Lacny Engineering Sp. z o.o.

München

Opinie o Lacny Engineering Sp. z o.o.

Filip123

Jako początkujący konstruktor pracowałem w firmie Lacny Engineering około 2 lata, które świetnie wspominam. Dzięki wyrozumiałemu i pomocnemu szefostwu szybko awansowałem i zyskałem dużo doświadczenia, które pomogło mi dostać się dużo wyżej. Szef firmy pomógł mi osobiście w wynajęcie mieszkania i w załatwieniu wszystkich formalności, z którymi miałem problem bo nie znałem za dobrze języka. Szybka odpowiedz na CV, bardzo dobre wynagrodzenie. Pełen profesjonalizm.

Jak oceniasz współpracę z firmą Lacny Engineering Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Lacny Engineering Sp. z o.o. - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lacny Engineering Sp. z o.o.