Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Ornitolog

Tak wiemy. Wymagana jest własna działalność gospodarcza a następnie i tak nie płacą faktur:]

Ornitolog

Niech już zamkną ten (usunięte przez administratora)

robol

Zgadzam się z moim przedmówcą , jest to podziękowanie za uczciwie wykonaną pracę. lecz jak można odejść z produkcji w czasie pracy? Powinno to być zorganizowane po pracy.

lol

wigilia w czasie pracy ja np nie moglem przerwac i sobie pojsc na ciasto... tez fajnie zrobione...

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ornitolog

Na wigilie zakładową w biurze produkcji przyszło chyba z 4-5 osób. Na bank dyrektorstwu było miło. I dobrze. Jak szanują pracowników tak samo będą oni szanowani. Lejdi B

Produkcja

Nie polecam!Czytając wpis z 11.09.2015r. /wiadomo, kto to napisał!!!!/ można wysunąć sobie wnioski samemu czytając treść tego wpisu, na pewno nie napisał tego tekstu " były pracownik" tylko ktoś z elity.Mam to samo zdanie co robol.Dzięki PANIE PREZESIE,że mam pracę, którą wykonuję uczciwie w pocie trudzie i znoju i pensję, którą mi płacisz za moją wykonaną pracę !!!!!!!!!!!!

Rob-ol

Dziękuję prezesie że dajesz mi na chleb, szkoda tylko ze na masło juz nie starcza!!! Pozdrawiam dupowłazów

Panie naprawdę były pracowniku po pierwsze primo . Pracy w pocie czoła i w znoju na Prefabecie nie ma i nigdy nie było . Praca od 7 do 15 lub 16 z dwiema przerwani nazywasz orką za psi grosz ? Nie wiesz co to praca a czym jest orka w pocie czoła to wiesz z opowiadań tych od których czujesz się lepszy , sprytniejszy że nie dajesz się tak poniewierac co przekłada się na twoje totalne nieróbstwo i walenie w h..... . Tylko w firmach o dużym zatrudnieniu twoje snucie się po zakładzie które nazywasz tytaniczną pracą umknie uwadzę pracodawcy . Firmy zatrudniające do 30 osób gdzie wszystko jest na czas jak w zegarku nie są dla ciebie , tam płaci się za wydajność ale co ty o tym możesz wiedzieć . Panie Edi . Prezes Kaczmarek jest nieudacznikiem bo 100 osobowej załodze z lekkimi poślizgami daje na chleb ? . nIEUDACZNIK TO TY bo nie potrafisz do domu przynieść wypłaty na czas . Facet jak ma jaja to robi tak by w domu zawsze byla kasa i nie biadoli że wszystko przez tego nieudacznika szefa . Edi zmień prace pokaż swojej rodzinie że jesteś odpowiedzialną głową rodziny i doprowadzisz do regularnego splywy gotowki na konto a na dodatek przelewy będą wyższe . Przestań biadolić i zacznij sam ksztaltować swoje życie . Edi prezes ma zmienić prace bo się nie nadaje ? Chłopie ty mowisz do wlaściciela że ma opuścić swoje ,,mieszkanie,, ? A KIM TY JESTEŚ ? STARĄ PIERDOŁĄ WIECZNIE ROSZCZENIOWĄ JAK STADO EMIGRANTOW KTÓRYM SIĘ WYDAJE ŻE IM SIĘ WSZYSTKO ZA NIC NALEŻY . PIERDOŁO PODCIĄGNIJ GILE Z NOSA SPAKUJ SWOJE ZDEZELOWANE ZABAWKI I SZORUJ NA PODWÓRKO OBOK SZUKAĆ POKLASKU NA SWOJE BEKSY .

byly pracownik

co ty czlowieku wiesz o prefabecie... popracuj troche a dowiesz sie wiecej debilu, a nie bajki piszesz.. zapierdziel jest caly czas pot leci nie tylko z czola.... po za tym : po pierwsze pieniedzy nigdy nie ma na czas, po drugie to cud jezeli w ogole sa, po trzecie w zyciu nie widzialem gorszego syfu, po czwarte brak narzedzi a plan musi byc wykonany, po piate jezeli nie mozesz zostac dluzej jestes gnojony przez kierownikow, po szoste warunki sa okropne w zime -5 na hali i wez pracuj, po siodme zarobki to kpina za tak ciezka prace najnizsza krajowa... moglbym podawac jeszcze kilka przykladow ale po co... tragedia nie polecam nikomu nigdy nawet najgorszemu wrogowi!

Edi

Radku, przeczytaj dobrze Kodeks Pracy i zobaczysz, jaki jest ostateczny termin wypłaty za poprzedni miesiąc. Nawet była kadrowa stwierdzała, że ten zapis w aneksie jest wbrew prawu. Cytuję zapis z Kodeksu: "Wynagrodzenie za pracę jest istotnym elementem umowy o pracę (art. 29 § 1 pkt 3 K.p.) i podlega szczególnej ochronie. Ochrona wynagrodzenia za pracę obejmuje: zakaz zrzeczenia się prawa do wynagrodzenia albo przeniesienia tego prawa na inną osobę (art. 84 K.p.), obowiązek pracodawcy wypłaty wynagrodzenia co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie (art. 85 § 1 K.p.), możliwość dokonywania potrąceń z wynagrodzenia tylko w przypadkach i granicach określonych przepisami Kodeksu Pracy oraz odrębnych przepisów (art. 87 i nast. K.p.). Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Przesunięcie wypłaty wynagrodzenia za dany miesiąc na pierwszą dekadę następnego dotyczy tylko tych wynagrodzeń, których wysokość zależy od wydajności albo ilości przepracowanych godzin. W przypadku gdy wynagrodzenie jest stałe, to powinno być wypłacone bez zbędnej zwłoki np. w ostatnim dniu miesiąca, za który jest należne. Jeśli ustalony dzień wypłaty jest w danym miesiącu dniem wolnym od pracy, to wypłaty dokonuje się w dniu poprzedzającym ten dzień (art. 85 § 3 K.p.)". Zwróć uwagę, że mowa tu o pierwszych 10 dnia następnego miesiąca kalendarzowego, a nie o pierwszych dniach roboczych następnego miesiąca kalendarzowego. Nie pisz więc bzdur. Najpierw poczytaj przepisy, a dopiero później się wypowiadaj. Zresztą wypłaty od zeszłego roku są wypłacane z zasady później niż przewiduje ten fantastyczny aneks do Umowy o Pracę. Jeśli zaś chodzi o jakość nie będę się wypowiadał.

Edi

Uważam, że wpis "byłego pracownika" to wpis albo samego prezesa, albo kogoś z jego najbliższego otoczenia. Tyle tylko, że ta osoba nie rozumie, że jeśli są kłopoty finansowe ( w co wierzę ) to nadal utrzymując ten zakład musi i tak wypełniać podstawowy obowiązek pracodawcy i wypłacać pensję w terminie oznaczonym przez Kodeks Pracy i przez dodatek do Umowy o Pracę / jakiś czas temu wprowadzono wpis w takich dodatkach do Umowy o pracę, że pensja będzie wypłacana do 10 dnia roboczego następnego miesiąca, co jest też nie zgodne z prawem pracy /, który każdy pracownik otrzymuje z angażem. Jeśli pracodawca, aby wypłacić pensję pracownikom, czeka na jakiś przelew, który ma wpłynąć w dniu wypłaty ( a przeważnie się spóźnia ) to powinien pomyśleć o tym, żeby zbierać pieniądze na wypłaty wcześniej tak, aby w dniu wypłaty kasa była na koncie pracowników. Popieram wpis "naprawdę byłego pracownika". Prezes, który w dniu wypłaty nie ma kasy dla ciężko pracujących ludzi powinien się zastanowić, czy nie zmienić pracy, gdyż jest nieudacznikiem lub nie szanuje pracowników, którzy ciężko i w trudnych warunkach pracują również na jego ekskluzywne życie. Jeśli tego nie rozumie lub też robi to złośliwie to niech zamknie nie rentowny Zakład i jeśli ma jakiekolwiek kwalifikacje niech zatrudni się w jakiejś innej firmie jako zwykły pracownik. Trzeba wiedzieć, że nie tylko Zakład ma jakieś terminowe zobowiązania, ale pracownik ma je również. Nie ci dwaj panowie prezesi to przemyślą. Jeśli nie umieją prowadzić takiej firmy to niech szukają szczęścia gdzie indziej.

Naprawdę były pracownik

Szanowny Panie "były pracowniku" jeżeli to prawda??????????? Bo w to nie wierzę !!! Jak się ma firmę to trzeba ludziom zapewnić wypłatę na czas. To są ludzie , którzy pracują dla firmy i przynoszą jej zyski, z których należy im się wypłata na czas za wykonaną pracę w pocie, trudzie i znoju.Ludzi , którzy muszą zrobić opłaty i zakupić wyprawkę do szkoły na nowy rok szkolny. Nie ma tam bezmózgich roboli tylko są ludzie ciężkiej pracy może to w końcu dotrze gdzie trzeba.Żenua za twój wpis.Na drugi raz proponuję skorzystać ze słownika ortograficznego - nie ras pisze się przez "Z" ŻYCZĘ POWODZENIA TEJ FIRMIE. CIESZĘ SIĘ,że już tam nie pracuję .Jeżeli dotyczy wpisu to wiadomo z góry ,że to nie napisał były pracownik.Jak można pisać do ludzi won - ta wypowiedź sama za siebie świadczy jak jest w tej firmie i jak się tam traktuje ludzi. Nic dodać nic ująć! Kto mądry i inteligentny to wnioski wysunie sobie sam.

Powiem tak . Rozumiem rozgoryczenie kiedy wypłaty nie ma na czas rozumiem ludzi którzy w brudzie w pyle zapierniczają i do tego potrafią rozmawiać o tym a nie tylko pluć jadem szanuje was z takiego pułapu startowałem wiem co was boli ale sprawa jest bardziej skomplikowana , jak w kasie firmy nie ma kasy bo ktoś nie zapłacił to i wypłaty się spóżniają proste a uwierzecie mi że prezes Kaczmarek nie ras nie płaci podatkow albo innych rzeczy żebyście mieli wypłaty . Nie chcielibyście nosić jego krzyża daje wam słowo . Pozdro dla wszystkich pracownikow myślących a bezmózgie robole czy z za biurka czy z produkcji won do drzyzgi sie wypłakać

Były oddany pracownik

Pracowałem w tej firmie,wypłaty nigdy nie były na czas tylko z tygodniowym opóźnieniem nie wspomnę o nadgodzinach,które też były wypłacane z opóźnieniem.Najgorsze jest to, że tak jest i tak ma być. W krajach unii to jest nie do pomyślenia,żeby wypłata i nadgodziny były nie na czas dla "roboli" , a praca jest ciężka w pyle przede wszystkim i w brudzie. Nigdy więcej już bym tu nie wrócił!!!A na temat wpisów to osądźcie sami widać ,że wpisują pozytywy ludzie wazeliniarze lub ludzie pr.

Nieroby spadać z tej firmy idzcie tam gdzie lepiej . Prezes powinien zgłosić sprawe waszej pracy do prokuratora bo wy nie zarabiacie wy wyłudzacie pieniądze to jest przestępstwo .

Edi

Pracowałem kiedyś w Prefabecie. Obecnie pracuję w innej firmie w Bydgoszczy. Po prostu przepaść na niekorzyść Prefabetu.

Nie ma o czym pisać! Ostatni wpis 07.05.2015. Czyli wpisy się nie ukazują, a szkoda prawda w oczy kole !Jest super jak wszędzie, więc o czym tu pisać jak uczciwe wpisy i tak się nie ukazują.Ogólna ocena zakładu świadczy sama za siebie.Pozdrawiam.

Suwnicowy

Czemu nie ukazują się wpisy od 30.04.2015r. Coś nie pasuje w wpisach!!!!

Zerkam od czasu do czasu na opinie o firmach wypisywanych przez pracowników a oto moja opinia . Tym co żle i tak nie dobrze niech idą na swoje kredycik wezmą pod mieszkanie lub weksel zatrudnią kompanów od narzekania i pokażą wszystkim jak być powinno .Mianujcie się prezesami ustalcie sobie zarobki po 20 tyś miesięcznie bądzcie panami swojego losu . Jesteście nędznymi pajacami z zajebistym fachem w ręku pt. ja potrafię wszystko najlepiej ale tylko w opowiadaniach . Do roboty robole jak nie stać was na nic więcej . Czekam na czas kiedy ktoś wymyśli licznik zaangarzowania w prace to będzie wasz koniec bo wasze nieróbstwo będzie namacalne . Pozdrawiam

to ja

Ha ha ha były pracowniku,ciekawe dlaczego były?pewnie taki pajac długo się tam nie utrzymał.Może i my robole ,ale trochę lepiej mamy poukładane w głowie , bo nikogo tak nie poniżamy i to jest ważne"były pracowniku"pewnie wszędzie

on

"żono pracownika" masz świętą rację, wkó...ć się już na to można z tymi wypłatami nie o czasie , ale "Pana Prezesa D.K i tego drugiego dupka "Pana G.B" słynnego rozpierdalacza firm" to (usunięte przez administratora) obchodzi, że pracownicy mogą nie mieć co do garka włożyć. A już tym bardziej ich nie interesuje, że ludzie mają opłaty, które trzeba zrobić na czas.

żona pracownika

Nowy - ty żałosny lizusie sam się zabieraj z tej dziadowskiej firmy . Tacy jak ty tam są zbędni , tylko psują atmosferę . Chcesz pracować za darmo to pracuj . Przez takich jak ty prezes robi sobie durniów z innych . A może ty dostajesz wypłatę w terminie lizusie ? Reszta nawet nie wie kiedy będą pieniądze , może do końca tygodnia będzie przelew a może nie , a dzisiaj JUŻ 16.04 . O nadgodzinach za luty i marzec nawet nie wspomnę - tez nie ma . Ciebie mi żal , przestań ślepo wierzyć w to co ci pan prezes wciska bo zostaniesz bez kasy .

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.