Gregorian Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Gregorian Sp. z o.o.
4 2 6 1

Opinie o Gregorian Sp. z o.o.

Administrator

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Gregorian Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

świerk

może to swiadczyć o tym, że w firmie naprawdę dobrze się dzieje i nie ma sensu wypisywać na forum, chociaż oczywiście miło by było, gdyby jakiś pracownik napisał coś miłego od siebie :) Wiem, że wypłaty są całkiem ok i przede wszystkim zawsze w terminie na kontach

oszukany

Uwaga, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści !!

MARIAN

Sprawa trafi do odpowiednich urzędów kontrolnych

Tomek

Prezes Ewa jest to kobieta która ma problemy sama ze sobą wymyśla historie żeby tylko nie zapłacić za towar czy wykonana prace ! Taka jest dobra dla ludzi że nabrała kredytów i ktoś to musi teraz spłacać teraz został jej tylko dozór i popłynie niedługo na swoich kombinacjach !!

gierk

Witam firma gregorian sp.z o.o. jest firmą która nie płaci za towar ani pracownikom totalne dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Gregorian Sp. z o.o. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gregorian Sp. z o.o.