Okpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Okpol Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Okpol Sp. z o.o.?

Była
Były pracownik
 Pytanie

Niestety nie polecam firmy w 200%. Brak profesjonalnego sprzętu, wszystko się psuje, nie naprawiane tak o żeby było. Nie polecam pracy na dziale na którym władca jest mężczyzna, który nie szanuje ludzi a szczególnie kobiet które u niego pracują nawet na kilku stanowiskach, potrafi w sposób chamski i wulgarny się do nich zwracać, nie rozumiem ale czy to nie jest (usunięte przez administratora)? To są kobiety, żony i matki a nie niewolnice. Nie szanuje pracownika, który chyba jako jedyny nie daje sobie wejść na głowę. Ten dział bez tych trzech kobiet nie istnieje. Jeżeli istnieje potrzeba załatwienia sprawy prywatnej są szczególne problemy. Obiecanki na początku a w rzeczywistości nic się nie zgadza. Pracownicy ciągle narzekają na wypłaty, starzy kilku letni również. Brak tam możliwości rozwoju.

Iga
Kandydat
@Była

No to mega słabo brzmi, a co do tego kierownictwa to czy nikt tego nie zgłosił wyżej, do szefostwa? Szkoda byłoby puszczać to bez echa. I czemu ludzie narzekają na wypłaty, masz na myśli że podwyżek próżno szukać w firmie?

Srebrnicki
Były pracownik

Jedyne co ta firma ma z nowości to przedstawiciele i inni pracownicy. Okpol z taką kadrą „ kierowniczą”nie radzi sobie na rynku, brak pomysłów. Niedługo ta łajba zatonie.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Okpol Sp. z o.o.?

Wifon
Pracownik

Dokładnie tak. Do tego zarządzanie zakładem to absolutny światowy TOP. My w Okpol Poland Skarbimierz wyznajemy najwyższe wartości, bo wiemy, że pracownik jest dla pracodawcy, a nie pracodawca dla pracownika. Nie bez powodu firma to europejska czołówka w rankingu najlepszy pracodawca. Codziennie przed bramą zakładu ustawiają się kolejki chętnych, aby złożyć swoje CV.

3
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Okpol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Optymista
Pracownik
 Pytanie

Pięknie się czyta opinie o firmie do której już nikt nie chce przychodzić. Marta małe dziecko? Fajnie tylko, że nie w tej firmie. Nie mówię, że nie ma tu takich osób. Polecam wybrać inną. Styczeń podwyżka najniższej krajowej, hmm może i tak ale nie tutaj ucięta premia i zarabiasz tyle samo-klamie,? Chyba nie. Urlopy na żądanie ponoć maja być ale czy to prawda? Nie możesz się spóźnic nie ma takiej opcji. Praca na działach nie na wszystkich najgorzej. Jak tu trafisz to módl się aby nie na płaskie dachy lub wyłazy, wykończą cię. No i ostatnio blacharnia ma zła opinie. Nie ma szacunku do ludzi, wyzysk i nikt mi nie powie że nie. Najlepsi są ci co narzekają a później się na wszystko zgadzają. Mało ludzi już zostało i nie ma komu robić a zamówień coraz więcej. Radzę się zastanowić bo niektórzy tu siedza z przyzwyczajenia a niektórzy dla 1 zmiany i zaciskają zeby. Powodzenia

1
Byly pracownik
Były pracownik
@Optymista

Wszystko to szczera prawda.podwyżek nie ma od bardzo dawna a teraz ma być podwyzka w formie premi wiec słabo to widzę. Brak szacunku do ludzi i wyzysk to też prawda.Ludzie mają dosyć i odchodzą

Marta
Kandydat
 Pytanie

Jestem zainteresowana pracą w Okpolu ale słyszałam że firma bardzo rygorystycznie podchodzi do wszelkiego rodzaju spóźnień a za urlopy na żądanie premia frekwencyjna jest całkiem zabierana. Prosze o informacje czy to prawda. Jest to dla mnie ważne bo mam małe dziecko, i praca na jedną zmianę jest super ale jak synek się przeziębi i będę musiała wziąć urlop na żądanie to czy zabiorą mi całą premię?

Lider
Pracownik
@Marta

Tak, potwierdzam. Urlop na żądanie = zabranie premii w całości.

Szczęście
Były pracownik
@Marta

Potwierdzam! Biorąc urlop na żądanie = zabranie całej premii frekwencyjnej. Nie możesz się spóźnić ani minuty do pracy! Za często do toalety tez nie możesz chodzić, bo oczy WIELKIEGO BRATA wszystko widzą. Zwolnić się w trakcie pracy tez nie możesz, szefostwa nie interesuje, ze chata ci się pali czy cały blok zalewasz. Życie w okpolu. Zastanów się porządnie, czy praca w okpolu jest warta twych nerwow, jest dużo innych prac na jedna zmianę. Ps. Dobra rada! Nawet nie składaj tam Cv tylko zapomnij o tym (usunięte przez administratora)

Marta
Kandydat
 Pytanie
@Szczęście

@Szczęście Naprawdę jest aż tak źle? Czy inne "niespodzianki" poza tymi urlopami na żądanie też na mnie czekają?

Helena
Kandydat
@Lider

To jak rozwiązać polubownie kwestię urlopu skoro twierdzicie, że tak właśnie z nim wychodzi? Z jakim wyprzedzeniem można o taki zagadać? To juz byłaby kwestia miesiąca?

Lider
Pracownik
@Helena

Żadnych kar za urlop na żądanie. To jest właśnie jedyne polubowne rozwiązanie do zaakceptowania.

Szczescie
Były pracownik
 Pytanie
@Lider

Od kiedy? Od dzisiaj?

dobra
Pracownik
@Marta

Słuchaj kandydatko na pracownika,jeśli zamierzasz przyjść do pracy i za chwilę iść na chorobowe to obawiam się,że nie masz po co tutaj przychodzić ! dziękuje za uwagę

Wypadki
Pracownik
 Pytanie

Brawo. Kolejne wypadki. Kiedy ktoś zacznie zwracać uwagę na zdrowie pracownika? Omdlenia? O matko pewnie nie ma kiedy biedna iść do lekarza bo co w pracy powiedzą? Niedługo o zdrowie będzie trzeba walczyć w sądzie. Zawsze jest wina pracownika, uwierzcie nie zawsze tylko trzeba o siebie zawalczyć. Tutaj już prawie nie ma komu pracować. Jak odejdą ci co są na wypowiedzeniach to już wogole. Słuchy chodzą o następnych wypowiedzeniach ( nawet liderów) . Czy coś się zmieni???

Pracodawca

@Wypadki

Szanujemy zdrowie naszych pracowników. Firma przestrzega restrykcyjnie badań z zakresu medycyny pracy. Niemniej, jeśli nie wiemy, ze coś się z pracownikiem dzieje to ciężko jest nam przewidzieć jego dyspozycję podczas pracy. Dodatkowo, informujemy na bieżąco, że każdy pracownik, który źle się czuje, ma obowiązek zgłoszenia tego faktu swojemu liderowi przed rozpoczęciem lub w trakcie pracy. Naprawdę, w interesie pracodawcy jest mieć na pokładzie zdrowy zespół.

Tak, tak...pamiętam...
Były pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Zdrowie pracowników najważniejsze. Dlatego pamiętam jak swego czasu podczas pandemii, na dachowych większość pracownikow kaszlała, smarkała i kichała, to szef przekazał "liderkowi J." termometr laserowy i nakazał mierzyć temperatury pracownikom i tych z gorączką odsyłać do domu. Po zmierzeniu 2-3 osobom temperatury, gdy okazało się, że mają gorączkę, to szef kazał przestać mierzyć temperatury, żeby nie wydało się, że większość ma Covid 19 i nie bedzie komu robic - to jest to dbanie o zdrowy zespół na pokladzie. A co do samego BHP... kiedy trzeba, to nic nie widać, pracownicy muszą zgłaszać, ale jak nie trzeba, to szef tylko siedzi przed monitoringiem i moment przyjezdza, z pretensjami, kiedy pracownik na moment stanie, bo dzidzi tylko to, co chce widzieć. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam

TS
Pracownik
 Pytanie
@Tak, tak...pamiętam...

Jaki Ty jesteś wszechwiedzący! puszczacie tylko ploty, jakbyście nie mieli co robić. Słyszałem już takie historie, że sie w pale nie mieści. Przeciez przed wejsciem do firmy byla mierzona temperatura jak byl Covid, ale ludzie sie zaczeli rzucac ze za dlugo to trwa i szef przestal. poza tym ciekawe skad Ty wiesz gdzie on siedzi i w jakim monitorze cos widzi.? Nie mowie ze jest super kolorowo, ale wsadzcie sobie te oszczerstwa. Akurat ja pamiętam, ze podczas covidu dobrze sie zachowali. jak ktos sie zle czuł to od razu do domu, wysyłali nawet cale działy jak sie potwierdził test. Nie kumam tego - jak sie nie podoba to sie zwolnij. Jak to mówia wszędzie dorze gdzie nas nie ma.

Pracownik
Pracownik
@Tak, tak...pamiętam...

BHP... szkoda gadać. Po wypadku pracownika do szpitala zawozi inny pracownik i jest zostawiony sam sobie.Po ostatnim wypadku wezwano pogotowie i je odwolano.przyjechala policja to niektórzy pracownicy mówili po co policja!!! Najlepiej wszystko zamieść pod dywan.

TS
Pracownik
@Pracownik

Policja odwołała pogotowie i kazała zawieźć panią ze skaleczonym palcem na SOR.

Małgorzata
Inne
@TS

to kto wezwał policję i w jakim celu? Przecież nie przez skaleczony palec?

TS
Pracownik
@Małgorzata

Radzę zapoznać się z przepisami zanim zacznie się błyszczeć niewiedzą na forum. Policja przyjeżdża do każdego wypadku w pracy, zawsze i w każdej firmie.

Pracownik
Pracownik
@TS

Policja przyjeżdża wtedy gdy jest powiadomiona.a w tej firmie rzadko to sie zdarza.wypadków w pracy jest sporo ale poszkodowany jest zawożony do szpitala przez innego pracownika.Nie dba się o zdrowie pracowników. Nie szanuje się ich i przez to tak wielu z nich ostatnio odchodzi Gdyby nie jedna zmiana to by nie było juz ludzi na produkcji.

Helena
Inne
@Pracownik

Jeśli faktycznie tak miałoby być i to podobno wiele przypadków to może przytoczysz przykładowe niebezpieczne sytuacje, które miały miejsce? Jaka była reakcja po ich zajściu, zabezpieczano tak otoczenie, żeby już więcej do tego nie doszło?

Xnsny
Były pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Słaba ściema,tak ma tylko pan J. S i W . S i może rodzina szefostwa a reszta to jest tylko tania siła robocza. Sześć lat starałem się o podwyżkę i zawsze było coś ale prototyp jak trzeba było zrobić to zawsze było wiadomo gdzie. Liderzy biorą czyjąś pracę i zasługi na swoje konto a co za tym idzie oczywiście kasa

Byla
Były pracownik

Dziękuje za te lata pracy i nie polecam. Ciężko, (usunięte przez administratora) brak szacunku dla kobiet. Pozdrawiam

Joanna
Inne
@Byla

A można poznać szczegóły, szczególnie chodzi mi o jakie stanowisko chodzi? Ja natrafiłam na posadę Specjalista ds. wsparcia produkcji. w tym dziale zatrudniają kobiety? Jest tutaj dużo fizycznie ciężkich obowiązków?

Była
Były pracownik
@Byla

Parę lat temu jak się cofnę wstecz było naprawdę dobrze nie było takiego traktowania kobiet a teraz naprawdę jak widzę takie opinie i czytam i naprawdę nie żałuję ani chwili że odeszłam. Tu daj gdzie pracuję kobieta jest szanowana. wszystko się popsuło jak została zatrudniona pani M....a która siedzi i wymyśla nowe przepisy , i tu daj przydało by się zastanowić czy ona naprawdę chce dobrze dla firmy.

Agnieszka
Były pracownik
@Była

Pewnie chodzi o (usunięte przez administratora), musi się wykazać to i wymysla. Tam kobiety dużo dźwigają, a fakt nie powinny a mężczyźni nie wszyscy pomogą. Szczerze powiem, że na tym nowym magazynie mozns zawsze liczyć na (usunięte przez administratora) nigdy nie odmowil pomocy. Większość go lubi i szanuje i jest uczciwy co jest plusem dla firmy. Więcej takich osób to i lepiej by się tam pracowało.

Helena
Inne
@Agnieszka

a co konkretnie jest dźwigane? a raczej bardziej waga mnie interesuje. nie przekracza to w żaden sposób tej dopuszczalnej przez BHP właśnie dla kobiet?

Marta
Kandydat
 Pytanie

Cześć wszystkim. Wie ktoś czy może na obecną chwilę są przyjęcia kobiet na produkcje?

Pracodawca

@Marta

Pani Marto, cieszymy się, że jest Pani zainteresowana pracą z nami - zachęcamy do kontaktu poprzez praca@okpol.pl - dostanie Pani konkretną odpowiedź. Pozdrawiamy

Administrator

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. technologii i rozwoju w Okpol Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

BYŁY
Były pracownik
 Pytanie
@Administrator

Jak myslisz dlaczego jest taka rotacja załogi.Dlaczego w innych firmach cięzko się załapac na jakąś oferte? Tu bez problemu przyjmuja na linie produkcyjną Pracowałem duzo bym napisał ale po co .Wystarczy pomysleć

Administrator

Czy zarobki w firmie Okpol Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

MC
Pracownik
@Administrator

Szkoda gadać. A o wynagrodzeniu nie ma z kim rozmawiać.

2
Helena
Inne
@MC

Pytanie tylko jakie stanowisko brane było przy pisaniu tego pod uwagę i jaka była ostateczna sugerowana kwota? wiadomo także coś na temat przyszłych podwyżek wobec tego?

Dostojny
Pracownik
@Helena

Kazde stanowisko. Nie ma z kim rozmawiać…

Helena
Inne
@Dostojny

nie ma z kim? w kontekście podwyżek, tak? bo jak masz jakiś problem np., czy coś to na luzie się dogadasz? do kogo taki szeregowy może wtedy się zwrócić, jest jedna taka osoba czy więcej?

Pomocnik
Pracownik
@Helena

Teoretycznie możesz pogadać z liderem, ale nie zawsze ludzie się dogadują. Jest w firmie codziennie przedstawicielka od HR - Pani Kasia. Dostępna tez na hali produkcyjnej. Mozesz jej powiedziec co cie trapi. Fajna, zawsze lagodzi prolblemy i probuje cos zaradzic. O podwyżke nie pytalem, ale bylem u niej z innym tematem i jest ok.

Ziomuś ;-)
Pracownik

Ja też polecam pracę w firmie OKPOL. Kasa zawsze na czas. Robisz swoją robotę to nie masz stresu. A boi się tylko ten kto bez przerwy łazi i ściemnia. Żryjcie się dalej w necie zamiast porozmawiać jak mężczyzna z mężczyzną. Co za dzieci.. no normalnie piaskownica...

Znany
Były pracownik
@Ziomuś ;-)

Tak jeszcze parę lat temu pracownicy byli doceniani i czyli jakaś wartość w tej firmie. Od jakiegoś czasu to dużo się zmieniło, pracownicy czują się jako własność szefa i jeszcze tego mało są poniżani w firmie. Powiem tak był dobry czas w tej firmie i większość pracowników kojarzą ale jednak wyszło to co zawsze. Czym więcej masz tym więcej chcesz i zmieniło się traktowanie pracowników. Tą firmę budowało naście ludzi swoim oddaniem, lojalnością i wspólnym dobrem ale teraz szefostwo zbyt duży kredyt zaufania dało pewnym osobą. Straty ???? wystarczy policzyć i zweryfikować gdzie się gubi tyle tysięcy w materiale. Nawet ślepy by mógł zobaczyć że właśnie te zaufane osoby kumulują straty ale w tabelkach wszystko jest okej to gra

Ziomuś
Były pracownik
 Pytanie
@Znany

Gdybym mógł to cofnął bym to co napisałem wcześniej. Wiesz z czym masz rację? Z tabelkami. Tutaj tabelka to świętość! Nie ważne, że jest masa problemów, ważne że są w tabelce, a resztę jakoś się ogarnie. A jak masz jakieś pytanie, to zrób tabelkę! Ona prawdę Ci powie. Jeśli nie jesteś pewny ceny, to zrób tabelkę! A jeśli nie wiesz ile chciałbyś zarabiać to.... zrób tabelkę, co tam. To z niej wyczytasz wynagrodzenie. Generalnie jak robisz tabelkę to jesteś gość! Tabelka to podstawa firmy! Bez niej nie masz po co przychodzić do pracy. A jeśli wyjdziesz bez wysłania tabelki to pamiętaj, jutro będziesz miał ciężki dzien! Spodziewaj się wizyty u.... wiecie kogo... a z rana usłyszysz też wypowiedziane spod nosa :"tabelka". Taka rzeczywistość, takie wspomnienia z życia wzięte! Pozdrawiam zapracowanych pracowników firmy (to nie sarkazm) oraz tych którym udało się zmienić pracodawcę! (usunięte przez administratora)

Maks
Pracownik
@Znany

Może z 20 lat temu tak ale teraz. Przyjdzie czas, że będą płakać. Nie liczą się z niczym. Niektórzy pracownicy naprawde dają z siebie dużo, a dostają po pupie. Rzucanie działami to też jakiś kosmos, powinni patrzeć czy ktoś się gdzieś nadaje czy nie. Później dostajesz pracownika a on do jakiś czynności nie ma drygu i rób co chcesz. Co do materiału najwięcej zniszczonego i pochowanego materialu jest na blacharni. Dobrze schowanego. Szef nie jest nawet świadomy. Dalej ufajcie tym którym nie powinniście, to niedługo zostaną tylko oni. Zarobić się już też nie da w tej firmie a wymagania z kosmosu.

Pracownik
Pracownik

Zle się dzieje w tej firmie.wieloletni pracownicy odchodzą. Nie są szanowani .Warunki bhp złe.wypadek za wypadkiem.Maszyny są niesprawne.naprawiane po wypadkach.Wczoraj był wypadek.wcześniej pracownicy zmiazdżyło palce i musieli jej amputować.Porzadek w szatniach i toaletach tragiczny.Brudno...

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry, zarzuty, które Pani/Pan przedstawia w komentarzu są bardzo poważne. Jeśli ma Pani/Pan konkretne informacje / dowody na temat wypadków i maszyn to proszę o bezpośredni kontakt z naszym specjalistą ds. BHP w celu wyjaśnienia tych spraw. Nie chcemy, aby pozostały one bez reakcji. W sprawach personalnych proszę udać się do Działu Kadr. Tylko jeśli będziemy wiedzieć o problemie to będziemy mogli reagować.

Znany
Były pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Większość zabezpieczeń maszyn są omijane, czas i ilość jest najważniejsze

Administrator

Obecnie firma Okpol Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś aplikuje?

Znany
Inne
@Administrator

Ale co sprzedawać to coś podobnego do okna, trochę dokładności w oknach drewnianych dachowych. Przecież po dwóch latach to wcale nie wygląda,czopy nie trzymają, wieje, dmucha itd.

1
Byly
Były pracownik

Przyjdzie dzień, w którym dotrze do Ciebie, że zabraknie Ci czasu na zrobienie wszystkiego o czym marzyłeś. Obudzisz się i zrozumiesz jak szybko uciekają dni, miesiące i lata. Uzmysłowisz sobie, że nie ma już na co czekać. Wszystko, co chciałeś w życiu zrobić – zrób teraz. Jest później niż myślisz. Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć. Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gówniane znajomości, nie dobra prace i nudne życie bez polotu. Znikają w szarej codzienności dnia zapominając o swoich marzeniach. Zastanawiają się czy wypada i co ludzie powiedzą. Powtarzają sobie w myślach, że „kiedyś” wszystko zmienią. (usunięte przez administratora) „kiedyś”, które najczęściej nie nadchodzi nigdy. Powiem Ci coś. Czas ma głęboko w (usunięte przez administratora) Twoje plany. Nic nie jest w stanie go zatrzymać. Mija i nie wraca. Przychodzi dzień, w którym wstajesz rano i nie masz pojęcia, że właśnie wypiłeś ostatnią kawę w swoim życiu. Nigdy nie wiesz, kiedy patrzysz komuś ostatni raz w oczy. Jutra może nie być. W jednej sekundzie cały świat może się zawalić. W ułamku chwili wszystko może się skończyć. Przestań czekać. Zacznij żyć tak, jakby codziennie był ostatni dzień w Twoim życiu. Nie bój się odejść, pracy jest multum i nie ma takich zasad jak w Okpolu. Nie myśl, że gdzie indziej może być tak samo. Wierz mi jest lepiej, dużo lepiej. Szanuj siebie, jesteś tylko człowiekiem. Na jedną zmianę też można znaleźć pracę, nawet bliżej niż ci się wydaje. Chcesz być dalej poniżany i wykorzystywany ile się tylko da to zostań. Pozdrawiam tych, którzy byli mili dopóki im się (usunięte przez administratora) woziło, tych za którymi stałeś murem a inni przez nich cierpieli, tych którym tam się wierzy a nie powinno, są przyjaciółmi a z plecami wrogowie.

Arek
Kandydat
@Byly

Głos rozsądku i bardzo trzeźwy

Zainteresowani
Pracownik
 Pytanie

Witam. Czy wiadomo kto będzie teraz liderem na płaskich dachach?

4
Kuksu
Pracownik

Wiadomo, że chodzi o(usunięte przez administratora) tego samego, który był liderem (usunięte przez administratora)

Pracownicy
Pracownik

Witam dlaczego nikt nie zwraca z szefostwa uwagi na pracę dwoch osób z plaskich dachów. Pani owinęła sobie lidera wokół palca i robi co chce. Nie zrobi się tam więcej bo odgórnie jest ustalone robimy tyle i tyle żeby nie za dużo. A jeszcze co niektórzy to wogole nie powinii już tam pracować. Radzę zmienić co nieco może dział ruszy.

Pracodawca

@Pracownicy

Dziękujemy za podzielenie się opinią i zwrócenie uwagi na to zagadnienie. Chcielibyśmy zareagować na zaistniałą sytuację, aby w Pana/Pani dziale pracowało się przyjemnie, bezpiecznie i uczciwie względem wszystkich pracowników. Bardzo prosimy, aby tego typu sugestie, dylematy i uwagi zgłaszać do pracownika HR, z pewnością udzieli on wsparcia i pomoże.

Pracownicy
Pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Żeby coś jeszcze dało zgłaszanie skarg. Jeżeli ktos już ma swoje lata to niech zmieni pracę albo dział. A lider pozwala, utrzymują się te dwie osoby a może ich zmiana by dała efekty pracy na dziale.

jakosc okien
Inne
 Pytanie

Witam jestem zainteresowany zakupem okien na poddasze z tej firmy czy ktoś mógłby podzielić sie zdaniem o jakości? Które produkty są pewne?

AndrzejS
Pracownik
@jakosc okien

Wszystkie okna można polecić, kieruj się ceną.

Pracodawca

@jakosc okien

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie. W celu dokonania zakupu, rozwiązania wątpliwości i doradztwa zapraszamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem Handlowym. Kontakt do osoby z Pani/Pana obszaru zamieszkania znajduje się pod adresem www.okpol.pl/kontakt.

Klijent
Kandydat
@jakosc okien

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tych okien a dział reklamacji to totalna poraszka

Miodek
Inne
@Klijent

Opinia opinią, ale drogi „klijencie" większą „poraszką" jest w tym wypadku Twoja ortografia, przecież to aż oczy bolą

Administrator

Pojawiła się oferta pracy na planista produkcji w firmie Okpol Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Pracodawca

@Administrator

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do aplikowania przez portal gowork lub pracuj.pl. Podczas rozmowy rekrutacyjnej każdy z kandydatów ma okazję zaprezentować swoje doświadczenie i umiejętności. Omawiamy zakres obowiązków na danym stanowisku i chętnie oprowadzamy po zakładzie. Jeśli ma Pani/Pan jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR pod adresem: praca@okpol.pl.

Self
Inne
 Pytanie

Ogłoszenia pracy na stanowiskach takich jak pracownik produkcji, serwisant okien, kontroler jakości czy planista niemal non stop są aktywne/odświeżane na portalach ogłoszeniowych. O ile oferty na pracowników produkcji nie dziwią, bo to najniższy szczebel i z reguły największy wyzysk co skutkuje dużym przemiałem, tak reszta już może nieco dziwić oraz zapala lampkę ostrzegawczą. Serio w Okpolu jest taka lipa z warunkami pracy i atmosferą jak piszą?

Joanna
Inne
@Self

Masz jakieś info czy firma można na intensywny rozwój? Może tak wiele nowych wakatów wynika z tego, że inwestują i rozwijają się?

Mika
Inne
@Joanna

Ludzie. Dajcie sobie już spokój. Jeśli nie ufacie temu co piszą tutaj osoby będące w firmie lub byli pracownicy to owszem, zatrudniajcie się ale później nie płaczcie, że wam źle, że Szef krzyczy itp... Na OKPOLu świat nie leży, więc dadzą sobie świetnie radę bez was. A dla ludzi szukających mocnych wrażeń to tak, tutaj się spełnicie. Codziennie kubeł zimnej wody na Ł...E....B.... A jeśli myślisz, że coś znaczysz to nie miej obaw, tutaj pewne osoby wybiją Ci to z głowy wielkim młotem. Gud najt.

Zuzanna
Inne
@Mika

Praca dla ludzi szukajacych mocnych wrażeń? To co takiego robią co powoduje takie wrażenia? I serio pracownik jest tak źle traktowany? :/

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Joanna

Inwestują? Przepraszam bardzo, ale nie w ludzi? Każdy kto jest choć ciut inteligentny z nowo zatrudnionych wytrzymuje tylko tyle dopóki nie znajdzie sobie pracy. Szef daje Ci labę miesiąc a później się obraża i nie słucha ludzi.

Pracodawca

@Self

@SELF Ogłoszenia na konkretne stanowiska pracy są zamieszczane zgodnie z bieżącymi potrzebami. Rozbudowaliśmy dział kontroli jakości więc potrzebujemy specjalistów, podobnie jest z serwisem. Obsługujemy dużą część Europy więc wykwalifikowani serwisanci/specjaliści ds. technicznych są dla nas niezbędni. Faktycznie, bywa też tak, że nie każdy na danym stanowisku się sprawdza lub nie każdemu podoba się objęta posada - wówczas rozwiązujemy umowę i odświeżamy ogłoszenie na ten wakat. Jest to zupełnie normalna sytuacja i nikogo nie powinno to dziwić.... W celu poznania warunków proszę czerpać wiedzę u źródła - praca@okpol.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Okpol Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Okpol Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Okpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Okpol Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okpol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii