Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

były

praca za minimum krajowe ale jak nie ma roboty , poza tym praca na akord , ile wyrobisz tyle zarobisz . ale atmosfera w pracy coraz gorsza , dziewczyny odchodzą , kilku chlopaków też odeszło , a w biurach tworzą sztuczne stanowiska dla rodziny. powoli tworzy sie klika , kiedys jak byl dyrektor AW to było inaczej , teraz jak nastał"manager" to robi sie kicha , nikt nie słucha szarych pracowników

Weronika

@anonymous, jestem moderatorem forum GoWork.pl i moją rolą tutaj jest między innymi dopytywanie o wszelkiego rodzaju szczegóły. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w danym miejscu mają jasny obraz sytuacji. Widzisz w tym coś złego? Na stronie internetowej firmy nie widziałam zakładki, w której mogłabym znaleźć aktualne oferty pracy w Schopa Buchbinderei. Wiecie, gdzie szukać informacji o prowadzonych aktualnie rekrutacjach?

Weronika

@Stanowczy, ale rozumiem, że sam nie jesteś pracownikiem Schopa Buchbinderei i nie możesz powiedzieć, jak to wygląda z bezpośredniej perspektywy, tak? Czy kwestia warunków pracy była w jakiś sposób podejmowana podczas rozmów z pracodawcą? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Schopa Buchbinderei w Stargardzie Szczecińskim? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

anonymous
@Weronika 05.08.2018 22:25

Pani post nic nie wnosi do dyskusji

Stanowczy

Znam kogoś, kto tam pracuje. W takie upały na hali 40st., praca na akord, najniższa krajowa, oszukiwanie na urlopach, praca w weekendy...i parę innych kwiatków. Prawdziwy wyzysk. I o to chodzi, żeby Niemcy miały tanie zaplecze przemysłowe niewolników, którzy będą pracować za miskę ryżu. Gdzie Wasza godność? Takie firmy wyjazd z Polski!

Weronika

@Niki, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Schopa Buchbinderei? Jakie widziałbyś sposoby na poprawę atrakcyjności tego pracodawcy? Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Schopa Buchbinderei. Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Niki

Praca na akord jeżeli nie wyrabiasz limitu a jesteś nowym pracownikiem to masz brutto 1700 czyli na rękę około 1500 zł poniżej godnosci życie na skraju ubóstwa. Nie polecam

Co sądzicie o poziomie zarobków w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

gosiaczek8444
@Gosia oka 12.03.2018 14:41

wekkendy sa wolne?

asa

mozna zarobic porzadne pieniadze ale niestety trzeba sie napracowac , p[raca na akord

Co nowego dzieje się w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

pracownica

praca ciezka , ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to dziewczyna może zarobić nawet powyżej 3k.

pracownica nr 2
@pracownica 26.08.2016 20:19

hahahahahahahaah ponad 3 koła to chyba jak dwie do kupy zbierzesz weź przestań chyba zapomniałaś o comiesięcznych przestojach jak pracy nie ma a jak jest to w niedziele chodzisz bo musisz wtedy za 240 h zarobisz chyba 3 koła. w normalnych firmach za 168 zarabiają tyle weź nie wypisuj tu bzdur nie mam oczu dziewczynie bo przyjdzie i się załamie po miesiącu

Zostaw opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.