Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Ornitolog

3000 tysiące w 2 miesiące A tak na serio jeśli chcesz się przyjąć to pensje dostaniesz większą od tych ktorzy tu robia. taka ostatnio weszla zasada jakies rok temu.

rekin

tak wiem, że nie płacą towar wyłudzają... ludzie odchodzą...

vst

Nie polecam. Nie płacą. Ledwo przędą.

Ornitolog

Karol idź pod trzynastkę tam wszystko wiedzą i Ci powiedzą.

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Uwaga

Myslę że budowa Doki w parku przemysłowym najlepiej oddaje poziom tej firmy. W ciągu roku na tej budowie przewineło się 4 kierowników budowy i kilku inżynierów. W umowie o prace masz 8 godzin a w praktyce jest to okolo 10. Zadnych placonych nadgodzin. Pensja nie zawsze terminowa. Budowa zakonczona z kilkumiesiecznym opoznieniem. Jak chcesz zamowic dzwig na budowe tylko platne z gory bo kazdy Cie wysmieje:) Polecam ta firme jedynie mlodym inzynierom ktorzy chca zdobyc doswoadczenie i sa odporni na stres x1000.

abc

Karol no właśnie się dowiadujesz prawdy. myślę, że nikt kto odszedł nie jest sfrustrowany :) wręcz przeciwnie frustraci tam siedzą i chcą się zatrudniać. Ale czyichś wyborów się nie osądza... są ludzie którzy lubią być wykorzystywani, oszukiwani, naciągani widocznie do nich należysz. powodzenia

Karol

buhahaha jak zwykle na tym portalu nie można się tak naprawdę niczego dowiedzieć. Może jednak znalazło by się tak troszkę normalnych komentarzy a nie tylko sfrustrowani byli (może i obecnie) pracownicy. Tych frustratów to aż żal czytać. Dajcie jakieś normalne opinie, bo jak człowiek chce zacząć pracować w prefabecie to jak zwykle nie ma pojęcia jaka ta firma jest naprawdę, a powiem szczerze myślę żeby spróbować tutaj coś zarobić.

siwy

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku inżyniera budowy? Bo widzę, że prowadzą teraz rekrutacje na to stanowisko. Czy warto aplikować na to stanowisko w tej firmie?

Dawid

Gdybym się nie przeprowadził to na pewno dalej bym tam pracował. Dobrze mi się tam pracowało. Polecam!

cyyyk

Ta firma jest OK, a z negatywnymi opiniami na tym forum się nie zgadzam. Są one nie do końca prawdziwe.

poszkodowany

Witam, ja jedynie mogę odradzić współpracę z tą firmą w zakresie wykonywanie usług transportowych, wiszą nam za faktury po 150 dni po terminie a termin 45 dni do tego czyli prawie 200 dni od wykonanej usługi a buta i pogarda Pana który mi zawsze obiecuje już nieskończoną ilość zapewnień nie zna granic, radzę szeroko omijać tą firmę firmą transportowym i życzę im z całego serca żebym im zabrakło aut i nie dowieźli towaru na czas może wtedy się otworzą oczy

Edi
@poszkodowany

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. W zeszłym miesiącu pracownicy cieszyli się, że nareszcie, po kilku latach, mieli wypłatę w terminie. Po prostu żenada. Znam dobrze ten zakład, powiedzmy, że od podszewki, i jestem ostatni, aby zachęcać kogokolwiek do zatrudniania się w tej firmie nie mówiąc już o prowadzeniu jakichkolwiek interesów. Przedstawiciele firm: jeśli nie chcecie zapłaty za towary Waszych firm to sprzedajcie je Prefabetowi Białe Błota. Nie wierzcie wpisom, że zakład jest ok., bo nie jest. Tego typu wpisy prowadzą prezesi lub ich poplecznicy. Mógłbym jeszcze dużo napisać, ale wolę się wstrzymać.

śmiechu warte

firma ma status SPOKO? cokolwiek to znaczy nie polecam...

BELFER

Też uważam, że firma jest spoko.

Alma

Firma jest naprawdę spoko. Nie mam zastrzeżeń co do osób zarządzających, ani pracowników. Ludzie są mili i jest dobra atmosfera.

stokrotka
@Alma

Wazeliniarstwo to super sprawa w tej firmie! Lecz nikt do pensji Ci nie dołoży! Zresztą ciągnie się to przez kilka lat ,że pensja i nadgodziny nigdy nie były na czas. Zresztą jak zawsze- nic się nie zmieniło przez te kilka lat jak nie pracuję w tej firmie. Jestem bardzo zadowolona z innej pracy, przynajmiej tu pensja jest na czas, a nawet wcześniej!Pozdrawiam Cię Alma na wazelinie daleko nie zajedziesz- chyba masz z tego jakieś profity na których daleko nie pociągniesz! Życzę powodzenia tej firmie!

Ornitolog

Panie Prezesie, kiedy płacicie za nadgodziny ?

def

zgadzam się! ogólnie tragedia a dyrektorzy średnia klasa mało się znają na swojej profesji. duża rotacja

Byly pracownik

Pracowałem w tej firmie i nikomu jej nie polecam. Atrakcyjne wynagrodzenie to 3000zl brutto dla inzyniera budowy tysiac wiecej dla kierownika. Brak placonych nadgodzin i terminowej wyplaty. Wsparcie przelozonych?raczej cos takiego nie istnieje. Atmosfera pracy- mocno stresowa. Zadnych kolezenskich ukladow.

xyz

tak można liczyć na rozwój osobisty bo firma się nie rozwija niestety... pamiętaj, że rozwój musi być sfinansowany przez Ciebie! i czasami warto przynieść do firmy 20 tys by odciążyć Prezesa od dziennego wkładu (takiej inwestycji) w firmę. poza tym prefabrykacja to manufaktura, a płyty stropowe sprzedaja jak zwykłe kanałowe. to tyle...

Ornitolog

Można liczyć na zakład psychiatryczny na koniec kariery

Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.