Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.

Toruń

Opinie o Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.

Menio

Jak się komuś nie chce pracować to zawsze szuka winy po stronie firmy.

Paulina

@Pracownik, dlaczego tak uważasz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej?

Firma to dno dna już niżej nie można upaść nie polecam

podos

Firma nigdy nie miała problemów finansowych @kamil, toteż i pieniądze zawsze są wypłacane na czas. Oprócz tego benefity takie jak prywatna opieka medyczna.

Kacper
@podos 13.05.2016 17:36

Nie polecam firmy niskie zarobki masakra poprostu wśród pracowników chamstwo nie polecam syfiara nie praca

Nowak chodziło mi o podejście kierownictwa do pracowników brak zrozumienia znam ta firmę od podszewki i wiem jak tam jest naprawdę sam Nowak jesteś tam kierownikiem i nie możesz prawdy napisać bo jutro pan Dyrektor Darek zwolnił by cię bez chwili zawachania sam robisz dobra minę do złej gry i zniszczyłes to co najcenniejsze w firmie ATMOSFERĘ Nie polecam firmy GREEN AND JOY TORUN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A DYREKTOR DO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Greenandjoy toruń

ppracońik

i tu widzimy komentarz pseudo kierownika Adam proszę uważajcie na niego potrafi nieźle zamieszać wśród pracowników i samo to ze cytuje ,,droga jest otwarta ''to samo świadczy o podejściu do pracowników a apropo rotacji co sezon są nowi

pracowńik

firma brak słów dyrektor to po prostu erotoman i prostak zupełnie bez kultury ma pracowników za zero kompletne (a absurd absurdów zostaje na noc w firmie ogrodniczej będąc tam dyrektorem pod pretekstem nawału pracy ,a sam posiada dwie firmy ogrodnicze )a i kierownik Adam to niedouczony kmieć z Chełmży nie polecam firmy

masakra

Firma ogólnie porządna ale, Dyrektor tam to cham gbur i prostak ma wszystkich za prostaków mówić o pracownikach zarobki najniższa no i premia którą ciągle zabiera za bzdury za byle pretekst,rotacja ogromna a i uważajcie na przydupasa kierownika wszystko donosi jak kapo w obozie szczerze nie polecam tej firmy tragedia brak słów

dowcip

hm dobre zarobki??? Najnizsza krajowa to sa dobre zarobki?

ktoś

porządna firma. Zarobki dobre, no i pracuje się osiem godzin.

Zostaw opinię o Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green And Joy Sp. z o.o. Toruń Sp.k.