Lako Sp. z o.o.

Wolbrom

Opinie o Lako Sp. z o.o.

Bolek
użytkownik zarejestrowany

Witam, poszukuję pracy jako specjalista ds. sprzedaży, wiem, że jakiś czas temu firma Lako Sp. z o.o. szukała własnie osób na to stanowisko. Ale obecnie nie widzę aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie, coś na temat obecnej lub zbliżającej się rekrutacji?

loki

Witam Was, jak wyglada praca w Lako - Ogólnie? jacy ludzie? Jakie jest szefostwo wobec pracowników? płaca minimalna?umowa? czy mówim ogólnie o wyzysku kosztem pracowników?

kkkkk
@loki 11.02.2015, 07:33

Poczytaj wątek es system k płaca , szefostwo takie samo,praca trochę inna montuje się oprawy oświetleniowe ludzie fajni

Piotrek

Marku! Jako że Twój post jest dość świeży napisz czy warto aplikować na stanowisko projektanta w Lako. Jakie ewentualne zarobki? Pozdrawiam serdecznie

Szukasz pracy?

Marek

Lako ma biuro projektowe 2 osobowe (2 konstruktorów) , przy czym na produkcji głównie robią lodówki , oprawy oświetleniowe to produkt uboczny nikomu tego sie nie chce składać, czasami trzeba samemu. Projektowanie opraw w Lako to żenada , wieczne użeranie z produkcją która nie chce robić lamp , z drugim zakładem z p. Jankiem . Rotacja na tym stanowisku b. duża . Praca przejściowa.

Zostaw opinię o Lako Sp. z o.o. - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lako Sp. z o.o.