Gryfis Sp.j. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Łomianki

Opinie o Gryfis Sp.j. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Anonim

Praca w tej firmie to kompletna porażka. Szef to cham, bardzo nieuczciwy człowiek. Uważa się za wielkiego pana, ciągle sprawdza swoich pracowników, patrzy na ręce, przynajmniej 4 razy w ciągu godziny wpada na hale i szuka nie wiadomo czego. Rozmawiając z tym człowiekiem, odczuwa się duża niechęć. Traktuje ludzi z góry, gdy ktoś np.: źle się poczuł, ma gorączkę, to niechętnie przyjmuje informacje o tym że ktoś nie jest w stanie pracować, jeszcze pyta czy jutro będzie się w pracy, albo proponuje zostać jeszcze parę godzin co tam, że ledwo co stoisz na nogach, trzeba zasuwać bo szefunio tak chce. Nie ma Cię jeden dzień, bo masz sprawy do załatwienia to ten twierdzi, że chodzisz w kratkę, czy ten człowiek zgubił gdzieś rozum. W dodatku ma jakieś zaniki pamięci. Kończyła mi się umowa, zaproponował mi prace na kolejny miesiąc, bo jak twierdził będzie potrzebował pracowników. Mówi żeby się zastanowić do końca tygodnia. Kiedy go informujesz to ten wielce zdziwiony, ze jak to? przeciecż on niczego takiego nie proponował i czemu dopiero tera o tym mówię. W dodatku kiedy kulturalnie dziękuje za współprace to ten za przeproszeniem dziad mówi, że nie ma o czym ze mną rozmawiać. CZY TAK ZACHOWUJE SIĘ PRACODAWCA, CZŁOWIEK KTÓRY ZARZĄDZA FIRMĄ I LUDŻMI?? Dodam jeszcze, że utrudniał agencji przez która byłam zatrudniona prace, a mianowicie w dniu wypłaty dosłał łaskawie jakieś dokumenty które były potrzebne, aby agencja wysłała mi wynagrodzenie, zamiast w terminie dostałam później. To że agencja pracy nie wyegzekwowała tego od niego w skuteczny sposób to już inna kwestia. Możliwe, że "pan prezes" zrobił to po zlości albo po prostu był zajety nieustanym zwiedzaniem hali. Jeszcze naopowiadał bajek, że rzuciłam prace z dnia na dzień. Dużo by pisać o tym popaprańcu, ale myślę że to wystarczy. Piszę ta opinie aby ostrzec was, przed tym gburem. Nie ma co się męczyć w takim syfie.

drukarz

Pracowałem 10 lat i nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś boi sie szefa. Chyba, że przychodził na kacu.

Artur

ile płacom na godzine i czy som wypłacalni a czemu boicie się szefa

Szukasz pracy?

Panas

Faktycznie (usunięte przez administratora), czasowo musiałem w nie wejść ale ciesze się że już nie muszę tam pracować a zarazem się bać szefa.

BECIA

nie polecam bagno nie wchodz jak nie musisz

BOHDAN

Bajzel na kółkach,przekrety przy wypłacie uważajcie na nich!!

peper

mało płacą ,firma nie solidna jeżeli wypłata wypada w niedzielę to dostaniesz ją w poniedziałek,co nie jest zgodne z prawem,[usunięte przez moderatora] ,same zakazy,wolno ci tylko pracować,wszyscy się boją szefa,poza tym przy nadgodzinach zapomnij o 50%,taki jest GRYFIS pracowałem dobrze,że odszedłem

Zostaw opinię o Gryfis Sp.j. Przedsiębiorstwo Poligraficzne - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryfis Sp.j. Przedsiębiorstwo Poligraficzne