Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

pl

Potwierdzam, zwykli oszuści - żerują na podwykonawcach.

Luis
@pl

Prefabet żeruje na wszystkich ! Nie tylko podwykonawcach

Podwykonawca

Podwykonawca, od konca 2016 roku po dzien dzisiejszy nie wplynela ani zlotowka za wykonane prace. Żenada, porażka i popelina. Mam nadzieje ze nikt już dla Prefabetu nie postawi nawet zlamanej cegly!! Oszuści i kretacze, obiecują, wymagają, robią pod górę, kręcą walą i nie placa! Niech każdy podwykonawca przeczyta ten komentarz i wstrzyma sie od współpracy!! Karma wraca z podwójnym kopem!!

pachel

kasa miała byc w tym tyg... teraz chodza sluchy ze w czerwcu ok 10 dopiero zalegla kasa bedzie... albo w piatek kolejne 400 na odczepnego... Co tu sie dzieje...

Cichy

Pracownicy dlaczego wy nie staniecie może wtedy znajdą się pieniądze na wypłaty i nadgodziny a Prezesi z was się śmieją trzeba stanąć nie robimy jak długo można czekać

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dziki

Coś tak czuje, że niedługo trzeba zrobić małe polowanie na sokoły. Wtedy będzie co do gara włożyć... No tak... tylko problem jest taki, że ludzie padliną się nie żywią, co najwyżej można tak po prostu upolować dla sportu....

SHREK

Czemu nie można zagłosować na niektóre wpisy - wyświetla się ,że już zagłosowałeś coś nie pasuje???? Nie wchodzą niektóre opinie głosowań ???? Po co ten portal !!!! Czemu on ma służyć i dla kogo ? Pozdrawiam.

Jałmużna

Kiedy przelewy? Bo 400zł to nawet gorzej niż na ukrainie ...

Europejczyk
@Jałmużna

Współczuję ! Za to nie da się żyć !!!!Prawdziwa jałmużna . A gdzie opłacić czynsz ,prąd ,gaz i za co żyć . Masakra !

Abdullah

Proszę się nie czepiać biednych prezesów, przecież to nie oni są winni tylko załoga która zbyt dużo zarabia i jeszcze w dzień wolny od pracy 1 listopada zamiast z uśmiechem pracować miała czelność żądać pieniędzy za pracę, skandal!!! Tak to my za daleko nie zajedziemy! Ps kiedy strajk?

Cichy

Panie Darku panie Grzegorzu co wy zrobiliście z Prefabetem 120 lat tradycji a wam to zajęło kilkanaście lat żeby doprowadzić zakład do upadłości tak żle jeszcze nigdy nie było. W Polsce ożywienie w budownictwie a u nas zakład upada połowa pracowników na chorobowym bo nikt już nie chce pracować brak wypłat brak nawet środków bhp nie ma nawet rękawic ochronnych. BRAWO WY

biurowy

Ale już wiadomo kiedy będą wypłaty ok 23-24 maja tylko nikt tego oficjalnie nie chce powiedzieć bo wiedzą że pracownicy będą szumieć dlatego lepiej powiedzieć że nie wiemy może jutro przynajmniej ludzie będą pracować naiwność pracowników

Spirol

I znów nie ma wypłat ogłoście tą upadłość będzie spokój z dziadostwem nowych umów i tak wam nikt nie podpisze z pracowników a od wtorku nikt nie weźmie się do pracy jak nie będzie wypłat i nadgodzin

Panie prezesie gdzie są wypłaty gdzie są nadgodziny tu musi wejść inspekcja tragedia

Pij pot ze szklanki

Hej, Panie Jastrzębiu kiedy Pan wypuści spod swego skrzydła przelewy? Nie każdy dostaje pod stołem i nie każdego stać, aby 2 miesiące przeżyć za wypłatę miesięczną. Pozdrowienia od załogi

Master

Panie prezesie kiedy nadgodziny będą płacić bo w poniedziałek powinna być już wypłata a tu cisza najwyższy czas ogłosić upadłość pracownicy mają już dość

mm

Nareszcie się robi porządek w prefabecie - nawet młodego Kaczmarka zwolnili teraz czas na prawdziwego Byznesmena bydgoskiego. Chłopie co ty żeś narobił z chlubą naszej gminy? powinni Cie skazać darmozjadzie!

Spocony nietoperz

Kiedy płacą? Czy w ogóle? Bo mi z pachy śmierdzi i nie mam na mydło. ( Mydła też już nie dają od roku)

@Spocony nietoperz

W magazynie jest dużo mydła, jeśli nie masz to zapraszam chętnie Ci je wydam :)

Spocony Nietoperz
@Pracownik 2

Tyle razy przeglądasz to forum, a dopiero po prawie 2 miesiącach odpowiadasz. Niezły zapłon -.- PS. Mydło w płynie czy w kostce?Jakiej firmy?

@Spocony Nietoperz

Przyjdź to się przekonasz ;-)

@Spocony Nietoperz

A poza tym to odpowiadam po takim czasie bo jakoś mi go brakuje, bo zajmuję się pracą a nie pierdołami :) Pozdrawiam

Spocony nietoperz
@Pracownik 2

Skoro tak twierdzisz

ai

Prefabet-Białe Błota S.A. - ostrzegam przed współpracą z tą firmą. Nie płacą!

Mój sokole chmurooki

Pan Darek nie ma już nic do gadania. Teraz istnieje tylko jeden, człowiek ptak.

PRZYJDZIE TAKI DZIEN

PANIE DARKU NIECH PAN TYGODNIOWKI IM WPROWADZI . WIEM WYDAJE SIE GORSZE I TRUDNE ALE DE FAKTO LŻEJ JEST UDZWIGNĄĆ A JECZYDŁA CO TYDZIEN KASE MAJĄ I W DOMU SPOKOJ . Z AUTOPSJI . POZDRAWIAM WALCZĄCYCH

były prezes

4 tyś ? to kto płacze ze taka lipa z kasą ? ludzie co wy tu za smutki piszecie 4 tyś to godziwa wypłata

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.