Lacny Engineering Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Lacny Engineering Sp. z o.o.

Wojtek

Polecam firme osoba, ktore maja cos w glowie, umieja konstruowac (nie tylko obslugiwac catie) lub chca sie nauczyc sztuki inzynierskiej. wspolpracowalem z firma Lacny przez prawie 3 lata I nie uwazam tego czasu za stracony. Doswiadczenie zdobyte przy pracy z zespolem Ingolstadt bezcenne, zarobki na dobrym poziomie.

użytkownik zarejestrowany

abc

Pewnosc?? Jak jestes ograniety, masz doswiadczenie w branzy i w miare szybko robisz to tak nie bedzie. Proste.

Filip123

Jako początkujący konstruktor pracowałem w firmie Lacny Engineering około 2 lata, które świetnie wspominam. Dzięki wyrozumiałemu i pomocnemu szefostwu szybko awansowałem i zyskałem dużo doświadczenia, które pomogło mi dostać się dużo wyżej. Szef firmy pomógł mi osobiście w wynajęcie mieszkania i w załatwieniu wszystkich formalności, z którymi miałem problem bo nie znałem za dobrze języka. Szybka odpowiedz na CV, bardzo dobre wynagrodzenie. Ten kto krytykuje tą firmę musiał po prostu nic nie umieć i dlatego został wyrzucony (pseudo inżynier zapewne). Pełen profesjonalizm.

AntyLacny

Dobrze się złożyło, że tam nie trafiłeś - taka jest ta firma, tak działa. Najgorsza chyba praca jest w Ingolstadt, gdzie szefem konstruktorów jest Pan J. (narwaniec). Jeśli w przeciągu kilku dni nie sprawdzisz się lub robisz za wolno to bez problemu cię wyrzucają. Myślę, że Wynagrodzenia też nie zobaczysz. Zresztą w ciągłej zmianie ludzi jak rękawiczki są bardzo dobrze obeznani. Typowa firma - biuro z komputerami, outsourcing dla innych firm. Praca wg grafiku niemieckiego - czyli mnóstwo pracy nawet w nadgodzinach, a płaca za 8h. Więcej nic nie mam do dodania. A może tylko: chcąc pracować w Niemczech musisz się naprawdę dobrze zastanowić czy odpowiada ci klimat Niemiec, i czy ewentualna rozłąka z rodziną wchodzi w grę.

MDR

Jestem mgr inż. po Politechnice Poznańskiej z 2-letnim doświadczeniem zawodowym. Wysłałem do tej firmy swoje CV na stanowisko "konstruktor ze znajomością języka niemieckiego" - praca w niemieckiej siedzibie. Odpowiedzieli po 4 miesiącach (chyba powinienem się w ogóle cieszyć, że łaskawie mi odpowiedzieli) i zaproponowali mi spotkanie w ich siedzibie w Gaimersheim - nie, nie rozmowę kwalifikacyjną tylko spotkanie prezentacyjno-zapoznawcze. Przez 2 dni zapewniali mnie, że pokryją koszty przejazdu. Hej wyjazd do Niemiec i powrót jeszcze tego samego dnia to nie brzmi aż tak źle? To tylko 36h w podróży, które mogę poświęcić. Kiedy już ustaliłem datę i zamówiłem wstępnie przewoźnika to poprosiłem tylko o potwierdzenie wszystkiego "na piśmie". Czekałem do następnego dnia o odpowiedź. Nastała cisza! Sam musiałem się do nich odezwać i przypomnieć, że czekam na informację zwrotną i potwierdzenie. Dostałem informację... pracodawca pokryje tylko 50% kosztów. Totalny brak profesjonalizmu!

Zostaw opinię o Lacny Engineering Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lacny Engineering Sp. z o.o.