Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Proz

Trafiłem pierwszego dnia na stanowisko "deski" tam dwie jakieś księżniczki tylko kartoniki kładą na taśme klej a z mordą do ciebie, że musisz im podnieść, przysunąć a same znudzone,miny robią jak chciałem do WC albo się napić,tylko przeliczają ile zrobią za złotówkę dadzą się pokroić,,,,,,,,,pozdrawiam te dwie baby bo poleciały na mnie do kierownika a reszta ujdzie, praca ciężka, zamieszanie ,haos,plecy nogi wysiadają odrazu chcą żebyś wszystko umiał i wiedział

@Proz

Plecy i nogi wysiadały? Piszesz, że trzeba wszystko wiedzieć a co z jakimś bhp? Mam na myśli ergonomie pracy rzecz jasna. Było szkolenie w którym pokazuje się mniej więcej jak pracować żeby sobie ciała nie uszkodzić? Nikt nie proponował?

Administrator Nowy wpis

W firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 2800 PLN.

Przyznam, że nie widziałem oferty dla gospodarczego, za to kiedyś natknąłem się na dawniejsza ofertę dla pracą introligatorni i pisali tam w niej o różnych socjalach i benefitach, jakieś wycieczki, pobyty w spa i tym podobne. czy wszystkim pracownikom oferują to samo nie zależnie od stanowiska?

Faktycznie te średnie zarobki wynoszą 5100 jak ktoś wspomniał? mnie tu pokazuje w ofercie, że chyba do 6000 można dobić nawet? Ale nie wiem czy warto? dużo tam maja pracy czy to raczej luźna robota dla elektromechanika?

Administrator Nowy wpis

Firma Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Elektromechanik. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 5100 .

Taptap

Wracaj chłopie, ----księżniczki opuszczają niebawem nas niegodnych ich ,___uwierz odetchną wszyscy,wszyscy -!!!-----poziom ich chwalipiętstwa i ich "mądrości" poziom level hard nieosiągalny dla zwykłego człowieka i dobrze____są tu też fajne osoby,które cię zrozumieją, pomogą, a ciężko wszędzie warto spróbować , zawsze też warto pogadać, może zamienić się itd.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Proz

@Proz

Justyna

Widzę, że ktoś o pracę na magazynie pytał ale teraz pytanie czy to na niego były prowadzone ostatnie nabory? nowszego ogłoszenia mi nie wyszukuje a jestem zainteresowana dalszą współpracą. Jeśli w roku ubiegłym zarobki zaczynały się od 3,5 tys to jak jest w tym bieżącym? I czy praca w weekendy jest lepiej płatna?

Witam czy jest możliwość podjęcia pracy na magazynie na weekendy

Jak wyglada rekrutacja w tej firmie i na jakie stanowisko powinna iść osoba początkująca?

Edyta
@Kandydat

Nie wiem z praktyki jak tu ludzie się wypowiedzą ale gdy widziałam ogłoszenie dla Pracownika Introligatorni. W wymaganiach podkreślono dbałość, rzetelność oraz sumienność a także zdolności manualne. Możliwe, że osoba początkująca jest w stanie je spełnić? Ciekawe po jakiej aktualnej stawce

Irena

Ktoś tu z was pisał że stawka to najniższa krajowa, a ktoś inny z kolei że praca na akord i nawet da się 250 zł wyciągnąć :) To jak to wygląda wreszcie? ;)

firma jest bardzo dobra , nasz kierownik AL jest wyrozumialy , cierpliwy . Potrafi pomoc , uczciwie rozdaje prace i dlatego my wdzieczna zaloga skladamu mu jeszcze raz najlpesze zyczenia urodzinowe od "mdeycznej czesci zalogi" :)

Edyta
@pracownik

Ale urodziny miał 10tego dokładnie jak to pisałeś? Bo jak tak o nie zdążyłam niestety się dołączyć do życzeń. :/

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

P

Najniższa krajowa 18.50 brutto, akorgd

worker

placa akordowa , coraz wiecej tzw "prac ręcznych" polegających na konfekcjonowaniu (pakowaniu) róznych artykułów , teraz pakują np kalendarze adwentowe i dziewczyny maja stawki dzienne dochodzące nawet do 250pln brutto , czyli nie jest tak zle , są różne prace związane z konfekcjonowaniem i rózne płace, ale , teraz jest dobry moment zeby przując sie i cwiczyć wycinanie ksiązek na maszynie .

Julia
@worker

Jak wygląda to konfekcjonowanie? To są pudełka z wypełniaczem, torby z folii, owijanie papierem? I czy są przewidziane rękawice ochronne, aby nie zniszczyć rzeczy i nie poranić sobie rąk papierów czy kartonów?

Czy w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

alien

bardzo luzna , do tego stopinia ze po poludniu nie mozna znalezc zadnego mechanika , albo siedza u kierownika albo w szatni

Nie polecam tej pracy. Pracowałam taki kilka lat byłam bardzo zadowolona. Ale do czasu aż 2 lata temu pojawiła się P. Patrycja K. Chodzi tylko podsłuchuje ludzi a później leci do kierownictwa i wszystko powtarza kto co mówił. Przez tą panią parę fajnych osób samych się zwolniło. P. Patrycja. K sama potrafi obgadywać kierownictwo a później zgania na pracowników i wszystkiego się wypiera. Z tego co wiem zrobili ją menadżerem. Za pewne za to że nadaje na ludzi

Filip

Firma jest dobra dla tych którzy chcą pracować i zarabiać. To cała tajemnica!!

@Filip

to prawda , ci co nie gadaj , nie laza to potrafia zarobic

Czy zdarzają się nadgodziny w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

alien

tak , potem masz wolne kiedy firmie pasuje

Jakie są warunki zatrudnienia w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

worker

praca ciezka , trzeba sie nadzwigac , ale mozna zarobic , wystarczy popatrzec ze kilka dziewczyn ktore sie zwolnily , wrocily z powrotem . praca na akord ,

Witold
@worker

Z tego co piszesz praca jest intensywna i wymagająca. Czy jest odpowiednio płatna, bo pracując na akord można więcej zarobić. Liczę, dodasz więcej szczegółów na temat warunków zakwaterowania.

@Witold

tak , praca jest ciezka , trzeba sie nadzwigac ale jak ktos zajmuje sie uczciiwue praca a nie plotami , albo flirtuje z kierownikiem to mozna zarobic , na razie nie ma sobot wiec jest ok

Klaudia
@worker

Ale ze niby kierownik to niby kto, rycerz na białym koniu? ????

@Psotka po dwóch godzinach ? To nie ma nic do roboty ?

Psotka

W tej firmie dzieją się cyrki, brak pracy.. Dziewczyny chodzą po dwóch godzinach do domu.. Chyba nie ma nikogo ogarniętego w biurze.

Psotka

Praca w miarę ok, zależy też co trzeba robić. Dziewczyny bardzo miłe, chodź znajdą się żmije. Najgorsze jest to że najlepsi ludzie odchodzą, brakuje Darka na dziale PIK. Co do kierownictwa to różnie bywa ????????

Witold
@Psotka

Jaka jest sytuacja w firmie, że dobrzy pracownicy decydują się na odejście z Schopa Buchbinderei?

@Psotka

lepsi tzn tacy co wiedza jak ogarnąc pracę , bo kierownik jeden lata z notesem , drugi cos tam robi w magazynie , i wysluguje sie innymi. kiedy chce to ogarnia , a co do mechanikow to roznie , na jednej zmianie chowaja sie ( chodza razem do ubikacji , ciekawe co tam robia we dwoch , jeden ma zone ktora jest zazdrosna do bolu) , tylko jednego mozna w 95% znalezc na warsztacie , ale trzeba go pilnowac bo ma krotka pamiec, a na drugiej zmianie to albo powie do pracownicy ze kartki zle rzucasz , albo ze niech iksinski zrobi , albo kazdy inny powd jest dobry ewentulenie odpowie ze (usunięte przez administratora) go to", kierownik produkcji tez sie nieraz czepia . miejmy nadzieje ze pan Schomaker bedzie cieszyl sie dobrym zdrowiem jaknajdluzej.i najwazniejsze kiedy beda ksiazki zeby mozna bylo zarobic

pracownica

praca ciezka , ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to dziewczyna może zarobić nawet powyżej 3k.

pracownica nr 2
@pracownica

hahahahahahahaah ponad 3 koła to chyba jak dwie do kupy zbierzesz weź przestań chyba zapomniałaś o comiesięcznych przestojach jak pracy nie ma a jak jest to w niedziele chodzisz bo musisz wtedy za 240 h zarobisz chyba 3 koła. w normalnych firmach za 168 zarabiają tyle weź nie wypisuj tu bzdur nie mam oczu dziewczynie bo przyjdzie i się załamie po miesiącu

pracownica
@pracownica nr 2

wiem z autopsji , praca na akord . jak się chce to można zarobić , jesli się siedzi uczciwie na d..ie , a nie chodzi po hali i gada albo wychodzi się wcześniej . Jest kilka podżegaczek w firmie żeby wyjść wczesniej , byl przypadek ze dziewczyny z jednego rzedu wyszły wczesniej bo mogły i nie odpuściły nawet tym co chcialy zostać. wcześniej jak mąż pracował w Polsce to było dobrze , pracowała uczciwie , a teraz jak chłop pracuje za granicą , i trochę gnidy od d..py odeszły to już wielka pani i wychodzi jak jest możliwość wcześniej . taki mały mobbing wśród pracowników

Tadeusz

@Apoco Szkoda, że oskarżasz firmę bez uzasadnienia. Mam wrażenie, że to konkurencja!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gdyńska 28
    73-110 Stargard Szczeciński

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.