Dragon Rouge Sp. z o.o.

Opinie o Dragon Rouge Sp. z o.o.

andrzej

czy jesteście zadowoleni z zarobków u nich tylko szczerze proszę

LM

Agencja za przeproszeniem z du..y.

Gość

Agencja przeciętnych i miernych pod względem umiejętności ludzi. Jak zaproponowali pudełko to sie zamknąć nie chciało. Stare pryki bez jakiegokolwiek polotu.

lucjan

Katastrofalny poziom komunikacji jednej z pań prowadzących projekty. Absolutnie nie polecam, nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem.

władek

- bardzo kiepsko z komunikacją. - każdy pilnuje swojego i nie lubi się wychylać. - nie ma motywacji aby być lepszym. - nie bierze się odpowiedzialności, bo i tak szefostwo zadecyduje. -- jak nie lubisz rywalizacji, indywidualności i innowacji, to to jest miejsce dla ciebie.

Zostaw opinię o Dragon Rouge Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon Rouge Sp. z o.o.