Gregorian Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Gregorian Sp. z o.o.

świerk

może to swiadczyć o tym, że w firmie naprawdę dobrze się dzieje i nie ma sensu wypisywać na forum, chociaż oczywiście miło by było, gdyby jakiś pracownik napisał coś miłego od siebie :) Wiem, że wypłaty są całkiem ok i przede wszystkim zawsze w terminie na kontach

oszukany

Uwaga, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści !!

MARIAN

Sprawa trafi do odpowiednich urzędów kontrolnych

Tomek

Prezes Ewa jest to kobieta która ma problemy sama ze sobą wymyśla historie żeby tylko nie zapłacić za towar czy wykonana prace ! Taka jest dobra dla ludzi że nabrała kredytów i ktoś to musi teraz spłacać teraz został jej tylko dozór i popłynie niedługo na swoich kombinacjach !!

gierk

Witam firma gregorian sp.z o.o. jest firmą która nie płaci za towar ani pracownikom totalne dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Gregorian Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gregorian Sp. z o.o.