Adecco Poland Sp. z o.o. Biuro

Bielsko-Biała

Opinie o Adecco Poland Sp. z o.o. Biuro

PRACOWNIK

wypłata na czas,brak stabilnej umowy,brak stabilności finansowej,brak na dalszą umowę i współpracę,umowy na jeden miesiąc przedłużane co miesiąc o ile przedłużą?praca dla młodych na wakacje, na kupno auta,roweru itp.nie dla ludzi mających rodzinę i zobowiązania co miesięczne,,,

BYŁY PRACOENIK

POZBYĆ SIĘ TEJ PATOLOGII Z KRAJU,,,NIGDY NIE PRACUJ U POŚREDNIKA BO TY WEGETUJESZ A ONI ZARABIAJĄ,,,PROSZĘ RZĄD ABY ZLIKWIDOWAŁ WSZYSTKIE TEGO TYPU "FIRMY",DORABIAJĄ SIĘ FORTUN NA CIĘŻKIEJ PRACY INNYCH LUDZI,,,TYLE NA TEN TEMAT,,,

max

Współpraca z Adecco jest na bardzo wysokim poziomie. Miłe kulturalne panie, wszystko załatwiają bezproblemowo. Mogę śmiało polecić.

MI

Współpraca polega na długiej rozmowie telefonicznej, potem powtórzeniu tego samego na rozmowie w agencji. I od tego momentu zupełny brak informacji o przebiegu "rekrutacji".

Zostaw opinię o Adecco Poland Sp. z o.o. Biuro - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Poland Sp. z o.o. Biuro