Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.

Adres: Rawska 2-4, 82-300 Elbląg

NIP: 5780002157 KRS: 0000126018

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.

Opinie o Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.

piegus

Mało informacji w internecie na temat tej firmy, no ale jest to sprokurowane tym, że ludzie są zadowoleni z tej firmy, ogólnie ma większych powodów do narzekań.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. - Elbląg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.