Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co sądzicie o poziomie zarobków w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

gosiaczek8444
@Gosia oka 12.03.2018 14:41

wekkendy sa wolne?

asa

mozna zarobic porzadne pieniadze ale niestety trzeba sie napracowac , p[raca na akord

Co nowego dzieje się w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

pracownica

praca ciezka , ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to dziewczyna może zarobić nawet powyżej 3k.

pracownica nr 2
@pracownica 26.08.2016 20:19

hahahahahahahaah ponad 3 koła to chyba jak dwie do kupy zbierzesz weź przestań chyba zapomniałaś o comiesięcznych przestojach jak pracy nie ma a jak jest to w niedziele chodzisz bo musisz wtedy za 240 h zarobisz chyba 3 koła. w normalnych firmach za 168 zarabiają tyle weź nie wypisuj tu bzdur nie mam oczu dziewczynie bo przyjdzie i się załamie po miesiącu

Zostaw opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.