Dragon Rouge Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Dragon Rouge Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
2 2 6 1

Opinie o Dragon Rouge Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Administrator

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Dragon Rouge Sp. z o.o.?

andrzej

czy jesteście zadowoleni z zarobków u nich tylko szczerze proszę

LM

Agencja za przeproszeniem z du..y.

Gość

Agencja przeciętnych i miernych pod względem umiejętności ludzi. Jak zaproponowali pudełko to sie zamknąć nie chciało. Stare pryki bez jakiegokolwiek polotu.

lucjan

Katastrofalny poziom komunikacji jednej z pań prowadzących projekty. Absolutnie nie polecam, nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem.

władek

- bardzo kiepsko z komunikacją. - każdy pilnuje swojego i nie lubi się wychylać. - nie ma motywacji aby być lepszym. - nie bierze się odpowiedzialności, bo i tak szefostwo zadecyduje. -- jak nie lubisz rywalizacji, indywidualności i innowacji, to to jest miejsce dla ciebie.

Zostaw opinię o Dragon Rouge Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon Rouge Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.