Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Weronika

@Bina, pracujesz aktualnie w Schopa Buchbinderei czy nie jesteś już związana z tą firmą? Możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Interesuje mnie chociażby taka kwestia, jak forma umowy oferowana przez pracodawcę. Gdybyś podjęła ten temat - byłoby super!

Co sądzicie o poziomie zarobków w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Bina
@Administrator 21.04.2018 09:41

Nie wyrabiasz akordu stawka za godzinę 11.50 brutto premia wliczana w podstawę najgorsze zarobki w Stargardzie.

Weronika

@anonymous, dla osób zainteresowanych tematem myślę, że nie będzie problemem, żeby przejrzeć komentarze na forum. Poza tym dzięki moim, a także pytaniom zadawanym przez innych moderatorów w innych wątkach, takie osoby mogą dowiedzieć się naprawdę wiele istotnych kwestii. Pracujesz w Schopa Buchbinderei aktualnie?

Weronika

@były, długo pracowałeś w Schopa Buchbinderei? Masz jakiś pomysł na zmiany na lepsze, które mógłby wprowadzić ten pracodawca, aby firma była bardziej atrakcyjna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? To może być ciekawe. Czy ktoś z Was także pracuje w Schopa Buchbinderei w Stargardzie Szczecińskim? Jak oceniacie tego pracodawcę?

anonymous
@Weronika 20.08.2018 16:56

Pani Weroniko Rozumiem, że jest Pani moderatorem, ale proszę tak często i nachalnie zadawać pytań na forum, bo to niepotrzebnie tylko tworzy sztuczny ruch, a wartościowe informacje jak te poniżej są zakrywane przez Pani posty... a może o to chodzi???

były

praca za minimum krajowe ale jak nie ma roboty , poza tym praca na akord , ile wyrobisz tyle zarobisz . ale atmosfera w pracy coraz gorsza , dziewczyny odchodzą , kilku chlopaków też odeszło , a w biurach tworzą sztuczne stanowiska dla rodziny. powoli tworzy sie klika , kiedys jak byl dyrektor AW to było inaczej , teraz jak nastał"manager" to robi sie kicha , nikt nie słucha szarych pracowników

Weronika

@anonymous, jestem moderatorem forum GoWork.pl i moją rolą tutaj jest między innymi dopytywanie o wszelkiego rodzaju szczegóły. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w danym miejscu mają jasny obraz sytuacji. Widzisz w tym coś złego? Na stronie internetowej firmy nie widziałam zakładki, w której mogłabym znaleźć aktualne oferty pracy w Schopa Buchbinderei. Wiecie, gdzie szukać informacji o prowadzonych aktualnie rekrutacjach?

Weronika

@Stanowczy, ale rozumiem, że sam nie jesteś pracownikiem Schopa Buchbinderei i nie możesz powiedzieć, jak to wygląda z bezpośredniej perspektywy, tak? Czy kwestia warunków pracy była w jakiś sposób podejmowana podczas rozmów z pracodawcą? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Schopa Buchbinderei w Stargardzie Szczecińskim? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

anonymous
@Weronika 05.08.2018 22:25

Pani post nic nie wnosi do dyskusji

Stanowczy

Znam kogoś, kto tam pracuje. W takie upały na hali 40st., praca na akord, najniższa krajowa, oszukiwanie na urlopach, praca w weekendy...i parę innych kwiatków. Prawdziwy wyzysk. I o to chodzi, żeby Niemcy miały tanie zaplecze przemysłowe niewolników, którzy będą pracować za miskę ryżu. Gdzie Wasza godność? Takie firmy wyjazd z Polski!

Weronika

@Niki, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Schopa Buchbinderei? Jakie widziałbyś sposoby na poprawę atrakcyjności tego pracodawcy? Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Schopa Buchbinderei. Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Niki

Praca na akord jeżeli nie wyrabiasz limitu a jesteś nowym pracownikiem to masz brutto 1700 czyli na rękę około 1500 zł poniżej godnosci życie na skraju ubóstwa. Nie polecam

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Julka
@admin 17.08.2015 01:00

Nie kandydujcie tam na stanowisko poniewaz po 3 dniach bedziecie nie potrzebni mowie to z wlasnego doswiadczenia

Gosia oka
@Julka 02.01.2017 16:03

Praca w jakim.systemie dwu zmianowa

gosiaczek8444
@Gosia oka 12.03.2018 14:41

wekkendy sa wolne?

asa

mozna zarobic porzadne pieniadze ale niestety trzeba sie napracowac , p[raca na akord

Co nowego dzieje się w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

pracownica

praca ciezka , ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to dziewczyna może zarobić nawet powyżej 3k.

pracownica nr 2
@pracownica 26.08.2016 20:19

hahahahahahahaah ponad 3 koła to chyba jak dwie do kupy zbierzesz weź przestań chyba zapomniałaś o comiesięcznych przestojach jak pracy nie ma a jak jest to w niedziele chodzisz bo musisz wtedy za 240 h zarobisz chyba 3 koła. w normalnych firmach za 168 zarabiają tyle weź nie wypisuj tu bzdur nie mam oczu dziewczynie bo przyjdzie i się załamie po miesiącu

Zostaw opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.