ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

Kierowca

To jest normalna firma. Pracuję w niej już ponad 10 lat i jestem tam nie dlatego, że jestem przywiązany do firmy (chociaż to też), ale dlatego, że jest praca i to dużo pracy. Jeżeli ktoś chce zarobić, to faktycznie można. Jak mi się coś nie zgadza, a miałem taka sytuację chyba ze trzy razy na te 10 lat - jadę, do biura i wszystko można wyjaśnić i sprawdzić. Jak coś trzeba wyjaśnić to tez można zadzwonić. Ja jestem zadowolony.

@Kierowca

Dziękujemy za opinię.

@eletaxi Nowy wpis

Ele Taxi co się z Wami stało ? Co się stało z tą korporacją, że tak upadacie na każdej płaszczyźnie ? Co się stało, że koordynatorami w tej korporacji są osoby które jeszcze 3-4 lata temu zanim została zmieniona ustawa zdejmująca egzaminy jezdziły w Uberze i Bolcie bo nie były w stanie sprostać wymaganiom na Taksówkarza? A dziś są koordynatorami w Ele Taxi ? Kompletnie nie macie pojęcia co robicie. Co się stało że koordynatorem który powinien odpowiadac za przykładne i sumienne wykonywanie pracy, jak i być łącznikiem tak naprawdę kierowca - biuro staje się człowiek który latem wozi pasażerów z rozpiętą całkowicie koszulą przy otwartych oknach bez klimatyzacji. Człowiek który na lotnisku odmawia ludziom kursu do Hotelu Airport bo mu się nie opłaca i wysyła pasażera do następnego kierowcy za nim ? Takich sytuacji jest cała masa, a gdy dostanie odrobinę możliwości do ręki Rośnie tak mocno jak Ci którym w dzieciństwie zabierali kanapki a później zostali Policjantami. To są przykładne osoby na Koordynatorów ? Nie wydaje mi się. Powinniście bardziej przyjrzec się pracy osobom które mianujecie na tak odpowiedzialne stanowiska bo Koordynator nie powinien być tylko dla was do wymierzania kar kierowcon ale i dla Kierowców. Niestety Kolesiostwo zawsze będzie nad resztą która tak naprawde zarabia na wasz chleb żebyście mogli dostać pensje za siedzenie miesiacami przy tych swoich biureczkach. Zapominacie naprawdę że to dzieki kierowcom istniejecie, a traktujecie ich jak pracowników którym płacicie pensje, choć to z nas właśnie zdzieracie prowizje i abonament na swoje stołeczki. Bez jakiegokolwiek szacunku momentami blokując za bzdety czy wymagając cudów lub chociażby błyszczącego auta w deszczowy dzień bo inaczej Pan Koordynator zablokuje i nie będziesz kierowco zarabiał. Gdzie się podział ten profesjonalizm którym tak się wywyższacie ? Nie ma go już od bardzo dawna. Jawnie ignorujecie skargi klientów jak i uwagi zgłaszane przez nich wręcz nabijając się z nich we własnym gronie jak i publicznie. Wielu prawdziwych kierowców już straciliście. Ci chętni co stoją w kolejkach do was to już tylko nowoczesni Taksówkarze z google maps nie mających pojęcia o tym czego od nas się wymagało przy egzaminach. Dziś tych kierowców nie szanujecie i stawiacie na ilość zamiast jakość. Kierowcy są cierpliwi do czasu i nie są waszymi podwładnymi jak wam się to wydaje. Rynek jest spory.

AAA Nowy wpis

Dzień dobry, zastanawiają mnie te zarobki w centrali. Jest teraz wystawione ogłoszenie, w którym piszą o górnych widełkach na poziomie 8000 zł, dodatkowo w zeszłym roku pisano o tym, że wynagrodzenie będzie uzależnione od ilości przyjętych i zrealizowanych zleceń. Czy one są nieograniczone? Zdarza się ze ze względu na ich charakter niektóre obsługuje się szybciej inne dłużej?

Kowal Nowy wpis

Twoja lokalizacja Dowiedz się więcej o oświadczeniach dotyczących publicznie dostępnych opinii w Mapach Google Ele Taxi Polska Siedzibna 22, 03-317 Warszawa Taksówki Paweł Kowal 21 punktów Nie opublikowano Te treści mogą nie być zgodne z naszymi zasadami. Kliknij szczegół Ele Taxi co się z Wami stało ? Co się stało z tą korporacją, że tak upadacie na każdej płaszczyźnie ? Co się stało, że koordynatorami w tej korporacji są osoby które jeszcze 3-4 lata temu zanim została zmieniona ustawa zdejmująca egzaminy jezdziły w Uberze i Bolcie bo nie były w stanie sprostać wymaganiom na Taksówkarza? A dziś są koordynatorami w Ele Taxi ? Kompletnie nie macie pojęcia co robicie. Co się stało że koordynatorem który powinien odpowiadac za przykładne i sumienne wykonywanie pracy, jak i być łącznikiem tak naprawdę kierowca - biuro staje się człowiek który latem wozi pasażerów z rozpiętą całkowicie koszulą przy otwartych oknach bez klimatyzacji. Człowiek który na lotnisku odmawia ludziom kursu do Hotelu Airport bo mu się nie opłaca i wysyła pasażera do następnego kierowcy za nim ? Takich sytuacji jest cała masa, a gdy dostanie odrobinę możliwości do ręki Rośnie tak mocno jak Ci którym w dzieciństwie zabierali kanapki a później zostali Policjantami. To są przykładne osoby na Koordynatorów ? Nie wydaje mi się. Powinniście bardziej przyjrzec się pracy osobom które mianujecie na tak odpowiedzialne stanowiska bo Koordynator nie powinien być tylko dla was do wymierzania kar kierowcon ale i dla Kierowców. Niestety Kolesiostwo zawsze będzie nad resztą która tak naprawde zarabia na wasz chleb żebyście mogli dostać pensje za siedzenie miesiacami przy tych swoich biureczkach. Zapominacie naprawdę że to dzieki kierowcom istniejecie, a traktujecie ich jak swoich (usunięte przez administratora) bez jakiegokolwiek szacunku momentami blokując za bzdety czy wymagając cudów lub chociażby błyszczącego auta w deszczowy dzień bo inaczej Pan Koordynator zablokuje i nie będziesz kierowco zarabiał. Gdzie się podział ten profesjonalizm którym tak się wywyższacie ? Nie ma go już od bardzo dawna. Jawnie ignorujecie skargi klientów jak i uwagi zgłaszane przez nich wręcz nabijając się z nich we własnym gronie jak i publicznie. Wielu prawdziwych kierowców już stracilicie. Kierowcy są cierpliwi do czasu i nie są waszymi podwładnymi jak wam się to wydaje. Rynek jest spory.

ml5

wczoraj 1 stycznia o 21.30 jechalem taksówką nr 3195 z naddnieprzańskiej na Żoliborz. nie zdążyłem wystawić Panu kierowcy opinii. otóż był bardzo uprzejmy, kulturalny, bardzo pomocny i grzeczny. polecam tego kierowcę z całą mocą. dziękuję. maciek lewandowski

@ml5

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Oczywiście przekażemy kierowcy :) Przy okazji życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku.

@ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

Widziałem na waszej stronie, że zapraszacie do współpracy kierowców taxi. Czy w takim razie cały czas prowadzicie nabór? Macie teraz wolne miejsca? W ogłoszeniu mowa była też o szkoleniu wstępnym. Ile takie szkolenie trwa?

Nowy wpis

Dzień dobry, nabór prowadzimy cały czas i chętnie powitamy każdego, nowego kierowcę :) Szkolenie jest oczywiście bezpłatne i prowadzą je nasi koordynatorzy w siedzibie firmy. Trwa ono zwykle 4-5 godzin.

Firma ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Witam, czy jest tu może ktoś kto zatrudniał się na stanowisku dyspozytora? Interesuje mnie zatrudnienie się. parę dni temu wznowiona została oferta. zastanawia mnie tylko ta kwota 3000 zł oznaczona jako wynagrodzenie za pracę. to jak na razie kwota netto? Czy trudno jest otrzymać taka posade? Jak sprawdzany może być kandydat na rozmowie?

Zapraszamy do przesłania swojego CV, a następnie na rozmowę. Wszystkiego można dowiedzieć się na miejscu. :)

@ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

Rozmowa w tym przypadku to czysta formalność? Chyba, że dana osoba jeszcze będzie dodatkowo testowana? Zostanie zadane jakieś pytanie lub może odbyć się jakiś test? Samo CV nie wystarczy by mieć zapewnioną prace?

Czy można sobie wybrać numer taksówki? :D widzę, że jedna Pani jakiś czas temu pewien numer pochwaliła uznając go za najlepszy. Czy to jakkolwiek wpływa na prace? mam na myśli chęć brania zleceń. Da rade się ustawić tak by cały czas cos wpadało? Jak oceniacie wyniki z tego roku?

Dzień dobry, rozumiem, że pytanie dotyczy możliwości, wybrania sobie taksówki przez klienta. Otóż nie ma takiej możliwości. Zlecenia wydawane są do kierowców wg kolejności zapisu lub odległości od klienta. Możliwość wyboru kierowcy dotyczy wyłącznie usługi Business Class. Informacje o tej usłudze można znaleźć na naszej stornie www.

Tommy

Chyba jest fajnie.

@Tommy

Chyba? :D a po jakim czasie będziesz bardziej zdecydowany? Czy to dopiero jakieś wdrożenie czy cos w ten deseń? i pytanie, kółko czy biuro? W tym pierwszym aspekcie widzę tylko oferty na stronie, czemu do biura nikogo nie potrzeba? Wiadomo kiedy ewentualnie wystąpi jakieś zapotrzebowanie? można złożyć cv na zapas?

@Tommy

Ciekawe stwierdzenie, choć my skłaniamy się ku "na pewno fajnie" ;)

W chwili obecnej prowadzimy tylko nabór do call center , oraz poszukujemy kierowców do współpracy.

Ulka
@ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

Ja widziałam ofertę na CC ale jest pokazane ze wygasła 19tego. mimo wszystko stale kogoś potrzeba? A nie myśleli Państwo może o wprowadzeniu trybu zdalnego? Bo jak tak patrzę to chyba tylko pracą stacjonarna jest możliwa, chyba ze źle sprawdzam?

@Ulka

Przykro nam, ale w tej chwili bierzemy pod uwagę tylko tryb stacjonarny.

@ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.

Z jakich przyczyn tylko tryb stacjonarny jest możliwy? Co w wykonywanych obowiązkach blokuje pozostałe opcje? Ciekawi mnie zatem ich bieżący zakres

Rodzaj pracy wymaga stałego kontaktu z dyspozytorami obsługującymi radio do komunikacji z kierowcami. To z kolei jest urządzeniem stacjonarnym w siedzibie firmy. Owszem, w czasie pandemii dyspozytorzy obsługujący radio i telefony zmuszeni byli dawać sobie radę wyłącznie komunikując się przez telefony. Niestety, to bardzo nieefektywne. Zdawało egzamin przy niewielkiej ilości pracy, podczas gdy teraz mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją.

Ps. zakres obowiązków znajdzie Pani/Pan w treści ogłoszenia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.?

Jadwiga

Najlepszy taksówkarz w Ele taxi nr 3386.

Krystyna

Ktoś pisał jakiś czas temu, że jest fajnie, ale w jakim sensie? ;) czy możecie opisać prace na słuchawce? Widnieje nawet tutaj oferta na obsługę klienta. zarobki nie są wprost podane, czy w czasie się zmieniają? Ciekawi mnie perspektywa na kolejny rok kalendarzowy. Czy ocenicie przy tym bieżący tryb pracy oraz pozostałą część zespołu?

@Krystyna

Witamy. Praca na centrali polega na telefonicznym przyjmowaniu zleceń od dzwoniących klientów. Dla osoby, która ma choćby najmniejszą orientację w topografii Warszawy i posługuje się komputerem to żaden problem. Program, na którym pracujemy, jest bardzo intuicyjny i można go naprawdę szybko opanować. Zarobki uzaleznione są od ilości przyjętych i zrealizowanych zleceń a więc i od zaangażowania pracownika.

Kierowca

@Kierowca

Dziękujemy za opinię.

klientka

Nie polecam. Koordyujacy taksowkarzami nie bierze zadnej odpowiedzialnosci za ich naliczenia jazdy! Twierdzi, ze moga miec wylaczona aplikacje i klient jest odpowiedzialny, takze to jest dziwne i nieuczciwe gdy jest sie oszukanym o kilkadziesiat zlotych. Sa tez uczciwi kierowcy, ale sam koordynator nie chce braz zadnej odpowiedzialnosc za bledy swojego biznesu.

@klientka

Przepraszamy, ale zupełnie nie rozumiemy tej wypowiedzi. Można jaśniej?

Nie polecam

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy są uczciwi i honorowi albo po prostu najzwyczajniej w świecie - normalni. Twór zwany "ele" taxi to siedlisko społeczniaków i (usunięte przez administratora). Standardem jest donoszenie na innych (rzecz ohydna). Z byle jakiego powodu, np. że któryś z kierowców ma brudny - w opinii kapusia - samochód - i tenże kierowca jest blokowany przez tzw. centralę lub zarząd, który ma zapędy iście (usunięte przez administratora) jest z kolei nagradzany (jako prymus) i ma mniejszą konkurencję "na mieście". Ponadto staje się pupilkiem tzw. biura (tęgie głowy... :))) Właściciel - z tego co słyszałem od kierowców - nie bez powodu ma takie zapędy (prawdopodobnie milicjant/zomowiec - to by wiele wyjaśniało)... Oczywiście z punktu widzenia klienta może być to na pozór mało istotne - ponieważ liczy się tylko prosty przejazd z punktu A do punktu B. Jednak weźmy pod uwagę, że w tak ciężkich czasach jakie mamy obecnie (gdzie należy WSPIERAĆ polskie biznesy, małe rodzime firmy) - tak tutaj, przez ohydne praktyki, nie warto wspierać takiego dna moralnego jakim jest cw... o przepraszam, ele taxi.. Są inne polskie rodzime firmy, z których uważam - warto skorzystać(usunięte przez administratora)

@Nie polecam

Określenia w rodzaju "kapusie", "milicjant/zomowiec" "pupilki" itp. to wyraz niebywałej wręcz frustracji piszącego tę epistołę. Nie ma to oczywiście nic wspólnego z faktami, czego dowodem jest choćby stale rosnąca ilość współpracujących z nami kierowców.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o.?

Klon

Teraz to i tak dlugo zadnego pokoju nie wynajmiesz. Poza tym slabo ci szlo skoro jezdzisz stara yariska.

Kkk

Jak (usunięte przez administratora) autobusy Mza wymuszają to nikt nie napisze

Prawda

Tacy jak ty jeżdżą tanimi przewozami z Gruzinami, i wymyślają sobie tego typu historyjki

@Prawda

Tylko że po co miałby to właściwie wymyślać, myślisz, że taki udawany komentarz coś by wniósł do jego życia? ;p Jakby nie patrzeć to stronka do wyrażenia opinii co niby w tej jest nieprawdziwego?

Gruba
@Kkk

Bo to są pierdoły. Ele jeżdżę od 16 lat i chyba z raz było coś nie tak . Z nimi czuję się bezpiecznie do tego stopnia że córci wbiłam ich telefon . Zajechał no cóż każdemu czasem nerwy puszczają.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o. na stanowisku Asystent/-ka? 28 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Wiktoria

Z tego, co zauważyłam na forum, pojawiają się komentarze od klientów, a na temat pracy jako Kierowca jest jakaś opinia do wyrażenia? Na stronie piszą w ofercie o wsparciu od przełożonych oraz szkoleniach przygotowujących do pracy. Jak one wyglądają? Podkreślona jest także umiejętność pracy w zespole. W jakim kontekście? O obecnych zarobkach co można napisać?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wiktoria

Nie? A finansowy? generalnie to z perspektywy, którego stanowiska teraz to piszesz?

Nie opłaca się kierowniczka centrali agresywna widać ze bez szkoleń menadżerskich kierowniczki zmiany tz radiowe jest ok ale tez czasem nerwowo. Potrafią z ciebie robić idiotę, nie tłumacza nic tylko masz po szkoleniach być pewny, ogólnie nie polecam będzie to kosztować sporo nerwow i prywatności bo Cie sprawdza wszędzie i wszędzie będą obgadywać

Zostaw merytoryczną opinię o ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.