It Solutions Tomasz Sikora

Bielsko-Biała

Opinie o It Solutions Tomasz Sikora

Oleg

Zgadam się z przedmówcami, należy unikać IT Solution zwłaszcza chimerycznego i konfliktowego właściciela.

Szymon

Niestety nie polecam, same problemy w realizacji projektu. Problemy z komunikacją. Generalnie odradzam

Robert

Należy na nich uważać, wiele obiecują na początku, ale później w realizacji wychodzą zupełnie inne rzeczy. Odradzam tą firmę

Andrzej

Bardzo dobry pracodawca. Cieszę się że dla niego pracuje. Pozdrawiam cały zespół pozytywnie zakręconych programistów!!!

Zostaw opinię o It Solutions Tomasz Sikora - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It Solutions Tomasz Sikora