Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

Jaroszów

Opinie o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

Monika

Ja również pracuję w Warszawie i jest bardzo fajna praca. Niestety czasami trafiają się w firmie osoby które tu nie powinny tu pracować ponieważ taka praca nie jest dla nich. Firma jest spoko!!

Maj

Pracowałam w Warszawie i odradzam pracę tutaj. Szef ma osobowość narcystyczną, dodatkowo lubi się śmiać z pracowników, próbuje ich kompromitować na tle pozostałych, odradzam, nie dajcie zwieść się dobremu wrażeniu

Alibaba

Tragedia w Warszawie !!!

ksis

Ale czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo przecież wypłata jest na pewno terminowa, a to znak, że się dobrze u nich dzieje. Wiedzą pewnie jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników. Dzięki

Piter

Miałem kiedyś okazję pracować w tej firmie i do tej pory odbija mi się czkawką. Kadra zarządzająca woła o pomstę do nieba. Brak kultury i profesjonalizmu.

Kati

Kabs - ja mówię, to co zawsze słyszałam w firmie od M.N. Tylko narzekanie....

Kati

He he he he, od 2004 nie mogą osiągnąć żadnego sukcesu, cały czas słychać, ze firma na siebie nie zarabia.

Ale

Jeżeli chcesz się wykończyć psychicznie, to śmiało polecam firmę. Jest tam jedna osoba, która zarządza firmą i wszystkich terroryzuje. On jest najmądrzejszy i najlepszy brak szacunku do pracownika, chyba, że lizańko jest do jego osoby, to Cię na parę miesięcy zostawi!!!

nick

Napiszę swoją opinię, bo szkoda mi tych wszystkich osób, które z wielkim zapałem idą do tej pracy, a po kilku miesiącach są tak znerwicowani, że nie dają rady i są bardzo zaskoczeni. Rotacja ogromna w Warszawie. Nie polecam nikomu, kto szanuje siebie.

nick

nie istnieje gorszy pracodawca..

Konrad P.

Panie "profesjonalista", nie podzielam Pańskiego zdania, żeby akurat ich omijać szerokim łukiem. Miałem przyjemność pracować dla nich przez dłuższy okres i nie powiem złego słowa. Owszem, jak wszędzie zdażają się gorsze lub lepsze dni, ale jeżeli ktoś wymaga od Ciebie czegoś za co płaci, to nie ma sensu narzekać. Wszystko, z wyjątkiem kota łażącego po placu, jest tak jak być powinno. Pzdr.

profesjonalista

Nigdy w życiu!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!

Zostaw opinię o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. - Jaroszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.