Pielle

Poznań

Opinie o Pielle

legi

kurcze teraz wszedłem na ich stronę i dalej jest w modernizacji, to może trochę utrudniać uzyskanie informacji o tej firmie, choć można się z nimi skontaktować poprzez formularz na stronie :)

CBŚP ich pozawijało...

?

Czy ktoś wie co się stało z tą firmą?

adeamus

Niestety nie dotarłem do rozmowy kwalifikacyjnej gdyż na godzinę 13 umówiono ok 20 osób i należało czekać w kolejce. Uważam, że to kpina i psucie wizerunku firmy. Odszedłem z tej kolejki gdyż jeśli przyszły pracodawca nie szanuje mego czasu na wstępie to co mówić o poszanowaniu dalej? Praca być może dobra ale dla osób , które mają ochotę spędzić pół dnia przed siedzibą netii pomimo wyznaczenia konkretnej godziny spotkania.

Zostaw opinię o Pielle - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pielle