Plast-Box S.A.

Słupsk

Opinie o Plast-Box S.A.

Jerzyk

Niektórzy chcą zakrzyczeć rzeczywistość. Może lepiej zmienić pracę???

anonymous

Plast- Box gwarantuje pewne i wypłacane zawsze w terminie wynagrodzenia z premiami, uwzględniającymi zaangażowanie i lojalność wobec firmy, wyłącznie na podstawie umów o pracę. Plast-Box co roku rozdziela na wszystkich pracowników pieniądze z funduszu świadczeń socjalnych. Plast-Box zapewnia czyste i eleganckie warunki pracy, szacunek dla pracowników i możliwość awansu. Wielu mistrzów, kierowników i dyrektorów zaczynało od najniższych stanowisk. ---------- ta... szacunek do pracownika piszesz? To dlatego bezsensownie dmuchamy i niezgodnie z prawem w alkomacik... haha, no szacuneczek się należy.....

sciema nawet w ogloszeniach

kłamią w ogłoszeniach o pracę, to z PUPu z dzisiaj: praca na hali produkcyjnej: obróbka wykańczająca: odbieranie wyprasek, ocena wzrokowa, obcinanie, ustawianie na paletę, pakowanie wyrobów; umowa na okres próbny, określony lub nieokreślony; godziny pracy: 7.00- 19.00- 19.00- 7.00; wysokość wynagrodzenia płaca zasadnicza plus premia uznaniowa -- przecież niektórzy pracują po 5-6 lat i dalej maja umowy terminowe -- to mówi wszystko o tej firmie - - haha

nie polecam

tu nie trzo sie zastanawiać. 8 miliona zyska nie bierze się z niczego, tylko z cięć na płacach pracowników 9nie tylko oczywiste to jest). dali premie za brak absencji,a powinni podnieść zarobka o 30%.

Gość

Potwierdzam, uważajcie ta firma lubi nie zapłacić premii, albo uciąć wszystko co tylko się da z premii, szczególnie jak się ktoś zwalnia (znam to z kilku przypadków) obiecują, że dostaniesz premię za po czym pracownik nie dostaje nic. A pieniądze jakie płacą to porażka, warunki pracy - tragedia. Ta firma to typowy prywaciarz, zapomnijcie o bardzo dobrych warunkach pracy i godziwej wypłacie. Byle jak najwięcej z pracownika wycisnąć w zamian oferując niewiele. Niech wam da do myślenia dlaczego jest taka duża rotacja i co chwilę ludzi szukają, a braki kadrowe łatają Ukraińcami.

Weronika

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Plast-Box S.A. ? Zachęcam do zapoznania się z aktualnościami firmy: http://www.opakowania.plast-box.com/index.php/aktualnosci

rekin

Prawda.W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają nasze dobro.A dyrektorek to myśli ze z ulomami pracuje gdy prawda jest taka ze wiekszosc osob nie jest gorsza od niego.zrobil stołówkę i mamy go po nogach calowac za to.

ukrainca zatrudniem

Zgodnie z raportem za 2016 rok, w spółce, rok do roku porównawczego na produkcji ubyło 15 osób, pomimo dostawiania nowych maszyn. Za to pracowników umysłowych jest aktualnie zatrudnionych 122, gdzie na koniec 2015 roku było 80! Trend zatrudnieniowy w spółce jest nad wyraz korzystny.... Ogranicza się personel fizyczny, jak napisał przedmówce, 3 maszyny na 1 kobietę - operatora maszyny, a biuro hula, jak tra lala.. Ale firma jest prywatna, jest ok.

rokku

Masakra.Zapieprz okrutny za marne grosze.tylko premie by uwalali za byle co.palarnia jest a palic nie można wiecej jak 4na 12h.po 3 maszyny na jedną osobę i to jeszcze tak podkrecone ze szok masakra.Nie da się tego opisać co tam się wyprawia

ioj

No pewnie, że jak jest zapenwiona umowa o pracę @szynko to nic dziwnego, że są teraz tak popularni, bo to się wiażę z odpowiednimi benefitami socjalnymi. Może wiecie jaka panuje atmosfera w Poznaniu? Dzięki

merasiowksi lord

Niestety, w biurach krzesełka co 3 miechy się wymienia, a na dole brakuje mydła w podajnikach. Tak pan prezio dba o pracowników. jakby mógł, to za miskę ryżu byśmy robili. Wtacza się lord swoim merasiem na plac, a ludzie klną na warunki pracy....

horhe395

zamiast obiecanych podwyzek zaczeli przyjmowac ukraincow oszukuja ludzi i nie szanuja pcownikow z wieloletnim stazem i jeszcze ta ukrainska flaga wiszaca przy wejsciu to9 juz skurwysynstwo pierwszej wody dorobili sie na ludzkiej krzywdzie i braku pracy pownno sie apluc twarz takim jak oni mieniacymi sie polskimi pracoami

bezrobotnyrobot

Janku, ojejku, ojejku, jak wspaniale, że zauważyłeś tak doskonale perfekcyjne atuty pracodawcy. Oj się będzie działo Janku w tej robocie, oj.

Ania.

Kazdy pracownik mui dbac o miejsce pracy. Twoj obraz pracy i wysilku jest obrazem firmy. No wiec posprzataj, przygotuj sobie miejsce pracy ,zebys czul sie dobrze.Nie narzekaj na innych , bo zawsze zaczyna sie od siebie samego. Ania.

MARTA
@Ania. 15.12.2015 12:47

NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAZ MAM DUZO ZASTRZEZEN.PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI W NIEJEDNEJ FIRMIE I MAM JAKIE TAKIE ROZEZNANIE.NIESTETY NA OKRESIE PRÓBNYM ROZCHOROWAŁAM SIE BARDZO POWAŻNIE I MUSIAŁAM IŚĆ NA ZWOLNIENIE.PRZEZ TRZY MIESIĄCE NIE BYŁO MNIE W SUMIE 5 DNI W PRACY.PYTAJĄC KIEROWNIKA CZY TO NIE ZAWAŻY NA MOJEJ PRACY USŁYSZAŁAM ZE ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE JEST PODSTAWĄ DO ZWOLNIENIA Z PRACY I ZE KAZDY MOŻE ZACHOROWAĆ.NIESTETY PO PRZYJSCIU ZE ZWOLNIENIA NIE PRZEDŁUZONO MI JUŻ UMOWY.POCZUŁAM SIE JAK ZWYKŁY ŚMIEĆ ,BO NIE TAKA BYŁA ROZMOWA.TAK NAPRAWDE MAJĄ CIE GŁEBOKO W D......CZŁOWIEK SIE STARA A I TAK CIEBIE NIE DOCENIĄ.NIESTETY CHORBA ZROBIŁA SWOJE ,STRACIŁAM PRACE TYLKO DLATEGO ZE BYŁAM CHORA.DUŻO LUDZI MNIE OSTRZEGAŁO PRZED TĄ FIRMĄ ALE NIESTETY BYŁAM GŁUPIA I ZAUFAŁAM NA PIERWSZEJ ROZMOWIE GDZIE BIECANO MI ZŁOTE GÓRY(PREMIE)A TERAZ JESTEM BEZ PRACY I TYLKO DLATEGO ZE ANGINA ZŁAPAŁA WŁASNIE MNIE.W KAZDYM ZAKŁADZIE PRACY DOSTAJE SIE UBRANIA ROBOCZE ALBO DODATEK ZA PRANIE JESLI UŻYWASZ SWOJE RZECZY,TU NIESTETY NIE DOSTAŁAM NIC.NA DODATEK MUSIAŁAM SOBIE KUPOWAC REKAWICZKI,CZEPKI I INNE RZECZY KTÓRE POWINNIEN ZAPEWNIC PRACODAWCA.MUSIAŁAM RÓWNIEZ WALCZYC O SZAFKE W SZATNI BO NIESTETY PRACODAWCA TEGO NIE ZAPEWNIA.JAK WYWALCZYSZ TO MOZE JĄ DOSTANIESZ. MOZE I KIEROWNIK MIAŁ RACJE,ZE SIE NIE NADAJE ,NA NOCNEJ ZMIANIE NIE JEDNOKROTNIE PILI I PRZYCHODZILI W STANIE NIE TRZEZWYM.JA MAM SWOJE ZASADY I NIE PIJE W MIEJSCU PRACY.UWAŻAŁAM ZE PRACUJĄC PRZY MASZYNACH TRZEBA MIEC GŁOWE TRZEZWA BY NIE DOSZŁO DO ŻADNEGO WYPADKU.POZA TYM DO RACY PRZYCHODZI SIE TRZEZWYM A NIE POD WPŁYWEM.TAK NAPRAWDĘ SPRAWDZIŁO SIE WSZYSTKO CO MI MÓWIŁY INNE OSOBY PRACUJĄCE KIEDYSW TYM ZAKŁADZIE,ZWOLNIA CIE ZA BYLE CO I ZNAJDA NASTĘPNEGO GŁUPKA NA TWOJE MIESJCEC.TAKICH MYŚLĄCYCH ZE ZŁAPALI PANA BOGA ZA NOGI JAK JA LUB TY ,JEST SPORO NIESTETY KOŃCZY SIĘ TO W KOLEJCE DO URZĘDU PRACY.PRZESTRZEGAM INNE OSOBY KTÓRE CHCĄ TAM PRACOWAĆ,BY LIZAŁY DU.... PANOM KIEROWNIKOM I BRON BOZE NIE CHOROWALY.ZŁAMIESZ NOGE DOCZOŁGAJ SIE DO PRACY INACZEJ NIE MASZ CO LICZYC ZE CIE DOCENIĄ.

Patryk
@MARTA 27.02.2016 19:58

Dajcie na luz z tą firmą,ukrainki sa lepiej traktowane niż Polki.mimo ze ,gówno umieją.A zarabiają więcej od naszych.Nie dziwne ,że dziewczyny odchodzą .niedługo zostaną same ukrainki,jak zaczną się zwroty bubli to będzie płacz,już teraz wraca po 16 palet wiaderek ze ścinkami,np.A dyrektor to szkoda gadać,4 fajki na 12 h,premie chłopakom zabiera 50% ,normalnie jak hitlerowiec w obozie pracy. We 2 musza obrobić 2 hale. ostreczować i na magazyn ,to jest około 120-140 palet na zmianę.Pasuje w m to? żeby zarobić trzeba rypać nadgodziny,a gdzie normalne życie?Nawet nie maja kiedy się wyspać,rano schodzą ,wieczorem z powrotem,bo nie ma ludzi.Gdzie są zasady bhp zachowane?

mateusz f.

Ta firma to żart. Pracowałem tam parę miesięcy jako pakowacz, w końcu nadszedł dzień przegięcia. Rozwalone paleciaki, palety ciągniesz praktycznie po ziemi, najtańszy stretch, czepianie się o wszystko. Rotacja przeogromna! Zarobki z nadgodzinami nie najgorsze, ale sama organizacja pracy i dbanie o komfort pracy, fatalne!

jajo

plas-box????? hmm [usunięte przez moderatora] zero szacunku dla pracownika tylko zyski sie licza a pracownik ????kogo on interesuje firma zadzi (ss)a ty przem to chyba sie nacpales albo pracujesz w biurze

xxx

Racja płaca marna i dodatkowo święta weekendy praca po 12H i żadnego dodatku za to stawka podstawowa.

mat

Ta firma Syf i malaria a ten co ją tak zachwala to chyba nie widział pracy na hali\")))))))))

hmmm2

1000pln? chyba 900 pln i problemy z wypłaceniem pełnej wypłaty po wypadku przy pracy.

hmm

czemu nie napiszesz że za 1000zł po 12 godzin harówy

Zostaw opinię o Plast-Box S.A. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-Box S.A.