Okpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Okpol Sp. z o.o.

Maharadża
Były pracownik

Do wszystkich tych co tak bardzo są zadowoleni z pracy w Okpolu: - jeśli pensja Wam odpowiada, to gratuluję... Każdy ma swoje oczekiwania. Ja odszedłem z Okpolu i zarabiam teraz dokładnie 5 i pół raza tyle. - jeśli traktowanie przez osoby na stanowiskach kierowniczych jest dla Was akceptowalne, to znaczy, że nie trafiliście jeszcze na normalnych szefów. Ja już trafiłem. Wiem, że teraz patrzę z zupełnie innego puntu siedzenia, ale... też miałem obiekcje czy zaryzykować, zwolnić się i poszukać czegoś nowego, innego, lepszego... Ale zaryzykowałem i zadaję sobie pytanie - jak mogłem dać się pomiatać przez jakiegoś M.W. , ... A teraz kupiłem żonie nowiutką Toyotę CH-R, na wczasach byłem z żoną w Abu Zhabi, a dzieciom kupiłem mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Tak się żyje, a nie jak kiedyś w Okpolu za niecałe trzy tysie miesięcznie... Aż żal wspominać.

Pepe
Kandydat
@Maharadża

Zdradź proszę gdzie tak dobrze płacą

MAHARADŻA
Były pracownik
@Pepe

Na stanowisku PH w każdej poważnej firmie możesz zarobić sporo kasy, tylko... musisz mieć wyniki. Pensja podstawowa w okolicach 5 tys zł na rękę jest osiągalna dla handlowca z doświadczeniem, który ma swoją bazę zaprzyjaźnionych dealerów, którzy pójdą za handlowcem, jeśli ten przejdzie do innej firmy. W branży okiennej obroty Twoich klientów na poziomie 1,2 - 1,8 mln /m-c też są poziomem spokojnie osiągalnym. Od tego jak dostaniesz 1% prowizji (to taki standard w branży), to łącznie miesięcznie dwie dychy wyciągniesz.... Jak nie masz swoich dobrych klientów, a dopiero chcesz ich poszukać, to zapomnij o takiej pracy i godziwych zarobkach. Rynek jest już dobrze podzielony. Pozostały małe kąski, które nie zapewnią Ci obrotu na tyle dużego, żeby atrakcyjnie zarobić. Zanim doszedłem do takiego poziomu jaki mam teraz , to musiałem sporo klamek nawycierać .... Pamiętaj jedno - żadna firma nie daje pieniędzy, tylko daje możliwość żebyś je zarobił/

OKNA PIONOWE
Inne

NIE POLECAM OKIEN PIONOWYCH TEJ FIRMY. NIEDORÓBKI, USZKODZENIA , JAKOŚĆ NAGANNA. DO TEGO BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW I BRAK SERWISU. I JESZCZE JEDNO - NIE CZUJĄ SIĘ NICZEMU WINNI. SAM JE PEWNIE USZKODZIŁEM, A TERAZ MAM PRETENSJE DO FIRMY. NIGDY WIĘCEJ. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!

3
Pytanie
 Pytanie

Czy w Okpol Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Szkoda czasu i nerwów
Były pracownik
@Pytanie

Możesz iść śmiało, w Okpolu nie ma żadnych rekrutacji. Przyjmują każdego jak leci. Okpol ma braki w ludziach, ponieważ póki co każdy stąd ucieka. Wystarczy poczytać opinie innych.

przebiegły
Były pracownik

Byłem, widziałem i NIE POLECAM! (Z opinii innych) Ludzie przychodzą tu, porobią 2-3 dni i już ich nie ma. I nie dlatego, że zostali zwolnieni. Wystarczy, że zauważą co tu się dzieje. Kilka dni pracy w okpolu wystarczyło mi żeby dziś być w nowym normalnym zakładzie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Okpol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Gregory
Pracownik

Ciekawy jestem kto i na czyje zlecenie pisze te codzienne dobre opinie. Ja rozumiem chęć przypodobania się, ale trzeba też mieć choć odrobinę godności i pozwolić by to inni pisali opinię za siebie...premii i listu dziękczynnego i tak nikt Ci nie da, a opinie pozostaną przynajmniej rzetelne i prawdziwe...

Gość
Pracownik
 Pytanie
@Gregory

Opinia może być zarówno pozytywna jak i negatywna. Przy negatywnym wpisie ludzie przyklaskują, a jeśli pojawi się pozytyw to węszą spisek, to takie typowe... Pracuje w Okpolu. Szanuje tę pracę i bardzo ja lubię. Przyjaźnie sie tu z wieloma osobami. Pracuje blisko domu, od 7 do 15, nie zarabiam źle. To takie ciężkie do zrozumienia, że może po prostu komuś cos pasować? W (usunięte przez administratora) mam układy, nie wplątuje się w afery. W każdej firmie Szef jest wymagający i znajdą się ludzie, którym nie można ufać. Tak samo jest tutaj ,aaaaale nowość. Pozdrawiam i na serio z całego serca życzę znalezienia firmy marzeń, w której nikt niczego nie wymaga :)

Kim
Były pracownik
@Gregory

Opinie zapewne kupione... Teraz można wszystko kupić. Jest masa ludzi którzy na tym zarabiają.

Djdjs
Były pracownik
@Gregory

Od liderów tamtejszych słyszałem, że ktoś cz rodziny właściciela. Córka czy jakoś tak. No żałosne.

Gość
Pracownik
 Pytanie
@Kim

Nie, nie kupione. Tak cięzko uwierzyć w pozytywną opinię? Ludzie co się z Wami dzieje!?

Gość
Pracownik
 Pytanie
@Djdjs

Co córka? Ze opinie pisze? Nie, nie jestem córką właściciela, ale znam - bardzo sympatyczna. Jak ten świat ma być lepszy jak w Was tyle jadu....

ABC
Były pracownik

Ostrzegam każdego kto się zastanawia nad zatrudnieniem tam. Ta firma to totalna porażka. Przybyłem, zobaczyłem... Co ciekawe od liderów z różnych działów dowiedziałem się, że wszystkie pozytywne opinie na temat firmy pisze tu ktoś z rodziny właściciela, córka czy jakoś tak haha... Żeby tylko ludzie chcieli tam przyjść w ogóle... Żałosne. Ludzie boją się tego właściciela jak jakiegoś dyktatora xD nazywają go "stary". Pieniądze słabe a jak tylko raz się spóźnisz nawet o minutę do pracy, to masz po całej premii, czyli do wypłaty tyle co nic, co sobie nawet zapisali w regulaminie zakładu. Omijać szerokim łukiem.

Patryk
Pracownik

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Jest naprawdę świetnie.

Lizus
Pracownik
@Patryk

I pisałem to ja Jarząbek :)))

Marek
Inne

A firma duże oferuje wynagrodzenie?

Marcin
Pracownik
@Marek

Może i jest tutaj jedna zmiana ale zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy, a więc miodu tutaj nie zaznasz. Robię tutaj ok 2 lata i jak za 3200zł, to trzeba się naharować, a szef tylko szuka okazji żeby się do kogoś przyczepić i skroic na kasę. Większość negatywnych opinii o tym zakładzie jest prawdą. Jak się zatrudnisz, to sam się przekonasz.

RoBeq
Były pracownik
@Marcin

Ja byłem najlepszym handlowcem, przekraczającym rok rocznie założone plany sprzedażowe i zarabiałem 2800, bo obiecane premie nigdy nie były wypłacane, a jak przekroczyłeś plan, to na następny rok dokładali Ci z 20%, żeby zaś nie wyrobić premii.

Stomil
Kandydat
 Pytanie

Witam, pytanko odnośnie pracy jako pracownik produkcji- cieszka? i na jakie można liczyć zarobki?

Otwórzcie oczy
Były pracownik

Co do pracy w Okpolu, to szału nigdy tutaj nie było. Odkąd pamiętam "wódz" oszczędzał na czym tylko się da, a najbardziej na pracownikach. Wysokość wynagrodzenia za jakie pracuje tutaj szeregowy pracownik jest porównywalna do zarobków jakie otrzymywałem w 2009r., (z tym, że w tamtym czasie mogłem za nie więcej kupić) a mamy 2021r, więc bądźmy poważni! JEDYNY "plus", to tylko pierwsze zmiany, ale nie ma co się oszukiwać, że do pracy idzie się po to, żeby zrobić swoje ale i zarobić i jeżeli komuś ta praca jak i te pieniądze wystarczają, to albo jest kawalerem, albo nie ma ambicji życiowych! Na szczęście dla mnie Okpol jest już dawno historią. Teraz mam normalną pracę i wiem za co robię! Tyle ode mnie

Olgierd
Pracownik

Wszystko w porządku, praca fajna.

Michał
Pracownik

Nie rozumiem skad tyle negatywnych opinii dla tej firmy, ja pracuje tutaj już od kilku lat i bardzo mi się podoba. Praca nie jest ciężka, można liczyc na pomoc kolegów i koleżanek, a wynagrodzenie jest zawsze na czas.

Qrka wodna
Były pracownik
@Michał

Zgadzam się z tym, że wynagrodzenie jest zawsze na czas, tylko zawsze patrzą żeby Cię wykiwać. A to obetną premię, a to odbiorą za coś tam, albo jak zobaczą, że za dużo mają ci wypłacić, to ostatecznie z kolejnym miesiącem otrzymasz dokument o nazwie NOWE WARUNKI WYNAGRADZANIA I PREMIOWANIA i znowu masz tyle, żeby z bidą przeżyć do kolejnego "dziesiątego". A sukcesem dla ciebie jest to, jeśli wystarczy ci kasy od wypłaty do wypłaty i nie musisz się zapożyczać.

stomil
Inne
 Pytanie
@Michał

Siema, a co do zarobków ile można liczyć netto na produkcji jako początkujacy?

Realista
Pracownik
@stomil

2800 na początek, a jak będziesz miał już dluższy staż, to nawet i 3200. Uwierz mi, że nigdzie więcej nie zarobisz, oczywiście pod warunkiem, że nie będziesz szukał :) To zależy od Twojej stabilizacji życiowej, tego ile potrzebujesz na życie i pozostałe miesięczne wydatki. Jeżeli chcesz zyc od 10go-10go, to śmiało startuj, a jeżeli chcesz osiągnąć w życiu coś więcej, to szkoda Twojego czasu.

Bartek
Pracownik

Jak najmocniej polecam prace w tej firmie.

1
Piotr
Pracownik

Świetna praca na bardzo dobrych warunkach z świetnymi ludźmi.

Master Of Puppets
Były pracownik
@Piotr

Kolego. Nie ośmieszaj się. Wiem, że firmy wynajmują takich ludzi, którzy śledzą fora i piszą na zlecenie pozytywne opinie. Ty chyba jesteś jednym z nich. Tam wszyscy są zdegustowani i każdy narzeka na zarobki i atmosferę w pracy, bo przecież pracowałem tam kilka lat i znam każdego chyba pracownika. Oprócz kilku pupilków szefów każdy jest wq... ale nikt nie podskakuje, bo gdzie będzie szukał, jak pracy w okolicy nie jest za dużo, a i pewnie zarobki podobne. Ja jestem z Krakowa, więc tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej.... A teraz, Piotruś , idź do Grzesia i niech Cię pogłaska po główce za te działania pro-firma. Pamiętej tylko, że jak coś (usunięte przez administratora) to Grzesiek Ci ręki nie poda, a wręcz przeciwnie - wywali Cię na zbity pysk, bo będzie chronił prze państwem W. swój tyłek. Zawsze tak było, tak jest i pewnie tak będzie.

Piotrek (nowy pracownik)
Pracownik

Dziwnym trafem po pierwszym dniu mojej pracy ktoś ocenia pracę tutaj w samych superlatywach podpisując się jako Piotr - mam tylko nadzieję, że nie w moim imieniu, ponieważ to świadczyłoby o tym, że ktoś wypowiadając się za mnie ma nierówno pod sufitem. Generalnie zbyt wiele jest opinii negatywnych jak i pozytywnych, ale za wcześnie jest jeszcze by oceniać, a przynajmniej nikt o zdrowych zmysłach tego nie robi po pierwszym dniu pracy. Ludzie, z którymi miałem styczność wydają się być spoko, ale wszystko tzn. ludzi, warunki pracy jak i finanse zweryfikuje dopiero czas. Pozdrawiam

Gabriel
Pracownik

Polecam prace, bardzo fajni ludzie i dobre wynagrodzenie.

1
Zaskoxzony
Pracownik
@Gabriel

Jeżeli taka wspaniała praca to dziwne że kilkanaście osób się zwolnilo. Wynagrosdzenie nie jest fair jeżeli nowy na dzień dobry dostaje 2800 to plus premie frekwencja to zaraz zarabia tyle co stary. Ludzie przewspaniali, wystarczy przyjść na fajkę na nowej hali. Tam Panie są bardzo rozmowne na temat pracowników i nie tylko. Udawać jak się kogoś lubi a później obrabiac mu tyłek za plecami to sztuka. Jakby tak szef zobaczył kto mu psuje wydajności to nie wiem czy chciałbym takich pracowników. Przychodzisz do pracy to pracuj, a nie klepiesz jęzorem na prawo i lewo a później dziwne, że się nie wyrabiacie a w planach klamiecie jak z nut aby tylko szef nie krzyczał. Śmiech na sali.

EX - Travailleur
Były pracownik
@Zaskoxzony

No i właśnie. Niektórzy potrzebują wydajnie pracować i sowicie zarobić. Ale dla Gabriela szczęściem jest fakt, że pewnie połowę dniówki przestoi na fajce z koleżankami, potem poudaje, że coś robi, a o 16-tej idzie do domu i ma wszystko gdzieś. Co miesiąca weźmie te 2800 i jest happy, bo za nic nie robienie to i tak dużo. Do pracy przyjedzie 20 letnim "Golfem", a przed końcem miesiąca jak mu braknie z pensji to pozyczy od mamy i tak w koło. I jakoś się wegetuje. Kredytów żadnych nie ma, bo kto by mu dał na takie zaświadczenie o zarobkach z Okpolu... Domu nie buduje.... Dzieci pewnie nie ma, bo to kosztuje... Lubi wegetację, więc Okpol jest dla niego stworzony.

Jakub
Inne

Polecam każdemu - jestem bardzo zadowolony z wyboru tego zakładu.

Igor
Pracownik

Bardzo mi się tutaj podoba, absolutnie nie żałuje wyboru tego zakładu.

Michał
Pracownik

Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie. Dobrzy ludzie i dobre pieniądze.

Mateusz
Pracownik

Ciesze się, że zdecydowałem się na prace w tej firmie. Atmosfera między pracownikami bardzo miła, pieniądze dobre i co najważniejsze bardzo Kubie tę prace i przychodzę do niej z chęcią, a to naprawdę rzadko się zdarza w tych czasach.

Zostaw merytoryczną opinię o Okpol Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Okpol Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Okpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Okpol Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okpol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii