Opinie o JD Trade Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JD Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JD Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JD Trade Sp. z o.o. w Opole

Były

Przestrzegam wszystkich kierowców przed podjęciem tutaj pracy - totalny bałagan i brak organizacji, nikt nic nie wie, ciężko doprosić się o podstawowe narzędzia pracy. Mimo poczatkowych zapewnień kierownictwa skladki ZUS nie są odprowadzane od całości zarobku, maksimum brutto ile możesz tutaj otrzymać to 6935 zł (okolo 5000 zł na rękę bo tyle minimum na ten rok przewiduje pakiet mobilności) o ile w ogóle do takiej kwoty dobijesz bo nie ma zadnej gwarancji...to jest wręcz upokarzające żeby kierowca międzynarodowy w 2023 r pracował za takie wynagrodzenie...

@Maryla

No to napisałem że wszelakie dodatki trzeba sobie wyciągnąć z baku.ale spokojnie wszyscy o tym wiedzą i nie ma strachu.kiedys zrobili nam jakieś naloty:na bazie i w Litvuniwie ale Andrzej i Darek dostali swój przydział i jest cicho.no tak działa ta firma...i wszyscy zadowoleni! Ja robię już 17 rok i jakoś sobie radzimy.gorzej będzie jak kiedyś Achim się pokazuje to wszystkich nas pozamyka włącznie z dyrektorami bo każdy tu cosik za uszami mo!!!

Ale cyrk! Ciężko 5tys.zl.zarobic! Gdyby nie druga wypłata z kotła to bym się zwolnił!!!!

A wytłumaczysz co to takiego ten kocioł, bo nie bardzo rozumiem? Jeśli ciężko zarobić 5k to ile można wyciągnąć tak realnie na miesiąc? Nie jestem pewna czy to prawda jak pisał ktoś inny, że to kasa niekoniecznie legalna?

Były pracownik Nowy wpis

Widać że JD Trade ma wtyki nawet tutaj, lepiej bierzcie się za Panie z Biura i zróbcie im kontrole alkoholowe a nie ! Prawda boli? Nie polecam pracodawcy co zataja prawdę!

Iwona Nowy wpis

Kilka osób pisało już o tym alkoholu, więc musi być coś na rzeczy. Ja akurat mam na oku nie pracę kierowcy, tylko samodzielnej księgowej, widzę że trwa rekrutacja. Mile widziana jest znajomość angielskiego i niemieckiego, ale czy jak znam któryś z języków , to mogę negocjować pensję, dają wtedy więcej niż te 7k? Czy to kwota maksymalna?

Szukajacy pracy

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zarobków w JD trade? Czy są potrącenia? Pensja stała?

Jurek Nowy wpis
@Szukajacy pracy

Najpierw śmieszna podwyżka,potem w jednym miesiącu dają 300zl za rzekome oszczędności,dalej trzy razy (usunięte przez administratora) po 500 zł za przepaly. Pensja zależna od km, załadunkow itp.roboty coraz mniej!

Szukajacy pracy Nowy wpis
@Jurek

Czyli nie polecasz? Czemu zabierają za przepały ? Są obowiązujące normy?

Czy można liczyć w JD Trade Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Danuta

No, ale szefostwo nie widzi, że ludzie spożywają alkohol podczas pracy? Nic nie grozi za takie zachowania? No a ile może tu dostać doświadczony kierowca? Swoją drogą, jak nie płacą im za dobrze, to ludzie często się zmieniają?

@Danuta

Widocznie przymykają oko. Zależy w jakim rejonie to też swoją drogą jest dużo premii dodatków

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Co w takim razie Cię trzyma w takiej firmie, skoro zarobki są niskie i musisz dorabiać jeszcze gdzie indziej? Jest sporo o minusach zwlaszcza finansowych, zastanawiam sie czy są też jakieś plusy...

Były

Jolanta
@Były

Ta kwota którą opisałeś to za jazdę w jakim systemie? Tylko po Unii Europejskiej czy jakieś inne kraje również? Jak liczą te wynagrodzenia? Możesz napisać?

@Były

To że bałagan-racja.nikt się niczym nie przejmuje,kierownictwo w (usunięte przez administratora) ma kierowców i wynagrodzenia rzeczywiście żenada.ale jednak było wszystko oskladkowane,choć rzeczywiście ciężko przebić kwotę którą wspomniałeś.no i ten czlowiek-poborca z nędznych pensji-jak można kogoś tak niekompetentnego i niesympatyczngo trzymać na takim stanowisku!?

Barbara

A stawkę można sobie jakos negocjować czy wszystkim taką samą dają? Powiecie jakie w ogóle mają wymagania na stanowisku kierowcy? Bez wcześniejszego doświadczenia przyjmują?

Maryla
@Były

No ciekawa kasa. A co z benefitami? Dodatki jakieś pracownicze, które są wiele warte i wartościowe? Np. pakiet medyczny, dofinansowanie czegoś, pakiet socjalny?

@Maryla

Olo

Mniej więcej zarobki jakie? Wyższe stanowiska czy idzie zarobić tu godnie?

C+E
@Olo

Jak można godnie zarobić jak na jednego fizycznego przypada 3,5 biurowego darmozjada!chłopaki z warsztatu dorabiają nocami za ciecia w tejże firmie.zenada i wstyd!a panowie zwani kierownikami bujają się nowymi osobówkami odjebani jak stróż Boże Ciało!

Sebastian
@C+E

To, ile tu płacą na warsztacie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. I czy są przewidziane podwyżki wynagrodzeń?

Firma JD Trade do.z o.o.zostala zgłoszona do kontroli ITD.nie za podejście do kierowców bo tego nie będzie można im udowodnić(zbyt dużo wystraszonych dupolizow jeszcze pracuje) ale za robienie przerw 45 min.podczas rozładunku.pismo poszło także do informacji Gorazdze beton ponieważ na ich zakłady w większości dostarczany jest materiał.mozecie być pewni że będę na bieżąco monitorował czy sprawa zajęły się wyżej wymienione służby!

Jolanta

I na tych rozładunkach zawsze są przerwy robione? Kierowcy nie zgłaszali z tego tytułu problemów? Może im to nie przeszkadza jakoś bardzo? Jest tam zaplecze jakieś socjalne co by można tą przerwę sobie zrobić?

Rolki

Firma (usunięte przez administratora)!!! Totalny wyzysk nowych pracowników!!! Rozmowy z zastępcą kierownika spedycji to totalne lanie wody!!! - 0 konkretów!!! Kierownik serwisu nie potrafiłby naprawić nawet rowerka dziecku!!! Dyspozytorzy zarządzający flotą pojazdów w Łaziskach nie znają "rozkładu jazdy autobusu, którym jeżdżą do pracy", a czas pracy kierowców to dla nich czarna magia!!! Każdy ważny jak makaron w zupie, obraźliwy jak dzieciak!!!- delikatny!!! :) Cieszcie się chłopaki z pracy, bo jak popiół się skończy to nastaną dla was ciężkie czasy!!! Cięcia pensji za wszystko!!!

R.Łaziska
@Rolki

Patrz a ja myślałem że tylko mnie wyruchał ten pseudo kierowniczek - Ch.no i o dyspo z Łazisk mam to samo zdanie.ogolnie napisałeś prawdę,każdy dba sobie o swój ciepły stołeczek i zadowolony że nikt ich nie kontroluje.jak trzeba wykazać się czymś to jedna kierowcy za paliwo,jak w drugą stronę to dołożą za rzekome oszczędności.swoja droga jak w jednym miesiącu rozliczeniowym jeden kierowca dostaje 1tys.zl za oszczędności a drugiemu zabierają 600 zł za przepały.triche zdrowego rozsądku i wiadomo że coś tu śmierdzi.ale kiedyś karma wróci do pana Darka i może go potraktują jak on traktuje ludzi którymi ktoś pozwolił mu zarządzać!

@Rolki

Za wszystko? Na przykład? Jeśli macie w umowie ustalone kary, to daj znać, za co można mieć cięcia. Jest jakieś maksimum, ile można pracownikowi zabrać?

Szofer158

W Łaziskach śruba dokręcona na maxa. Gonitwa i wyścigi na codzień. Jazda do oporu.

Zuzanna
@Szofer158

A może to przez trudną sytuację na rynku? Czy tak było od zawsze, długo pracujesz? W ogóle to jest profil dla Opola a Ty piszesz o Łaziskach, tam mają jakiś oddział? No i co to znaczy w ogóle że jazda do oporu, są nadgodziny czy jak?

R.Łaziska

Adas ma rację.ja też teraz odszedłem z firmy po 4 latach.bylo jak było.raz lepiej raz gorzej.pewne jest to że pomocy od kierownictwa ciężko uzyskać.na koniec zostałem potraktowany jak właśnie ten numerek na drzwiach.kierownik utrzymania ruchu zapewniał mnie że nadal jestem potrzebnym pracownikiem firmy podczas gdy jego zastępca(człowiek o wygórowanej ambicji) załatwiał wszystkie formalności z moim zwolnieniem.tak że jeśli ktoś się łudzi że mają jakiś sentyment do pracownika to się grubo myli! ogólnie bardzo słaba płacą.bardzo duże wymagania.mam nadzieję że ktoś tam kiedyś zmądrzeje,da godziwie zarobić i wywali z roboty tego człowieka który widzi tylko czubek własnego nosa!

Agnieszka
@R.Łaziska

A może ten kierownik nie wiedział po prostu?

@R.Łaziska
@Agnieszka

To chyba jeszcze gorzej!ale nie wierzę że każdy z nich działa tam na własną rękę!

@@R.Łaziska

No nie za dobrze to brzmi... Ale w zasadzie to dlaczego w to tak nie wierzysz?

Siema ekipa.JD oferuje na olx zarobki od 7,5tys.brutto.moze jest tu ktoś pracujący i się wypowie bo ja takich pieniędzy nie zarabiam!taka uczciwa firma a już na dzień dobry chcą przyjmować kierowców na kłamstwie!realne zarobki to 4-5.3 na rękę.ogirna granicą z dwoma sobotami!

Katarzyna

Wolałbyś ten wariant, który teraz opisujesz czy drugi, że nowym dają o wiele więcej? Bo w niektórych firmach tak się zdarza. :(

@Katarzyna

Mnie żaden wariant nie interesuje.wkurwia mnie tylko że mają się za uczciwego pracodawcę a na dzień dobry okłamują potencjalnych pracowników.kazdy kto robi lub robił to wie że jak uda się zarobić 5tys to trzeba to uznać za naprawdę dobry miesiąc.a oni piszą że od 7,5brutto czyli od 5,5 na rękę?!TO NIE JEST PRAWDA!

Katarzyna

Wiesz co, no faktycznie jeśli taka rozbieżność między tym wychodzi to powinni to jakoś skorygować. Bo na umowie to jak to ostatecznie wygląda?

Niech nikt nie płacze że nie ma kierowców skoro macie takie durne podejście.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej z CV i miałem troszke mniej niż dwa lata doświadczenia ,a w ogłoszeniu pisze min. 2 . Po paru dniach wiadomość że nie chcą współpracy. Szukajcie sobie księciów na białych koniach ,powodzenia.

Byłem z CV na rozmowie kwalifikacyjnej ,w ogłoszeniu pisze min. 2 lata stażu ,ja miałem troszke mniej. Później wiadomość że nie stety nie chcą współpracy. Powodzenia w szukaniu księciów na białych koniach.

Byłem z CV na rozmowie kwalifikacyjnej bo wyczytałem że potrzebują kierowców ,w ogłoszeniu pisze min. 2 lata stażu jako kierowca ,ja miałem troszke mniej. Później sms że nie chcą współpracy. Powodzenia w szukaniu księciów na białych koniach.

Byłem w sprawie pracy z CV na rozmowie kwalifikacyjej ,bo wyczytałem że potrzebują kierowców ,w ogłoszeniu pisze min. 2 lata doświadczenia ,ja miałem trosze mniej. Później sms że dziękują. Powodzenia w szukaniu księciów na białych koniach.

Kamil

Co jest z tym potrącaniem pensji za paliwo i telefon. Nadal takie zasady bo nie jest to w porządku według mnie. Czytam że umowa zlecenie. Nie ma możliwości przejścia na bardziej stabilną z płatnym urlopem, bo na takiej by mi zależało.

Joop
@Kamil

Widze wolną amerykankę się stosuje.

W
@Kamil

Nie ma żadnego zlecenia!normalna umowa o pracę w pełni opłacona pensja!jeśli zależy Ci na stabilizacji i uznajesz zasadę że pieniądze to nie wszystko,liczy się że jest praca to śmiało,będziesz zadowolony.

Helena
@W

To super, a ty z czego jesteś najbardziej zadowolony poza pieniędzmi?

W
@Helena

Z płatnego urlopu,płatnego chorobowego,podejścia do napraw auta,i oczywiście pięknych dupeczek w biurach????

@W

O proszę. ;) A potrzebują może kolejnej do biura? ;p

Oddziały w Dolnej Odrze , Ostrołęce, centrala Opole. Robota na cementonaczepach. Obcinają za przepały, za Viatole, nie można się doliczyć wynagrodzenia(chore zmienne "dodatki" + kilometrówka: pełne i puste, stawki z 6 lat wstecz ),umowa śmieciowa"szemrana" na 500 zł premiowa, kierownictwo olewa kierowców. Najlepiej podjechać i się popytać co i jak kierowców. Do puki lisingi były na autach była robota jak poschodziły zrobiła się lipa (usunięte przez administratora)

Cześć anonim

Cześć anonim. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł podać więcej szczegółów tzn. jak długo tam pracujesz lub pracowałeś, jakie są dokładnie warunki pracy i płacy, co dokładnie wchodzi w skład wynagrodzenia, czy płacą delegacje krajowe i zagraniczne, czy płacą wynagrodzenie za godz. nadliczbowe, czy każą robić pauze (45 min) podczas załadunku lub rozładunku, czy często mają wyjazdy zagraniczne, co masz napisane na umowie o pracę wraz z ewentualnymi aneksami do umowy, z czego wynikają potrącenia itp. Pan Kornek zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli możesz to odpisz na adres : lew_rj@op.pl.

Robokop

Odradzam wszystkim,zabierają pieniądze z pensji za tel,paliwo.Wynagrodzenie,żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o JD Trade Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w JD Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JD Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JD Trade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JD Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JD Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JD Trade Sp. z o.o.