałosci psychicznej i fizycznej . Podjechalem firmowym samochodem 200km pod lotnisko i porzuciłem samochod . W duzym uproszczeniu. Panie @Pracodawca Pańskie zachowanie jest karygodne mieć czelnosc oskarżać mnie o kradziez pojadzu. gdy 5 dni wczesniej zadzwoniłes do mnie w srodku nocy i powiedziles mi ze mam jezdzic po 30 h bo nie ma obowiazku prowadzenia czasu pracy . Pytania odnosnie prysznica rowniez powinny sie tu znalesć cytat ,,PRZEPRASZAM ZE PYTAM CZY TY MUSISZ SIE TAK CZESTO MYĆ?,, Pytanie padło w środku nocy . Nikt nie ma prawa dzwonić i budzić pracownika (BO KIEROWCĄ PRZECIEZ NIE JESTEM) I MOWIC MU SORRY TAKI MAMY KLIMAT . więcej informacji i o sprawie znajdzie w pozniejszym linku do wywiadu . KAMIL CZARNECKI

Właściciel Nowy wpis
@Krzywy Busiarz

Szanowny Panie Czarnecki, Dziękujemy za udostępnienie swoich spostrzeżeń dotyczących współpracy z naszą firmą. Szanujemy każdą opinię, która może przyczynić się do ulepszenia naszych usług i warunków pracy dla naszych pracowników. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na pewne istotne kwestie, które uważamy za istotne w kontekście Pańskiego komentarza. Po pierwsze, pragniemy podkreślić, że relacje pracodawca-pracownik wymagają wzajemnego szacunku i zaufania. Twierdzenie o stosowaniu nieprofesjonalnych taktyk przez naszą firmę nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Nasze procedury są nastawione na to, żeby zapewnić obu stronom jak najlepszą współpracę, a bezpieczeństwo oraz dobrostan pracowników są dla nas priorytetem. Jest nam przykro, że Pańska współpraca z nami zakończyła się niezadowalająco. Jednakże, chcielibyśmy wspomnieć, że Pan również był obiektem oskarżeń o działania, które nie tylko naruszały zasady współpracy, ale również mogły zagrażać bezpieczeństwu i majątkowi naszej firmy. Groźby oraz działania wobec naszej floty oraz sprawa zgłoszona na policję są poważnymi kwestiami, które muszą być wzięte pod uwagę w kontekście Pańskiej oceny naszej firmy. Jednocześnie, chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma kładzie nacisk na profesjonalizm i etykę w relacjach z pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Każde oskarżenie o nieprofesjonalne zachowanie ze strony naszej firmy jest dogłębnie badane, a wszelkie działania niezgodne z naszymi standardami są odpowiednio rozpatrywane. W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub wątpliwości, jesteśmy otwarci na dalszą dyskusję i chętni do wyjaśnienia wszelkich kwestii. Z poważaniem,

Jaki dress code obowiązuje w Supreme Logistics Sp. z o.o.?

Właściciel Nowy wpis

Co Pan pisze za głupoty, przecież w naszej firmie księgowa nie robi płatności . Chyba pomylił Pan firmy, albo robi po złości, gdyż nigdy z czymś takim nie mieliśmy doczynienia :D @Pracodawca

Czy w Supreme Logistics Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Supreme Logistics Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@były pracownik

Dokładnie tam jest właśnie tak w tej firmie obóz pracy !!!!

To prawda ,tam się nieda pracować to jest gorzej niż (usunięte przez administratora)

Stefan

Ile się te stawki różnią od tego co obiecywali?

@Stefan

Stawka do wypłaty jest taka jaką obiecują ale jak przychodzi do rozliczenia ,to wymyślają mnóstwo bajek aby tylko uciąć pieniądze ,a to zapominają że były przeprowadzki .Tam się dzieje czeski film nikt nic nie wie ????

Prywat

Nigdy nie miałem problemu z tym, fajnie sobie dorobić troche grosza , czasem nawet i więcej niż dniówkę mialem

obecny pracownik M
@były pracownik

Jak w Supreme Logistics Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Prywat

Zawsze da się dogadać, kasa na czas, czasem duzo pracy, ale też czasem fajne miejsca można zobaczyc

Czy w Supreme Logistics Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jeździłem jako kierowca pół roku, zawsze kasa na czas, spedytorzy wyrozumiali. Gdyby nie przenosiny do USA pracowałbym dalej.

Człowieku co Ty za bzdury wypisujesz ??to nie praca to kierat .Kierowcy nie mają czasu na spanie ,całymi nocami jeżdżą zasypiają za kierownicą !!!!!!Ale w końcu przyjdzie czas na rozliczenie takich pracodawców .

Weronika

Nie no jak to aż zasypiają? A co z założonym maksymalnym czasem jazdy, nikt tego nie weryfikuje?

@Weronika

O czym Pani mówi ,kto ma to weryfikować ??kiedyś ktoś naprawdę sie taki znajdzie że w końcu poda tą firmę do inspekcji pracy

Maciej J.

Współpracujemy od kilku lat. Zawsze profesjonalnie i na czas. Bardzo polecam.

Agnieszka
@Maciej J.

Powiesz coś więcej? To jakiś transport po terenie kraju czy za granicę też można zamówić?

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Supreme Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Supreme Logistics Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Barkocińska 6 lok. 7
    03-543 Warszawa

Supreme Logistics Sp. z o.o.