Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

lajkonik

URSA bardzo super firma! jedne z lepszych warunkow płacowych! super socjal! w

wełna

kolejny handlowiec odszedł z Ślaska, dojechał go. Sam nic nie potrafi zrobić to "jeździ" po ludziach. Wszystko przedstawia w takim świetle, że człowiek czuje się jak zero.Co jest nie prawdą, bo w innych firmach na tym samym regionie radzimy sobie rewelacyjnie. Tabelki i ich dane przedstawia jak mu jest wygodnie, Ciekawe czego Sam się nie może pokazać w regionach. Wszyscy wiedzą że tak jest, ale generalnie"nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" Najlepsze w tym jest to, ze tak się dzieje od dawna. Przepraszam, ma sukcesy , tylko czy to jego? Długo jeszcze?

hurtonia slaska
@wełna

"dojechał" nie wydaje mi sie:) po prostu znalazł lepsza prace! Adam nadal jest na rynku i radzi sobie bardzo dobrze mało takich normalnych ludzi już zotało!

Darek

poszukiwania w trakcie, pierwsze spotkania szefa regionu z kandydatami za nami, kolejne etapy wkrotce

Daniel w.
@Darek

Jeżeli to nie problem, to mam prośbę. Proszę o informację, kiedy ew. można się spodziewać kolejnych etapów/końca rekrutacji. Dziękuje i pozdrawiam,

Darek

Obecnie poszukujemy jedynie PH w regionie zachodniego pomorza

Daniel w.
@Darek

Panie Dariuszu, jak poszukiwania? Czy macie już Państwo pracownika na pomorze zachodnie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Darek

Informacja o rekrutacjach dt/dh na śląsku jest nieprawdziwa. A osoba wpisujaca takie informacje świadomie klamie i wprowadza w błąd. (usunięte przez administratora) Dyrektor personalny URSA Polska

Yeti
@Darek

Panie Dariuszu zapytać chciałem.Z wyrazami szacunku

Yeti

Szukaja dt/dh na śląskie

matek

Wszystkie osoby zainteresowane w przyszłości podjęciem współpracy z firmą zapraszane są do kontaktu i przesłania swojej aplikacji poprzez ich stronę bo własnie ja tak robiłem a teraz chce uzyskac porady - jak wypaść korzystnie na rozmowie kwalifikacyjnej,bo Rozmowa kwalifikacyjna przypomina trochę pierwszą randkę ;-) Dla niektórych jest to najtrudniejszy etap w rekrutacji ze względu na stres. Dlatego pomóżcie mi się przygotować do rozmowy by trema nie przeszkodziła mi w osiągnięciu sukcesu.

Darek

Dziękuję za opinię dotyczącą strony www, cenne uwagi, obiecujemy poprawę. Właśnie pracujemy nad usprawnieniem informacji w zakresie spraw personalnych. Sprawy HR komunikujemy głównie poprzez portal pracuj.pl i tam mamy pełen profil http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/ursa-polska,16665325. On także ulegnie wkrótce aktualizacji i zmianie.

XYZ

Grabek a na jaki region szukasz pracy? przedstawiciel handlowy czy przedstawiciel techniczny ?

Dyrektor Personalny URSA Polska

Ponieważ ostatnie wpisy nie są jedynie wyrażaniem opinii a także szkalowaniem i podawaniem kłamstw. Chciałem poinformować osoby wpisujące, anonimowo, nieprawdziwe informacje, iż łamią w ten sposób prawo i będą przeciwko nim podjęte przez firmę oraz przez osoby pokrzywdzone działania prawne z tytułu zniesławienia. Wszystkie osoby pracujące w firmie Ursa przeszły szkolenia z zakresu radzenia sobie i przeciwdziałania mobbingowi. Pracownicy wybrali tzw. męża zaufania, który jest przez pracodawcę każdorazowo informowany o wszystkich przypadkach niewłaściwych relacji między pracownikami, ale nie są to sytuacje pozwalające pracodawcy na podjęcie działań w ramach przepisów prawa pracy. Obrona pracownika mającego wrażenie bycia mobbingowanym nie może oznaczać łamania praw pracowniczych przełożonego. Pracodawca musi się poruszać w ramach obowiązujących przepisów. Jeśli brak jest dowodów, a pracownik (nawet po odejściu z pracy) nie jest gotów złożyć formalnej skargi opartej na faktach, dowodach i świadkach, pracodawca nie ma podstaw ani prawa ukarać przełożonego. W Ursa pracuje wielu pracowników po 10 i więcej lat, także w regionie południe. Osoby, które kiedyś odeszły z Ursa po jakimś czasie wracają. Więc może wina nie leży po stronie pracodawcy. Skargę można złożyć do PIP, sądu pracy lub centrali firmy. I taką drogę polecam, a nie anonimowe obrzucanie kogoś błotem i wylewanie swoich frustracji w internecie. Okresowe kontrole PIP nie wykazały żadnych przypadków mobbingu czy niewłaściwego zachowania pracodawcy w zakresie praw pracowniczych czy relacji międzypracowniczych.

Ktoś
@Dyrektor Personalny URSA Polska

Mój wpis jest moim subiektywną opinią wyrażoną na tym forum, nie ma on na celu obrażania, czy szkalowania innych osób czy firm. Jeśli jakieś osoby na podstawie tego wpisu poczuły się obrażone to przepraszam. Na moją prośbę mój poprzedni wpis zostanie usunięty z forum.

Viva

Kolego Zmartwiony, jeśli szukasz na Katowice to daj sobie spokój z tą firmą. Regionalny na Południu Cię zniszczy, nawet jeśli jesteś dobrym handlowcem, w firmie też nikt Ci nie pomoże. Do pewnego czasu będziesz gonił, starał się, do 1/2 roku będziesz miał już z nim jazdy, a nim stuknie 1,5 roku to będziesz ostro szukał nowej pracy. Szkoda nerwów i czasu. Teraz na Południu jest aż trzech nowych ph, z tego dwóch ma już serdecznie dość pracy w takiej atmosferze.

Wełniarz
@Viva

Ilu ph musi jeszcze przewalonych na rynku południowym, żeby ktoś się w końcu zorientował, że to nie wina chłopaków tylko Regionalnego? Ludzie! Spójrzcie na to obiektywnym okiem. Takiej rotacji nie ma w żadnym innym regionie!!!

Ktoś
@Wełniarz

W temacie regionalnego z Południa nic się raczej nie wydarzy. Dział personalny, kadra menadżerska to ludzie, którzy dobrze wiedzą co się dzieje, mimo to bronią tego człowieka, zamiatają brudy pod dywan żeby Hiszpania nie wiedziała, a wina i tak zawsze jest po stronie ph. Tylu ludzi już się skarżyło na zachowania tego człowieka. Jak widać jest im na rękę taka sytuacja, mają psa gończego. W normalnej firmie gościa dawno by już zwolnili. Życzę aby ktoś wreszcie utarł tej firmie im nosa. Może jak zapłacą słone odszkodowanie to nauczą się szacunku do ludzi.

klient

Dobry Panom .Szukam naciagacza z waszej firmy co mi tu w Toruniu naobiecywal zlote gory a na koniec nic z tego nie wyszlo ino kasy mam mniej.Ponoc niejestem som jest wiecej takich osob. Slyszalem ze go juz wywalili to i dobrze niebedzie wiecej naciagal ludzi oszust jeden.

zainteresowany postem
@klient

Witam Szanowny Kliencie. Na czym polega Twój problem? Jak mógłbym pomóc? Może więcej szczegółów...

Mila

A w księgowości, kadrach jest szansa na prace i jakie sa zarobki , wie ktoś?

Rudy

Świeże info, podobno odszedł po 2 latach pracy kolejny PH tym razem znowu na Śląsku, z kolei na północy zrezygnował Regionalny doradca techniczny. To tylko potwierdza głoszone tu opinie, byłem zainteresowany pracą w tej firmie ale widzę, że nie warto, szkoda zdrowia i czasu.

viva

Kolego "warto" to co piszesz o socjalu to prawda. Firma Ursa faktycznie pod tym względem jest bardzo w porządku. Praca w Dąbrowie Górniczej na zakładzie nie jest najgorsza, pracują fajni ludzie, atmosfera jest w porządku. Niestety ale negatywne opinie tutaj napisane jak i opinie, które można zasłyszeć w rynku o pracy w zawodzie przedstawiciela handlowego w tej firmie to czysta prawda. Nikomu nie polecam pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie!!! Najgorzej jest w regionie południe. Bardzo duży stres, zero życia prywatnego, (usunięte przez administratora)PORAŻKA! Duża rotacja pracowników np. na śląsku średnio co dwa lata zmienia się handlowiec. Najgorsze, że firma dobrze o tym wie co się dzieje ale nikt nie reaguje. Na koniec zawsze zły jest pracownik. Zdecydowanie nie polecam!

warto

czytajac te opnie aż ciarki łapią. A przecież jest zupełnie inna strona . Ursa to nie tylko dział handlowy ale również inne działy a tam rotacja jest znikoma. Socjal - na wysokim poziomie : wczasy pod grusza , premie świąteczne,premie za brak wypadków, dofinansowanie do posiłków ( notabene przygotowywanych przez bardzo miłe panie ) dla wszystkich pracowników zakładu,karty medicover dla całych rodzin oraz mikołajki i dzień dziecka, i inne. Oczywiście ze firma oczekuje dużego zaangazowania w wykonywanych pracach ale jest to czysto i transparentnie powiedziane już na rozmowach kwalifikacyjnych a potem również podczas codziennych zajęć, . Pracowałem w kilku zakładach i mam doświadczenie w tych tematach ( a w Ursie pracuje już dosc długo ), wiec stanowczo muszę powiedzieć ze powyższe wypowiedzi to jakiś skrajny wypadek, lub sflustrowany ( zakompleksiony ) przypadek. Mozna połączyć życie rodzinne i prace . Panowie bez pracy nie ma kołaczy !!! polecam ta firmę, bo jest fear wobec pracowników oraz zapewnia stabilność zawodowa.

noname

Właśnie zwolnił się jeden z DTH z Regionu Pomorskiego - miał już dość, a był fachowcem

dj

jak tam ph warto wyslac aplikacje

as

aż tak źle ? pojawiło się kilka ogłoszeń w Polsce... znowu rotacja ?

PH zarabiają 2xwięcej ale jest to okupione stresem, brakiem życia prywatnego i poniżaniem przez przełożonego. Dopóki klika trzymająca władzę na której nie poznał się jeszcze HQ będzie się panoszyć to nic dobrego nie może się wydarzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.