Lechar Sp. z o.o.
counter
3 6 6 5 1
Gustaw Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca jest przyczyną tej ciszy na forum?

Piotr Nowy wpis

Witam jestem zainteresowany pracą w tej firmie jako przedstawiciel handlowy czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają tam zarobki i socjal ?

alex Nowy wpis

Witam Czy może ktoś napisać jak pracuje się w firmie Lechar?

Hanna Nowy wpis
@alex

A jakie konkretnie stanowisko w Lechar Cię interesuje? Czasami poszczególne działy firmy mają swoją specyfikę i ciężko jest odpowiedzieć tak, aby komentarz zawierał wszystkie konieczne informacje. Jeżeli sprecyzujesz, co byś chciała robić, być może znajdzie się osoba dysponująca odpowiednim doświadczeniem, by wyczerpująco przedstawić interesujący Cię temat.

Hanna

Lechar prowadzi aktualnie rekrutację. Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku Przedstawiciel Regionalny. Zgłoszenia można przesyłać do końca listopada br. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: https://www.lechar.com.pl/pl/articles/6_Praca%20w%20Lechar W tym wątku nie wypowiadał się jeszcze żaden z pracowników tego przedsiębiorstwa. Jeśli ktoś z nich tu zagląda, proszę by podpowiedział zainteresowanym osobom, czy warto złożyć cv.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Lechar Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Lechar Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Lechar Sp. z o.o.