Opinie o Plast-Box S.A. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plast-Box S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plast-Box S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast-Box S.A. w Słupsk

Pozdrawiam

Więc tak po ponad 8 latach pracy mogę stwierdzić iż to była "zyciowa pomyłka" czas stracony!. 4 brygady kobiet, a raczej babsztyli jedna warta drugiej obgaduja, porównują w oczy ladnie pięknie a za plecami nóż by wbily, KJ jedna z nich 2br od niej wszystkiego się dowiesz lubi kobieta (usunięte przez administratora) obrobić. brgadzisci spoceni samcy, nie wiem czy zasługują na takie miano, brak słów co do ich zachowań Jeden wielki (usunięte przez administratora) jak beduin za najniższa krajowa do tego masz premie tyle co kot naplakal a jak zasluzysz dostaniesz kwartalna(400 brutto).. Kierownictwo (A) brak szacunku totalne olanie człowieka. Człowiek dla nich to taki kolejny przedmiot. Na awans nie licz no chyba że jestes znajomym znajomego . Praca Świątek piątek czy niedziela..ps teraz papier w toalecie nawet wyliczaja..

mariolka_kj

Najlepsza jest Mariolka z KJ, obgaduje nowych pracowników - małostkowa kobieta. A potem lipa bo gada to przy innych pracownikach i okazuje się iż to rodzina obgadywanej. Juz dawno powinni Mariolkę zwolnić!

Magazynierek

Jak to jest na magazynie jaka stawka jest .a może jest stała pensja jak z nadgodzinami jeśli są czy są płacone jakieś setki albo pięćdziesiątki...ile można tam zarobić na magazynie i czy jest duży zapier ....

Parodia

Firma wystawia ogłoszenia na swojej stronie oraz na stronie PUP Słupsk Przychodzę z CV i lm i się dowiaduje że przyjmują dopiero po nowym roku ! To co tam się dzieje to parodia, człowiek chce pracować, ale etatu nie dostanie, a z tego co mi wiadomo Ukraińców przyjmują non stop, i ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość?

wstępna rozmowa rekrutacujna - telefoniczna; kolejna rozmowa w firmie z Partnerem Biznesowym HR i Dyrektorem Handlowym; ostatnia rozmowa z Partnerem Biznesowym HR i Dyrektorem handlowym określająca warunki współpracy

jak się pani odnajduje w zespole, który klient jest ważniejszy - mały czy duży; znajomość angielskiego w praktyce - krótkie ćwiczenia; dlaczego pani chce u nas pracować, co pani wie o naszej firmie, co motywuje panią do pracy, co przeszkadza pani w pracy, czy lubi pani kontakt z ludzmi - pracownicy / klienci, czy latwo nawiązuje pani kontakt z druga osobą, oczekiwania finansowe

Leszno
Weronika

Czy Plast-Box należy go grona pracodawców, którzy zapewniają stały rozwój osób zatrudnionych w swojej firmie? Na przykład poprzez oferowanie udziału w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Jak pod tym względem oceniacie Plast-Box?

Roczny pracownik

Komu.ja sie musze tlumaczyc weronika tobie nierozmieszaj mnie inspekcja pracy o tym juz wie wiec wam zycze powodzenia

Weronika

@Roczny pracownik, w swojej wypowiedzi odnośnie pracy w Plast-Box użyłaś bardzo mocnego oskarżenia jakim jest "mobbing". Czy jesteś w stu procentach pewna, że właśnie takiego zachowania ze strony kierownictwa doświadczyłaś podczas odbywania tam pracy? W celu rozjaśnienia przytoczę tu definicję mobbingu --> Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Pan Koko roko

Pracowałem kilka dni,dziwna atmosfera,kierownictwo całkiem w porządku,ale niektóre osoby to jakies dziwaki.Nie Polecam

Roczny pracownik

Mam nadzieje. Ze ich nigdy nie zobacze I im.zycze wszystkiego co najgorsze za mobing mordy I wyzwiska zobaczymy kto wytrwa teraz I dobrze ze z tamtad ucieklam.niech oni sobie sami to robia I te oszukane umowy to niech se w sadza w (usunięte przez administratora) bo.tylko ulomny by podpisal umowe latwo wcisnac ale pracownika to mozna wyzwac

Weronika

Rekrutacja w firmie Plast-Box S.A. ciągle trwa (http://polish.plast-box.com/oferty-pracy/). Jak dotąd opinie o firmie były mieszane, ale dawno nikt z pracowników nie wypowiadał się w tym wątku. Czy jest ktoś obecnie zatrudniony kto mógłby powiedzieć jak wyglądają warunki pracy w firmie? Takie informacje byłyby przydatne dla rozważających wysłanie CV.

malowane lalki

Rzeczywistość jest taka, ze przez kłamstwa pewnej panienki z góry, dziś nie ma pełnej obsady, bo my z dołu juz na puste słówka nie przyjdziemy walić lodówek. Dlaczego góra się nie ubierze i nie przyjdzie robić? 4h w biurze, 4 na dole? Rączki do biurek przyrosły malowane lale?

Josh
@malowane lalki

Naucz się języka obcego, pakietu office i odrobinę kultury, a praca biurowa znajdzie się też dla Ciebie. Jak masz kwalifikacje chętnie Cię przyjmą.

jeden z pb
@malowane lalki

Czemu nie poszlas do kj albo przygotowania?przeciez szukali.też bylabys malowana lalka.nie poszlas bo cie nie chcieli czy moze balas sie ze ci raczki do biurka przyrosna

jamal
@jeden z pb

Taaaaa.najlepiej krytykować.pracuje tu już ponad 3miechy.ta premia 400plus super.pójdę raz na nadgodziny i mam fajna kuse.U konkurencji tego nie bylo.mi pasuje w porównaniu do poprzedniej firmy. Nie wiem czego chcecie

WITAM.Przepracowałam 2,5 roku,masakra,jak to zniosłam ,nie wiem dodziś,A ukry maja lepiej niz nasze dziewczyny, a najgorszy brygadzista to Konrad,maszyny tak podkręcone ,że nie ma szans się wyrobić,dlatego bubli od groma jest i będzie.

Jerzyk

Niektórzy chcą zakrzyczeć rzeczywistość. Może lepiej zmienić pracę???

Plast- Box gwarantuje pewne i wypłacane zawsze w terminie wynagrodzenia z premiami, uwzględniającymi zaangażowanie i lojalność wobec firmy, wyłącznie na podstawie umów o pracę. Plast-Box co roku rozdziela na wszystkich pracowników pieniądze z funduszu świadczeń socjalnych. Plast-Box zapewnia czyste i eleganckie warunki pracy, szacunek dla pracowników i możliwość awansu. Wielu mistrzów, kierowników i dyrektorów zaczynało od najniższych stanowisk. ---------- ta... szacunek do pracownika piszesz? To dlatego bezsensownie dmuchamy i niezgodnie z prawem w alkomacik... haha, no szacuneczek się należy.....

sciema nawet w ogloszeniach

kłamią w ogłoszeniach o pracę, to z PUPu z dzisiaj: praca na hali produkcyjnej: obróbka wykańczająca: odbieranie wyprasek, ocena wzrokowa, obcinanie, ustawianie na paletę, pakowanie wyrobów; umowa na okres próbny, określony lub nieokreślony; godziny pracy: 7.00- 19.00- 19.00- 7.00; wysokość wynagrodzenia płaca zasadnicza plus premia uznaniowa -- przecież niektórzy pracują po 5-6 lat i dalej maja umowy terminowe -- to mówi wszystko o tej firmie - - haha

nie polecam

tu nie trzo sie zastanawiać. 8 miliona zyska nie bierze się z niczego, tylko z cięć na płacach pracowników 9nie tylko oczywiste to jest). dali premie za brak absencji,a powinni podnieść zarobka o 30%.

Potwierdzam, uważajcie ta firma lubi nie zapłacić premii, albo uciąć wszystko co tylko się da z premii, szczególnie jak się ktoś zwalnia (znam to z kilku przypadków) obiecują, że dostaniesz premię za po czym pracownik nie dostaje nic. A pieniądze jakie płacą to porażka, warunki pracy - tragedia. Ta firma to typowy prywaciarz, zapomnijcie o bardzo dobrych warunkach pracy i godziwej wypłacie. Byle jak najwięcej z pracownika wycisnąć w zamian oferując niewiele. Niech wam da do myślenia dlaczego jest taka duża rotacja i co chwilę ludzi szukają, a braki kadrowe łatają Ukraińcami.

Weronika

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Plast-Box S.A. ? Zachęcam do zapoznania się z aktualnościami firmy: http://www.opakowania.plast-box.com/index.php/aktualnosci

rekin

Prawda.W (usunięte przez administratora) mają nasze dobro.A dyrektorek to myśli ze z ulomami pracuje gdy prawda jest taka ze wiekszosc osob nie jest gorsza od niego.zrobil stołówkę i mamy go po nogach calowac za to.

ukrainca zatrudniem

Zgodnie z raportem za 2016 rok, w spółce, rok do roku porównawczego na produkcji ubyło 15 osób, pomimo dostawiania nowych maszyn. Za to pracowników umysłowych jest aktualnie zatrudnionych 122, gdzie na koniec 2015 roku było 80! Trend zatrudnieniowy w spółce jest nad wyraz korzystny.... Ogranicza się personel fizyczny, jak napisał przedmówce, 3 maszyny na 1 kobietę - operatora maszyny, a biuro hula, jak tra lala.. Ale firma jest prywatna, jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Box S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Plast-Box S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plast-Box S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast-Box S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plast-Box S.A.?

Kandydaci do pracy w Plast-Box S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plast-Box S.A.