Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.

pracownica

praca ciezka , ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to dziewczyna może zarobić nawet powyżej 3k.

pracownica nr 2
@pracownica 26.08.2016 20:19

hahahahahahahaah ponad 3 koła to chyba jak dwie do kupy zbierzesz weź przestań chyba zapomniałaś o comiesięcznych przestojach jak pracy nie ma a jak jest to w niedziele chodzisz bo musisz wtedy za 240 h zarobisz chyba 3 koła. w normalnych firmach za 168 zarabiają tyle weź nie wypisuj tu bzdur nie mam oczu dziewczynie bo przyjdzie i się załamie po miesiącu

Julka
@admin 17.08.2015 01:00
Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze....

Nie kandydujcie tam na stanowisko poniewaz po 3 dniach bedziecie nie potrzebni mowie to z wlasnego doswiadczenia

Zostaw opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.