Inventea Mateusz Pierzchała

Opinie o Inventea Mateusz Pierzchała

faktoring

ogólnie to słabo, pracujesz, nie płaci, a wymaga

Mateusz
@faktoring 14.04.2016 13:14

Ta opinia to niezły kabaret. Firma od 2015 nie istnieje, nigdy nie zatrudniała pracowników :) Wszystkie opinie na tym portalu są równie "prawdziwe" i rzetelne?

Zostaw opinię o Inventea Mateusz Pierzchała - Trzebinia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventea Mateusz Pierzchała