Opinie o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. w Katowice

Bożena

@jnusz a jaka jest atmosfera pracy? Jak oceniasz relacje pomiędzy pracownikami oraz kadrą zarządzającą? Czy firma oferuje stałe zatrudnienie na umowę o pracę? Czy do zarobków Trakt oferuje jeszcze jakieś bonusy? Napisz proszę więcej informacji, będą one wartościowe dla osób, które chciałyby się ubiegać o pracę w tej firmie.

@Bożena

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to jest strasznie. Człowiek nie ma ochoty po prostu przychodzić do pracy. Relacje pomiędzy pracownikami i kadra zarządzająca są różne ( czasami trafi się na kogoś normalnego, a czasami na osobę co tylko dba o swoje bezpieczeństwo, ale nie ma co się dziwić w sumie). Firma oferuje zatrudnienie o pracę, ale przy tym jest duża rotacja pracowników. Tak są bonusy w postaci 75 plus i wyjść integracyjnych raz co 3 miesiące na koszt firmy. Ogólnie problem jest z niskimi zarobkami, a biorąc pod uwagę słabe benefity, premie to nie polecam.

Grzegorz Nowaczyk
@anonymous

Dla Pani strasznie, dla innych super ... W corocznej ocenie badania zadowolenia pracowników średnia ocena atmosfery w firmie z przeszło 100 ocen wyniosła 4,0 na maks. 5,0. Jeśli rotację pracowników na poziomie 10% rocznie uważa Pani za "dużą" no to chyba coś nie tak. Grzegorz Nowaczyk - Prokurent

Nicki

Zdarzają się bardzo nieprofesjonalne sytuacje ze strony szefa. Np. obrażanie pracowników na forum całej firmy. Szkoleń brak. Brak możliwości awansu. Atmosfera średnia. Można się tam czegoś nauczyć o ile trafi się na ludzi którzy nie boją się dzielić wiedzą. Reszta może Cię traktować jak zagrożenie. Raczej dla osób które chcą pracować za małe pieniądze. Dla "przygody inżynierskiej".

@Nicki

Jeśli kogoś obraziłem "na forum firmy" to bardzo przepraszam. Nigdy nie rozmawiam z pracownikami na forum firmy o ich błędach, a przynajmniej się staram. Odnośnie do awansu - ścieżka awansu jest ustalona od asystenta projektanta do starszego projektanta. Za tym idą stosowne podwyżki. Średnia płaca w zeszłym roku to ok. 7500 zł. Będę bardzo wdzięczny wszystkim piszącym opinie o pisanie prawdy. Niestety robienie czarnego PR-u przez osoby zwolnione przez nas z uwagi na braki merytoryczne, staje się normą.

Bożena

@anonymous Rozumiem, dziękuję. Wspomniałeś o tym, że firma Trakt jednak organizuje szkolenia. Mogę spytać o to, jak często są one organizowane przez firmę? Na pewno będzie to informacja, która dla wielu osób może być kluczową, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi.

Bożena

@anonymous dziękuję za wypowiedź. Mam jeszcze kilka pytań. Czy w Trakt jest możliwość awansu i wyznaczona ścieżka kariery? Czy jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje pracowników? Jak oceniasz przydatność doświadczenia zawodowego na rynku pracy, zdobytego w tym przedsiębiorstwie?

@Bożena

Nie ma możliwości awansu. Jest wystarczająco kierowników ( nowych nie potrzeba). Jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, ale na niektóre z nich trzeba dopłacić. Można się coś nauczyć w tej firmie, aczkolwiek z mojej strony było tak, że mało kto miał czas żeby nowym osobom tłumaczyć.

Kierowca

Rekrutacja polega na rozmowie z kierownikiem, który obiecuje super wynagrodzenie , pierwsza wypłata powoduje niedowierzanie , wstrząs . Obiecane wynagrodzenie to mit

Pytań praktycznie nie było za wyjątkiem jednego o posiadanych uprawnieniach

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
jnusz

W firmie można się czegoś nauczyć napewno. Nie ma możliwości przeskoczenia na wyższe stanowisko (kierownicze). Struktura pozioma w firmie: wraz z nabyciem doświadczenia rosną zarobki. Ogólnie poziom wynagrodzenia jest zbliżony do pokrewnych firm w Katowicach (regionie Śląska), czyli niski jak na dzisiejsze realia.

Grabaż

Witam Wczoraj to jest 22.03.2018r Mialem rozmowe z dyrektorem firmy TRAKT na kwk Marcel jaka jest prawda ... nie ukrywam ze nie posiadam kwalifikacjii na ciezki sprzed ale biorąc pod uwage to iż jestem zarejestrowany w urzedzie pracy moge zostac skierowany ze strony urzedu na zdobycie owych uprawnien. Ale jaka jest placa dla nowoprzyjetego, mi powiedziano 2800 zl plus premia i bony zywnosciowe podkreslono slowa ze ja sie dopiero bede w tym fachu uczyl operowac tym sprzętem Cięzkim ... jaka jest wasza opinia pod tym wzgledem nie ukrywam iż rozmowa przebiegła bardzo ale to bardzo miło

Kierownik serwisu

Firma Trakt nie należy do segmentu firm przyjaznych pracownikowi choć za taką się uważa. Brak poszanowania dla pracowników ze strony Zarządu. Brak możliwości rozwoju a wręcz degradacja zawodowa. Szkolenia nie po to by rozwijać pracowników a by ich wyzyskiwać. Zmuszanie do wykonywania prac niezgodnych z charakterem zatrudnienia, zmiany miejsc pracy (cały śląsk ), mobing, odbijanie kart RCP na niewłaściwych stanowiskach, mierne podwyżki a w moim przypadku potężne cięcia wynagrodzenia pomimo wykonywania prac ponad normę, wywyższanie pracowników "starego układu" Traktu. Księgowanie kosztów pod niewłaściwymi zadaniami, naciąganie na potężne koszty Kompanii Węglowej i JSW (maszyny są odpalane i pracują bez obsługi, urządzenia elektryczne są obciążane by również wykazywały pracę bez operatorów) itd. W biurowcu atmosfera drastycznie niemiła i napięta, czuć wywyższanie poszczególnych jednostek . Od połączenia 4 firm sukcesywna likwidacja osób decyzyjnych z przejętych firm. Zwolniono już 2 byłych prezesów, odeszło z różnych innych przyczyn wiele innych osób spoza układu. Początkowo teoria chaosu, wręcz wyśmiewanie rzeczowych wyliczeń I wykazów kosztów poszczególnych sprzętów aż do obecnie panującego kryzysu i nadnormatywnego systemu rozliczania. A to tylko cząstka tej firmy od zaplecza. Pracownik fizyczny Nie jest traktowany należycie i z szacunkiem, a kadra kierownicza to coraz ciaśniejsze kółeczko wzajemnej adoracji.

echinac

Praca bardzo ciężka , nie ma mowy o przerwach na śniadanie , Podwyżka wynagrodzenia po kilku latach pracy to niecała złotówka. Arogancja pracowników biurowych nie zna miary, przez telefon szeregowy pracownik niczego nie załatwi, chcą widzieć osobę na miejscu w biurze aby go wylegitymować, każda osoba pracująca w biurze uważa się najważniejszą, wystawiam tym paniusiom ocenę niedostateczną

Mimo Wszystko Pozdrawiam

Jako były pracownik mogę potwierdzić, że to jest dobra firma dla osób, które chcą nauczyć się zawodu przy stosunkowo niskich stawkach wynagrodzenia, ale niestety nie jest to miejsce, w którym za swoją pracę, poświęcenie i zaangażowanie można liczyć na planowe awanse czy podwyżki. Planu nie ma. Tzn.: po kilku latach pracy można funkcjonować cały czas na tym samym stanowisku z symbolicznie podniesioną pensją. Kadra zarządzająca faktycznie od lat się nie zmienia, więc nie pozwala "podskoczyć" młodszym, co tworzy pewnego rodzaju nie do końca zdrowy układ. Nie nazwę tego patologią jak poprzedni kolega, ale zmanierowanie, a w niektórych przypadkach zachowania na granicy zawodowej odpowiedzialności i kultury są widoczne u Panów i Pań kierowników. Po zmianę pozycji finansowej niestety trzeba udać się do innej firmy.

wladimir

Ludzie nie wierzcie w te opinie musial je sam napisac eskowara szacun ta firma to jedna wielka patologia.Jesli masz znajomosci to nie musisz robic jak krol julian a inni musza (usunięte przez administratora) na juliankow ktorych jest80%

integrejszyn

tutaj jak już jest się zatrudnionym to zdecydowanie na dłużej, ponieważ firma dba o komfort pracy swoich pracowników, dlatego każdy się jej trzyma, poza tym organizowane są przeróżne szkolenia i imprezy inetgracyjne

Król_Julian

Bardzo porządna firma. Pracuję już wiele lat i mam nadzieję że dalej będę miał tę przyjemność pracować w tej firmie. Zarząd - a konkretnie szef to po prostu fachowiec, profesjonalista a do tego uczciwy i wyrozumiały człowiek. Zarówno warunki pracy jak i atmosfera stoją na wysokim poziomie, a firma elastycznie dostosowuje się do obecnej sytuacji na rynku pracy.

admin

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Trakt Sp. z o.o. Sp.k.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Trakt Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Trakt Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trakt Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Trakt Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trakt Sp. z o.o. Sp.k.