Opinie o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Ajdżej

I kolejni pracownicy się zwalniają a wg szefostwa jest przecież dobrze, jest super, przecież rotacja pracowników jest wszędzie ???? Orkiestra na Tytanicu gra ????

Leszek
@Ajdżej

A dlaczego się zwalniają? Kwestia kasy czy słabej komunikacji z szefostwem?

@Leszek

Czasami po prostu ktoś chcę zmienić branże lub sprawdzić się w zupełnie innym miejscu.

Prezes
@Ajdżej

Tak orkiestra TRAKTu gra dalej, gra doskonale skoro zajmuje pierwsze miejsce w rankingu GDDKiA w 2023 a w 2022 roku była również na podium.

Olek

Oddanie władzy Pani „prezes” największy strzał w kolano. Innowacje wprowadzane przez „prezesową” doprowadziły do tego że nawet czołowi projektanci szukają innej pracy

Zgodny
@Olek

Niestety potwierdzam ???? Szkoda że tak się dzieje...

Mariusz
@Zgodny

A co to za "innowacje" które wprowadza prezes?

@Mariusz

Zmiany występują niemal w każdej organizacji czy to komuś odpowiada czy nie. Jest to zjawisko konieczne w życiu każdej rozwijającej się sukcesywnie firmie mające na celu ulepszenie funkcjonowania organizacji tzn uzyskanie lepszej efektywności pracy i współpracy między pracownikami.

Prezes
@Olek

Wprowadzone działania doskonalące nie wszystkim się spodobały co jest zrozumiałe bo przecież nigdy nie jest tak że zadowolisz wszystkich. Z perspektywy minionych 18 miesięcy okazuje się, że wszystkie wprowadzone zmiany okazały się nie "strzałem w kolano" a zdecydowanie "strzałem w dziesiątkę". Dział poligraficzny w składzie 3 osobowym radzi sobie doskonale i wypełnia swoje zadania zdecydowanie na wyższym poziomie niż poprzedni 5 osobowy zespół. Taka jest rola Zarządu, innowacje, działania doskonalące mają ogromny wpływ na całokształt firmy a przede wszystkim na terminowość, uczciwość biznesowa i dobrą kondycję finansową. Zapewniam cię że, tylko ci się wydawało że w wyniku twojego i kilku twoich kolegów manifestowania niezadowolenia, że odejdą czołowi. pracownicy, taka sytuacja nie miała miejsca, mam nadzieję że obecna praca jest dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca. Pozdrawiam

Prokurent

Szanowni Państwo, Nazywam się Grzegorz Nowaczyk, jestem prokurentem firmy i jej założycielem. Cieszę się, że jest takie forum, na którym nasi byli i obecni Pracownicy mogą podzielić się swoimi odczuciami związanymi z zatrudnieniem w naszej firmie. Każdą Państwa wypowiedź analizujemy i zastanawiamy się, czy może w jakikolwiek sposób służyć do poprawy działania firmy. System zatrudnienia w firmie działa w ten sposób, że promowani są pracownicy o dużej wiedzy i doświadczeniu oraz ci, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Ci pracownicy otrzymują wyższe wynagrodzenia i premie. Natomiast osoby, które nie wykazują szczególnego zainteresowania w podnoszeniu swoich inżynierskich kompetencji, otrzymują niewielkie podwyżki albo nie otrzymują ich w ogóle. Podobnie z premiami. Ponieważ naszą dewizą jest wykonywanie prac projektowych w możliwie wysokim standardzie merytorycznym, zależy nam na tym, aby kompetencje wszystkich Pracowników systematycznie rosły. Niestety, niektórzy Pracownicy nie przywiązują do tego wagi, w rezultacie czego otrzymują niższe wynagrodzenia, rośnie ich niezadowolenie z pracy w Trakcie i w rezultacie musimy się pożegnać (chociaż ilość zwolnień na poziomie 10% nie jest znacząca). Jest też oczywiste, że osoby takie są sfrustrowane, próbują znaleźć winę po stronie pracodawcy no i wylewają swoje żale na tym Forum. Niestety, czasami dla "podkręcenia" emocji swojej wypowiedzi, przytaczane są nieprawdziwe fakty i błędne dane. Dlatego właśnie postanowiłem włączyć się do odpowiedzi na niektóre pytania, służyć rzetelną informacją i wyjaśnieniami. mam nadzieję, że będą one również pomocne tym z Państwa, którzy rozważają aplikowanie do pracy w naszej firmie. Pozwolę więc sobie udzielać niekiedy wyjaśnień i sprostowań do niektórych z wypowiedzi. Pomijam przy tym te "stare" sprzed roku 2020, ponieważ firma jest w ciągłym rozwoju i wyjaśnianie tego, jak jest obecnie w odpowiedzi na to, jak było kiedyś, jest pozbawione sensu. jeśli więc ktokolwiek z Państwa ma pytania, wątpliwości - proszę pisać, ew. przesłać maila na nasz adres mailowy, zawsze udzielimy wyczerpującej informacji. Pozdrawiam - Grzegorz Nowaczyk

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Trakt Sp. z o.o. Sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie firmy w Katowicach.

Wiesz może czy zgadzają się przeprowadzić też rozmowę online? Przynajmniej pierwszy etap? Rekrutacja zdalna byłaby dużym ułatwieniem.

Owszem również przeprowadzamy rekrutacje zdalnie.

Iza

na niektórych stanowiskach jest możliwa praca w tym trybie? i nie ma rozbieżności między rekrutacją stacjonarną a zdalną? nie będzie ona postrzegana gorzej?

PRACOWNIK _Pati

Tak zawsze odbywa się w siedzibie Firmy w Katowicach.

PRACOWNIK _Pati

Oczywiście, istnieje taka możliwość, dla każdej ze stron to duże ułatwienie, zaaplikuj poprzez stronę (usunięte przez administratora)i w trakcie rozmowy z osób≥ą prowadzącą rekrutarcję poproś o możliwość rozmowy wstępnej online.

@Iza

Jeśli chodzi o rekrutację, to kompletnie nie ma dla nas znaczenia czy spotykamy się z Kandydatem osobiście czy zdalnie. Dopuszczamy również pracę zdalną (w określonych w Regulaminie przypadkach, zgodnie z Kodeksem Pracy). Należy tylko wziąć pod uwagę jeden fakt - czy w wypadku osoby prosto po studiach, jego wiedza i doświadczenie jest wystarczające, aby pracować samodzielnie, bez wsparcia kolegów z zespołu? Dla pracowników z pewnym doświadczeniem i wiedzą nie ma problemu z pracą zdalną, nasze wątpliwości dotyczą jedynie "świeżaków". Ale to wszystko jest do sprawdzenia w początkowym okresie zatrudnienia.

Kierowca

Rekrutacja polega na rozmowie z kierownikiem, który obiecuje super wynagrodzenie , pierwsza wypłata powoduje niedowierzanie , wstrząs . Obiecane wynagrodzenie to mit

Pytań praktycznie nie było za wyjątkiem jednego o posiadanych uprawnieniach

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Urszula

Chcę aplikować na stanowisko specjalistka ds. administracyjnych, ale w ogłoszeniu firma nie podała widełek płacowych. Ktoś wie jak to na takich stanowiskach biurowych wygląda aktualnie? Piszą tam tylko że gwarantują stabilność zatrudnienia. Czyli umowa na stałe wchodzi tu w grę? Dajcie znać jak to wygląda bo waham się ze złożeniem cv.

Konfederacja
@Urszula

Na tym stanowisku ilość pracy jest przytłaczająca w stosunku do oferowanej zapłaty. Spodziewasz się odbierania telefonów, pilnowania terminarza, a dodatkowo zajmujesz się zaopatrzeniem kuchni, sprzątaniem kuchni, organizowaniem wysyłek dokumentów, jeżdżeniem na pocztę i po inne zaświadczenia. A to wierzchołek. Bo jeszcze samochody trzeba pilnować, czy zatankowane, czy opony odpowiednie, ubezpieczenia, przeglądy zrobione. W firmie coś nie działa - biurko, krzesło, ekspres do kawy? Zgadłaś, to Twoja odpowiedzialność. Tak jak i nowi pracownicy, ich przyjęcie, wprowadzenie w realia pracy. Do tego jesteś osobą do której przychodzi blisko 80 pracowników, kapryśni, humorzaści, a nadepnij niewłaściwej osobie na odcisk. Od razu pójdzie po firmie fama, że jesteś jędza. A telefon dzwoni tak co 2-3 minuty ciągle. Żeby ta praca miała sens musiałabyś dostawać 7500 na rękę. Ale tyle nie dostają projektanci, także jak tyle wywalczysz, to jednocześnie będziesz solą w oku reszty pracowników.

@Konfederacja

Jest prawdą, że kiedyś, kiedy byliśmy dużo mniejsza firmą, wszystkie te czynności były skupione w jednym stanowisku. Obecnie - w związku z rozwojem firmy, czynności zostały podzielone na co najmniej dwa stanowiska. Nie jest więc tak źle, natomiast zapewniamy rozrywkę przez pracę przez pełne 8 godzin :-) Nie jest to stanowisko dla osób, które liczą na to, że połowę dniówki będą mogły dumać o przyszłości, nic nie robiąc. Nie jest prawdą podana wysokość wynagrodzenia dla projektantów - nie wiem skąd takie dane. Średnie wynagrodzenie projektantów znaaaaaacznie przewyższa podaną kwotę 7500 zł. I jest oczywiście uzależniona od wiedzy, kompetencji i jakości świadczonej pracy

Na jakie wsparcie w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tak, przestrzegane są prawa w dodatku przełożony szczególnie zwraca uwagę na zagrożenia jakie mogą się pojawić podczas wykonywania obowiązków pracowniczych kobiety w ciąży starając się dopasać odpowiednie warunki.

Jolanta

I jak te warunki są odpowiednio dopasowywane?

TRAKT
@Jolanta

Przede wszystkim Kierownik dba o to, żeby kobieta ciężarna nie była narażona na stres podczas wykonywania obowiązków . Nie czuła presji wobec swojej pracy ograniczając wyjazdy służbowe, ważne spotkania czy wykonywanie terminowych projektów. Dopasowuje ilość przerw do potrzeb ciężarnej oraz nie zaleca dźwigania dokumentacji projektowej.

@TRAKT

Warunki brzmią jak najbardziej prawidłowo. A ile tak naprawdę w karierze firmy zdarzyło się takich przypadków? Czy każda z nowych mam wróciła później do firmy do pracy?

TRAKT
@Iza

Z informacji jakie posiadam 100 % kobiet po urlopie macierzyńskim wraca do firmy.

@Jolanta

Projektowanie to typowa praca biurowa, więc nie wiem o jakie dopasowanie pytasz? Jeżeli chodzi ci o fotel biurowy to informuję że wszystkie fotele w firmie to najbardziej ergonomiczne w Europie fotele marki Kinnarps model Plus, natomiast jeżeli chodzi o delegacje, wizje w terenie, wyjazdy na budowy to firma niczego nie narzuca i każda z kobiet ciężarnych ustala swoje preferencje z Kierownikiem Zespołu, od 2022 istnieje możliwość pracy zdalnej w III trymestrze ciąży.

Prokurent

Nasza firma w 100% wywiązuje się z obowiązków nakładanych na pracodawcę przez Kodeks Pracy. Wielokrotne kontrole ZUS i PIP potwierdziły ten fakt. I tego samego oczekujemy od Pracowników.

Jak w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dla mnie to było wieczne odbijanie się od ściany.. pracowałam tam przez rok 3 lata temu i niestety ale w żaden sposób nie doceniają pracownika. Wtedy prosto po studiach zatrudnili mnie do zespołu pomocy technicznej i zarabiałam 2300 brutto i byłam wciskana tam gdzie brakowało rąk do pracy, co można by uznać za nawet ciekawe bo pracowałam w zespole drogowym, hydrologicznym i przy składaniu projektów ale po roku jak dopominałam się, że miałam być w zespole mostowym bo taki jest ukończony kierunek studiów to trwało ok 2 miesiące zanim się tam znalazłam. Po roku chcieli mi dać 300 zł brutto podwyżki, gdy odchodziłam zapytali to ile w sumie chciałabym zarabiać... Właściciel tej firmy ma mniemanie, że skoro ktoś jest po studiach to nie wie kompletnie nic i można mu płacić głodową pensję bo przecież przekazuje się mu enigmatyczną wiedzę. Zupełnie demotywujące. Za to całkiem sporo fajnych ludzi tam poznałam. Natomiast z perspektywy czasu to była dobra decyzja, żeby odejść. Trzeba się cenić i nie dać traktować jakby 5 lat studiów nic nas nie nauczyło.

Prokurent

Szanowna Pani, bardzo doceniamy zdobytą na studiach wiedzę. Parokrotnie próbowaliśmy uwierzyć w to, że jest to wiedza wystarczająca do pracy projektowej i takiemu "świeżemu" pracownikowi zlecaliśmy w miarę samodzielne zadanie. NIGDY nie zakończyło się to sukcesem w postaci samodzielnego prawidłowego wykonania zadania. Proszę pamiętać, że projektując największe zadania inwestycyjne w Polsce, projektujemy duże i skomplikowane obiekty, przy projektowaniu których bardzo często wiedza wyniesiona ze studiów nie jest wystarczająca. Bardzo się cieszę, że znalazła Pani swoje miejsce w rzeczywistości inżynierskiej i życzę wielu sukcesów!

Kaya

"Rób jak najwięcej, za jak najmniej" - w ten sposób określiłabym podejście pracodawcy do pracownika - zapewne dlatego firma jest tak otwarta na stażystów :)) Poza korzystnym systemem godzinowym pracy oraz "owocowymi poniedziałkami" ciężko doszukać się większej ilości pozytywów. Bardzo często trzeba pracować pod presją czasu. Kierownicy oraz Dyrektorzy nie potrafią zachować emocji dla siebie i są one przenoszone na pracowników.

NoName
@Kaya

Benefity, których Kaya nie może się doszukać, to np. dofinansowanie do aktywności sportowo-rekreacyjne (socjal raz na kwartał), dofinansowanie do wypoczynku (raz w roku), kasa na integrację zespołową (raz na kwartał), imprezy firmowe (rodzinny dzień dziecka, 2-dniowa impreza wyjazdowa, wigilia), kawa, herbata, cukier, wyposażenie wspólnej kuchni w ekspresy do kawy, zmywarkę, mikrofalówkę - nie rozumiem, czemu niektórym wydaje się, że to norma należna pracownikowi,zapewniam, że nie w każdej firmie to jest ... Wg mnie atmosfera jest dobra, o ile oczywiście nie trafi się ktoś, kto lubi marudzić...

@NoName

Oczywiście zgadzam się z opinią. Uważam, że dodatki są na dobrym poziomie, a pracodawca otwarty jest na nowe pomysły w związku z benefitami.

@Kaya

Niestety to co Pani pisze mija się z prawdą. W chwili obecnej nie zatrudniamy ani jednego stażysty. Chętnie zatrudnimy pracowników bardziej doświadczonych, którym oczywiście zaproponujemy o wiele wyższe wynagrodzenie. A odnośnie do pracy "pod presją czasu" - proszę mi wskazać jeden zawód, w którym czas wykonania zleconej pracy nie ma znaczenia? Firma płaci Pracownikowi za CZAS jego pracy. I jest chyba oczywiste, że dążymy do tego, żeby czas ten był prawidłowo wykorzystany. To jest taki czysty handel - my kupujemy Twój czas, Ty w tym czasie wykonujesz dla nas pracę. I nie jest to tylko i wyłącznie ciśnienie ze strony Kierowników Zespołów i Zarządu. Każda zawierana przez nas umowa na prace projektowe zakłada wykonanie poszczególnych etapów projektu w określonym czasie. Za niedotrzymanie terminów płacimy ogromne kary. Czy jest coś złego w tym, że również od pracowników oczekujemy wydajnej i określonej w ramach czasowych pracy? Zdajemy sobie sprawę, że w wypadku pracowników nieco słabszych merytorycznie i z mniejszym doświadczeniem, czas wykonanie jakiegoś zleconego elementu jest znacznie dłuższy niż w wypadku pracownika o dużej wiedzy i doświadczeniu. Dlatego właśnie wysokość wynagrodzenia dostosowujemy do kompetencji Pracownika. Corocznie oceniamy Pracownika i jednym z punktów decydujących o wysokości corocznej podwyżki jest "przyrost kompetencji". Jeśli ktoś się upiera, że nie będzie podnosił swoich kompetencji a jedynie narzekał na to, że inni Pracownicy są o dwie długości przed nim, OK, takie Jego prawo, ale nie ma co liczyć na większe podwyżki, co w rezultacie powoduje pewne niezadowolenie i w rezultacie wykruszenie się takiego Pracownika z zespołu. Tak działa system. Promujemy tych Pracowników, którym się chce podnosić swoje kompetencje.

Paulo

Witam. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalisty ds pomocy technicznej? Pytam bo widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikowanie. Pozdrawiam

@Paulo

Firma posiada regulamin wynagrodzenia, na wynagrodzenie składa się kilka elementów: pensja podstawowa, miesięczna premia za zwiększone zaangażowanie, premia kwartalna w dziale administracyjnym lub premia projektowa w zespołach projektowych za ukończone całe zadania projektowe lub częściowa za poszczególne etapy.

@Paulo

Zespół Pomocy Technicznej jest pewnego rodzaju "przedszkolem" dla świeżych absolwentów. W trakcie pracy w tym zespole pracownicy uczą się lub zwiększają swoje doświadczenie w zakresie obsługi oprogramowania, poznają aspekty funkcjonowania firmy, biora udział w pracach w różnych zespołach i przy różnych pracach. Głównym zadaniem ZPT jest przygotowanie Pracownika do pracy w zespole projektowym. I docelowo taki Pracownik trafia do któregoś z zespołów. Natomiast czas po jakim to następuje zależy od wiedzy Pracownika w momencie rozpoczęcia pracy oraz przyrostu Jego kompetencji w trakcie pracy w ZPT. Bywały sytuacje, w których Pracownicy trafiali z ZPT do zespołów już po 2 - 3 miesiącach pracy, natomiast niektórzy potrzebowali o wiele wiecej czasu, żeby podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie do poziomu wystarczającego aby uczestniczyć w projektowaniu. ZPT wykonuje łatwe prace, które są im zlecane przez poszczególne zespoły projektowe. Nie pracują w oderwaniu od bieżącej pracy biura.

Roki

Bardzo fajna firma. Atmosfera w porządku, benefity na przyzwoitym poziomie. Polecam.

Zofia
@Roki

A napiszesz coś więcej o benefitach? :)

@Zofia

- co kwartał pracownicy otrzymują dofinansowanie do własnych form wypoczynku (kino, teatr, rozrywka, zajęcia sportowe - według uznania Pracownika) w wysokości 300 zł.; - raz w kwartale każdy zespół może zorganizować na koszt firmy wyjście integracyjne; - co najmniej raz w roku organizowana jest duża impreza integracyjna wyjazdowa, z noclegiem; - dofinansowujemy wypoczynek wakacyjny; - udzielane są nieoprocentowane pożyczki; - pracownicy mają zapewnioną kawę, herbatę; - poniedziałki są u nas owocowe; - system premiowy składa się z: a) premii za zakończone projekty - w wysokości zależnej od wyniku finansowego osiągniętego na projekcie; b) premii mobilizacyjnej przyznawanej przez kierownika zespołu; c) premii za zwiększone zaangażowanie czasowe (nadgodziny); - co najmniej raz w roku Pracownik jest oceniany i w zależności od wyników tej oceny otrzymuje podwyżkę; - w zeszłym roku dwukrotnie podnieśliśmy wynagrodzenie wszystkim pracownikom z uwagi na inflację (10% i 8%); - tradycją stała się dodatkowa pensja roczna (trzynastka), której wysokość jest zależna od wyniku finansowego firmy, z reguły jest to 80 - 100% wynagrodzenia podstawowego; - w firmie obowiązuje zasada dowolnego (w pewnych granicach) czasu rozpoczęcia pracy.

Chciałbym zapytać, dlaczego w firmie jest aż tak duża rotacja pracowników? Zwalniają się czołowi, doświadczeni pracownicy. A zatrudniają się sami stażyści/niedoświadczeni pracownicy. Jakieś zmiany w firmie? Czy po prostu chodzo o kasę? Jest sens startować? Można się tam czegoś nauczyć?

@Kandydat

Kwestię rotacji już wyjaśniłam we wcześniejszym wpisie. Firma w zależności od potrzeb zatrudnia przede wszystkim doświadczonych pracowników na stanowiska projektowe czyli uprawnionych projektantów, doświadczonych asystentów oraz stażystów bez doświadczenia w projektowaniu po ukończonych studiach. Na 138 pracujących obecnie pracowników aż 128 osób jest zatrudnionych na stanowiskach projektowych a zaledwie 10 to powielarnia oraz dział administracyjny, roboty jest zawsze sporo i osoby oczekujące spokojnej pracy z dużą ilością czasu wolnego niestety nie są zadowolone, co jest oczywiste bo przecież to nie Urząd. Na pytanie czy można się czegoś nauczyć odpowiem tak, wszystko zależy od motywacji oraz ambicji i potrzeb osobistych. Firma TRAKT (TRAKT sp.z o.o oraz TRAKT sp.kom) w rankingu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 2023 zajęła 1 miejsce pod względem ilości realizowanych zadań drogowych. Biuro współpracuje też w systemie Projektuj i Buduj z czołowymi polskimi firmami wykonawczymi w zakresie budownictwa lądowego (Budimex, Mirbud, Polaqua, Kobylarnia).

Janusz

(usunięte przez administratora)! Ale są też inne powody...miejscami atmosfera, miejscami podejście do pracownika, a miejscami zmiany które są wprowadzane przez szefostwo które nie których bawią, nie których złoszczą a jeszcze innym pasują. Ja z swojego doświadczenia powiem że w tej firmie zależy na jaki zespół trafisz, tz. każda branża dzieli się na jeden lub kilka zespołów którymi "zarządzają" kierownicy. Z kierownikiem warto dobrze żyć bo bez jego dobrej opinii nici z podwyżki, bo to on przygotowuje twór o nazwie opinia pracownika, potem jeszcze trzeba iść na rozmowę z(usunięte przez administratora)(choć oni nie zawsze przychodzą) i odbywa się rozmowa o twojej pracy, czy warto ci coś dołożyć do wypłaty czy nie.(usunięte przez administratora) Ale nie którzy kierownicy są naprawdę spoko. Niektórzy to tragedia np. jak by ktoś miał trafić (usunięte przez administratora)stosowany przez niego to mało powiedziane. Jest jednym z najstarszych pracowników i chyba najbardziej wypalonym a charakter nerwusa mu w tym nie pomaga i o tym mówi każdy pracownik!

@Janusz

Dlaczego jest, aż tak duża rotacja pracowników? Zwalniają się i czołowi kierownicy?

PRACOWNIK _Pati

Wcale nie ma dużej rotacji w firmie Trakt, w 2023 zostało przyjętych 9 osób, 4 osoby się zwolniły za porozumieniem stron w tym u 3 osób powodem była to zmiana miejsca zamieszkania, np. powrót w rodzinne strony lub zawarcie małżeństwa itp. W 2022 firma zatrudniła 19 osób na umowy: próbne i na czas określony, zwolniono/zwolniły się w sumie 14 osób. Przy zatrudnieniu na poziomie 140 osób to wcale nie jest duża rotacja, po to jest okres próbny żeby obie strony miały możliwość wyboru. W latach 2020-2023 nie było żadnych zwolnień wsród czołowych pracowników projektowych/kierowników. W firmie pracują osoby z ponad 20 letnim stażem pracy a mediana okresu zatrudnienia na kwiecień 2023 wynosi 9 lat.

ANonim

Firma TRAKT to jedna z czołowych firm w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w Polsce. Więcej poniżej. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@ANonim

W sensie pracujesz tam czy jesteś klientem?

ANonim
@Mariusz

Klient

@ANonim

To czemu się podszywasz pod pracownika z tą etykietka? ;p Tam poniżej to jakiś donośnik do stronki www miał być?

Odpowiedź

Jeśli są to szkolenia branżowe to jak najbardziej .

Pracuję od niedawna ale polecam w 100% tego pracodawcę. Wypłaty zawsze na czas,bardzo pozytywna atmosfera. Fajni ludzie tu pracują!

Czy pracownicy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. dogadują się między sobą?

Kz

Myślę, że jak wszędzie :) w firmie pracuje ponad sto osób - to mix charakterów i osobowości, ale ja osobiście dogaduję się z przeważającą większościa :)

Wiecie może czy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. szukają chętnych na staż?

Kz

Proszę wysłać papiery na adres mailowy z zapytaniem, taki mail trafia do odpowiedniego kierownika zespołu - przez firmę ciągle przewijają się jacyś stażysci :)

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc jeśli komuś nie pasuje praca niech szuka lepszej!!

adam

A kalibrujesz peryskop szefowi?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Wtemacie

Witam , jeżeli chodzi o firmę to nie proponuję ścieżki awansu! Masz kwalifikacje , zapierniczasz jak normalny pracownik, bierzesz na siebie odpowiedzialność za ludzi . Wypłata mniejsza niż zwykły pracownik a etatów za dwa !!! Plus odpowiedzialność za pracowników !!!

Luidzi

Nie zdarzyło sie jeszcze żeby wszyscy byli zadowoleni. Ważne, że większość jest!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Trakt Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trakt Sp. z o.o. Sp.k.