Opinie o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Apoco

Tragedia nie polecam tego (usunięte przez administratora) najgorszemu wrogowi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Posprzątać

Natalia

Od której zaczyna się praca

@Natalia

Pytasz, bo interesuje Cię jakieś stanowisko w Schopa Buchbinderei, tak? Ciekawi mnie, jakie i czy wysyłałaś już swoje CV do pracy w tym miejscu. Czy masz jeszcze jakieś pytania do osób zatrudnionych w Schopa Buchbinderei? Daj znać, czy zostaniesz zaproszona na spotkanie rekrutacyjne do firmy.

Weronika

@Bina, pracujesz aktualnie w Schopa Buchbinderei czy nie jesteś już związana z tą firmą? Możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Interesuje mnie chociażby taka kwestia, jak forma umowy oferowana przez pracodawcę. Gdybyś podjęła ten temat - byłoby super!

Co sądzicie o poziomie zarobków w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Bina

Nie wyrabiasz akordu stawka za godzinę 11.50 brutto premia wliczana w podstawę najgorsze zarobki w Stargardzie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Weronika

@były, długo pracowałeś w Schopa Buchbinderei? Masz jakiś pomysł na zmiany na lepsze, które mógłby wprowadzić ten pracodawca, aby firma była bardziej atrakcyjna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? To może być ciekawe. Czy ktoś z Was także pracuje w Schopa Buchbinderei w Stargardzie Szczecińskim? Jak oceniacie tego pracodawcę?

@Weronika

Pani Weroniko Rozumiem, że jest Pani moderatorem, ale proszę tak często i nachalnie zadawać pytań na forum, bo to niepotrzebnie tylko tworzy sztuczny ruch, a wartościowe informacje jak te poniżej są zakrywane przez Pani posty... a może o to chodzi???

były

praca za minimum krajowe ale jak nie ma roboty , poza tym praca na akord , ile wyrobisz tyle zarobisz . ale atmosfera w pracy coraz gorsza , dziewczyny odchodzą , kilku chlopaków też odeszło , a w biurach tworzą sztuczne stanowiska dla rodziny. powoli tworzy sie klika , kiedys jak byl dyrektor AW to było inaczej , teraz jak nastał"manager" to robi sie kicha , nikt nie słucha szarych pracowników

Weronika

@Stanowczy, ale rozumiem, że sam nie jesteś pracownikiem Schopa Buchbinderei i nie możesz powiedzieć, jak to wygląda z bezpośredniej perspektywy, tak? Czy kwestia warunków pracy była w jakiś sposób podejmowana podczas rozmów z pracodawcą? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Schopa Buchbinderei w Stargardzie Szczecińskim? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

@Weronika

Pani post nic nie wnosi do dyskusji

Stanowczy

Znam kogoś, kto tam pracuje. W takie upały na hali 40st., praca na akord, najniższa krajowa, oszukiwanie na urlopach, praca w weekendy...i parę innych kwiatków. Prawdziwy wyzysk. I o to chodzi, żeby Niemcy miały tanie zaplecze przemysłowe niewolników, którzy będą pracować za miskę ryżu. Gdzie Wasza godność? Takie firmy wyjazd z Polski!

Weronika

@Niki, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Schopa Buchbinderei? Jakie widziałbyś sposoby na poprawę atrakcyjności tego pracodawcy? Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Schopa Buchbinderei. Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Niki

Praca na akord jeżeli nie wyrabiasz limitu a jesteś nowym pracownikiem to masz brutto 1700 czyli na rękę około 1500 zł poniżej godnosci życie na skraju ubóstwa. Nie polecam

admin

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Julka
@admin

Nie kandydujcie tam na stanowisko poniewaz po 3 dniach bedziecie nie potrzebni mowie to z wlasnego doswiadczenia

Gosia oka
@Julka

Praca w jakim.systemie dwu zmianowa

gosiaczek8444
@Gosia oka

wekkendy sa wolne?

asa

mozna zarobic porzadne pieniadze ale niestety trzeba sie napracowac , p[raca na akord

Zostaw merytoryczną opinię o Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schopa Buchbinderei Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.?

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gdyńska 28
    73-110 Stargard Szczeciński

Schopa Buchbinderei Sp. z o.o.