Trakt Sp. z o.o. Sp.k.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Trakt Sp. z o.o. Sp.k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.

echinac

Praca bardzo ciężka , nie ma mowy o przerwach na śniadanie , Podwyżka wynagrodzenia po kilku latach pracy to niecała złotówka. Arogancja pracowników biurowych nie zna miary, przez telefon szeregowy pracownik niczego nie załatwi, chcą widzieć osobę na miejscu w biurze aby go wylegitymować, każda osoba pracująca w biurze uważa się najważniejszą, wystawiam tym paniusiom ocenę niedostateczną

Mimo Wszystko Pozdrawiam

Jako były pracownik mogę potwierdzić, że to jest dobra firma dla osób, które chcą nauczyć się zawodu przy stosunkowo niskich stawkach wynagrodzenia, ale niestety nie jest to miejsce, w którym za swoją pracę, poświęcenie i zaangażowanie można liczyć na planowe awanse czy podwyżki. Planu nie ma. Tzn.: po kilku latach pracy można funkcjonować cały czas na tym samym stanowisku z symbolicznie podniesioną pensją. Kadra zarządzająca faktycznie od lat się nie zmienia, więc nie pozwala "podskoczyć" młodszym, co tworzy pewnego rodzaju nie do końca zdrowy układ. Nie nazwę tego patologią jak poprzedni kolega, ale zmanierowanie, a w niektórych przypadkach zachowania na granicy zawodowej odpowiedzialności i kultury są widoczne u Panów i Pań kierowników. Po zmianę pozycji finansowej niestety trzeba udać się do innej firmy.

wladimir

Ludzie nie wierzcie w te opinie musial je sam napisac eskowara szacun ta firma to jedna wielka patologia.Jesli masz znajomosci to nie musisz robic jak krol julian a inni musza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na juliankow ktorych jest80%

integrejszyn

tutaj jak już jest się zatrudnionym to zdecydowanie na dłużej, ponieważ firma dba o komfort pracy swoich pracowników, dlatego każdy się jej trzyma, poza tym organizowane są przeróżne szkolenia i imprezy inetgracyjne

Król_Julian

Bardzo porządna firma. Pracuję już wiele lat i mam nadzieję że dalej będę miał tę przyjemność pracować w tej firmie. Zarząd - a konkretnie szef to po prostu fachowiec, profesjonalista a do tego uczciwy i wyrozumiały człowiek. Zarówno warunki pracy jak i atmosfera stoją na wysokim poziomie, a firma elastycznie dostosowuje się do obecnej sytuacji na rynku pracy.

admin

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.